Вт, 26.09.2017, 04:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 25 з 25«12232425
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.2 Методика викладання інформатики в середній школі (5-9 кл.) » Програмуємо в Скретчі (Все про програмування в Скретчі)
Програмуємо в Скретчі
ProgrammingTeacher Дата: Вт, 17.03.2009, 21:03 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Нещодавно на Форумі учителів інформатики зустрів інформацію про Скретч та Українську спільноту Скретчу (на ВікіОсвіті). Скачав, встановив, спробував з учнями п'ятого та шостого класів. Перше враження - супер. Учні без проблем створюють власні програми, та ще й анімацією та звуком. Свого часу ми пробували Бейсик - були проблеми з синтаксисом, замість SCREEN мали SCRIN, не PRINT, а PRIN і т.п. Тут жодних проблем - учні складають програми, як кубики Лего. Як на мене є дві проблеми з використанням Скретчу - відсутність затвердженої програми та підручника (хоча я бачив певні наробки на сайті). Може хтось використовува Скретч - давайте обговоримо його переваги і недоліки (а то я бачив лише переваги)

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Пн, 20.04.2009, 10:07
TYP Дата: Нд, 27.08.2017, 18:15 | Повідомлення № 361
Прописаний назавжди
Нагороди: 4
Рейтинг: 28
Питання чи завдання для знавців Scratch. Хотілося б побачити Ваші варіанти ось такої задачі. 

Кіт рухається стрілками "вгору" і "вправо", а далі засскакує на мотузку і гойдається з подальшою можливістю з неї зіскочити, чи перестрибнути на іншу
gromko Дата: Пн, 28.08.2017, 14:49 | Повідомлення № 362
Лінуксоїд
Нагороди: 25
Рейтинг: 325
Цитата TYP ()
Питання чи завдання для знавців Scratch. Хотілося б побачити Ваші варіанти ось такої задачі.

Проект на сайті Скретчу: https://scratch.mit.edu/projects/172366010/#player

Основна ідея - є невидима точка, яка рухається вперед-назад, у напрямку на неї повертається канат.
Кіт рухається завжди "вперед", клавішами "праворуч/ліворуч" змінюється лише напрям.
Клавішею "вгору" кота "підкидає" змінюючи координату Х
Якщо канат доторкається кота, то змінна стану набуває 1, і оповіщується, що кіт зачепився за канат.
Якщо кіт зачеплений за канат, то він рухається за точкою-датчиком, доки не натиснута будь-яка клавіша.
Всього 45 рядків коду, якщо потрібно ще один "канат" - дублюється точка-датчик і канат(їх початкові координати слід змінити), необхідно ще одна змінна стану, щоб кіт "розрізнив" до якого каната він причеплений.
TYP Дата: Пн, 28.08.2017, 19:08 | Повідомлення № 363
Прописаний назавжди
Згоден, у мене теж проект з "невидимою" точкою тільки я трішки "перемудрив" з траекторією, але вийшло мабуть правильніше, але знову ж таки не для 6-7
https://scratch.mit.edu/projects/172327439/
offside Дата: Пн, 28.08.2017, 19:24 | Повідомлення № 364
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 9
Це точно не для 6-7. В мене таке не зроблять.
ТУР, а у вас кіт не відчеплюється :)
TYP Дата: Пн, 28.08.2017, 19:47 | Повідомлення № 365
Прописаний назавжди
Не доробив....  B) Відчепити то вже таке... Цікаво було реалізувати траєкторію. А ще, щоб гойдалки рухались тоді коли кіт іде вліво чи вправо..
Зараз ел. журналом займаюсь, усе вхопити не встигаю, а ще в цьому році у мене немає 5-7 класів. А в голові стільки ідей у Scratch.

Відредаговано: TYP - Пн, 28.08.2017, 19:49
gromko Дата: Пн, 28.08.2017, 21:34 | Повідомлення № 366
Лінуксоїд
Нагороди: 25
Рейтинг: 325
Цитата TYP ()
Згоден, у мене теж проект з "невидимою" точкою тільки я трішки "перемудрив" з траекторією, але вийшло мабуть правильніше, але знову ж таки не для 6-7
У Вас, звичайно, правильніше - точка рухається по дузі, але оскільки зміна координати у незначна, то вона може рухатись просто по горизонталі вперед-назад без суттєвого погіршення результату.

П.С. Переглянув Ваші проекти - сподобались, у деяких дуже цікаві ідеї
TYP Дата: Пн, 28.08.2017, 22:17 | Повідомлення № 367
Прописаний назавжди
Цитата gromko ()
оскільки зміна координати у незначна
Тут в голову прийшла ідея. Спростити скрип можна, якщо змінювати Y то опускаючи до середини то підіймаючи. Це дасть схожий результат без ДУГИ.

Цитата gromko ()
Переглянув Ваші проекти - сподобались
Дякую.

Відредаговано: TYP - Пн, 28.08.2017, 22:19
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.2 Методика викладання інформатики в середній школі (5-9 кл.) » Програмуємо в Скретчі (Все про програмування в Скретчі)
Сторінка 25 з 25«12232425
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.