Ср, 22.05.2019, 18:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.3 Методика викладання інформатики в старшій школі (10-11 кл.) » Методика викладання інформаційних технологій
Методика викладання інформаційних технологій
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:27 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Поділ досвідом по темі. Говорити про всі аспекти теми.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:00
Ковшун Дата: Чт, 20.09.2007, 09:55 | Повідомлення № 2
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
У приватному форумі розміщена інформація про те, як можна вивчати тему "Електронна пошта" в умовах, коли комп’ютерний клас немає виходу в Internet.
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 20.09.2007, 17:30 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Завантажив, ознайомився. Просто супер-корисний матеріал. Інструкція повністю зрозуміла. Дякую вам, Микола Іванович.
Думаю, такі екслюзивні матеріали, які ми старатимемось викладати разом з VIP-користувачами послужать хорошим стимулом всіх учасників форуму отримати доступ до Привату, який сподіваюсь буде регулярно поповнюватись необхідним для кожного вчителя матеріалом.
Ковшун Дата: Чт, 20.09.2007, 18:09 | Повідомлення № 4
Досвідчений учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
Думаю, такі екслюзивні матеріали, які ми старатимемось викладати разом з VIP-користувачами послужать хорошим стимулом всіх учасників форуму отримати доступ до Привату, який сподіваюсь буде регулярно поповнюватись необхідним для кожного вчителя матеріалом.

Я теж такої думки.
Думаю, що найближчим часом завантажу матеріал про телеконференції.
Newbie Дата: Нд, 21.10.2007, 10:07 | Повідомлення № 5
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
комбіную все, що тільки можу знайти. наприклад:
http://www.intuit.ru/courses.html
http://www.lurid.chuvashia.com/DOC/
Ковшун Дата: Нд, 21.10.2007, 10:20 | Повідомлення № 6
Досвідчений учасник
Quote (Newbie)
комбіную все, що тільки можу знайти. наприклад:
http://www.intuit.ru/courses.html
http://www.lurid.chuvashia.com/DOC/

Правильно робите!
Ktara Дата: Вт, 04.12.2007, 12:27 | Повідомлення № 7
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
Доброго дня!
Намагаюся на уроки знаходити матеріал де тільки можливо і комбіную його.
Часто в нагоді стають диски (з Росії) перекладаю на українську мову і використовую. До речі. в Росії досить великий вибір різноманітних посібників по інформатиці
W-w-W Дата: Сб, 09.02.2008, 09:02 | Повідомлення № 8

Quote (Ktara)
Доброго дня!
Намагаюся на уроки знаходити матеріал де тільки можливо і комбіную його.
Часто в нагоді стають диски (з Росії) перекладаю на українську мову і використовую. До речі. в Росії досить великий вибір різноманітних посібників по інформатиці

Дійсно в Росії вибір книг з інформатики більший, але що зробиш. Я стараюсь проводити урок використовуючи презентації по певній темі, доповіді, цікаві повідомлення, новинки, які з'явилися та різну інформацію, хоча не все завжди вдало проходить
Spirit Дата: Пн, 25.02.2008, 15:14 | Повідомлення № 9
Сис.адмін
А расскажите, кто какие аспекты преподавал или собирается показать детям в рамках Информационных технологий. Пока я только увидел про эл.почту. А что еще, интересно!? smile
filnick Дата: Пн, 25.02.2008, 20:27 | Повідомлення № 10
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
У 2007 році читав курс для вчителів середніх шкіл "Інформаційні та комункаційні технології", розроблений за програмою Microsoft "Партнерство у навчанні" . Програма курсу включала як основи роботи з ПК (в тому числі з модулями "Інтернет", "Дистанційна освіта"), так і методику інтерактивного спілкування з учасниками навчально-виховного процесу). Детальну програму курсу незабаром скину на аплоуд.

Відредаговано: filnick - Пн, 25.02.2008, 20:31
Anatoli Дата: Чт, 01.05.2008, 10:11 | Повідомлення № 11
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
Щодо методики викладання: хтось відвідував курси Intel Навчання для майбутнього? Чи правда, що вони безкоштовні? Чи платять тренеру? Чи хтось застосував на практиці їхню методику?
W-w-W Дата: Сб, 03.05.2008, 03:19 | Повідомлення № 12

Quote (Anatoli)
Щодо методики викладання: хтось відвідував курси Intel Навчання для майбутнього? Чи правда, що вони безкоштовні? Чи платять тренеру? Чи хтось застосував на практиці їхню методику?

Мене один час на їх хотіли відправити, але потім все заглохло, і я не поїхав
Newbie Дата: Сб, 03.05.2008, 12:30 | Повідомлення № 13
Хелпер
Quote (Anatoli)
хтось відвідував курси Intel Навчання для майбутнього? Чи правда, що вони безкоштовні? Чи платять тренеру? Чи хтось застосував на практиці їхню методику?

так. так. так. так.
а от реально я б не стала в чистому виді (в такому, як пропонує Інтел) впроваджувати цю методику. але проекти самі по собі - річ чудова. основне - не робити роботу за учнів, а це величезна спокуса для вчителя - суджу і по собі, і по своїх колегах
Anatoli Дата: Сб, 03.05.2008, 12:54 | Повідомлення № 14
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
А мене дуже цікавить, як вплести проекти в програму вивчення інформатики, щоб всі були зайняті, в тому числі учні, яких більше, ніж комп'ютерів, щоб не думати над проблемою, як боротися з неслухняними учнями, і щоб усі могли здати екзамен з інформатики. Є приклади проектів, що виконувалися насправді? Хоча б теми.
Newbie Дата: Сб, 03.05.2008, 14:15 | Повідомлення № 15
Хелпер
Quote (Anatoli)
в програму вивчення інформатики

я не пробувала. всі проекти (і з інших предметів теж) - в позаурочний час. єдине - на уроці інформатики можна дозволити окремим учням працювати над темою проекту, а всі інші - працюють за програмою
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.3 Методика викладання інформатики в старшій школі (10-11 кл.) » Методика викладання інформаційних технологій
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.