Вт, 21.05.2019, 15:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 17 з 17
  • «
  • 1
  • 2
  • 15
  • 16
  • 17
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.3 Методика викладання інформатики в старшій школі (10-11 кл.) » Методика викладання програмування
Методика викладання програмування
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:24 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Поділ досвідом по темі

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Newbie Дата: Нд, 13.04.2014, 20:14 | Повідомлення № 241
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
вже у кількох номерах "Комп'ютера у школі та сім'ї" з задоволенням читаю статті про вибір мови програмування у школі. дуже різні думки є, але особливо мене зацікавила в останньому номері відповідь п.Ребрини про те, що у них на сервері проведення олімпіад, зокрема ІІІ етапу, учні мають можливість здавати розв'язки мовами Free Pascal, C++, Visual Basic, C#, Python, perl, php. на мою думку це дуже добрий варіант, коли в учасників є такий вибір. я б дуже хотіла таке і в нашій області, проте на таку мою ідею отримала досить резонну відповідь: навіщо, якщо на IV етапі все-одно вибір буде вужчим? я так розумію, це Pascal, C або C++, що у свою чергу диктується міжнародними олімпіадами. оскільки весь цей ланцюжок мені дуже нагадує байку про діаметр космічного Шатла (хто не чув: http://prikol.bigmir.net/view/228550/ ), я б хотіла дізнатись більше про практику використання різних середовищ програмування саме на рівні олімпіад.
Newbie Дата: Ср, 03.09.2014, 18:05 | Повідомлення № 242
Хелпер
А чому на Всеукраїнській олімпіаді (і відповідно обласній/районній) не пропонується Python? Він же є на міжнародній!! (до нинішнього дня чомусь думала, що немає, чим для себе і пояснювала його відсутність на наших олімпіадах) 
  • Compilers and interpreters (the version number is fixed)
  • fpc 2.6.2-8
  • g++ 4.8.2
  • gcc 4.8.2
  • python 2.7.6/3.4.0
  • ruby 1.9.3-p484

Чому запитую:

mul44 Дата: Ср, 03.09.2014, 20:27 | Повідомлення № 243
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 48
согласен что краткость сестра таланта))
С>>
#include <stdio.h>
int main();
{
    printf ("Hello, World");
}
мне кажется что это индивидуально от учителя зависит, если учитель будет давать детям питон, то и будут дети на олимпиаде питонить
Newbie Дата: Ср, 03.09.2014, 20:56 | Повідомлення № 244
Хелпер
так, звичайно це "трошки" гіперболізовано :) але ж чому так жорстко триматись за "паскаль"? пояснення, що "так на обласній олімпіаді, бо так на всеукраїнській, бо так на міжнародній" - не підходить, бо так не є
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.3 Методика викладання інформатики в старшій школі (10-11 кл.) » Методика викладання програмування
  • Сторінка 17 з 17
  • «
  • 1
  • 2
  • 15
  • 16
  • 17
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.