Сб, 18.11.2017, 10:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.5 Адміністрування Windows » Установка Windows XP по мережі (Установка Windows XP по мережі)
Установка Windows XP по мережі
ol_loy Дата: Ср, 16.04.2008, 14:07 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
В моєму комп'ютерному класі 9 машин, причому лише головний має пристрій для читання СD дисків. Кожен рік приходиться перевстановлювати ОС, і було багато мороки з встановленням. Приходилось або знімати сидюк і носитись з ним по комп'ютерам, або знімати вінт з образом акроніса. Але знайшов в інтернеті таку статтю
Установка Windows XP по сети. RIS, но не Microsoft.
Скористався цією інформацією і минулого літа встановив Windows на 8 машин за півтори години разом з усім програмним забезпеченням. Звичайно, прийшлось попередньо підготувати програми, але шкурка варта вичинки.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 01:10
oleg_teacher Дата: Ср, 16.04.2008, 14:08 | Повідомлення № 2
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (ol_loy)
Установка Windows XP по сети. RIS, но не Microsoft.
Скористався цією інформацією і минулого літа встановив Windows на 8 машин за півтори години разом з усім програмним забезпеченням. Звичайно, прийшлось попередньо підготувати програми, але шкурка варта вичинки.

Так це є бомба!!! Наскільки легше і оперативніше можна зробити роботу!!!
ihor_hontar Дата: Ср, 16.04.2008, 14:22 | Повідомлення № 3
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (ol_loy)

Класна ідея, а чи були якійсь побічні проблеми? Чи дає запит на ключ активації?
Я до тепер переставляв через USB зовнішнім CD-ROMom з автозапускним Wiydowsom на таких комп'ютерах.
ol_loy Дата: Ср, 16.04.2008, 17:06 | Повідомлення № 4
Я тут недавно...
Quote (ihor_hontar)
Класна ідея, а чи були якійсь побічні проблеми? Чи дає запит на ключ активації?

Для встановлення Windows використовував збірку від Zver, а отже ніяких запитів не було ( але якщо ставити із ліцензійного, то налаштовується файл відповідей winnt.sif). В мене є ліцензійний, але навіть не SP1, а оригінал, а в збірці вже інтегровані всі оновлення, що були на той час.
Щодо проблем, то помітив лише одну - на машині, яку використовуєш як завантажник, має бути лише одна мережна картка. Я спочатку налаштовував головний комп, а там дві мережні картки - на LAN і на ADSL модем. То TFTP сервер/клієнт не міг налаштувати.

wladgreeniv Дата: Сб, 19.04.2008, 16:22 | Повідомлення № 5
Часто заходить...
Для чого так складно?

УСТАНОВКА WINDOWS XP З ВІНЧЕСТЕРА - БЕЗ CD

1. За допомогою Partition Magik створюємо на харді FAT 32 розділ ємністю 1 Гб.
2. Переписуємо по мережі в цей розділ папку i386 з дистрибутивного диску Win XP
3. З диску Win ME або Win 98 в створений розділ переписуємо файл smartdrv.exe - потрібний обов'язково, це досовська прога для кешування диску, якщо її перед установкою не запустити - копіювання файлів затягнеться на 2-3 години.
4. Завантажуємось з завантажувальної дискети Win ME або Win 98
(якщо немає - під Win XP форматуємо дискету, ставимо галочку "создать загрузочный диск MS-DOS")
5. Переходимо на створений розділ С: (дос буде бачити тільки створений розділ FAT 32, тому він буде С:)
6. Під досом запускаємо файл smartdrv.exe.
7. Запускаємо файл С:\і386\winnt.exe, на запит - куди копіювати файли, жмем ентер
8. Чекаємо копіювання файлів, далі, після перевантаження, установка йде як із СД

ol_loy Дата: Нд, 20.04.2008, 07:44 | Повідомлення № 6
Я тут недавно...
Все це так. Правда є одна проблема - дисководів на учнівських комп'ютерах немає.
Jokerz Дата: Нд, 20.04.2008, 08:23 | Повідомлення № 7
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
wladgreeniv, извините но смысла не вижу делать тгт раздел в 1 гиг да еще и на FAT32. Могу предположить что Вы человек с опытом работы в школе, и работу начинали на 95-95 Windows где все досом делаю да еще и FAT32 ставят.
А ну да дочитал ""
Quote (wladgreeniv)
З диску Win ME або Win 98 в створений розділ переписуємо файл smartdrv.exe - потрібний обов'язково, це досовська прога для кешування диску, якщо її перед установкою не запустити - копіювання файлів затягнеться на 2-3 години.

98 Винду я вообщем копировал с винта на винт и она работала так что это к вопросу не относится.
Вопрос стоит отб установке Windos XP по сети.
wladgreeniv Дата: Нд, 20.04.2008, 10:40 | Повідомлення № 8
Часто заходить...
Jokerz, я имел в виду, что можно с винта установить винду без сидюка значительно проще, чем устанавливать её с сети вышеописанным способом. Ведь важен конечный результат, правда? Раздел FAT 32 нужен для того, чтобы дос увидел его при загрузке. 1 гектар нужен для того, что пол гектара занимает записанный дистрибутив хр-шки, около половины гектара запишет установщик. 98 винда тут ни при чём, просто с её дистрибутива необходимо взять файл smartdrv.exе. Другого способа установки хр-шки с винта нет, по крайней мере я не знаю. Пока у меня не было сидюков на всех компах, я именно таким способом переустанавливал хр-шку.
Bandalak Дата: Нд, 20.04.2008, 12:40 | Повідомлення № 9
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (wladgreeniv)
Другого способа установки хр-шки с винта нет, по крайней мере я не знаю. Пока у меня не было сидюков на всех компах, я именно таким способом переустанавливал хр-шку.

Це дуже довго буде, поки перепишеш, поки позапускаєш....
По мережі значно цікавіше буде!
ol_loy, а Ви реально це робили? Бо я прочитав Ваші посилання і бачив що там все мутно так написано, особливо я не можу розібратися, як воно побачить мою конкретну мережну карту?
Jokerz Дата: Нд, 20.04.2008, 15:39 | Повідомлення № 10
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Более правельней будет в таком случае установить винду добавить программы настроять все и зделать образ, данный образ залить на все компы.
FAT 32 раздел в 1 гиг я не понимаю что вы с ним потом делаете так и висит у Вас этот откинутый 1 гиг?Это как то дико.
И потом делаете загрузочную дискету или флешку и переписываете комп за 5 минут. smile Этот способ быстрее намного вашего.
SLKuty Дата: Нд, 20.04.2008, 19:07 | Повідомлення № 11
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Quote (Jokerz)
Более правельней будет в таком случае установить винду добавить программы настроять все и зделать образ, данный образ залить на все компы.

цілком згідний
Якщо вже починати якісь категоричнізміни і класі то вже з конкретним результатом. Поставити віндовз це пів роботи - налаштувати потім - основна робота.

як для мене то простіше вінчестери познімати і зробити копію налаштованого диску за пів години все разом займає 35-40 хв.

Yura_Shrol Дата: Нд, 20.04.2008, 22:10 | Повідомлення № 12
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (Jokerz)
И потом делаете загрузочную дискету или флешку

Як зробити загрузочну флешку?
Anatoli Дата: Нд, 20.04.2008, 23:21 | Повідомлення № 13
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
(.. Ха, написав і десь не туди послав....) Наприклад, є така програмка HP USB Disk storage format tool. Як в Інтернеті не знайдеться, можу надіслати. Форматує.
ol_loy Дата: Пн, 21.04.2008, 13:22 | Повідомлення № 14
Я тут недавно...
Якщо вже говорити про флешку, то є такий собі USBReanimator.
USBreanimator v1.0 – мультизагрузочная флешка

USBreanimator это замена обычному мультизагрузочному CD диску. USBreanimator позволит установить с флешки Windows или загрузиться с флешки как с обычного винчестера, в комплект USBreanimatora входит также много всевозможных программ.

Эта сборка USBreanimatora v1.0, предназначенная для работы с USB накопителя размером от 512 мб и больше.

USBreanimator работает с любого USB накопителя, даже например с мобильного телефона или фотоаппарата. Будет незаменим, когда нет или не работает CD привод.

Также USBreanimator пригодиться для популярного ноутбука ASUS Eee PC, вошедший в эту сборку Windows XP Pre SP3 Game Edition 2007 Rus 0.9.7 RC2 после установки без файла подкачки занимает всего 630 мб.

В меню загрузки USBreanimatora v1.0 включены:
Windows XP Pre SP3 Game Edition 2007 Rus 0.9.7 RC2 - Облегчённая, полностью рабочая версия Windows XP
WindowsPE mini USB Edition 02.08 - Содержит большой набор программ, графическая оболочка, поддержка сети и т. д.
Acronis Disk Director Suite 10.0 (2.161) - Менеджер разделов
Acronis TrueImage Home 11.0 (8.059) - Резервное копирования информации
Samboot Bootable Disk 1.2 - Загрузочная дискета, русский язык, поддержка NTFS, Volkov Commander и т. д.

При встановленні на флешку займає близько 500 Мбайт.
Правда на моїх машинах BIOS не підтримує завантаження з USB, треба перепрошити, але нема ні часу ні бажання, через те й зайнявся мережним встановленням.

Додано (21.04.2008, 13:22)
---------------------------------------------

Quote (Bandalak)
як воно побачить мою конкретну мережну карту?

В BIOS встановлюється початкове завантаження через мережу. Як конкретно - залежить від версії BIOS. Тоді зразу після включення комп'ютер починає шукати в мережі завантажувальний диск (тобто сервер з завантажувальним диском). А програма TFTPD32 якраз і встановить цей сервер.

W-w-W Дата: Сб, 18.10.2008, 13:50 | Повідомлення № 15

Quote (ol_loy)
Приходилось або знімати сидюк і носитись з ним по комп'ютерам, або знімати вінт з образом акроніса.

як на мене, то краще зняти вінт, підключити до вінта з акроніксом, і вперед!!! В мене 7 пк, спочатку до першого вінта підключаю, скопіював, тоді інших 2 підключаю до цих скопійованих, а потім решту і на це мені вистачає 30-40 хв.

А по мережі навіть і нехочу пробувати буде довше, інколи висняки і т.д.
Якщо гарантія, то розумію, спосіб непоганий!!!

Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.5 Адміністрування Windows » Установка Windows XP по мережі (Установка Windows XP по мережі)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.