Сб, 03.12.2016, 19:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 5 з 9«123456789»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.2 Методика викладання інформатики в середній школі (5-9 кл.) » Нова програма з інформатики для 5 класу 2016-2017 н.р. (Допомагаємо один одному переходити на нову програму)
Нова програма з інформатики для 5 класу 2016-2017 н.р.
Bandalak Дата: Ср, 14.09.2016, 17:56 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 187
Пропоную викласти у цій темі повний текст програми для 5 класу.
Вказати, які теми можна взяти із старих і підручників і з яких саме параграфів?
Які сторінки друкованих зошитів ще відповідають програмі?
Також пропоную разом відшукувати матеріали для тем, відсутніх у підручнику і ділитися посиланнями!

Збірку матеріалів для викладання у 5 класі по програмі-2016 можна скачати тут:
https://drive.google.com/drive....sharing

Недавно був розроблений новий посібник видавництвом "Аспект".
Інформатика. Посібник. 5 клас – нова програма
Див. і скачать https://aspekt.in.ua/product....xp-2003
Для пунктів 2-6 рекомендую використовувати його. Але кому не до вподоби ЛОГО, а більш імпонує АЛГО, то можна також використовувати:
6. Посібник Петрів Алго 8 клас;

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Bandalak Дата: Вт, 04.10.2016, 08:47 | Повідомлення № 61
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 187
Цитата Oxana_cher ()
Надо добавить понятие "Шум", что-бы было по программе.
И "Створення та налаштування робочого середовища" нет.

І взагалі потрібно уважно передивитися нову програму перефразувати назви тем під неї і додати/видалити деякі дрібнички.
Шестопалов Дата: Вт, 04.10.2016, 11:08 | Повідомлення № 62
Видавець посібників
Нагороди: 9
Рейтинг: 142
Цитата Bandalak ()
І взагалі потрібно уважно передивитися нову програму перефразувати назви тем під неї і додати/видалити деякі дрібнички.
Це не про нашу честь, редагувати програму МОН. А от у посібнику для 5 класу виправити дурниці програми ми можемо. Див. гілку http://informatic.org.ua/forum/36-238-4#77597

Відредаговано: Шестопалов - Вт, 04.10.2016, 11:10
swetikccc Дата: Вт, 04.10.2016, 14:28 | Повідомлення № 63
Ветеран спілкування
Нагороди: 20
Рейтинг: 241
Цитата Шестопалов ()
Кожного разу, побачивши Ваше повідомлення, передбачаю прочитати якесь паскудство.  З усього видно, що Ви маєте чималі знання і досвід. Але замість того, щоб поділитися своїм надбанням з іншими, Ви "грамотно" знущаєтесь над помилками замість того, щоб дати ТЕКСТ виправлення. Хто що шукає!
І буду це робити, бо маю право критикувати як споживач товар.
А тут що в лоб що...
Під об’єктами файлової системи розуміють все, чим оперує операційної системи: папки, файли, мережа, диски. 
Об’єкти позначаються значками (піктограмами) з наз- 
вами під ними. Є об’єкти, які мають піктограми з зобра- 
женням, схожим на оригінал (Система, Телефон і модем, 
Миша, Принтери і факси тощо). 
Працюють з об’єктами переважно за допомогою миші, 
яка є основним засобом керування.

ЗаМість навчання організації зберігання своїх данних, ми навчаємо ...
Де невіть перекручене поняття файлової системи з ОС.

Перед тия, як заявити що ви найкращі, подумайте і проаналізуйте чи дійсно це так.
Шестопалов Дата: Вт, 04.10.2016, 15:05 | Повідомлення № 64
Видавець посібників
І буду це робити, бо маю право критикувати як споживач товар.
Молодець, що не образились! Спробуємо працювати. Тільки одне уточнення: Посібник - не товар, продавати його не збираюсь. МИ РАЗОМ створюємо ДЛЯ СЕБЕ пристойний навчальний засіб. Хто, я не ми?
І ще одне, прошу давати зауваження таким чином, щоб я міг зрозуміти, до якої частини книги (сторінка, абзац) Ваше зауваження.
І ще друге, прошу перейти на іншу гілку, де відбувається редагування Посібника. Див. гілку http://informatic.org.ua/forum/36-238-4#77597
olyanka_p Дата: Ср, 12.10.2016, 21:14 | Повідомлення № 65
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго вечора, шановні колеги.
У мене проблема з інформатикою у 5 класі. Діти, які вивчали інформатику  у 2-4 класах, прийшовши до 5 класу нічого не вміють робити практично, не знають основних понять. У нашій школі інформатику у 2-4 класах ведуть вчителі-початківці. Я нічого не встигаю на уроках. Змушена пояснити хоча б основне. Що буде далі зі складнішими темами... не знаю. Яка ситуація у ваших школах?
gry Дата: Ср, 12.10.2016, 21:17 | Повідомлення № 66
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 47
Цитата olyanka_p ()
Діти, які вивчали інформатику  у 2-4 класах, прийшовши до 5 класу нічого не вміють робити практично, не знають основних понять.
Аналогічно.
Шестопалов Дата: Ср, 12.10.2016, 21:34 | Повідомлення № 67
Видавець посібників
Жуть! А как же Ворд в 3-ем разделе, где предлагается за 5 уроков и таблицы, и графика? Не лучше ли для начала предложить работу с Блокнотом?
Oxana_cher Дата: Чт, 13.10.2016, 08:04 | Повідомлення № 68
Місцева кадра
Рейтинг: 27
Блокнот лучше отдать во младшие классы!
PTetyana Дата: Пн, 17.10.2016, 10:44 | Повідомлення № 69
Прописаний назавжди
Рейтинг: 24
Цитата olyanka_p ()
Діти, які вивчали інформатику  у 2-4 класах, прийшовши до 5 класу нічого не вміють робити практично
І в нас аналогічно. Це не залежить від того хто читав, в нас вели уроки інформатики, а результат той же. Проблема, мабуть, у відсутності оцінювання. Діти зайшли в клас, щось там почули, щось зробили і вийшли з класу, усе забувши.
Приходиться вчити так ніби вони вперше почали вивчати інформатику  в 5 класі. А теми ... ущільнення, не бачу іншого виходу.
Jimik Дата: Пн, 17.10.2016, 12:31 | Повідомлення № 70
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Продивившись програму на 6-9 клас то там тема "Алгоритми і програми" починаючи із 6 класу вивчається ООП? Чи я може помилився?
Пилипчук_О_П Дата: Пн, 17.10.2016, 16:21 | Повідомлення № 71
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 161
Цитата Jimik ()
тема "Алгоритми і програми" починаючи із 6 класу вивчається ООП?

Треба читати подробиці. Автори програми використали назву "ООП" для сутності, яка є чимось іншим. Найпевніше, йдеться про програмування поведінки готових об'єктів (подійноорієнтоване програмування). Це значно простіше, ніж справжнє ООП.
skif Дата: Сб, 22.10.2016, 21:50 | Повідомлення № 72
Прописаний назавжди
Рейтинг: 21
друга практична для 5-го класу. Трохи із запізненням - ми були на канікулах (економлять газ). https://drive.google.com/file....sharing
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 23.10.2016, 09:05 | Повідомлення № 73
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 161
Цитата skif ()
друга практична для 5-го класу.
"перегляньте та запишіть у зошит поточний час та дату. Відкоректуйте за потреби дані до актуального стану."
Думаю, варто нагадати, що коригувати час можуть користувачі з правами адміністратора. У мене в класі, наприклад, користувач Учень таких прав не має.
Шестопалов Дата: Нд, 23.10.2016, 09:22 | Повідомлення № 74
Видавець посібників
Цитата Пилипчук_О_П ()
друга практична для 5-го класу.
Ого! Якщо Ваші 5-класники здатні виконати таку(!) практичну роботу - від мене "респект и уважуха!"
Ktara Дата: Нд, 23.10.2016, 12:27 | Повідомлення № 75
Перспективна вчителька
Нагороди: 29
Рейтинг: 212
Цитата Пилипчук_О_П ()
"перегляньте та запишіть у зошит поточний час та дату. Відкоректуйте за потреби дані до актуального стану."Думаю, варто нагадати, що коригувати час можуть користувачі з правами адміністратора. У мене в класі, наприклад, користувач Учень таких прав не має.
у меня тоже для детой - ограниченные права :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.2 Методика викладання інформатики в середній школі (5-9 кл.) » Нова програма з інформатики для 5 класу 2016-2017 н.р. (Допомагаємо один одному переходити на нову програму)
Сторінка 5 з 9«123456789»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.