Ср, 15.08.2018, 10:39
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.1 Методика викладання інформатики в молодшій школі (1-4 кл.) » Інтегрований пропедевтичний курс СХОДИНКИ ДО ІНФОРМАТИКИ
Інтегрований пропедевтичний курс СХОДИНКИ ДО ІНФОРМАТИКИ
mouse Дата: Пн, 18.02.2008, 16:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Шановні колеги!
Україною "крокує" експерементальний курс "Сходинки до інформатики". Ми не можемо залишитися осторонь - це наше майбутнє - інформатика в початковій школі.
Просимо всіх висловлюватися, задавати питання.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

lesya Дата: Ср, 10.12.2008, 10:58 | Повідомлення № 46
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Quote (Ktara)
так это ж когда пришлют?

Орієнтуйтесь на наступний навчальний рік... :$
у мене така ж ситуація....із зошитами для 2 класу вже працюю, є багато негативних нюансів...спишемо на експеремент ;) ...а взагалі не погано побудовані зошити хоча не зовсім відповідають віковим особливостям учнів...
Шестопалов Дата: Ср, 10.12.2008, 12:51 | Повідомлення № 47
Видавець посібників
Нагороди: 15
Рейтинг: 205
Quote (Ktara)
а вот 4-й класс обещают с феврале.

Quote (lesya)
є багато негативних нюансів...спишемо на експеремент

Шановні пані! Зверніться до мене aspekt@sh.km.ua , повідомте свою адресу і я вам вишлю по книжці посібника видавництва "Аспект":
- «Інформатика. Початковий курс. 4 клас», Антонова О.П., 2009, - 144 с.
Єдине, що прошу, скажете згодом, що в ньому "поганого" і це буде оплачено додатково.

Відредаговано: Шестопалов - Ср, 10.12.2008, 12:53
Ktara Дата: Ср, 10.12.2008, 18:54 | Повідомлення № 48
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 328
Quote (Шестопалов)
Шановні пані! Зверніться до мене aspekt@sh.km.ua , повідомте свою адресу і я вам вишлю по книжці посібника видавництва "Аспект":

Дякую за пропозицію. Ви мені вже подарували цю книгу :) ну хіба що ще раз подаруєте :)
Шестопалов Дата: Ср, 10.12.2008, 19:16 | Повідомлення № 49
Видавець посібників
Quote (Ktara)
Дякую за пропозицію. Ви мені вже подарували цю книгу ну хіба що ще раз подаруєте

Тільки після того, як надасте зауваження та пропозиції до попередньої, яка жваво розійшлась по Україні.
До речі, ця книга значно оновлена і вийшла новим виданням, тираж - 2000 прим.
Ktara Дата: Ср, 10.12.2008, 20:12 | Повідомлення № 50
Перспективна вчителька
може варто першим уроком дати наступну тему: Правила поведінки в кабінеті інформатики.
Іне знаю наскільки зі мною поголяться інші, але якщо книга побудована по урокам, то може варто прописати тему, мету, обладнання, програмне забезпечення, вимоги до учнів. Я думаю вчителі були б вдячні
І ще, якщо брати початкову школу в Россії, то в них є ще розділ "Логіка та інформація". Може б було варто ввести цей розділ також?
Можу відсканувати та скинути робочий зошит для четвертого класу (видавництво Росія) ці книжки в Україні придбати неможливо, не співпрацюють вони з Україною :)

Відредаговано: Ktara - Ср, 10.12.2008, 20:27
Шестопалов Дата: Чт, 11.12.2008, 09:47 | Повідомлення № 51
Видавець посібників
Quote (Ktara)
може варто першим уроком дати наступну тему: Правила поведінки в кабінеті інформатики.

Ви неуважні! Перед першим практичним занаяттям на 1-му уроці прописані правила техніки безпеки, які учні повторюють на всіх інших уроках перед тим, як сісти за комп’ютер.
Quote (Ktara)
може варто прописати тему, мету, обладнання, програмне забезпечення, вимоги до учнів

Цей посібник для учнів, саме його вони буде носити у ранцях і перевантажувати його зайвими текстами не потрібно. В кінці посібника є пару сторінок для учителя: Методичні поради; Планування уроків; Список навчальних програм (вибране). А вчитель собі (і для завуча!) намалює "тема - мета", в які заглядати не буде.
Quote (Ktara)
"Логіка та інформація". Може б було варто ввести цей розділ також?

Зверніть увагу. на кожному уроці є тема "Вчимося логічно мислити".
Quote (Ktara)
скинути робочий зошит для четвертого класу (видавництво Росія) ці книжки в Україні придбати неможливо

Між нами: автор Олена Антонова з м. Суми, при написанні цього посібника вивчала російські видання (їх у неї декілька). "Чужому навчайтесь і свого не цурайтесь!"
Радий, що у посібнику Ваші зауваження виявилися вже врахованими, але Ви не тушуйтеся. Так просто, не користуючись, недоліки не знайдеш. Впровадьте цей посібник і практика покаже його можливі вади. Вартість книги - 12 грн. разом з доставкою, навчальні програми можна використовувати будь-які, що знайдуться в школі. Їх зараз багато продають на СД за 15-20 грн. без обмеження інсталяції. В Україні появилися фірми, що виробляють досить пристойні навчальні програми для дітей та учнів.
Одна з них: Сорока Білобока, м. Тернопіль, а/с 258, 46023
www.soroka-tm.com.ua Тел. +38 (067) 707 48 77, +38 (067) 700 37 64

Відредаговано: Шестопалов - Чт, 11.12.2008, 10:00
Ktara Дата: Чт, 11.12.2008, 16:46 | Повідомлення № 52
Перспективна вчителька
Quote (Шестопалов)
Ви неуважні! Перед першим практичним занаяттям на 1-му уроці прописані правила техніки безпеки, які учні повторюють на всіх інших уроках перед тим, як сісти за комп’ютер.

Так я ним поки що не користуюсь :) Ми співпрацюємо з викладачами в школах, і готуємо відповідно тому, що там вивчають :) З цією книгою не співпадає програма в школі. Тому нею користуємося вибірково

Відредаговано: Ktara - Чт, 11.12.2008, 16:47
Pentiume Дата: Сб, 20.12.2008, 10:40 | Повідомлення № 53
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 28
Нещодано вийши такі посібники і зошити з інформатики для 2-4 Видавництва Весна . Цитата із прайса видавництва:
Зошит-конспект з інформатики. 2 клас+контрольні роботи Коршунова О.В. 30 cт 70х100/16 м'яка 2008 Схвал. МОНУ 15,00грн
Зошит-конспект з інформатики. 3 клас+контрольні роботи Коршунова О.В. 30ст 70х100/16 м'яка 2008 Схвал. МОНУ 15,00грн
Зошит-конспект з інформатики. 4 клас+контрольні роботи Коршунова О.В. 30ст 70х100/16 м'яка 2008 Схвал. МОНУ 15,00грн
Метод. рекомендаціїі з інформатики 2-4 клас Коршунова О.В. 368ст 60х84/16 м'яка 2008 Схвал. МОНУ 70,00грн
Також на сайті видавництва(www.vesna-books.com.ua) можна скачати безплатну програму навчання інформатики 2-4 клас "Скарбниця знань"
Ktara Дата: Пт, 26.12.2008, 21:04 | Повідомлення № 54
Перспективна вчителька
Ура!!!!!!!!!!!!!!!! Наконец то пришел диск с программой для 7 класса :)

Відредаговано: Ktara - Пт, 26.12.2008, 21:04
mouse Дата: Чт, 22.01.2009, 11:13 | Повідомлення № 55
Ветеран спілкування
Quote (Ktara)
Ура!!!!!!!!!!!!!!!! Наконец то пришел диск с программой для 7 класса

Може Ви поділетесь враженнями? Всім цікаво знати, що там є і т.ін.
Дякуємо

Ktara Дата: Чт, 22.01.2009, 15:06 | Повідомлення № 56
Перспективна вчителька
Програми 2-4 класу лишились без змін. Додалась вкладка 5-7 класи. ПЕрелік програм для 5-7 класів
1. Як поводитися з ПК: тестування
2. Віртуальний провідник (робота з файлами та папками)
3. Магічний квадрат (математика, логіка, комбінаторика)
4. Розстав знаки між цифрами (розставити знаки між цифрами, щоб задовольнити рівність)
5. Пентаміно (збирали з різних фігур (як у тетрисі) певне забраження
6. Крокодильчик (робиться певна кількість кроків, виграє ой, хто першим доходить до кінця)
7. Черепашка вітає друзів (математика:кути повороту)
8. Виконавець "Черепашка": І етап (алгортмика)
9. Виконавець "Черепашка": ІІ етап (алгоритмика: процедури)
10. Виконавець "Черепашка": ІІІ етап (алгоритмика: процедури з аргументами)
11. Виконавець "Восьминіжка": І етап (алгортмика: цикли)
12. Виконавець "Восьминіжка": ІІ етап (алгоритмика: процедури)
13. Виконавець "Восьминіжка": ІІІ етап (алгоритмика: змінні)

Відредаговано: Ktara - Чт, 22.01.2009, 15:12
Шестопалов Дата: Сб, 24.01.2009, 09:01 | Повідомлення № 57
Видавець посібників
Quote (ppima)
Перше враження (частина 5-7), що він допоміжний до Лого Миры 2.0, без підручника "Інформатика. 5 клас. Вступ до програмування мовою Лого"(Пахомова Г.В., Аспект) - не обійтися.

Підручник "Інформатика. 5 клас. Вступ до програмування мовою Лого" Пахомова Г.В., "Аспект", 2008,
136 с. створений для САМОСТІЙНОГО І ДОСТАТНЬОГО використання на всіх 34 уроках в 5-му класі і не потребує яких-небудь додаткових навчальних засобів. Коштує 12 грн. разом з доставкою.
Програма для 5-го класу і підручник схвалені МОН України. Є підручник-продовження "Інформатика.
6 клас. Програмування мовою Лого" Пахомова Г.В., "Аспект" , теж за 12 грн.
У складі обох підручників є робочі аркуші для виконання практичних робіт.
Детальніше див. і замовити http://aspekt-edu.kiev.ua

Відредаговано: Шестопалов - Сб, 24.01.2009, 09:10
mouse Дата: Пн, 18.05.2009, 17:18 | Повідомлення № 58
Ветеран спілкування
Повернемо розмову в русло теми.
Змушений був переставити програмне забезпечення "Сходинки до інформатики". Виникла потреба нової активації (змінили ПК з якого мережею ведеться установка). Тут же виникла проблема: це не було передбачено стандартними інструкціями видачі активаційного коду. Дякуючи, Олексію Андрусичу, код отримали. Але і отрмали застереження від подібних змін ПК. Ось деякі:
- не змінювати апаратну частину;
- не форматувати диск;
- не змінювати ім*я ПК.
Гадаю, що багатьом це стане в нагоді при бажанні щось міняти.
:?
kozushko74 Дата: Нд, 06.09.2009, 18:36 | Повідомлення № 59
Новий користувач
Рейтинг: 0
У кого є календарні плани до курсу "Сходинки до інформатики" 2-4 класи надішліть на адресу електронної пошти kozushko74@ukr.net . І може це є якісь матеріали по даній темі. Буду дуже вдячна.
GаrDArik Дата: Нд, 06.09.2009, 22:28 | Повідомлення № 60
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
де взяти Сходинки для 5го кл?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.1 Методика викладання інформатики в молодшій школі (1-4 кл.) » Інтегрований пропедевтичний курс СХОДИНКИ ДО ІНФОРМАТИКИ
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.