Сб, 19.08.2017, 21:40
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.2 Методика викладання інформатики в середній школі (5-9 кл.) » Програми для 5-8 класів
Програми для 5-8 класів
c68c15 Дата: Пн, 03.09.2012, 14:17 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго дня шановні форумчана. Працюю в школі лише другий рік. Виниколо таке запитання щодо програми для 5-8 класів: минулого року використовував для 5-6 - Ривкінд, Ломаковська, Колесников, для 7-8 - Володін, Володіна, Столяров(дам ссилку кому цікаво). Тепер же потрібно щоб була якась єдина, єдиних авторів, з послідовністю вивчення а знайти підходящого не можу/не знаю чи можна використовувати, є тільки Шукачі скарбів 5-8 (авт. Коршунова) якою я не хочу користуватися, мені більш подобаєтся щось більш "класичне" і без Скретчів, флешів і всяких скарбниць - як на мене це не серйозно і не дає потрібного фундаменту, ну так, можливо, воно й розвиває алгоритмічне мислення, воно цікаво, але як на мене краще вивчити щось більш практичне.
От хочу я використовувати програму як вказано в методичних рекомендаціях Навчальний комплекс "Інформатика для 5-8 класів". Там вказано що туди входять навчальна програма для 5-8 класу, тільки от де вона, який авторів? Ну там є ще підручники Г.В.Ломаковської, Й.Я.Ривкінда, то по логіці і програма цих авторів. В мене є для програма цих авторів на 5-6 класи, а от що робити з 7-8???
Чи можна використовувати програму на 5-6 Ривкінд, Ломаковська (чи Інфомандри наприклад)... А на 7-8 Володін, Столяров?
Інформатика у всіх класах 1 год в теждень.
[warning]Порушення правил
2.3. При реєстрації забороняється використовувати безглузді і незрозумілі логіни (наприклад Hgd956Gbv або :!@#$%^&*(), 111, 1111111111122222, 111_23rus, і т.п. ), також забороняється використовувати в нікнеймі символи { } [ ] ., ! & ? * % $ ; @ ^ : ' " ( ) # ™ ` -- __ = / ~ \ < >, нецензурні слова, адреси вебсайтів і тому подібне.
Обліковий запис було блоковано назавжди[/warning]
kemangi Дата: Пн, 03.09.2012, 20:10 | Повідомлення № 2
Новий користувач
Пропедевтичні курси

Логіки дійсно ніякої в цих програмах, але ж це наше міністерство!
Прикріплення: 9490934.jpg(32Kb)
Lapschina_76 Дата: Пн, 03.09.2012, 22:19 | Повідомлення № 3
Новий користувач
Здравствуйте. Не могли бы вы мне помочь найти календарное планирования по программе "Основы информатики" Володиных для 8 класса, если в 7 этот курс не изучался, когда-то на сайте у Володиных такой план был, но сейчас сайт не открывается. Заранее спасибо за помощь
[warning]не варто дублювати повідомлення у всіх темах. Це порушення правил. [/warning]
bgd Дата: Пн, 03.09.2012, 22:35 | Повідомлення № 4
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Quote (Lapschina_76)
Здравствуйте. Не могли бы вы мне помочь найти календарное планирования по программе "Основы информатики" Володиных для 8 класса, если в 7 этот курс не изучался, когда-то на сайте у Володиных такой план был, но сейчас сайт не открывается. Заранее спасибо за помощь

Тримайте планування для 7-8 класів!!!
Прикріплення: PROGR_7_8.zip(80Kb)
Lapschina_76 Дата: Пн, 03.09.2012, 22:47 | Повідомлення № 5
Новий користувач
Quote (bgd)
Тримайте планування для 7-8 класів!!!

У меня такое есть мне надо смешанное 7 и 8 класса.
kemangi Дата: Вт, 04.09.2012, 10:50 | Повідомлення № 6
Новий користувач
[warning]ще одна подібна публікація і отримаєте путівку у довічний бан. Майте повагу до представників видавництв на форумі[/warning]

Додано (04.09.2012, 09:50)
---------------------------------------------
Вибачте шановна адміністрація %)
Ну гаразд тоді, дайте просто відповідь на запитання: чи можна користуватися цими програмами в поточному році:
- Програма пропедевтичного курсу «ІНФОмандри» (Автор:Казанцева О.П.) Рекомендовано Міністерством освіти і науки України. Лист МОНУ протокол № 2 від 10.06.10
- Програма курсу «Основи інформатики. 7-8 клас» (Автори:В.В.Володін, І.Л.Володіна, Ю.О.Дорошенко, Ю.О.Столяров) Рекомендовано Міністерством освіти і науки України. Лист МОНУ № 1/9 – 477 від 13.07.2009
Інформатика читається 1 год. /тиждень починаючи з 5 класу.

serbor Дата: Вт, 04.09.2012, 16:17 | Повідомлення № 7
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (kemangi)
чи можна користуватися цими програмами в поточному році

Мы в нашей школе именно по этим программам в этом году (и в прошлом) работаем.
Они отображены в рекомендациях МОНУ на этот год.
kemangi Дата: Вт, 04.09.2012, 16:58 | Повідомлення № 8
Новий користувач
Quote (serbor)
Мы в нашей школе именно по этим программам в этом году (и в прошлом) работаем.

І я хочу по цій програмі йти, але не знаю що робит тоді з 9 класом, в методичних рекоменд. вказано що 9 клас мусить іти по Завадському, а програма Володіних включає з 7 по 9 клас. Виходить неузгодженість, обриваєтсья програма Володіних і починається по Завадьскому. :'(
serbor Дата: Вт, 04.09.2012, 20:56 | Повідомлення № 9
Наполегливий учасник
Quote (kemangi)
9 клас мусить іти по Завадському, а програма Володіних включає з 7 по 9 клас

С появлением информатики в 9 классе в инварианте в рекомендациях не раз указывалось использовать программу Володиных в 7 и 8 классах, а в 9 классе идти по программе Завадского. Также встречалось, что если информатика до 9 класса изучалась, рекомендовано составлять календарный план на 9 класс с учётом изученного до 9 класса, причем выполнение всех практических работ обязательно.
Вчитель-з-Києва Дата: Вт, 04.09.2012, 21:43 | Повідомлення № 10
Прописаний назавжди
Рейтинг: 7
Учите матчасть: 2012_2013_metod.rekom_inform.doc
Як окремі курси в рамках допрофільного вивчення інформатики можуть бути використані:
• курс «ІНФОмандри» (5-6 класи, авт. О. П. Казанцева);
• курс «Вступ до програмування мовою Лого» (5–6 класи, авт. Г.В. Пахомова);
• курс «Основи робототехніки» (5-8 класи, укл. Д. І. Кожем’яка);
• курс «Основи інформатики, 7-9 класи» (авт. В.В. Володін, І.Л. Володіна, Ю.О. Дорошенко, Ю.О. Столяров);
• «Інформатика. Єдиний базовий курс. 7-9 класи» (авт. О.П. Пилипчук, І.І. Сальнікова, Є.А. Шестопалов);
• курс для факультативних занять і підготовки до олімпіад учнів 7-9 класів «Основи програмування» (авт. С.Д. Вапнічний, В.В. Зубик, В.А. Ребрина, https://sites.google. com/site/fakult7khmel/).
novachok Дата: Ср, 05.09.2012, 11:42 | Повідомлення № 11
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Колеги! Як почати вивчати інформатику з 6 класу, за якою програмою?
sib Дата: Чт, 06.09.2012, 11:04 | Повідомлення № 12
Тут живе...
Рейтинг: 2
А з 9-го одразу поглиблено?
serbor Дата: Чт, 06.09.2012, 19:06 | Повідомлення № 13
Наполегливий учасник
Quote (novachok)
Як почати вивчати інформатику з 6 класу, за якою програмою?

Я бы адаптировал к одному году программу "Інфомандри" Казанцевой, а потом в 7-8 классах по Володиным наверстают упущенное.
KOP Дата: Чт, 13.09.2012, 23:28 | Повідомлення № 14
Переможець "Вчитель року 2009"
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
К слову, "Инфомандры" продолжают свою жизнь и уже выпущены пособие и тетрадь для 7-го класса. А в Методические рекомендации к преподаванию не попали по той простой причине, что "Схвалені до викладання МОНСП України" в июле, а Мет. реком. были опубликованы еще в июне. Также имеется разработанный календарный план под программу Володиных. Так, что всем сторонникам "Инфомандр" желаю успехов в обучении. Да и в планах на следующий год - 8 класс.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.2 Методика викладання інформатики в середній школі (5-9 кл.) » Програми для 5-8 класів
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.