Сб, 18.11.2017, 02:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.5 Адміністрування Windows » Установка Windows XP з вінчестера - без CD (Описуйте тут способи установки Windows XP з вінчестера)
Установка Windows XP з вінчестера - без CD
wladgreeniv Дата: Нд, 20.04.2008, 11:17 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
УСТАНОВКА WINDOWS XP З ВІНЧЕСТЕРА - БЕЗ CD

Даний спосіб установки Windows XP з вінчестера базується на тому, що з дистрибутивом XP йде досовський установщик winnt.exe, який розміщений в папці і386 дистрибутиву Windows XP. Якщо створити на вінчестері розділ FAT 32 розміром 1 Гб, переписати в нього папку і386 дистрибутиву Windows XP з установочними файлами, то, завантажившись із системної дискети Win ME або Win 98 та запустивши досовський установщик winnt.exe з папки і386, можна встановити ХР без СД. Розмір розділу 1 Гб потрібний для того, що півгігабайта займає дистрибутив ХР і потрібно місце для розпакованих установочних файлів, які запише установщик. FAT 32 файлова система потрібна для того, щоб цей розділ "побачив" дос, з-під якого, власне, і буде здійснюватись установка ХР. Ще одна важлива деталь - щоб розпаковка установочних файлів не займала багато часу (2-3 години) - потрібно після завантаження з дискети запустити досовську програму кешування диску smartdrv.exe, яку можна взяти з дистрибутиву Win ME або Win 98 - вона знаходиться в папці з дистрибутивом в незапакованому вигляді. Даний спосіб установки особисто перевірений, поки у мене не було СД на всiх машинах - я саме таким способом встановлював ХР на коп'ютерах.

1. За допомогою Partition Magik створюємо на харді FAT 32 розділ ємністю 1 Гб.
2. Переписуємо по мережі в цей розділ папку i386 з дистрибутивного диску Win XP
3. З диску Win ME або Win 98 в створений розділ переписуємо файл smartdrv.exe - потрібний обов'язково, це досовська прога для кешування диску, якщо її перед установкою не запустити - копіювання файлів затягнеться на 2-3 години.
4. Завантажуємось з завантажувальної дискети Win ME або Win 98
(якщо немає - під Win XP форматуємо дискету, ставимо галочку "создать загрузочный диск MS-DOS")
5. Переходимо на створений розділ С: (дос буде бачити тільки створений розділ FAT 32, тому він буде С:)
6. Під досом запускаємо файл smartdrv.exe.
7. Запускаємо файл С:\і386\winnt.exe, на запит - куди копіювати файли, жмем ентер
8. Чекаємо копіювання файлів, далі, після перевантаження, установка йде як із СД

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 01:09
Bandalak Дата: Нд, 20.04.2008, 12:34 | Повідомлення № 2
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (wladgreeniv)
Завантажуємось з завантажувальної дискети Win ME або Win 98

У нових класах дисководів теж немає! Є тільки USB та мережа і все!
wladgreeniv Дата: Вт, 29.04.2008, 15:29 | Повідомлення № 3
Часто заходить...
Quote (Bandalak)
У нових класах дисководів теж немає! Є тільки USB та мережа і все!

В чому питання? Робите завантажувальну флешку, грузитесь з неї і далі - як описано.

Додано (29.04.2008, 15:29)
---------------------------------------------
Є спосіб встановити ХР з вінчестера ще простіше.

Тільки потрібно, щоб на комп'ютері була робоча система, під якою можливо запустити установник. Тому цей спосіб можна застосувати тільки для переустановки ХР.

1. Переписуємо на вінчестер з дистрибутиву ХР папку i386 в корінь будь-якого розділу (окрім того, в який будемо встановлювати ХР).
2. Запускаємо файл winnt32.exe з цієї папки.
3. Вибираємо потрібну мову, вводимо пароль.
4. На запит затираємо попередню копію ХР

Далі встановлюємо ХР як із CD.

Я пробував сам цей спосіб – все діє. Нова копія ХР затирає стару, включаючи завантажувач, тобто при завантаженні не буде меню вибору попередньої та нової копії. Все так, як при „чистій“ установці. Єдине, чого не можна зробити при такій установці – це відформатувати системний розділ. Та це не суттєво, бо нова копія ХР повністю знищить всі файли попередньої.

zzalex Дата: Ср, 18.03.2009, 13:18 | Повідомлення № 4
Новий користувач
Рейтинг: 0
Дякую. Довго шукав спосіб переустановки системи без СД на учнівських машинах
alpex Дата: Ср, 18.03.2009, 13:37 | Повідомлення № 5
Часто заходить...
Рейтинг: 6
До закінчення гарантії так і робив. Хочу тільки порадити відразу зробити образ акронісом, і прописати його десь на вчительському компі. Тепер, маючи загрузочну флешку з акронісом, будь-який учнівський комп піднімете за 15 хвилин.
Комарик Дата: Ср, 18.03.2009, 22:04 | Повідомлення № 6
Прописаний назавжди
Рейтинг: 14
ви що, народ?
особисто я сьогодні переустановив вінду з жорсткого диску.
в мене є DVD зі всякими програмами і віндовсом. я його переписав на жорский диск і просто запустив instal.exe. відкрилось віконечко де я вибрав пункт "установить Windows", потім ввів регістраційний код. комп після цього перезавантажився і почалась звичайнісінька інсталяція віндовса (ну але без CD). думаю в кожного таких дисків вдома як мінімум 2.
alpex Дата: Чт, 19.03.2009, 08:14 | Повідомлення № 7
Часто заходить...
Комарик, Ви говорите про збірки (звір, лонер, і т.д). Але ж вкрай не рекомендується ставити їх поверх установленої ОС. Особисто я збірки взагалі не рекомендую ставити на слабкі машини - пробував кілька звірів і лонерів на Сел. 2,2 256Мб - тиждень нормально, а потім песець.

P.S.
А взагалі-то це збоченння. Я в перший же рік своєї роботи (коли сидів на класі, де в учителя стояв звичайний CD-ROM) купив звичайний СD-RW + перехідник USB-IDE (вийшло наполовину дешевше, ніж зовнішній привід). Потім поміняв його на DVD-RW (як ціни упали)

dpi Дата: Чт, 19.03.2009, 08:45 | Повідомлення № 8
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
А лицензионные то же так установятся?
Комарик Дата: Пт, 20.03.2009, 20:18 | Повідомлення № 9
Прописаний назавжди
Рейтинг: 14
Quote (alpex)
кілька звірів і лонерів на Сел. 2,2 256Мб - тиждень нормально, а потім песець.

.... ну незнаю....
в мене та копія стоїть на іншому коп*ютері Celeron 128Мб вже давненько і ніяких збоїв....
цілком ймовірно, що мені в руки потрапила копія в чудовому стані....
Nicola Дата: Вт, 24.03.2009, 11:46 | Повідомлення № 10
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 13
Чи можна встановити з флешки ОС бо комп взагалі не загружається з жорсткого диску( після роботи антивірусника)?
alpex Дата: Вт, 24.03.2009, 14:20 | Повідомлення № 11
Часто заходить...
Quote (Nicola)
Чи можна встановити з флешки ОС бо комп взагалі не загружається з жорсткого диску( після роботи антивірусника)?

Взагалі то можна. Потрібно тільки з флешки завантажитись (в інеті повно образів віндовсів, які можна завантажити з флешки - типу LiveCD). Ну, і якщо на флешці є дистрибутив.
НІКОЛЯ Дата: Чт, 26.03.2009, 12:34 | Повідомлення № 12
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (Nicola)

Можна навідь на флешку поставити вінду а не на жосткий диск . Флеху смальнуть в нтфс а далі установочний диск в привод і вперед .
Практикував таке флехи 16 гектар . Флеху витяг і нема програмного на пк :)
Alexv_ Дата: Чт, 23.04.2009, 02:56 | Повідомлення № 13
Новий користувач
Рейтинг: 0
за створення флешки для встановлення ОС читайте тут бо э деякі нюанси незавжди буде відбуватися завантаження з флешки

Відредаговано: Alexv_ - Чт, 23.04.2009, 02:58
badm Дата: Чт, 23.04.2009, 09:03 | Повідомлення № 14
Знаток програмування
Можна створити образ системи записати його на флешку ghost встановлювати прямо з флешки, Або зробити заготовки під конкетні чітсети мат. плат тут головне щоб драйвера на вінчестер були видалені
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.5 Адміністрування Windows » Установка Windows XP з вінчестера - без CD (Описуйте тут способи установки Windows XP з вінчестера)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.