Ср, 22.11.2017, 14:55
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 17 з 27«1215161718192627»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.2 Методика викладання інформатики в середній школі (5-9 кл.) » Програмуємо в Скретчі (Все про програмування в Скретчі)
Програмуємо в Скретчі
ProgrammingTeacher Дата: Вт, 17.03.2009, 20:03 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Нещодавно на Форумі учителів інформатики зустрів інформацію про Скретч та Українську спільноту Скретчу (на ВікіОсвіті). Скачав, встановив, спробував з учнями п'ятого та шостого класів. Перше враження - супер. Учні без проблем створюють власні програми, та ще й анімацією та звуком. Свого часу ми пробували Бейсик - були проблеми з синтаксисом, замість SCREEN мали SCRIN, не PRINT, а PRIN і т.п. Тут жодних проблем - учні складають програми, як кубики Лего. Як на мене є дві проблеми з використанням Скретчу - відсутність затвердженої програми та підручника (хоча я бачив певні наробки на сайті). Може хтось використовува Скретч - давайте обговоримо його переваги і недоліки (а то я бачив лише переваги)

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Пн, 20.04.2009, 09:07
gry Дата: Чт, 28.04.2011, 18:44 | Повідомлення № 241
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
Не один раз вже мабуть писалося, що
Quote (Пилипчук_О_П)
кнопконатискання
потрібно розводити з логічним мишленням. Подивіться нашу "рідну" програму, підручники і задумайтесь - чому ми навчаємо ? / У 10 класі підручник - якийсь "самоучитель" по Word.../ Вирішення проблеми - розділення шкільного курсу інформатики на два окремих курси курс користувача (Word, Excel, формати малюнків, текстові, графічні, Інтернет і прочая, прочая...) і окремий курс програмування хочаб з 5-6 класу у якому достойне місце і зайняв би Скретч. З досвіду роботи і з Скретчем ( 3 роки) бачу, що учням це набагато цікавіше ніж для прикладу той самий Paint , яким вони награються на другий же день після придбання комп’ютера. Їм нудно і зараз цим нікого не здивуєш... А Скретч - 30-40 хвилин і вже щось "ворушиться", слухається мишки та клавіатури, рахує, грає на музичних інструментах і т.п.

Відредаговано: gry - Чт, 28.04.2011, 18:46
Ленін Дата: Нд, 08.05.2011, 21:47 | Повідомлення № 242
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
А почему никто не хочет пользоваться комплектом учебных 'миров' КуМир - собственно КуМир, Чертежник, Робот, Пиктомир, Водолей и еще несколько исполнителей - http://lpm.org.ru/kumir2....tup.exe

Жду ваших впечатлений!

С ув. Вл.Ленин

[admin]Не порушуйте правил. Пишіть повідомлення у відповідних темах. Якщо потрібної теми не існує - створюйте[/admin]

Пилипчук_О_П Дата: Пн, 09.05.2011, 00:19 | Повідомлення № 243
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Quote (Ленін)
А почему никто не хочет пользоваться комплектом учебных 'миров' КуМир

Треба подивитись. Робот, Кресляр (точніше ЛОГО-подібна черепашка) український і англійський діалекти Паскаля гарно поєднані у відомому середовищі Василя Петріва АЛГО.

http://petriv.ho.com.ua/algo/index.php

Додано (09.05.2011, 00:19)
---------------------------------------------
А тема, взагалі-то, про Скретч...

e_petrova Дата: Пн, 09.05.2011, 09:06 | Повідомлення № 244
Я тут недавно...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Ленін, :p меня в Скретче привлекает универсальность. В классе стоят компьютеры iMac. Разработчики Скретча выпустили уже несколько версий среды под разные ОС. При этом формат проекта Скретч - Unicod. А значит привязки к ОС нет. И это здорово %) . Сделали дети домашнее задание, скажем, в Скретче под Виндовс, принесли проекты в лицей и спокойно открывают их В Скретче под MacOS. Ничего конвертировать не нужно.

А перечисленные вами среды, скорее всего, имеют привязку к ОС Виндовс. Это не хорошо. :*

Пилипчук_О_П Дата: Пн, 09.05.2011, 10:17 | Повідомлення № 245
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Quote (e_petrova)
формат проекта Скретч - Unicod

Не зрозумів, до чого тут Юнікод. Скретч використовує свій власний формат, який в текстовому редакторі нормально не відкривається.
wlada Дата: Нд, 11.09.2011, 21:06 | Повідомлення № 246
Новий користувач
Рейтинг: 0
[warning]Виберіть одну тему для повідомлення. Не створюйте однакових повідомлень[/warning]
papirownik Дата: Пн, 03.09.2012, 22:13 | Повідомлення № 247
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
Шукав довго (2 дні) програму для програмування в "Скретч". Незнайшов :(.
Продовжую шукати. Для початку просто в програмі для ЛОГО заміню слово ЛОГО на Скретч.
Про результати обіцяю розказати
Ktara Дата: Пн, 03.09.2012, 22:17 | Повідомлення № 248
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Так есть программа. Сегодня уже поздно. А завтра постараюсь найти на компе
gromko Дата: Пн, 03.09.2012, 22:21 | Повідомлення № 249
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Quote (papirownik)
Шукав довго (2 дні) програму для програмування в "Скретч".

Нащо "винаходити велосипед" - 5-6 класи: "Шукачі скарбів" (ІІ рівень) та "Інфомандри". Відшукати неважко
papirownik Дата: Пн, 10.09.2012, 19:53 | Повідомлення № 250
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
Неподобається мені "Шукчі скарбів". Буду винаходити велосипед :)
Поки що нормально - дітки на першому уроці пишуть алгоритми за яким Рудий кіт переміщується і змінює напрям руху!
Ktara Дата: Пн, 10.09.2012, 20:07 | Повідомлення № 251
Перспективна вчителька
Давайте электронку - сброшу программу :) Взято из книги "Скретч: програмування для всіх"
Навчальна програма курсу за вибором «Основи візуального програмування у програмі Скретч» для учнів 5–8 класів загальноосвітніх навчальних закладів
mouse Дата: Вт, 11.09.2012, 19:00 | Повідомлення № 252
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
А можна і мені на пошту?
Ktara Дата: Вт, 11.09.2012, 20:13 | Повідомлення № 253
Перспективна вчителька
Игорь, ну тебе еще могу и уроки сбросить :) (за отдельный могорыч) :) Электронку сбрось мне :)
sib Дата: Чт, 13.09.2012, 17:30 | Повідомлення № 254
Тут живе...
Рейтинг: 2
І якщо можна, мені.
gromko Дата: Пт, 26.04.2013, 07:47 | Повідомлення № 255
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Приємна новина - Скретч 2.0 буде офіційно доступний з 9 травня!
Ознайомитись - http://beta.scratch.mit.edu
Все працює через веб-браузер, в онлайні (і це перша особливість, завантажувальна версія буде дещо пізніше).
Вже є векторна графіка, тобто можна масштабувати зображення на увесь екран (без растрових "зубчиків"), але можна використовувати і растрові зображення.
Камеру вже можна використовувати не тільки для "фотографування", а й для керування спрайтами!
Можна використовувати "хмарні" змінні (збережувані на сервері) і можна буде обмінюватись данними між користувачами (проектами)
Буде можливість спільної роботи над проектом.
Створені або реміксовані проекти автоматично зберігаються на серверах Скретчу.
Тепер Скретч реалізований на Флеші (для роботи необіхдний флеш у браузері), працює швидше.

Ми займаємось перекладом як Скретчу так і його сайту (переклад сайту буде оновлено найближчим часом)

Додано (26.04.2013, 07:47)
---------------------------------------------

Сайт http://beta.scratch.mit.edu не працюватиме 6,7,8 травня. З 9 травня Скретч 2.0 на сайті http://scratch.mit.edu

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.2 Методика викладання інформатики в середній школі (5-9 кл.) » Програмуємо в Скретчі (Все про програмування в Скретчі)
Сторінка 17 з 27«1215161718192627»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.