Сб, 18.11.2017, 15:45
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 7«1234567»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.1 Методика викладання інформатики в молодшій школі (1-4 кл.) » GCompris - пакет розвиваючих програм. (Чудові ігрові програми для дітей молодшого шкільного віку)
GCompris - пакет розвиваючих програм.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 12.04.2009, 00:49 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Створення даної теми обумовленно переносом повідомлень з сусідньої теми Інтегрований пропедевтичний курс СХОДИНКИ ДО ІНФОРМАТИКИ, в якій зайшла мова про пакет розвиваючих програм - GCompris.
Отож в даній темі пропоную обговорювати тільки даний продукт.
Нижче в повідомленні №2 наведено посилання на скачування.

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Пт, 24.04.2009, 16:12
Karl Дата: Пн, 20.04.2009, 09:52 | Повідомлення № 46
АнтиЛінукс
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
І крім Сходинок програми з інформатики для початкових класів немає
НІКОЛЯ Дата: Пн, 20.04.2009, 10:04 | Повідомлення № 47
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (Karl)
І крім Сходинок програми з інформатики для початкових класів немає

Ви видно зовсім не цікавились та не переглядали іншіх тем форуму , зокрема програмне забезпечення для молодшіх класів .
Скарбниця , розробки Львівських колег., Та розвиваючий комлекс схожий з сходинками але безкоштовний , я думаю порадує нас в найближчі місяці так як розробники майже закінчують його .
Karl Дата: Пн, 20.04.2009, 10:54 | Повідомлення № 48
АнтиЛінукс
Quote (НІКОЛЯ)
Ви видно зовсім не цікавились та не переглядали іншіх тем форуму , зокрема програмне забезпечення для молодшіх класів . Скарбниця , розробки Львівських колег., Та розвиваючий комлекс схожий з сходинками але безкоштовний , я думаю порадує нас в найближчі місяці так як розробники майже закінчують його .

Треба не пррграмне забезпечення а власне програму по якый викладати. А Скарбниця заважка для початкових класыв

gromko Дата: Вт, 21.04.2009, 15:40 | Повідомлення № 49
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Quote (Karl)
Треба не пррграмне забезпечення а власне програму по якый викладати. А Скарбниця заважка для початкових класыв

Що можна сказати - кожен вирішує по мірі своїх можливостей, як професійних, так і фінансових. Оскільки ми не в змозі придбати ліцензійні "Сходинки до інформатики", то використовуємо GCompris, і то в якості допоміжного засобу. У нас не йде мова про те, щоб "поставити" його в якості основи викладання
mouse Дата: Пт, 24.04.2009, 15:48 | Повідомлення № 50
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Ось і я познайомився з GCompris.
Цікава річ. Мені сподобалось.
Трохи не зрозуміла, немає підписів. Але це швидко проходить. Я так гадаю, що це на фінішний варіант і воно буде вдосконалене.
Newbie Дата: Пт, 24.04.2009, 20:55 | Повідомлення № 51
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (mouse)
Трохи не зрозуміла, немає підписів.

це недолік лише для тих, хто вміє читати ;)
wladek Дата: Пт, 24.04.2009, 22:30 | Повідомлення № 52
Новий користувач
Quote (НІКОЛЯ)
БІЛЬШ УБОГІШОГО ПРОДУКТА ЯК ЗАПРОПОНОВАНИЙ Я ЩЕ НЕ БАЧИВ ТАКА ДУМКА ЩО ВІН СКЛЕПАНИЙ ДЛЯ РОУМОВОВІДСТАЛИХ Я ДУМАЮ ЩО В ВИДАВНИЦТВІ СВІТОЧ ПОСМІЯЛИСЯ ДОСХОЧУ. ТАКИЙ ВИТВІР НЕ ТЕ ЩО БЕЗКОШТОВНО ПРОПОНУВАТИ. А ЗА НЬОГО ЩЕ Й ДОПЛАТИТИ ПОТРІБНО ЩОБ У КОГОСЬ ХВАТИЛО ТЕРПІННЯ ХОЧАБ 5 ХВИЛИН ПРАЦЮВАТИ З ТАКИМ ШЕДЕВРОМ

Ну для кого як. Мому 2-річному сину він дуже подобається. Та і першачкам в школі теж. Признаюсь чесно навіть я деколи ним користуюсь. Для звязки з цією програмою можу порадити ТуксПейнт (простенький графічний редактор для дітей). І не забувайте цей програмний продукт створено початково під Лінукс.
І до речі знайдіть мені будь ласка комерційне розвиваюче програмне забезпечення українською мовою для дітей, я готовий платити гроші за якісний продукт
НІКОЛЯ Дата: Пт, 24.04.2009, 23:11 | Повідомлення № 53
Знавець вірусів
Quote (wladek)
І до речі знайдіть мені будь ласка комерційне розвиваюче програмне забезпечення українською мовою для дітей, я готовий платити гроші за якісний продукт

Скажіть чому вам не підходять сходинки, скарбниця, та інші якщо ви так бажаєте придбати комерційний продукт нормальної якості?
gromko Дата: Пн, 27.04.2009, 19:37 | Повідомлення № 54
Лінуксоїд
Quote (wladek)

http://UkrProg.com - дуже багато різного, але за все треба платити (від 20 грн.)

GCompris 8.3.12 - нова версія, нові вправи, нові можливості для навчання
Хто вже використовує цей пакет, можуть використовувати і нову версію

НІКОЛЯ Дата: Вт, 28.04.2009, 13:28 | Повідомлення № 55
Знавець вірусів
Багато розвиваючих програмних продуктів для розвитку та навчання дітей та дорослих . мова російська.
http://puzkarapuz.ru/category/progi/
Також тут присутні Сходинки до інформатики 2-4 клас . Дуже дивно . Сходинки на стіки мені відомо є комерційним продуктом .

Відредаговано: НІКОЛЯ - Вт, 28.04.2009, 13:33
gromko Дата: Вт, 28.04.2009, 14:31 | Повідомлення № 56
Лінуксоїд
Quote (НІКОЛЯ)
Багато розвиваючих програмних продуктів для розвитку та навчання дітей та дорослих . мова російська. http://puzkarapuz.ru/category/progi/ Також тут присутні Сходинки до інформатики 2-4 клас . Дуже дивно . Сходинки на стіки мені відомо є комерційним продуктом

Шановний НІКОЛЯ, більшість із пропонованих на тому сайті програмних продуктів відмінної якості, але "сумнівного" походження (тобто не варто говорити про ліцензійну чистоту)

GarryPotter Дата: Ср, 29.04.2009, 10:11 | Повідомлення № 57
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Де взяти україномовну документацію по GCOMPRIS?
gromko Дата: Пн, 04.05.2009, 21:45 | Повідомлення № 58
Лінуксоїд
Quote (GarryPotter)

а) Є україномовна підказка
б) Є опис програм на сайті
в) І у мене є невелика книжечка
Escuela Дата: Пт, 31.07.2009, 17:47 | Повідомлення № 59
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Quote (GarryPotter)

Україномовні презентації

P.S. Прохання повідомити про помилки (Якщо знайдете?!) і свої зауваження.
Наперед вдячний!

Ktara Дата: Пт, 31.07.2009, 19:27 | Повідомлення № 60
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (Escuela)
P.S. Прохання повідомити про помилки (Якщо знайдете?!) і свої зауваження.
Наперед вдячний!

Презентація GCompris (50 програм) (rar, 1,3 Мб)
Пишет про ошибку
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.1 Методика викладання інформатики в молодшій школі (1-4 кл.) » GCompris - пакет розвиваючих програм. (Чудові ігрові програми для дітей молодшого шкільного віку)
Сторінка 4 з 7«1234567»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.