Пн, 20.05.2019, 05:13
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.3 Методика викладання інформатики в старшій школі (10-11 кл.) » Навчальні програми
Навчальні програми
mouse Дата: Пт, 16.11.2007, 23:53 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Висловлюємо думки щодо існуючих програм для старшої школи, спецкурсів для профільного навчання. Питання їх коректності, пристосованості до школи. Про вимоги, які зазначені в програмах, про години для різних тем в різних програмах. Що є добре? В яких умовах? Що не враховано?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

zverok Дата: Пт, 08.02.2008, 17:38 | Повідомлення № 31
Креативний вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
Quote (Newbie)

ненада!максимально просто, мінімально теорії і все буде гаразд. ну щось в плані: є БД "Школа". є учні, в одному класі багато учнів - от один вид зв*язку. але у класу - один класний керівник - от вам інший вид зв*язку.

Угу, это понятно. Я-то в общем и по другим темам программы придерживаюсь с точностью до общей темы (Word, Excel...), а в остальном следую собственным представлениям о целесообразности. Просто, если смотреть названия уроков в программе, я был несколько ...эээ... эпатирован smile

Quote (Newbie)

щодо абзаців - справді, це складно пояснити "навіщо?!". спробуйте і покажіть автоматичне створення змісту документа після того як будуть оформлені всі абзаци і стилі - моїм помагає

Тут как раз у моих вопросов не возникло -- как только мы разобрались, что форматируется на уровне отдельных символов (шрифт, цвет и т.п.), а что -- на уровне абзацев (отступы всякие, интервалы, выравнивание) ребята сразу вникли. Дежурный мой пример, очень помогающий -- "а вот курсовая в институте, а там ГОСТ, а он вдруг поменялся -- как изменить разом промежутки между всеми абзацами?" -- они таки кажется уловили, почему не стоит делать интервалы между абзацами через Enter, а абзацный отступ -- через пробел :))

Я про абзацы к тому, что ребята, вроде как "проходившие" Word, термина такого не знали wink

Quote (Varkan)

до речі, а як почснити що таке поля у ворді?

я чого питаю. мені задали запитання що таке поле у ворді, ня я і кажу це відступ від краю листка до тексту на якому не можна писати, а мені кажуть , що за допомогою відступів абзацу можна збільшити і зменшити поле, тоді для чого властивість поля?

На паре практических примеров: поля действуют всегда для всего документа (точнее -- для раздела документа), абзацные отступы -- индвидуальны для абзаца. Если захотим один абзац в тексте (заголовок, скажем), еще немножко отступить, придется об этом задумываться, вместо того чтобы четко один раз задать поля для всей страницы, и уже про них не вспоминать.

ssh Дата: Пн, 18.02.2008, 14:21 | Повідомлення № 32
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Viktoriya)
У мене таке запитання, чи можна змінювати календарне планування більше ніж на 30% (навіть не питайте звідки ця цифра :)), без узгодження з районо? Наприклад, чи можна на свій розсуд, поміняти місцями розділи, дещо з 11 класу перенести на 10 клас і навпаки?

Колись було таке положення, що вчитель міг робити зміни в програмі до 25 відсотків. Зараз любі зміни повинні завірятися, крім директора чи завуча, райметодкабінетом чи ОІППО.
amprig Дата: Вт, 26.02.2008, 20:59 | Повідомлення № 33
Часто заходить...
Рейтинг: 0
Много лет переставляю темы: алгоритмы в 10, но после Рaint и Word, ел.таблицы и базы, интернет в 11. Пока особо не ругали. Информатика - дело для проверяющих пока ещё не изведанное. Базы не плохо идут. Создаём таблицы, запросы. Хорошо идёт база "Государства", "Сказочные герои". Формы с гербами, флагами, картинками, кнопочные формы.
Для понятия "поле" в Word хороший пример стихотворные строфы, подготовка шаблона заявления, титульная страница реферата -по всем правилам - всегда показываю образец документа, абзацы долго уговариваю - приходится переучивать, всё-таки учить Рaint и Word надо в 5 классе, а не в 10, но что поделаешь.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 26.02.2008, 21:54 | Повідомлення № 34
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (amprig)
Хорошо идёт база "Государства", "Сказочные герои". Формы с гербами, флагами, картинками, кнопочные формы.

Ви можете скинути мені на мило ці бази, а також практичні роботи по Базах даних?
amprig Дата: Ср, 27.02.2008, 17:49 | Повідомлення № 35
Часто заходить...
Практические неплохо написаны в газете Інфрпматика, №13(397), квітень 2007. и остальные у меня на русском, если нет газеты - напишите, я скину - правда это тоже из интернета.
Ktara Дата: Ср, 05.03.2008, 13:42 | Повідомлення № 36
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
Мені потрібно написати рецензію на програму "Комп'ютерна графіка". підкажіть, будь-ласка чи є книги (підручники), затверджені МОН по цій програмі. І якщо можна, то вказати які підручники
dpi Дата: Ср, 12.03.2008, 08:27 | Повідомлення № 37
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (Ktara)
"Комп'ютерна графіка".

Что вы имеете ввиду. (А то из-за вашего вопроса ветка заснула.)
Программирование графики на паскале, С++, OpenGL или Paint и соответствующие монстры.?
Ktara Дата: Ср, 12.03.2008, 10:32 | Повідомлення № 38
Перспективна вчителька
Quote (dpi)
Программирование графики на паскале, С++, OpenGL или Paint и соответствующие монстры.?

Попытаюсь веику разбудить smile Это графические редакторы, такие как Фотошоп и Корел

Шестопалов Дата: Ср, 12.03.2008, 12:01 | Повідомлення № 39
Видавець посібників
Нагороди: 16
Рейтинг: 250
Видавництво "Аспект" шукає автора(ів) для написання спецкурсу "Комп’ютерна графіка".
Деталі і умови - звертатись aspekt@sh.km.ua
ssh Дата: Ср, 12.03.2008, 14:03 | Повідомлення № 40
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (Ktara)
Мені потрібно написати рецензію на програму "Комп'ютерна графіка". підкажіть, будь-ласка чи є книги (підручники), затверджені МОН по цій програмі. І якщо можна, то вказати які підручники

Чи можна побачити саму програму?
Ktara Дата: Ср, 12.03.2008, 15:54 | Повідомлення № 41
Перспективна вчителька
Quote (ssh)
Чи можна побачити саму програму?

Мені дали друкований варіант, но сьогодні напишу викладачу, щоб переслав електронний варіант і скину вам
anton_k Дата: Ср, 12.03.2008, 19:49 | Повідомлення № 42
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Quote (Шестопалов)
Видавництво "Аспект" шукає автора(ів) для написання спецкурсу "Комп’ютерна графіка".
Деталі і умови - звертатись aspekt@sh.km.ua

Для яких читачів? Який обсяг? Які вимоги? Під яке ПЗ?
Я даю студентам Автокад, Компас-графік, Ін-дизайн.
Могу ще Корел, Фотошоп, Пейджмейкер, але не завжди вони є в школах.
А на які програми Ви орієнтуєтеся?

iruna_gnatuk Дата: Вт, 25.03.2008, 22:49 | Повідомлення № 43
Я тут недавно...
я вже роки два пропоную учням робити презентацію, не з інформатики, а будь-яку тему з інших предметів. Переслідую дві цілі: 1. Показати вчителям-предметникам нащо той дурний компютер
2. ця тема в учнів найулюбленіша, фантазія грає через край.
Часто учні дістають оцінку від мене за презентацію, і від вчителя, якщо вона йому потрібна. Деякі вчителі вже замовляють теми. наприклад з укр. мови "Ділові папери" (план написання кожного виду, зразки, заг відомості)
ViktoriaK Дата: Пн, 21.04.2008, 11:31 | Повідомлення № 44
Я тут недавно...
Рейтинг: 7
Quote (iruna_gnatuk)
я вже роки два пропоную учням робити презентацію, не з інформатики, а будь-яку тему з інших предметів.

У нас вчителі задають такі презентації замість рефератів: і дітям цікаво, і для уроків корисно.

W-w-W Дата: Сб, 03.05.2008, 01:56 | Повідомлення № 45

Навчальні програми, які використовуються з інформатики в школі, малопродумані, неправильно розміщені розділи тем, що будуть вивчатись, порушено принцип наступності і послідовності, що немаловажливо
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.3 Методика викладання інформатики в старшій школі (10-11 кл.) » Навчальні програми
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.