Пн, 20.11.2017, 15:20
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 7«1234567»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.2 Методика викладання інформатики в середній школі (5-9 кл.) » Бондаренко О. О.«Інформатика» підручник для 9 класу 2017
Бондаренко О. О.«Інформатика» підручник для 9 класу 2017
InformGRU Дата: Чт, 23.03.2017, 15:19 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Зайшов я на сайт репозитарію  і почав переглядати підручники з інформатики для 9 класів і був в шоці.

В мене запитання до авторів підручника
«Інформатика»
Бондаренко О. О., Ластовецький В.В., Пилипчук О.П., Шестопалов Є. А.
Що може навчити картинка до розділу 2 Мережеві технології(тягнути гаджети за шнурі, цього й так вистачає), і чому в книжці зовсім немає елементів патріотичного виховання в цілому, і зокрема при вивченні векторної графіки (напр. Вишиванка Писанка і тд), чому художника так мало фантазії, який використав героя 3D MEN в величезних маштабах і в книжці дуже мало графіки, графіки по суті, ілюстрації по темі, зауважу не виділення 
Прикріплення: 6176686.jpg(148Kb)

Відредаговано: InformGRU - Чт, 23.03.2017, 16:38
DPV Дата: Сб, 25.03.2017, 11:42 | Повідомлення № 46
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 47
Цитата Ktara ()
там спокойно можно самому зарегится. указав свою почту. на нее придет код и пароль и все. Все школы уже есть в списке

Так я про це ж і говорю, сам зареєструвався без проблем, і вчителі при мені реєструвались. Без проблем.  Нам нічого не давали, ніяких логінів і паролів - все самі. Одне зауваження з метод кабінету, щоб вибирали хачаб 2 підручники на район, бо минулого разу було "багато" авторів, і тут вони "пхнуть свого носа". Коли цю "метод хворобу" викорінять з освіти з коренем?
Bandalak Дата: Сб, 25.03.2017, 13:57 | Повідомлення № 47
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
У нас при виборі своєї школи пише, що всі аккаунти вже створені для школи і вільних немає. На якусь ліву школу реєструватися не хочу, все-одно не буду ж вибирати для когось?
Дочекаюся понеділка, може знайдуть автора всіх облікових записів!

Підозрюю, що район вирішив таким чином вибрати сам за всіх!
Ktara Дата: Сб, 25.03.2017, 14:15 | Повідомлення № 48
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Цитата Bandalak ()
У нас при виборі своєї школи пише, що всі аккаунти вже створені для школи і вільних немає. На якусь ліву школу реєструватися не хочу, все-одно не буду ж вибирати для когось?Дочекаюся понеділка, може знайдуть автора всіх облікових записів!

Значит регистрировал всех тот зам, кто отвечает за работу с репозитарием, так как только у него есть така функция "Регистрировать учителя"
DPV Дата: Сб, 25.03.2017, 14:18 | Повідомлення № 49
Прописаний назавжди
Цитата Bandalak ()

До речі, в мене, за вас промайнула така думка, всім зрозуміло, що підручники - це гроші, памятаю минулого разу "цілеспрямовані натяки" всіх "вищих" методрекомендацій про вибір саме "таких" підручників. Інститут вдосконалення постійно відсилав листи. Все це можна робити завдяки методичному адміністративному апарату дуже швидко і якісно.

Відредаговано: DPV - Сб, 25.03.2017, 14:24
Bandalak Дата: Сб, 25.03.2017, 14:37 | Повідомлення № 50
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Дайте посилання на справжній репозитарій!
Чомусь додаток для браузера від Аваст тепер заволів, що я знаходжуся на фейковому сайті! І вже його заблокував, більше туди зайти не можу!
volevikt Дата: Сб, 25.03.2017, 15:12 | Повідомлення № 51
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Цитата Bandalak ()
Дайте посилання на справжній репозитарій!
repository.imzo.gov.ua

Толя, якщо маєш проблеми з репозитарієм, напиши в ОП.
Можеш переглянути макети підручників під моїм акаунтом (реєструвалася від школи як вчитель фізики та інформатики).
Сподіваюся, що питання з твоїм акаунтом буде вирішено і ти зможеш обрати підручник для своєї школи.

Цитата Bandalak ()

У нас відбувається щось подібне.
Вчора директор повідомила, щоб домовлялися із сусідньою гімназією про те, щоб були однакові підручники; бо місто хоче замовляти підручники одного автора.
Ось вам і свобода вибору...

P.S. Сподіваюся, що мені вдасться переконати вчителів інших шкіл міста обрати "мій" підручник.
Ktara Дата: Сб, 25.03.2017, 15:37 | Повідомлення № 52
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
У нас нет таких проблем :) Все регятся сами, выбирают сами :) Никто не вменшивается :)
LVV Дата: Нд, 26.03.2017, 08:14 | Повідомлення № 53
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 107
Цитата InformGRU ()
- замінити смартфон на wi-fi роутер з символом wi-fi, а смартфон зобразити поруч з символом wi-fi;
- стіралку замінити на стаціонарний ПК;

- телевізор замінити на сучаснішний і картинка на екрані повинна бути, щоб склалося враження, що сигнал є
Дякую. Поміркую і над цими пропозиціями.
LVV Дата: Нд, 26.03.2017, 08:22 | Повідомлення № 54
Прописаний назавжди
Цитата InformGRU ()
Якщо автор дозволить, і скине мені на адресу informgru@gmail.com , файли малюнків до всіх розділів (щоб не порушувати стиль підручника і авторські права), я зроблю і виставлю на форум на обговорення
Справа в тому, що малюнки вже оброблені художниками редакції, пройшли рецензування експертами, визначеними МОН, і, мабуть, готові до друку. Тому їх перемальовка є небажаною (за виключенням кричущих невідповідностей).
Але дякую, і, можливо, скористаємось Вашою пропозицією.
LVV Дата: Нд, 26.03.2017, 10:05 | Повідомлення № 55
Прописаний назавжди
Цитата swetikccc ()
Я мав на увазі реальні картини )))))Краще перемалюйте ілюстрації які грабонули з нету, а тож явно видно.
Наприклад сторінка 23
Не "грабонув" а "запозичив" для перероблення.

Ось оригінал:

А ось мій малюнок:

Дуже вже мені сподобалаь ідея з бігуном.
Але Ви, Swetikccc, таки праві. Плагіат у зображенні чоловічків, гаджетів і самій ідеї з бігуном присутній.
Просто не було часу переробляти детально, потрібно було швидко реагувати на зауваження експертів (у початковій версії підручника, цього малюнка взагалі не було)
То ж, враховуючи Вашу критику, малюнок, мабуть буде таким:

що є цілком оригінальним (якщо не зважати на запозичення з інтернету окремих об'єктів)
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 26.03.2017, 11:01 | Повідомлення № 56
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Запозичення фрагментів і навіть цілих малюнків з Інтернету можливе тільки з ресурсів, які допускають вільне використання (наприклад, https://openclipart.org/ ). Тому, принаймні, потрібно зберігати сирий файл (наприклад, з Фотошопа з шарами), щоб можна було виправити, якщо виявиться, що певний фрагмент захищений авторським правом.
gromko Дата: Нд, 26.03.2017, 11:03 | Повідомлення № 57
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Цитата LVV ()
То ж, враховуючи Вашу критику, малюнок, мабуть буде таким

варто використовувати зображення не захищені авторським правом - малюнок гепарда Bohdana Bergmannova продає на 123RF
volevikt Дата: Нд, 26.03.2017, 11:31 | Повідомлення № 58
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Цитата LVV ()
малюнок, мабуть буде таким:
Дуже гарна ідея.   
Єдине, чого не розумію: художники редакції, маючи ідею, не здатні створити гарні авторські малюнки?
DPV Дата: Нд, 26.03.2017, 12:39 | Повідомлення № 59
Прописаний назавжди
Цитата volevikt ()
Єдине, чого не розумію: художники редакції, маючи ідею, не здатні створити гарні авторські малюнки?

Вірно підмічено, для того, щоб створити гарний малюнок і потрібно бути - художником(вміти малювати).

Цитата volevikt ()
Дуже гарна ідея.
   Мені також сподобалась.
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 26.03.2017, 13:47 | Повідомлення № 60
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Цитата volevikt ()

Чому не можуть? Вони ж якраз цим і займаються. Минулого року в підручнику для 8 класу теж спочатку були малюнки-ідеї, які потім були замінені авторськими.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.2 Методика викладання інформатики в середній школі (5-9 кл.) » Бондаренко О. О.«Інформатика» підручник для 9 класу 2017
Сторінка 4 з 7«1234567»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.