Ср, 18.10.2017, 15:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 7«123467»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.1 Методика викладання інформатики в молодшій школі (1-4 кл.) » Авторська програма "Шукачі скарбів" (для початкової школи) (Обговорення програми, робочих зошитів)
Авторська програма "Шукачі скарбів" (для початкової школи)
Olga_2008 Дата: Нд, 05.04.2009, 15:19 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Випадково в Інтернеті "наткнулась" на програму"Скарбниця знань". встановила вдома, сподобалась (великий плюс--вона безкоштовна, ось посилання http://vesna-books.com.ua/index.p....temid=4 )
Однак одразу застосовувати у навчанні я не почала--хотіла спочатку розібратися у програмі--це далеко не "Сходинки", там є завдання, які і мої старшокласники ледь роблять :) (на переливання води, порахувати фігури, розмістити тварин у клітці тощо). Але в лютому в книгарні натрапила на робочі зошити до цієї програми. Зошит для другого класу просто чудовий, купа завдань на розвиток логіки, уяви, абстрактного мислення! Щоправда, розрахований він на 32-34 години в рік, а у мене--17 годин(раз на 2 тижні).
Оскільки подібних робочих зошитів по Сходинкам я не знайшла, а підручників для початкових класів у школі "і подавно" немає, тому планую на наступний рік працювати по цим зошитам (ще спитаю в адміністрації, але думаю, проблем не буде: є гриф "Рекомендовано МОНУ")

Прошу у цій гілці висловлювати свої думки, побажання, поради.
До речі, є ще посібник "Плани-конспекти уроків, 2-4 клас" з цієї програми "Шукачі скарбів".

Відредаговано: Olga_2008 - Нд, 05.04.2009, 15:20
NatVovk Дата: Ср, 15.04.2009, 01:29 | Повідомлення № 16
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Quote (shef100)
Завдання 2 класу на кількість трикутників і квадратів в простих варіантах цікаві, а в складніших в дітей пропадало бажання скрупульозно їх рахувати. Хотіли "Сходинок..."

Така ж сітуація у моїй сусідки. Я порекомендувала їй Скарбницю (у неї син у 4 класі), так итина найпростіші завдання виконує, а як тільки треба хоча б трішки замислитися, то йому стає нецікаво. Не можу зрозуміти що це? така ж сама ситуація у двох співробітниць. Це масова тенденція або окремі випадки?
gromko Дата: Ср, 15.04.2009, 10:02 | Повідомлення № 17
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 333
Quote (NatVovk)
Така ж ситуація у моєї сусідки. Я порекомендувала їй Скарбницю (у неї син у 4 класі), так дитина найпростіші завдання виконує, а як тільки треба хоча б трішки замислитися, то йому стає нецікаво. Не можу зрозуміти що це? така ж сама ситуація у двох співробітниць. Це масова тенденція або окремі випадки?

Досить таки поширене явище - діти не бажають думати (ну не привили їм бажання логічно мислити -вони добре навчаються, опановують навчальну програму, але не бажають більше ніж це). Інша проблема, що деякі завдання Скарбниці досить важкі (навіть для 10 класу). Практика показує, що

я вже писала, що на мою думку для малюків (від 2-3 років до 2-3 класу) GCompris краще підходить, ніж Сходинки. Там досить багато завдань власне на вивчення літер, складання слів і т.д. (для Сходинок вже бажано вміти читати).

Скарбниця знань в свою чергу мені здалась не для 2-4 класу (як задекларовано), а для старших трошки, ну для 4-6 класів скажімо...

ну і Сходинки - це між ними посередині, якраз для 2-4 класу, принаймні ті програми, які були в стандартному пакеті (для 5-6-7 класів я не бачила)

Недавно ще скачала набір іграшок (75 Flash забавок), з першого погляду здались непоганим варіантом для літнього табору (у нас щороку такий роблять для 1-4 класу, то мушу щось придумувати, щоб з ними і займатись, і бавитись)
(Цитата з повідомлення Newbie на цьому ж форумі

net19832006 Дата: Нд, 05.07.2009, 20:17 | Повідомлення № 18
Новий користувач
Рейтинг: 0
і сходинки і Скарбниця знань цікаві програми, але як на мене їх краще використовувати разом так ціквіше дітям
Oleg219 Дата: Вт, 04.08.2009, 16:53 | Повідомлення № 19
Новий користувач
Olga_2008, Підкажіть як розмістити тварин у клітках, перепробував всі можливі варіанти так і не зробив
Допоможіть, будь-ласка
microsoft Дата: Вт, 04.08.2009, 18:24 | Повідомлення № 20
Я тут недавно...
Рейтинг: 9
Цікаві флешки - чимось по ідеї схожі на Сходинки, але матеріал за своєю суттю досить важкий для початкових класів
kozushko74 Дата: Вт, 25.08.2009, 23:04 | Повідомлення № 21
Новий користувач
Добрий вечір! Допоможіть знайти календарні і поурочні плани до програми "Шукачі скарбів".
Ktara Дата: Ср, 26.08.2009, 00:22 | Повідомлення № 22
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
В Методичке есть все
kozushko74 Дата: Ср, 26.08.2009, 12:55 | Повідомлення № 23
Новий користувач
А де можна скачати методичку я знайшла в інтернеті лише програму. Допоможіть! Дуже вдячна
Ktara Дата: Ср, 26.08.2009, 18:51 | Повідомлення № 24
Перспективна вчителька
Методичку можно только купить
Tata Дата: Чт, 27.08.2009, 00:11 | Повідомлення № 25
Новий користувач
Як можна придбати методичку та робочі зошити до програми "Шукачі скарбів"? Дякую.
Ktara Дата: Чт, 27.08.2009, 00:50 | Повідомлення № 26
Перспективна вчителька
Заходите на их сайт и делаете заказ по указанным телефонам

Доступно тільки для користувачів

Tata Дата: Чт, 27.08.2009, 23:09 | Повідомлення № 27
Новий користувач
Спасибо! Попробую.
информатик Дата: Нд, 30.08.2009, 07:26 | Повідомлення № 28
Новий користувач
Програма дуже непогана. Новинки - це завжди приємно. Я одразу взяв собі на озброєння)). Тільки не став би порівнювати зі Сходинками. Бо Сходинки - мають зовсім інше наповнення. І там база завдань відкрита. Особисто я цим весь час користуюся. Вже не кажу про виконавців. Тут Сходинки й тільки Сходинки. З тих пір як загнувся старий досівський КУМІР, кращих програм ніж Сходинки по алгоритмизації я не бачив. Я з 2003 ними користуюся, ще з тих пір, як сирі й безоплатні були. А тепер і заплатити за них не шкода. Але деяких завдань, як-то симетріята множини, у Сходинках явно не вистачало. То тепер є Шукачі! Тож беремо курс Сходинки за основу (там же й підручник, і зошити), доповнюємо програмами Шукачів і маємо собі радість! )) До того ж, у Шукачів нема грифу на програмний засіб навчального призначення. Тож офіційно ми працюємо за Сходинками.

Відредаговано: информатик - Нд, 30.08.2009, 17:37
evgeniy Дата: Чт, 03.09.2009, 12:08 | Повідомлення № 29
Новий користувач
Навчально - методичний комплект "Шукачі скарбів" (автор Коршунова О.В.), що виготовлено у видавництві "Весна" складається з навчально-методичного посібника, зошитів-конспектів для учнів 2,3,4 класів є можливість придбати в интернет-магазині http://bookish.com.ua та комп`ютерну навчальну програму "Скарбниця знань" скачати безкоштовно.
gromko Дата: Чт, 03.09.2009, 16:20 | Повідомлення № 30
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 333
"Шукачі скарбів" - супер.

Quote (информатик)
З тих пір як загнувся старий досівський КУМІР,

Це неправда - живе і розвивається - http://www.niisi.ru/kumir/
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.1 Методика викладання інформатики в молодшій школі (1-4 кл.) » Авторська програма "Шукачі скарбів" (для початкової школи) (Обговорення програми, робочих зошитів)
Сторінка 2 з 7«123467»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.