Пн, 24.07.2017, 15:39
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.3 Методика викладання інформатики в старшій школі (10-11 кл.) » Методика викладання інформаційних технологій
Методика викладання інформаційних технологій
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 03:27 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Поділ досвідом по темі. Говорити про всі аспекти теми.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 02:00
W-w-W Дата: Вт, 03.06.2008, 11:24 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 196
Quote (Newbie)
я не пробувала. всі проекти (і з інших предметів теж) - в позаурочний час. єдине - на уроці інформатики можна дозволити окремим учням працювати над темою проекту, а всі інші - працюють за програмою

погоджуюсь з вами!!!!
такі учні будуть більш підготовлені до життя і швидше будуть вникати в розвиток інформаційних технологій, оскільки це вже реальність та необхідність.
filnick Дата: Вт, 03.06.2008, 14:18 | Повідомлення № 17
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Метод проектів, про який зараз зачасту згадує наше міністерство, є непоганим прийомом (методом, формою) вивчення матеріалу. Але, на мою думку, це не панацея. Не можна весь освітній процес загнати в певні рамки та намагатися всі навчальні предмети закрити наборами проектів. Я знаю таких "методистів", що готові повністю відкинути всі надбання педагогічної науки, замінивши їх одними інформаційними технологіями та методами проектів.
dpi Дата: Вт, 03.06.2008, 14:27 | Повідомлення № 18
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (filnick)
Я знаю таких "методистів", що готові повністю відкинути всі надбання педагогічної науки, замінивши їх одними інформаційними технологіями та методами проектів.

Методику знать надо, но пльзоваться не обязательно, если имеешь свою, которая дает хороший результат.
filnick Дата: Вт, 03.06.2008, 14:38 | Повідомлення № 19
Мудрий вчитель
Quote (dpi)
Методику знать надо, но пльзоваться не обязательно, если имеешь свою

Своя методика - це перероблений і особисто апробований досвід інших.
W-w-W Дата: Нд, 08.06.2008, 08:19 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 196
методика викладання інформаційних технологій молода та досить прогресивна методика і тут треба враховувати всі аспекти всіх сучасних методик з усіх предметів, оскільки предмет інформатика тісно повязаний з усіма предметами та галузями.
Newbie Дата: Вт, 02.09.2008, 22:03 | Повідомлення № 21
Хелпер
Нагороди: 8
Рейтинг: 81
мабуть я би скористалась стандартною програмою для курсу Інформатика , а для технологій -
Основи інформаційних технологій
10–11 класи
(Укладачі: Морзе Н.В., Мостіпан О.І.)
Пояснювальна записка
Спецкурс «Основи інформаційних технологій» рекомендується вивчати паралельно з основним курсом інформатики в 10–11 класах. Вивчення курсу сплановано на 140 годин (2 години на тиждень). Спецкурс вивчається за рахунок годин варіативної частини навчального плану закладу.
, програма є у запорізькому збірнику. якщо раптом Ви його не маєте - без проблем поділюсь, маю електронний варіант
GаrDArik Дата: Ср, 03.09.2008, 20:05 | Повідомлення № 22
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
але ж в цих 2х курсах дуже багато схожих тем... Навіть незнаю що робити...

Відредаговано: GаrDArik - Ср, 03.09.2008, 20:07
Newbie Дата: Ср, 03.09.2008, 20:28 | Повідомлення № 23
Хелпер
Quote (GаrDArik)
але ж в цих 2х курсах дуже багато схожих тем... Навіть незнаю що робити...

так, вони досить серйозно перегукуються. але ж це дає змогу поглиблено вивчити програмні продукти. ну або наприклад не один графічний чи текстовий редактор, а два (на інформатиці скажімо Paint, а на технологіях Corel)
GаrDArik Дата: Чт, 04.09.2008, 17:59 | Повідомлення № 24
Прописаний назавжди

Сьогодні розмовляв з методистом. Порадила те саме - береш будь-яку програму під свою кількість годин із "Запоріжжя" і читаєш.
Quote (Newbie)
вони досить серйозно перегукуються. але ж це дає змогу поглиблено вивчити програмні продукти
А це не суперечить ніяким там нормативним актам, нормам? Якщо 2 однакові теми читати в різних курсах?
Дякую!

Відредаговано: GаrDArik - Чт, 04.09.2008, 18:00
Newbie Дата: Чт, 04.09.2008, 19:02 | Повідомлення № 25
Хелпер
Quote (GаrDArik)
А це не суперечить ніяким там нормативним актам, нормам? Якщо 2 однакові теми читати в різних курсах?

у мене з офіційними симогами слабо :) я не знаю, але думаю, що якщо сформулювати тему не зовсім так само, то придертись навряд-чи можливо!
але цей момент варто мабуть уточнити якраз у методиста!
filnick Дата: Сб, 06.09.2008, 01:32 | Повідомлення № 26
Мудрий вчитель
Quote (GаrDArik)

Суперечить, якщо учні 10 класу не вивчали інформатику в попередніх класах. При універсальному профілі 2 години курсу "Інформаційні технології" можливо взяти лише з варіативної частини навчального плану при умові, що учні вже пройшли, по крайній мірі, базовий курс інформатики. А з Вашого повідомлення слідує, що вивчається паралельно два курси.
GаrDArik Дата: Нд, 16.01.2011, 03:45 | Повідомлення № 27
Прописаний назавжди
Quote (filnick)
слідує, що вивчається паралельно два курси.

Вивчають два курси паралельно вже два роки)
skif Дата: Нд, 16.01.2011, 10:14 | Повідомлення № 28
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 32
Quote (Anatoli)
хтось відвідував курси Intel Навчання для майбутнього? Чи правда, що вони безкоштовні? Чи платять тренеру? Чи хтось застосував на практиці їхню методику?

я читаю ці курси. на мою думку, вони досить цікаві, але на жаль 85 відсотківі вчителів, що їх мають проходити, вчаться мишку тримати у руках, тому виходить "мурдація", а не курси :?

Відредаговано: skif - Нд, 16.01.2011, 10:23
GаrDArik Дата: Нд, 16.01.2011, 15:39 | Повідомлення № 29
Прописаний назавжди
Пройшов і забув. Є книга і диск. Але практичної користі майже не принесли. Може через те, що інф-ів вчили "тримати мишу в руках" - створювати презентації і друкувати і ворді. про плату незнаю...
lenbo Дата: Пн, 02.09.2013, 23:28 | Повідомлення № 30
Новий користувач
Рейтинг: 0
Допоможіть, будь ласка. В кого є календарні плани і хоча б якась інформація по курсу за вибором "Інформаційні технології в бізнесі". Буду дуже вдячна.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.3 Методика викладання інформатики в старшій школі (10-11 кл.) » Методика викладання інформаційних технологій
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.