Сб, 23.09.2017, 23:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.7 Корисні гіперпосилання » Скачування потокового відео з Веб-сторінок
Скачування потокового відео з Веб-сторінок
W-w-W Дата: Нд, 02.08.2009, 16:38 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
В даній темі мова йтиме, як скачати потокове відео з більшості сайтів, коли зазвичай його неможливо зберегти на комп'ютер!

Заходим на сайт Сюди

Вводимо в рядок скачування адресу того сайта з якого вам потрібно скачати потокове відео і натискаєм скачати!

Більш детальніше читайте на сайті!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 02.08.2009, 16:41 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Махновець_Ігор, +1 Вам за дану тему. Дуже часто приходиться переглядати зразки відео на youTube та ін., а з скачуванням програмно - завжди проблеми.
filnick Дата: Нд, 02.08.2009, 16:57 | Повідомлення № 3
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Вже два роки використовую для цього програму Orbit Downloader , яка підтримує більшість відомих відеопотоків. Особливо зручним є плагін Grab++. Він захвачує всі потоки, які йдуть при завантаженні сторінки і можна відфільтрувати собі те, що потрібно.
Адреса сайту http://www.orbitdownloader.com/
W-w-W Дата: Вт, 04.08.2009, 01:34 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Quote (awpriss17)
Як контрарагумент до Вашого "ЯК СКАЧУВАТИ" цитата з того ж мого повідомлення вище:

без питань! Якраз я рік вже над цим працюю, і як висновок така ситуація в мойому компютерному класі:
Офіс 2003, віндовс ХР та антивірус ліцензійні, а решта використовую портатебл, а саме архіватор, фотошоп, фоксрідер, програми для запису дисків, офіс 2007, та всього багато іншого, я думаю це вихід в таких умовах!
І кому за це дякувати, тим же хакерам, це їх заслуга і ці програми мають право на життя і вони не підлягають ліцензійності!
Quote (awpriss17)
Такі прокурорів і у нас навалом...

згоден, але просто склавши руки я сидіти не буду, як деякі мої колеги в районі! Їм по барабану все!
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 04.08.2009, 01:39 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
awpriss17, я не можу зрозуміти, що в цьому кримінального. Є посилання на сайт, за домогою якого можна скачати відео з RuTube тощо, яке по своїй суті є аматорським і не має ніяких захисних лейбелів. Просто вся справа в тому, що відео записане в специфічному форматі, який не можна просто так зберегти.

Quote (Махновець_Ігор)
Офіс 2003, віндовс ХР та антивірус ліцензійні

Вам ще повезло. У нас і того не має.
grebenchukov Дата: Вт, 04.08.2009, 16:02 | Повідомлення № 6
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 26
Панове, Ви відійшли від теми Скачування потокового відео з Веб-сторінок
Чи тут дискусія про ще одні руки, які нічого не крали?
W-w-W Дата: Вт, 04.08.2009, 16:14 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Quote (grebenchukov)
Панове, Ви відійшли від теми Скачування потокового відео з Веб-сторінок

Так відійшли, але ці дискусії тісно повязані з скачуванням матеріалу з нету, який не підтверджений авторським правом!!
Тож ці пости будуть перенесені сьогодні в тему про ліцензійні програми та їх використання!
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 04.08.2009, 23:54 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Шановні колеги! Я ще раз Вам повторюсь, що ми доповнили правила форуму:
1.7. За публікацію повідомлень, що порушують законодавство України, права, свободи, інтереси третіх осіб, повну відповідальність несуть автори даних повідомлень.

І я гадаю, що цим пунктом ми розставили крапки над "і".
Все спілкування в цій темі без сумніву корисне, але мало має до неї відношення, тому пости без обговорення будуть переміщені у відповідну тему.
Ми тут такі правильні, а в школи надійшло N-та кількість комп’ютерів із установленою ОС, Офісом і т.д., які ліцензіями і не пахнуть. Фірми-поставщики на цьому відмили колосальні гроші, то я не розумію, навіщо попереджувати саме на прикладі Orbit Downloader, який по своїй суті є зручним безкоштовним менеджером завантажень.
Quote (awpriss17)
Якщо я розміщу у Інтернеті таке повідомлення, ну що, наприклад, пан Пасіхов (прошу вибачення у шановного Юрія Яковича - думаю він мене зрозуміє ) проживає за адресою вул. Любая 8, на третьому поверсі у кв. 75. Код від дверей підїзду 777, двері від квартири відкриваються плоским ключем Оріон зав.№ 717171717171, код сейфу у спальні, де зберігаються гроші 1234554321...

Розміщення такого повідомлення є без сумніву неправомірним, а розміщення такого: "пан Пасіхов проживає в Україні" не несе ніякої відповідальності. Якби filnick залишив купу посилань на контрафактну продукцію і сказав, що для її скачування рекомендую скористатись Orbit Downloader, тоді б була інша справа. Якщо користувач встановить собі даний менеджер, то він само собою повинен використовувати її в правомірних цілях, в іншому випадку це вже буде порушення, за яке відповідальність повинен нести тільки користувач даної програми.
Quote (awpriss17)
Але ту вже і мораль подвійна: на одному предметі вчимо одне: як дотримуватись і не порушувати законів, на іншому - друге: як "зпіонерити" ту чи іншу програму. Що про нас думатимуть діти? А право у 9-му класі обов'язковий предмет і там вони це обов'язково вивчають!!!

А хто такого вчить (як спіонерити програму)? Хто насмілюється дітям таке "навішувати"? Де тут зв’язок з посиланням filnick’а на безкоштовну програму?
Quote (awpriss17)
"Ранее американский суд приговорил к штрафу в 1,92 млн долларов за скачивание 24 треков жительницу Миннесоты Джейми Томас-Рэссет, которая воспользовалась сервисом скачивания Kazaa. В заключительном обвинении прокурор штата Тимоти Рейнольдс заявил, что после скачивания Томас-Рэссет предоставила доступ к полученному контенту "еще миллионам" пользователей, которые также использовали Kazzaa." Так от у Вашій гарній котлеті саме тут схована муха: не за програму, а за те, що нею викачають потім, як ту жіночку судили не за Kazaa, а за 24 треки і "доступ к полученному контенту "еще миллионам" пользователей"...

Знову не бачу зв’язку. Засудили Томас-Рэссет, що зробила неправомірні дії двічі. Більше начебто нікого. Чи сервіс Kazzaa також судили?
Якщо припустити, що хтось скористається пропозицією filnick, і скачає собі Orbit Downloader, а потім за допомогою цієї програми скачає кілька піратських програм і його зловлять. То чи буде винен в цьому випадку filnick? Ні в якому разі. Без аргументів. Чи буде винен в цьому Orbit Downloader? Ні в якому разі. То давайте тепер поміркуємо, хто що перекрутив.
filnick Дата: Вт, 04.08.2009, 23:54 | Повідомлення № 9
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (awpriss17)
у Вашій гарній котлеті саме тут схована муха: не за програму, а за те, що нею викачають потім, як ту жіночку судили не за Kazaa, а за 24 треки і "доступ к полученному контенту "еще миллионам" пользователей"...

В середині 80-х в СРСР забороняли купувати відеомагнітофони з формулюванням "Потому что будут смотреть порнуху". Керуючись цим принципом варто заборонити телебачення, радіомовлення, інтернет...(там схована не одна муха)
Існують сотні різноманітних програм, які використовуються для скачування чи перегляду. Скажіть, яким законом заборонено записати на свій комп трансляцію футбольного матчу з відкритого супутникового каналу, записати аматорське відео, вільно поширене через систему Ютуб чи Вконтакте, записати на свій диск флеш-анімацію з сайту вільних флеш ігор тощо.
Чому Ви не говорите про численні скачування музики та фільмів, які проводять мобільні оператори і які рекламуються чи не всіма засобами інформації від ТБ до газет (згадайте "Купи ЯВА-гру за трояк...")?
Тому залишаюся при своєму. На гілці йде обговорення програм, які дають можливість здійснити скачування потокового відео, коли зазвичай його неможливо зберегти на комп'ютер!. Тут варто обговорювати можливості технічні, апаратні, функціональні і т.д. Для юридично-правових питань (які стосуються не лише згаданого програмного продукту) існують інші гілки форуму зокрема http://informatic.org.ua/forum/35-217-1 або http://informatic.org.ua/forum/5-198-1
Ось саме це я мав на увазі, коли говорив про мухи і котлети
W-w-W Дата: Нд, 25.10.2009, 03:42 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
4U Download YouTube Video v2.8.0 Multilanguage
Позволяет загрузить видео от YouTube и сохранить во многих различных видео форматах, типа MPEG, AVI, DivX, XviD, MP4, 3GP, WMV, ASF, MOV, QT, VOB, и т.д.
Также позволяет сохранить ваши любимые видео в звуковых форматах, типа MP3, AC3, AAC, M4A. С 4U Download YouTube Video Вы можете загрузить и передать видео YouTube в ваш PC, iPod, PSP, iPhone, PDA, PocketPC, сотовый телефон.

О файле:

Язык Интерфейса: английский
Платформа/ОС: Windows

Download|Скачать 3,37 МБ

Скачати можна тут: http://mskd.ru/?id.769....anguage

pet Дата: Пн, 02.11.2009, 19:26 | Повідомлення № 11
Патріот
Рейтинг: 23
Download Master краще, безкоштовний і з українським інтерфейсом.Найти просто- запит в пошуковці)))
ur5xde Дата: Чт, 10.12.2009, 19:56 | Повідомлення № 12
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Загрузить відео від YouTube дуже просто. Робим видимими системні і приховані файли.На плеєрі вмикаєм плей, потім пауза, чекаєм поки ролик загрузиться до кінця.
Якщо в вас IE ідем в папку Documents and Settings>папка з вашим іменем>Local Settings>Temporary Internet Files>Вид>Таблица>
клацаєм мишом щоб вгорі був найбільший файл - це і буде потокове відео з розширенням flv - дивитися Media Player Classic.
В Opera - Documents and Settings>папка з вашим іменем>Local Settings>Application Data>Opera>Opera>profile>cache4 - найбільший файл ваш, але потрібно поставити крапку
і прописати розширення flv.
Потім можна прогою-конвертером конвертувати в авішний або мпег файл.
pet Дата: Сб, 23.01.2010, 00:10 | Повідомлення № 13
Патріот
Рейтинг: 23
http://mekal88.com/2007/03/21/10-1-sposobov-skachat-s-youtube/
mudrak Дата: Сб, 27.02.2010, 12:14 | Повідомлення № 14
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
http://englishtexts.ru/rihanna-russian-roulette Ось звідси ніяк не можу закачати маленький кліп-караоке, відео навіть не зберігається у кеші прямо "каждый раз как первый раз" якесь! Пробував Download Master, Orbit Downloader, Videosaver.ru...може хтось з майстрів скачування розповість в чому справа, кліп мені потрібний для гурткової роботи.
sgrecords Дата: Сб, 27.02.2010, 13:13 | Повідомлення № 15
Активний учасник
Рейтинг: 59
Може mizila firefox або захват с екрана?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.7 Корисні гіперпосилання » Скачування потокового відео з Веб-сторінок
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.