Чт, 15.11.2018, 13:26
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.3 Методика викладання інформатики в старшій школі (10-11 кл.) » Програмне забезпечення
Програмне забезпечення
mouse Дата: Пт, 16.11.2007, 23:57 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Яке програмне забезпечення використовуєте Ви на уроках, факультативах? Які є проблеми? Чим би хотіли поділитися з колегами, порадися? Що хотіли б використати, але не знаєте з чого почати, де взяти? Ваші пропозиції з використання старого ПЗ в новій якості.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Pentiume Дата: Ср, 02.01.2008, 09:06 | Повідомлення № 2
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 33
Для викладання тем створюю презентації і поширюю їх на всі комп'ютери за допомогою програми Net Op School. Також використовую ППЗ інформатика 10-11 клас, але не варто забувати, що надміне використання комп'ютера шкодить здоров'ю. Пропоную для вивчення алгоритмів російськупрограму-мультик Devatka
W-w-W Дата: Чт, 24.01.2008, 19:49 | Повідомлення № 3

нещодавно дістав програмку, яка фотографує певні обєкти на пк, а саме, що вам потрібно меню пуск, вікна віндовс, додатків і так далі. вона дуже зручна для швидкого фотографування, можна не скачуючи картінки з нету фоткати їх на льоту, а потім включити бурну фантазію і робити презентації на любий смак. тоді для пояснення тем використовувати такі розробки.
Ковшун Дата: Пт, 25.01.2008, 10:12 | Повідомлення № 4
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (WWW)
нещодавно дістав програмку, яка фотографує певні обєкти на пк, а саме, що вам потрібно меню пуск, вікна віндовс, додатків і так далі. вона дуже зручна для швидкого фотографування, можна не скачуючи картінки з нету фоткати їх на льоту, а потім включити бурну фантазію і робити презентації на любий смак. тоді для пояснення тем використовувати такі розробки.

Так поділіться з колегами!!!
Завантажте у приват. Вона стане доступною для всіх!!!
І, можливо, напишіть інструкцію, як нею користуватись!
Yura_Shrol Дата: Пт, 25.01.2008, 10:39 | Повідомлення № 5
Знаток супутникового інету
Нагороди: 3
Рейтинг: 67
Quote (WWW)

А про uvScreenCamera не чули? Я писав в деяких гілках. Вона дозволяє знімати (відео) певних об'єктів. А далі, як ви кажете, програма для відеомонтажу, бурна фантазія і в презентацію. Результат - шедевр, а не презентація. Сходіть в бесідку відеомонтаж. Я там недавно про це писав.
Yura_Shrol Дата: Пт, 25.01.2008, 11:14 | Повідомлення № 6
Знаток супутникового інету
Нагороди: 3
Рейтинг: 67
Хочу ще добавити на рахунок фотографій. Будучи на курсах підвищення кваліфікації виконував курсову робоут: "Форматування тексту" у вигляді презентації. Вирішив зробити динамічні демонстрації. Робив gif анімацію в Adobe Image Ready. Дуже марудна робота, я вам скажу. І тоді зацікавився, чи нема такої програмки, яка б знімала те, що відбувається на робочому столі. І знайшов (див. вище).
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 25.01.2008, 21:12 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (Yura_Shrol)
Хочу ще добавити на рахунок фотографій. Будучи на курсах підвищення кваліфікації виконував курсову робоут: "Форматування тексту" у вигляді презентації. Вирішив зробити динамічні демонстрації. Робив gif анімацію в Adobe Image Ready. Дуже марудна робота, я вам скажу. І тоді зацікавився, чи нема такої програмки, яка б знімала те, що відбувається на робочому столі. І знайшов (див. вище).

Yura_Shrol, я читав про вашу програмку uvScreenCamera у темі "Відеомонтаж". Мене вона зацікавила. Якщо можна, то скиньте мені на мило, я завантажу її в приват. Бо приват потрібно поповнювати. І поповнювати не просто інформацією, а найкращою інформацією.
Quote (WWW)
нещодавно дістав програмку, яка фотографує певні обєкти на пк, а саме, що вам потрібно меню пуск, вікна віндовс, додатків і так далі.

WWW, якщо не велика, то мені на пошту (до 5 мб).
W-w-W Дата: Пн, 28.01.2008, 03:08 | Повідомлення № 8

Quote (Ковшун)
Так поділіться з колегами!!!
Завантажте у приват. Вона стане доступною для всіх!!!
І, можливо, напишіть інструкцію, як нею користуватись!

силку на програмку, яка фотографує певні обєкти на пк я вже скинув у приватному форумі, інстукції нажаль нема, але нею дуже легко працювати, тож скачуйте і працюйте на здоров'я!
melych_st Дата: Пт, 01.02.2008, 17:14 | Повідомлення № 9
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
ще одна програма, яка записує ваші дії і все що робиться на моніторі та створєю avi файли називається Cam Studio (1,3) мб. Вчора скачав з tfile.ru ще не повністю розібрався.
Sasyk Дата: Пт, 01.02.2008, 17:26 | Повідомлення № 10
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Такі програми (для захвату відео з екрану) були на сайті "Кабінет інформатики" www.inforoom.h.com.ua.
Також є супер програ для фотографування екрану... Супер, ви переконаєтеся, якщо закачаєте.
Збираюся оновити сайт, є ще ряд цікавих програм - нема часу... Можливо завтра оновлю... cool
oleg_teacher Дата: Сб, 16.02.2008, 13:40 | Повідомлення № 11
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (Sasyk)
Збираюся оновити сайт, є ще ряд цікавих програм - нема часу... Можливо завтра оновлю...

Чекаю з нетерпінням а то трохи вже було запущенно і стало не цікаво бачити одну і ту ж інформацію. Хотілося би трохи нових тестових завдань там побачити!!!
(за тестер ДЯКУЮ)

Добавлено (16.02.2008, 13:40)
---------------------------------------------
Підскажіть на прикладі яких програм ви пояснюєте тему "Експертні системи. Експертні оболонки"?

Spirit Дата: Сб, 01.03.2008, 19:38 | Повідомлення № 12
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (oleg_teacher)
Підскажіть на прикладі яких програм ви пояснюєте тему "Експертні системи. Експертні оболонки"?

ОГО! Такое уже есть в школе!? В каком классе это в программе и в каком семестре и что перед этим, а что после?

Varkan Дата: Вт, 04.03.2008, 13:20 | Повідомлення № 13
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Spirit)
ОГО! Такое уже есть в школе!? В каком классе это в программе и в каком семестре и что перед этим, а что после?

це в школі уже давно. в звязку з різних причин (карантин, святкові) використовував години відведені на ці теми під те шо не дочитав.
а взагалі експертною системою можна назвати і програму яка моделює розміщення меблів в кімнаті, і ту ж програму яка створює розклад на школу.

Newbie Дата: Ср, 05.03.2008, 11:13 | Повідомлення № 14
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (oleg_teacher)

вже давала тут інформацію про цю програму, але не можу знайти в якій темі. Програма Deductor, яку можна звантажити безкоштовно для навчальних цілей (в обмеженій функціональності) може продемонструвати інтелектуальний аналіз даних.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 05.03.2008, 19:43 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (oleg_teacher)

Quote (Newbie)
вже давала тут інформацію про цю програму, але не можу знайти в якій темі. Програма Deductor, яку можна звантажити безкоштовно для навчальних цілей (в обмеженій функціональності) може продемонструвати інтелектуальний аналіз даних.

oleg_teacher, я виклав у приватному форумі програмку Експо-2004, яку ви мені переслали.
Newbie, та інші ВІПовці можуть завантажити звідси.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.3 Методика викладання інформатики в старшій школі (10-11 кл.) » Програмне забезпечення
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.