Пн, 20.11.2017, 17:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.5 Адміністрування Windows » Відновлення файлів після випадкового видалення (Випадково стер файл, що мені робити?)
Відновлення файлів після випадкового видалення
Bandalak Дата: Чт, 19.02.2009, 11:21 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Учора ввечері сталася біда, я випадково видалив файл відео avi, розміром біля 10 Гб. Після того на даний розділ диску я нічого не писав!
Цей файл для мене дуже важливий, адже це результат кропіткої роботи багатьох місяців!

Цілу ніч я просидів в інтернеті, скачав кучу програм, які могли б теоретично допомогти.
Пробував:MultiStage.Recovery.3.6, Active@UNDELETE-NET - вони реально відновлюють лише файли до 4 Гб.
Пробував, EasyFileUndelete-2.1, вона ніби щось відновлює але для збереження результатів потрібний ключ, який я ніяк не можу купити, автори не відгукуються на запити!

Хто стикався з подібною проблємою? Допоможіть!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Oxana_cher Дата: Чт, 19.02.2009, 12:10 | Повідомлення № 2
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Да ты шо?
Всё, твоим файлам капец!
Уже ничего не поможет, даже и не пробуй! Не трать время зря, переделывай всё видео по-новому, получиться даже лучше чем было, поверь мне!

А воостановить можна только одним способом, это отнести винт к криминалистам, заплатить где-то около 1000$ и возможно им удасться что-то сделать!
У них есть секретный спец-софт, который может восстановить данные даже после переплавки винта на метал (шутка).

al-kov Дата: Чт, 19.02.2009, 13:41 | Повідомлення № 3
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Есть такая программа ! Главное ничего не записывать на винт после удаления файла. С помощью этой программы я восстановил 40 Гб информации на диске D после его быстрого форматирования.
http://rapidshare.com/files....ar.html
Bandalak Дата: Чт, 19.02.2009, 21:36 | Повідомлення № 4
Лідер форуму
al-kov, дуже дякую за програму. Я скачав, запустив, вона вже майже годину там щось шукає, знайде - напишу про результат!
Шкода русифікатор, що в архіві не тої версії і не підходить. (Чи я щось не так роблю?)
З налаштуваннями я докінця не можу розібратися, ПРОМТ дуже тупо перекладає. Русифікатор до версії 3.98.5709, а сама програма - 3.9.8.5807.
(Чи я щось не так роблю?)
НІКОЛЯ Дата: Чт, 19.02.2009, 22:09 | Повідомлення № 5
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Люди киньте адресу куди завалити образ диска 8 гектарів одним файлом там стіки добра шо можна відновити файли навідь після форматування вінта декілька раз починаючи з р -студіо та інше повна підбірка .І не тіки по відновленню а іпо роботі звінтами відновлення вінтів куча акронісів 2 пак вінда куча ламалок та інше.
І на додачу власна підбірка 3 тисячі софта Є реально ВСЕ І БЕЗКОШТОВНО НІЯКИХ КРЯКІВ ПАТЧІВ .
ВСЕ ПРОКРЯКАНЕ І ПРПАТЧАНЕ ПРОПИСАНЕ НА ЗАГРУЗКУ АВТОМАТОМ .
:o

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 19.02.2009, 22:12
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 19.02.2009, 22:28 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
На успешное восстановление удаленных файлов влияют следующие основные факторы:
какая использовалась файловая система FAT, Ext2, Ext3, HPFS или NTFS на накопителе;
как давно был удален файл;
много ли информации после удаления файла было записано;
удалялся файл отдельно или в составе папки;
и др.
Если Вы все-таки удалили важный файл необходимо как минимум быстрее выключить компьютер, вплоть до некорректного выключения, выдернув силовой кабель; не загружать ОС и не ставить на нее программы для восстановления удаленных файлов и данных, то есть производить как можно меньше запись на накопитель, с которого был удален файл.

Bandalak, літом коли я зробив готовий фільм (19 Гб) я також його помилково видалив. Я був в шоці, два дні не, їв не спав. Перепробував більше десятка програм - результат 0. Прийлось монтажити по-новому. Над фільмом парився біля тижня. Новий фільм зробив за 3 дні і дійсно кращий, ніж попередній. Шкода нервів. Відновити dv avi файли таких розмірів дуже важко. Програм є багато, вони всі використовують подібні алгоритми відновлення.
Пробував такі:
Easy Recovery Profesional (безкоштовна, інколи дуже добре відновлює файли, але явно менше 10 Гб);
MAGIC RECOVERY PROFESSIONAL
File Recovery
File Scavenger
та ін.
Можна звернутися в сервісний центр по відновленню, але вартість 1 Мб дуже висока. Дешевше буде зробити новий монтаж. Не питаю, чи збереглися вихідні файли.
Bandalak Дата: Чт, 19.02.2009, 22:28 | Повідомлення № 7
Лідер форуму
Quote (НІКОЛЯ)
Люди киньте адресу куди завалити образ диска 8 гектарів одним файлом

Вишліть по Укрпошті, а я Вам у відповідь свою підбірку софта!
Bandalak Дата: Чт, 19.02.2009, 22:30 | Повідомлення № 8
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
Не питаю, чи збереглися вихідні файли.

Касети ще живі! Але робити все по-новому не хочеться. Краще за той час освою методи відновлення файлів!

Відредаговано: Bandalak - Пт, 20.02.2009, 00:28
НІКОЛЯ Дата: Чт, 19.02.2009, 22:46 | Повідомлення № 9
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (Bandalak)
Вишліть по Укрпошті, а я Вам у відповідь свою підбірку софта!

Нічого не вийде максимально допустима велечина 1 вайла для одправки по фрімеіл на укр неті 1.5 гектара

Відредаговано: НІКОЛЯ - Пт, 20.02.2009, 11:07
Photo Дата: Пт, 20.02.2009, 00:32 | Повідомлення № 10
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Ontrack EasyRecovery Pro v6.04 Русская версия
Программа для восстановления утраченных или недоступных данных. На случай потери
данных и невозможности загрузить систему программа позволяет создать аварийную
дискету, загрузившись с которой можно будет восстановить данные, перенеся их на другой
диск. Умеет восстанавливать данные из DOS, Windows 3.x, 9x, Windows NT/2000/XP (NTFS),
а также хранящиеся на флоппи, Zip и Jazz-дискетах. Программа позволяет без особого
труда восстановить данные на жестком диске, если они утрачены вследствие:
- случайного удаления
- атаки вирусов
- повреждения из-за отключения напряжения в электросети
- ошибок в программе
- проблем при создании разделов или загрузке
- неправильного выключения компьютера
- повреждения структуры файловой системы
- форматирования носителя данных или применения программы FDISK
http://rapidshare.com/files/200141742/1.rar.html
swetikccc Дата: Пт, 20.02.2009, 08:58 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Файл на месте, диск не форматировался , посмотри утилиты на Hiren's BootCD

[Сам востанавливал нераз но вот только таких бльших неприходилось

Відредаговано: swetikccc - Пт, 20.02.2009, 08:59
Bandalak Дата: Пт, 20.02.2009, 23:22 | Повідомлення № 12
Лідер форуму
Quote (swetikccc)
Сам востанавливал нераз но вот только таких бльших неприходилось

Невеликі файли (до 4Гб) мені вдалося за останній день відновити зразу, будь-якою з як мінімум 10 програм! А от великі, 10Гб і більше, ні!
Я перепробував уже здається майже всі відомі програми. Великі файли вони толком не відновлюють, особливо якщо файли були фрагментовані до видалення.
Найкраще справилися програма, Ontrack EasyRecovery Pro v6.04, яку презентував шановний Photo, але й вона хоч і видала купу фрагментів втрачених файлів тільки у режимі RAW, всеодно толку з них мало. У деяких фрагментів відсутній звук. Деякі просто зіпсовані. А деяких взагалі немає, і таких більшість!
Виявляється, що права була Oxana_cher, і правий був Ковальчук_Олександр, котрі радили закинути це згубне діло і взятися за повторну роботу, я завтра так і зроблю!
Всеодно дякую, Photo, НІКОЛЯ, swetikccc, al-kov за запропоновані програми!
Хоч файли і не відновив, зате детально розібрався в технології відновлення!

Відредаговано: Bandalak - Пт, 20.02.2009, 23:23
Nevirkovets Дата: Вт, 26.05.2009, 17:26 | Повідомлення № 13
Написав MifTests
Рейтинг: 12
А чи є програми які дозволяють відновити дані після нового запису на вінт. R-studio їх не бачить.
mouse Дата: Вт, 26.05.2009, 18:39 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Гадаю, що нема. Якщо файли перетерті, то як їх можна відновити?
VicS13 Дата: Вт, 26.05.2009, 18:50 | Повідомлення № 15
Тут живе...
Рейтинг: 6
А если файлы перезаписаны - то никак не восстановить.......
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.5 Адміністрування Windows » Відновлення файлів після випадкового видалення (Випадково стер файл, що мені робити?)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.