Нд, 19.08.2018, 13:04
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.3 Методика викладання інформатики в старшій школі (10-11 кл.) » Методичні основи викладання предмету інформатики (Як правильно провести урок?)
Методичні основи викладання предмету інформатики
W-w-W Дата: Чт, 21.02.2008, 15:23 | Повідомлення № 1

Прошу викласти висловлювання як ви шановні колеги проводите урок інформатики, чи звертаєте значну увагу на ті моменти, що є в план-конспектах? Чи цікавитесь методикою викладання предмету інформатика?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

filnick Дата: Чт, 13.03.2008, 21:22 | Повідомлення № 16
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (ssh)
Я мав на увазі - якщо урок в цілому ніякий. Був на таких, правда не з інформатики.

Правду кажучи, з ніяких або невдалих уроків теж можна отримувати користь. Хоча б у тому, щоб не допустити певних помилок і недоліків у наступному.
Kasana Дата: Чт, 13.03.2008, 22:50 | Повідомлення № 17
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Quote (filnick)
Правду кажучи, з ніяких або невдалих уроків теж можна отримувати користь. Хоча б у тому, щоб не допустити певних помилок і недоліків у наступному.

Звичайно що на помилках краще вчитися тим більше на чужих. І уроки відвідувати треба в своїх колег, можна багато чого навчитися і від досвідчених учителів і від молодих недосвідчених також. В нашому районі робота МО вчителів інформатики також поставлено досить добре. стараємось завджи показати щось нове поділитися досвдом роботи, новими методами та багато іншог. добре зараз є такий форум де можна поспілкуватись, а пару років тому крім МО поспілкуватись було ніде.
anton_k Дата: Пт, 14.03.2008, 21:20 | Повідомлення № 18
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Quote (amprig)
С каждым годом уменьшается потенциал наших учеников, и все меньше они воспринимают простое объяснение, поэтому приходится привлекать внимание картинками, плакатиками, очень хотелось найти учебные фильмы про системы исчисления, историю, принцип работы процессора

Свою котячу пику ще й сюди втисну.
У мене є створений на заводі диск про історію Української інформатики. Можу вислати безкоштовно (тільки за пересилання пошті сплатіть). Чому безкоштовно, тому, що це була наша з академіком В.В.Петровим ініціатива. Тепер кому хочемо, тому й даруємо.
По системах числення також десь була презентація. Але здоровенна, як собака. Хто хоче, напишіть, знайду.
Ktara Дата: Сб, 15.03.2008, 11:07 | Повідомлення № 19
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 328
Quote (anton_k)
Чому безкоштовно, тому, що це була наша з академіком В.В.Петровим ініціатива. Тепер кому хочемо, тому й даруємо.
По системах числення також десь була презентація. Але здоровенна, як собака. Хто хоче, напишіть, знайду.

Хочу диск и презентацию. Можна написать по адресу s-kotenok2004@mail.ru или tanyasol@magnus.kiev.ua

Додано (15.03.2008, 10:07)
---------------------------------------------

Quote (anton_k)
Чому безкоштовно, тому, що це була наша з академіком В.В.Петровим ініціатива. Тепер кому хочемо, тому й даруємо.

Хочу диск и презентацию. Можна написать по адресу s-kotenok2004@mail.ru или tanyasol@magnus.kiev.ua

NataliyG Дата: Сб, 15.03.2008, 14:46 | Повідомлення № 20
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Так я згідна добре використовувати програму NetOp School. І демонстація для учнів. А особливо коли подаєш теоретичний матеріал то не тільки можна заставити учня слухати але і не дозволити йому займатися дурницями. Бо як не крути у нашій системі освіти учню не потрібні знання йому потрібна оцінка.
Kasana Дата: Сб, 15.03.2008, 15:01 | Повідомлення № 21
Часто заходить...
Quote (NataliyG)
Бо як не крути у нашій системі освіти учню не потрібні знання йому потрібна оцінка.

Ви помиляєтесь оцінки нашим учням теж не потрібні. Оцінки потрібні батькам учнів. А зання зараз дійсно потрібні одиницям.
filnick Дата: Сб, 15.03.2008, 22:19 | Повідомлення № 22
Мудрий вчитель
Quote (Kasana)
А зання зараз дійсно потрібні одиницям

Досить дискусійна теза.
ssh Дата: Нд, 23.03.2008, 10:17 | Повідомлення № 23
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (filnick)

саме про це я і писав в повідомленню №13. Ви напевно не так зрозуміли, повідомлення №14
filnick Дата: Нд, 23.03.2008, 13:50 | Повідомлення № 24
Мудрий вчитель
Quote (ssh)
Ви напевно не так зрозуміли

Напевне. Бо доводилося зустрічатися з колегами (на жаль, і з завучами), які йдуть на чужий відкритий урок лише для того, щоб познаходити "недоліки".
svetik Дата: Вт, 25.03.2008, 20:32 | Повідомлення № 25
Я тут недавно...
Абсолютна с Вами согласна!! Это так! У меня наш завуч самая близкая подруга в хорошем смысле этого слова, но сейчас я её не узнаю, она начинает вытворять тоже самое что делали её предшественники. Добивать посещениями тех учителей которые ей не совсем нравятся. Я её не понимаю, если честно? Провела с ней беседу - но результат по моему нудлевой, она мне говорит, что я "ничего не понимаю и не владею той информацией которая есть у неё." Жах!!!
В каждой школе много учителей к которым просто необходимо ходить на уроки, чтобы перенять опыт: полгода хожу на уроки математики к учителю-методисту, если честно получаю удовольствие, решаю вместе с детьми на перегонки как ученица, сама стала многое из её опыта применять, особенно воспитательные моменты в процессе урока.
filnick Дата: Вт, 25.03.2008, 23:04 | Повідомлення № 26
Мудрий вчитель
Quote (svetik)
Добивать посещениями тех учителей которые ей не совсем нравятся. Я её не понимаю, если честно? Провела с ней беседу - но результат по моему нудлевой, она мне говорит, что я "ничего не понимаю и не владею той информацией которая есть у неё." Жах!!!

Завуч дійсно повинен відвідувати уроки вчителів, оскільки він(вона) за своїми посадовими обов'язками здійснює функцію контролю. Відвідати має 5-8 уроків в тиждень. Тому зовсім це не означає, що ходить тільки до тих, хто "не подобається"
iruna_gnatuk Дата: Ср, 26.03.2008, 12:39 | Повідомлення № 27
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Quote (anton_k)
безкоштовно, тому, що це була наша з академіком В.В.Петровим ініціатива. Тепер кому хочемо, тому й даруємо.

{

теж хочу диск і презентацію, можна писати по адресі My WebPage
Деякі діти наскільки перенаситились компютерами, тому на перших уроках інформатики обовязково показую, які компютери були колись, вони ів захопленні. До цього часу користувалася малюнками з журналу "Наука и жизнь"

Anatoli Дата: Ср, 23.04.2008, 22:02 | Повідомлення № 28
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 15
Вивчаєте ви текстовий редактор (операційну систему, Інтернет, графічний редактор). Десять учнів сидять за комп'ютерами. А що у вас робить решта (5-8-10)? Розкажіть?
filnick Дата: Ср, 23.04.2008, 23:48 | Повідомлення № 29
Мудрий вчитель
Решта теж працює. Просто клас ділиться на групи. Якщо у групі комп'ютерів менше, ніж дітей, тоді садіть по двоє.
serg Дата: Чт, 24.04.2008, 13:50 | Повідомлення № 30
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
Головним завданням методики є зацікавити учнів.
Як це хто робить і як у кого виходить , пишіть.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.3 Методика викладання інформатики в старшій школі (10-11 кл.) » Методичні основи викладання предмету інформатики (Як правильно провести урок?)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.