Su, 26.06.2022, 01:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Forum moderator: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.2 Методика викладання інформатики в середній школі (5-9 кл.) » Інформатика 5 клас (За яким підручником(посібником) вивчаєте цей курс?)
Інформатика 5 клас
Ковшун Дата: Su, 23.09.2007, 17:39 | Повідомлення № 1
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
У нашій Любецькій загальноосвітній школі вивчення інформатики у 5 класі проводиться
за посібником Г.В.Пахомової "Інформатика. Вступ до програмування мовою ЛОГО. 5 клас".
Програмне забезпечення для підтримки цього курсу "ЛогоМиры2".

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - We, 04.06.2008, 01:39
ihor_hontar Дата: Th, 29.10.2009, 11:58 | Повідомлення № 46
Досвідчений вчитель
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
Quote (Ковшун)
А, Ви, зі своїми колегами зберіться, замовте диск і розтиражуйте його.

Цілком з Вами, Ковшун, згідний. З одної сторони це не проблема, але якщо врахувати, в звязку з кризою, на вчителів інформатики падають, майже, всі розгідні матеріали до класу, стенди, навіть кажуть, що потріно, щоб вчитель купляв картрідж до лазерного прінтера, то не кожному вчителю це по кишені.
Вчитель-з-Києва Дата: Th, 29.10.2009, 12:47 | Повідомлення № 47
Прописаний назавжди
Рейтинг: 7
Quote (sacbara)
Компакт-диск з навчальними матеріалами (зміст)- здається це кіт в мішку

Даремно Ви так! Зайдіть на aspekt-edu.kiev.ua, де можна багато чого скачати. Навіть тести!
dpi Дата: Th, 29.10.2009, 19:59 | Повідомлення № 48
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (Вчитель-з-Києва)
Даремно Ви так! Зайдіть на aspekt-edu.kiev.ua, де можна багато чого скачати. Навіть тести!

Если не секрет, сколько платят за такую работу?
GаrDArik Дата: We, 11.11.2009, 01:43 | Повідомлення № 49
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
В 5 класі вивчають "Сходинки" як і в 2-4 кл.
KOP Дата: Mo, 06.09.2010, 22:35 | Повідомлення № 50
Переможець "Вчитель року 2009"
Рейтинг: 16
^_^ Найближчим часом вийде буде надруковано підручник та робочий зошит навчально-методичного комплексу "ІНФОмандри" для 5-го класу. Також буде випущено диск з методичним посібником для вчителя та навчально-методичним і дидактичним забезпеченням курсу. З програмою та календарним плануванням курсу можна ознайомитись на сайті: infomandry.osvita.info. Даний навчально-методичний комплекс рекомендовано МОН України. Також на цьому сайті є орієнтовні завдання для виконання учнями. Проте цей розділ сайту ще буде вдосконалюватися.
E_L Дата: Mo, 06.09.2010, 22:51 | Повідомлення № 51
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 31
Quote (KOP)
Даний навчально-методичний комплекс рекомендовано МОН України.

Тобто, можна БЕЗКОШТОВНО викладати "ІНФОмандри" у 5му класі?

vvv Дата: Mo, 06.09.2010, 22:55 | Повідомлення № 52
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
У 5 класі маю годину на тиждень і буду продовжувати вивчати курс ШУКАЧІ СКАРБІВ, оскільки по-перше вивчали його з 2 класу, а по-друге комп'ютерна програма безкоштовна на сайті http://vesna-books.at.ua/ До цього також друкується робочий зошит для учня, підручник для учня та методичні матеріали для вчителя, які я бачив і мені сподобалися!!!
swetikccc Дата: Tu, 07.09.2010, 06:50 | Повідомлення № 53
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (vvv)
У 5 класі маю годину на тиждень і буду продовжувати вивчати курс ШУКАЧІ СКАРБІВ, оскільки по-перше вивчали його з 2 класу, а по-друге комп'ютерна програма безкоштовна на сайті http://vesna-books.at.ua/ До цього також друкується робочий зошит для учня, підручник для учня та методичні матеріали для вчителя, які я бачив і мені сподобалися!!!

Мова програмування Скретч це просто чудово, а от Середовище Flash і особливо Мова сценаріїв Action Script це знову пригода на одне місце. :)
Ковшун Дата: Tu, 07.09.2010, 07:41 | Повідомлення № 54
Досвідчений учасник
А у нас цього року в 5 класі замість інформатики вивчатимуть право.
gromko Дата: Tu, 07.09.2010, 10:47 | Повідомлення № 55
Лінуксоїд
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Quote (swetikccc)
Середовище Flash і особливо Мова сценаріїв Action Script це знову пригода на одне місце.

Щодо ActionScript. В Linux’і можна використати QFlash.
У Windows можна спробувати SE|PY editor для редагування ActionScript (сам не пробував)
NataliyG Дата: Tu, 07.09.2010, 15:10 | Повідомлення № 56
Активний учасник
Рейтинг: 37
Я в 5 класі вивчаю інформатику за своєю авторською програмою яку цього року затвердили в Львівському ІППО "Сліпий метод набору",вважвю що такі навики є конче необхідні для сучасних учнів. Насправді дуже важко вивчати прости навики.
Але я читала про досвід країн Європи, зокрема я спілкувалася з громадянином США якому зарас 21 рік так в них вже в часи його 5 класу був такий предмет. Спочатку я намагалася знайти таку навчальну програму для вивчення, але освкільки не знайшла написала свою і її затвердили.
Я тут закинула навчальну програму, вона є затверджена Львівським інститутом післядипломної педагогічної освіти, я так думаю що вчителі Львівської області можуть скористатися. Якщо потрібно то я можу скинути протокол затверлдження, або напевно можна зробити запит, чи десь знайти на сайті.
На сайті своєї школи я планую найближчим чосам закинути планування, посилання на клавіатурні тринажери і ще може якість рекомендації.
Я вже десь спілкуваляся на тему сліпого методу набору в якість вітці, але запуталася і не памятаю де.
Прикріплення: CMN.zip(20.7 Kb)
swetikccc Дата: Tu, 07.09.2010, 20:28 | Повідомлення № 57
Ветеран спілкування
Quote (NataliyG)
Я в 5 класі вивчаю інформатику за своєю авторською програмою яку цього року затвердили в Львівському ІППО "Сліпий метод набору",вважвю що такі навики є конче необхідні для сучасних учнів.

Сліпий друк дуже добра справа, але розтягання його на цілий рік, це горілка без пива.))))
Кожного дня по годині і за три тижні знаків 150 точно буде.
Все це перевіренно, а якщо дві години на тиждень то результата може не бути і за рік
У нас друкують дома, а в школі тільки здають, а якщо немає компа то 4-5 разів на тиждень в школі.
Все це моя думка, але вона перевірена часом на практиці.
Ковшун Дата: We, 08.09.2010, 08:14 | Повідомлення № 58
Досвідчений учасник
Quote (swetikccc)

І навіщо цілий рік воду в ступі товкти?

Quote (swetikccc)
а якщо дві години на тиждень то результата може не бути і за рік

Правильно!
NataliyG Дата: Fr, 10.09.2010, 08:59 | Повідомлення № 59
Активний учасник
Рейтинг: 37
Quote (Ковшун)
І навіщо цілий рік воду в ступі товкти?

Все це може і так. Але в моєму селі відсотків 30 мають в дома компютери. Це перше. А другим є те що це 5 клас. І якщо говорити про формування саме правильного набору і правильної постави під час роботи за компютергом то однозначно 3 тижні мало.
Quote (swetikccc)

Ви це перевірили на собі і зарас друкуєте сліпим методом набору?
Я говорю не про 150 знаків, а саме про сліпий метод набору.Я друкую більше як 150 знаків на хвилину, але при цьому не вмію друкувати сліпим методом набору.
По годині кожного дня в школі не виділять, але шоб закріпити і нпвчити учнів справді друкувати треба однозначно більше часу.
Взагалі вивчити саме сліпий метод набору а не просто навчити швидко друкувати треба багато наполегливості і терпіння.
А от закордоном такі навики виведенні на рівень наших читати і писати то хіба це погано. Зразу всі кинулися критикувати. Це є мої перші спроби формувати саме культуру правильної роботи за компютером, я не кажу що все ідеально. Ви мене пробачте за мою недовіру
Quote (swetikccc)
У нас друкують дома, а в школі тільки здають, а якщо немає компа то 4-5 разів на тиждень в школі.

Але я в це не вірю, не вірю що ви таким методом можете навчити хочаб половину класу друкувати сліпим методом набору. І який клас в скільки років ви можете заставити учнів в дома вивчити сліпий метод набору. Я не можу заставити себе, а мені вже однозначно більше як 17.
swetikccc Дата: Fr, 10.09.2010, 12:55 | Повідомлення № 60
Ветеран спілкування
Quote (NataliyG)
Ви це перевірили на собі і зарас друкуєте сліпим методом набору?
Я говорю не про 150 знаків, а саме про сліпий метод набору

Це перевірено на групах які я випускав уже років з сім.
Розтягування - результатів ноль.
Друкує дружина і два сини.
Старший знаків 300 на рідній і англійській, менший і дружина десь до 250
Спочатку Соло, а потім Віртуоз для ритму.
Quote (NataliyG)
Але я в це не вірю, не вірю що ви таким методом можете навчити хочаб половину класу друкувати сліпим методом набору

Половина була років 7 тому, а зараз десь третя, четверта чатина.
І замітив що учням які чудово навчаються, сліпий метод дається спочатку дуже важко(мабуть пробують через голову пропустити)

Порада, руки повинні бути тільки на вісу, не допускати щоб хоть частково зпиралися на парту.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.2 Методика викладання інформатики в середній школі (5-9 кл.) » Інформатика 5 клас (За яким підручником(посібником) вивчаєте цей курс?)
Search:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.