Нд, 16.12.2018, 14:38
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.2 Методика викладання інформатики в середній школі (5-9 кл.) » Інформатика 5 клас (За яким підручником(посібником) вивчаєте цей курс?)
Інформатика 5 клас
Ковшун Дата: Нд, 23.09.2007, 17:39 | Повідомлення № 1
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
У нашій Любецькій загальноосвітній школі вивчення інформатики у 5 класі проводиться
за посібником Г.В.Пахомової "Інформатика. Вступ до програмування мовою ЛОГО. 5 клас".
Програмне забезпечення для підтримки цього курсу "ЛогоМиры2".

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:39
Newbie Дата: Пн, 24.12.2007, 17:12 | Повідомлення № 16
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
а де програма? вона є у збірнику, чи у методичному листі?
Ковшун Дата: Пн, 24.12.2007, 17:24 | Повідомлення № 17
Досвідчений учасник
Quote (Newbie)

Зверніться у видавництво "Аспект" http://www.aspekt-edu.kiev.ua , у газеті цього видавництва №19, було надруковано календарний план курсу інформатики для 5 класу за підручником "Інформатика. Вступ до програмування мовою ЛОГО. 5 клас".
Newbie Дата: Пн, 24.12.2007, 17:30 | Повідомлення № 18
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
я не про календарний план, а про програму, котра має бути стандартом для усіх smile
polol Дата: Вт, 25.12.2007, 09:43 | Повідомлення № 19
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я також не розумію як можна використовувати інші програми крім збірника “Програми для загальноосвітніх навчальних закладів. Навчальні програми для профільного навчання. Програми факультативів, спецкурсів, пропедевтичних курсів, гуртків. Інформатика”, видавництва “Прем’єр”, Запоріжжя, 2003р. який вказвний у Інструктивно – методичному листі про вивчення інформатики
у 2007-2008 навчальному році.Де написано що можна використовувати інші програми???
Ковшун Дата: Вт, 25.12.2007, 09:51 | Повідомлення № 20
Досвідчений учасник
Quote (polol)
Я також не розумію як можна використовувати інші програми крім збірника “Програми для загальноосвітніх навчальних закладів. Навчальні програми для профільного навчання. Програми факультативів, спецкурсів, пропедевтичних курсів, гуртків. Інформатика”, видавництва “Прем’єр”, Запоріжжя, 2003р. який вказвний у Інструктивно – методичному листі про вивчення інформатики
у 2007-2008 навчальному році.Де написано що можна використовувати інші програми???

А там же і написано, що можна використовувати авторські програми!
polol Дата: Вт, 25.12.2007, 09:58 | Повідомлення № 21
Я тут недавно...
Там написано "У спеціалізованих школах (класах), гімназіях, ліцеях, колегіумах, зокрема з поглибленим вивченням курсу інформатики, години варіативної частини робочого навчального плану та навчально-виробничої практики можуть використовуватися для вивчення спецкурсів професійного спрямування, базового курсу інформатики у 7-9 класах, пропедевтичного курсу у 2-6 класах за авторськими програмами з відповідним грифом Міністерства освіти і науки України."
У Вас спеціалізована школа?
Ковшун Дата: Вт, 25.12.2007, 10:36 | Повідомлення № 22
Досвідчений учасник
Quote (polol)
...У Вас спеціалізована школа?

У нас спеціалізовані класи.
CHIVAN Дата: Чт, 31.01.2008, 20:29 | Повідомлення № 23
Новий користувач
Підручник дійсно класний, але не можу знайти програму рекомендрвану або затверджену якним-небудь відповідним органом. У видавництві і на сайті Аспект такої немає і на диску, який придбав разом з підручниками також. Допоможіть будь-ласка в пошуках.
polol Дата: Вт, 05.02.2008, 13:58 | Повідомлення № 24
Я тут недавно...
Я можу запропонувати програму "Исполнители". В якій є 3 виконавці: Робот, Черепаха, Чертьожнік. Програма вільно розповсюджується. Якщо потрібна то пишіть polol@inbox.ru
dpi Дата: Пн, 24.03.2008, 14:14 | Повідомлення № 25
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (Newbie)

Использую: "Программа для общеобразовательных школ «Вступление к информатике» составители Морзе Н.В. и Мостипан Е.И., рекомендованные Министерством образования и науки Украины (письмо от 8.07.03 №1/11-2813)".
Немного подогнал под себя (вставил MSWLogo)
ihor_hontar Дата: Нд, 20.04.2008, 16:22 | Повідомлення № 26
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (Ковальчук_Олександр)
Тільки зміни на глобальному (міністерському) рівні дадуть результат. Вже майже всі школи України мають комп’ютери, а інформатика вивчається в більшості лише в 10-11 класах. А в 12-річній школі, якщо я не помиляюсь вивчення починається з 9-го (4 роки). І то по одній годині на тиждень. Нема порядку ніде в державі.

Quote (Ковшун)
Ми самі в цьому винні. Нам треба об’єднуватись і вести роз’яснювальну роботу серед керівників шкіл і начальників відділів освіти, і зав. РМК.

Я цілком з Вами згідний. Нам дійсно треба об'єднуватися, але, на мою думку, не на рівні районів чи областей, а на Всеукраїнському рівні. Обговорити і розробити Всеукраїнське звернення вчителів інформатики до нового міністра освіти Українина рахунок вивчення предмету інформатики на Державному рівні, хочби з 5 класу, а той з 2-го класу в офіційній державній програмі. Я думаю, що п. Вакарчук повинен прислухатись до даної проблеми. Бо всі керівники спираються на державний компонент програми для ЗНЗ, а там інформатика з 10-11 класу. (Вже у всіх середніх і основних школах є по 1 НКК, майже в усіх можна, при бажанні встановити Інтернет, було би бажання)
argun Дата: Нд, 20.04.2008, 17:30 | Повідомлення № 27
Прописаний назавжди
Рейтинг: 42
Quote (ihor_hontar)
хочби з 5 класу, а той з 2-го класу

В нашій школі протягом двох років інформатика вивчається з 2 класу. А на наступний рік у 5 класі інформатики не буде. Діти у 3-4 класах вчили інформатику, а у 5 "відпочінуть від комп'ютера" sad
З 2 по 9 класи - 1 год/тижд.
10-11 - 2 год/тижд.
В цьому році всі інформатики міста написали листа до управління освіти про дотримання наказу МОНу про поділ класу на підгрупи під час практичних занять. Пообіцяли з наступного навчального року виконати. І в попередній тарифікації затвердили. А що буде у вересні - подивимось.

InformGRU Дата: Вт, 16.09.2008, 13:50 | Повідомлення № 28
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Quote (Ковшун)
Зайдіть на сайт видавництва "Аспект" http://www.aspekt-edu.kiev.ua там Ви зможете завантажити для себе 1. Пояснювальна записка; 2. Методичні вказівки; 3. Програмне забезпечення; 4. Календарні та тематичні плани; 5. Компакт-диск, на якому є: 1.Програми МОНУ 2003 2.Малювання в 1-му класі 3.Клавіатурний тренажер KEY 4.Клавіатурний тренажер Stamina 5.Тестуюча система Test-W2 з тестами 6.Тестуюча система Test-Osnova з тестами 7.Тренажер редагування тексту Wcorrect 8.Тренажер миші Wmoue 9.Безкоштовні графічні та текстові редактори Та багато іншого ...

Де саме там можна все це побачити, дякую.

Відредаговано: InformGRU - Вт, 16.09.2008, 13:53
Ковшун Дата: Ср, 17.09.2008, 14:18 | Повідомлення № 29
Досвідчений учасник
Quote (InformGRU)
Де саме там можна все це побачити, дякую.

Зайдіть на головну сторінку сайту http://www.aspekt-edu.kiev.ua/
І побачите (написано великими літерами) Тут можна "скачать"
Клацніть по посиланню, яке вас цікавить і качайте.
InformGRU Дата: Ср, 17.09.2008, 17:45 | Повідомлення № 30
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Дякую за увагу, шановний Микола Іванович, але серед пуктів запропонованих на Аспекті(а саме)
• Програма "Інформатика. 7-9 класи"
• Програми "Інформатика. 10-11 класи"
• Тренажер миші WMouse
• Тренажер клавіатури Key
• Тренажер редагування тексту WCorrect
• Test-W2 - контрольно-діагностична система (опис)
• Банк тестів з інформатики та інших предметів
• Організація навчального процесу
• Календарні плани для 7, 8 і 9 класів
• Календарні плани для 10 і 11 класів
• Компакт-диск з навчальними матеріалами (зміст)
я там не знайшов програми для 5 класу, адже в даному розділі форуму мова йде про 5 клас?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.2 Методика викладання інформатики в середній школі (5-9 кл.) » Інформатика 5 клас (За яким підручником(посібником) вивчаєте цей курс?)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.