Сб, 03.12.2016, 00:25
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

   
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 1 з 712367»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.2 Методика викладання інформатики в середній школі (5-9 кл.) » Питання, проблеми, вирішення. (Обговорення різних проблемних питань в курсі інформатики 5-9)
Питання, проблеми, вирішення.
skif Дата: Нд, 18.09.2016, 22:55 | Повідомлення № 1
Прописаний назавжди
Повідомлень: 260
Нагороди: 2
Рейтинг: 21
у першій практичні Ривкінда (8 клас, 2-ге завдання) потрібно зберегти файл блокноту у кодуванні ASCII та Юнікод та порівняти об'єм. Пустий файл у першому кодуванні має 0 байт. Юнікод - 2 байти. Я так розумію що ці 2 байти вказують на систему Юнікод?
і ще пошукав що таке кодування UTF-8 (якщо кому цікаво) - суміщає Юнікод з ASCII. Якщо символи співпадать з ASCII то займають байт, якщо ні - то в Юнікоді 2 байти.


Відредаговано: skif - Пн, 19.09.2016, 00:01
Пилипчук_О_П Дата: Пн, 19.09.2016, 00:54 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3052
Нагороди: 18
Рейтинг: 161
Цитата skif ()
кодування UTF-8 (якщо кому цікаво) - суміщає Юнікод з ASCII

Десь в сусідній гілці я писав про "фішки" Юнікоду. Юнікод - це не проста система кодування, як, наприклад, ASC II. Існує низка реалізацій, тому потрібно уточнювати, про що мова. В UTF-8 символ кодується ланцюжком від 8 до 32 бітів. З іншими реалізаціями теж цікаво: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%AE%D0%BD%D1%96%D0%BA%D0%BE%D0%B4
ilona_15 Дата: Вт, 20.09.2016, 20:05 | Повідомлення № 3
Тут живе...
Повідомлень: 79
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
Хто знає де можна знайти офіційну інформацію, що конспекти можна мати у електронному вигляді? (з посиланням на джерело).
Yura_Shrol Дата: Вт, 20.09.2016, 20:16 | Повідомлення № 4
Знаток супутникового інету
Повідомлень: 466
Нагороди: 1
Рейтинг: 40
Цитата Додаток до листа Міністерства освіти і науки Українивід 17.08.2016р. № 1/9-437  ()
У зв´язку з внесеними змінами унавчальні програми, наголошуємо,
що календарне та поурочне планування здійснюється вчителем у довільній формі, у тому числі з використанням друкованих чи електронних джерел тощо. Формат, обсяг, структура, зміст та оформлення календарних планів та поурочних планів-конспектів є індивідуальноюсправою вчителя. Встановлення універсальних у межах навчального закладу,міста, району чи області стандартів таких документів є неприпустимим. (ст. 17)


Відредаговано: Yura_Shrol - Вт, 20.09.2016, 20:19
ALEKS Дата: Чт, 22.09.2016, 07:53 | Повідомлення № 5
Прописаний назавжди
Повідомлень: 218
Нагороди: 2
Рейтинг: 31
Цитата ilona_15 ()
Хто знає де можна знайти офіційну інформацію, що конспекти можна мати у електронному вигляді? (з посиланням на джерело).
Про неухильне дотримання принципів гарантування свободи педагогічної діяльності вчителя
Лист МОН № 1/9-630 від 05.12.14 року
1. Календарне та поурочне планування здійснюється вчителем у довільній формі, у тому числі з використанням друкованих чи електронних джерел тощо.
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 22.09.2016, 08:43 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3052
Нагороди: 18
Рейтинг: 161
Цитата ALEKS ()
з використанням друкованих чи електронних джерел тощо.

Йдеться про джерела для плану, а не про сам план. Тому можуть чіплятися, якщо план на планшеті, а не на папері.
DPV Дата: Пт, 23.09.2016, 21:32 | Повідомлення № 7
Тут живе...
Повідомлень: 115
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Цитата Пилипчук_О_П ()
Йдеться про джерела для плану, а не про сам план. Тому можуть чіплятися, якщо план на планшеті, а не на папері.

В нашій школі конспекти під підпис завуча носять всі вчителі перед початком занять.
На просторах Інтернету, ще в минулому році спеціально шукав інформацію, зробив таку підбірку.
Прикріплення: ___.doc(56Kb)
gu2in Дата: Пт, 23.09.2016, 22:20 | Повідомлення № 8
Досвідчений учасник
Повідомлень: 616
Нагороди: 7
Рейтинг: 189
Цитата DPV ()
зробив таку підбірку.

Дякую, ще раз перечитав.
Колись тут згадував, що робити вчителю, якщо учень списує і назвав це другою білою плямою в освіті. Ніхто не спитав - яка ж перша.
Для мене першою білою плямою завжди вважалось поурочні календарні плани. Свого часу перелопатив кучу документації, щоб розібратись в цьому питанні, підключав методистів раво/облІППО - а віз і нині там: немає чітко прописаних правил/рекомендацій/інструкцій, а тому тлумачать кожен як вміє.
І для мене велика загадка - чому досі не вирішать це питання усі "нові" керівники/методисти МОНУ?
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 23.09.2016, 22:49 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3052
Нагороди: 18
Рейтинг: 161
Цитата DPV ()
В нашій школі конспекти під підпис завуча носять всі вчителі перед початком занять.

Скільки часу триває перевірка? Що встигають перевірити? Тільки наявність? Відповідність структури уроку його типу? Правильність наведених відповідей до завдань? Наявність орфографічних помилок? Що роблять з тими, у кого немає конспектів?
skif Дата: Пт, 23.09.2016, 22:56 | Повідомлення № 10
Прописаний назавжди
Повідомлень: 260
Нагороди: 2
Рейтинг: 21
тему створив для обговорення практичних питань з інформатики 5-9 кл., планування, конспекти - інша гілка.
DPV Дата: Пт, 23.09.2016, 23:07 | Повідомлення № 11
Тут живе...
Повідомлень: 115
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Цитата gu2in ()
Дякую, ще раз перечитав.

Захист своїх прав, як вчителя, завжди стояв у мене на першому місці, ще з часів, коли був головою ПК, та швидко переобрали, після того, коли вперше за все існування школи була створена "Комісія по трудових спорах", і звільненого вчителя поновили на роботі. Тож шукав інформацію  - для захисту, а вийшло дещо інше. Але тепер все чітко зрозуміло за поурочні плани.

Чи є на форумі тема стосовно профспілок?

Перевіряють наявність, у молодих спеціалістів досконало. А без конспекту - наказ і догана і премія, винагорода - зась.


Відредаговано: DPV - Пт, 23.09.2016, 23:33
gu2in Дата: Пт, 23.09.2016, 23:26 | Повідомлення № 12
Досвідчений учасник
Повідомлень: 616
Нагороди: 7
Рейтинг: 189
Цитата skif ()
планування, конспекти - інша гілка.
Вибачайте...

Цитата DPV ()
Але тепер все чітко зрозуміло за поурочні плани.

Чітко зрозуміло, що нічого не зрозуміло.
Існує 3 документи, де "щось" прописано про поурочні плани:
1 - інструкція з ведення ділової документації у ЗНЗ
2 - посадова інструкція вчителя
3 - отой лист МОН, який трохи роз'яснює, що вчитель може на свій розсуд...

У вашій добірці хоч і надається юридичний коментар, але усі висновки косвені - використовуючі інші листи. Я можу ще задати купу питань таким "юристам" і навіть сам на них відповісти.
Ось і пан Пилипчук уже правильно задає.  ;)
У адміністрації немає такого права відсторонити учителя від проведення уроку, якщо він не показав/чи немає поурочного плану. Можуть написати догану, зробити письмове/усне зауваження, видати якийсь наказ по цьому поводу, але відсторонити - ні.


Відредаговано: gu2in - Пт, 23.09.2016, 23:26
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 23.09.2016, 23:26 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3052
Нагороди: 18
Рейтинг: 161
Цитата DPV ()
На просторах Інтернету, ще в минулому році спеціально шукав інформацію, зробив таку підбірку.

У підбірці - посилання на інструкцію 2000 року, яка втратила чинність. Там було написано: "На основі календарних вчителі розробляють поурочні плани, структура і форма яких визначається ними самостійно". У чинній інструкції від 28 серпня 2013 року, яка скасовує ту, що з 2000 року (http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/36933/ ) календарні і поурочні плани не згадуються взагалі.

P.S. Справді відхилились від теми, але останні повідомлення бажано зберегти, перенісши в іншу гілку.
gu2in Дата: Пт, 23.09.2016, 23:27 | Повідомлення № 14
Досвідчений учасник
Повідомлень: 616
Нагороди: 7
Рейтинг: 189
Цитата Пилипчук_О_П ()
календарні і поурочні плани не згадуються взагалі.

Підтверджую. Нещодавно також це читав і радувався!  ;)
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 23.09.2016, 23:29 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3052
Нагороди: 18
Рейтинг: 161
Цитата gu2in ()
Підтверджую. Нещодавно також це читав і радувався!

А я думаю, чи не регулює їх "обіг" якийсь інший новий документ?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.2 Методика викладання інформатики в середній школі (5-9 кл.) » Питання, проблеми, вирішення. (Обговорення різних проблемних питань в курсі інформатики 5-9)
Сторінка 1 з 712367»
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2016.