Пт, 22.09.2017, 18:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.5 Адміністрування Windows » Блокування USB та приводів учнівських комп'ютерів по мережі (Як обмежити занесення сміття (без Шадов)???)
Блокування USB та приводів учнівських комп'ютерів по мережі
gu2in Дата: Ср, 10.03.2010, 18:01 | Повідомлення № 31
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 226
Для контролю USB-портів попробуйте ще такі програми:
1 - Disk Drive Administrator, сайт
працює, як я зрозумів просто внесенням змін до реєстру. Є функція відімкнути автозагрузку тільки для флешок, не чіпаючи дисководи. Недолік - після внесення кожних змін потребує перевзавантаження комп'ютера.
2 - MyUSBOnly - ще одна цікава програма. Блокує доступ до USB-портів, не зачіпаючи ті, до яких підключені інші пристрої (сканер, принтер). Для підключення флех створює Білий список куда заносяться дозволені пристрої, для незанесених - доступ до комп'ютера неможливий. Недоліки - можна її зняти з автозагрузки, ще кажуть ніби-то вона не реагує на флеш-носії з мобільних телефонів (не знаю - не перевіряв). Сайт
В неті можна знайти виліковані версії програм.

Додано (10.03.2010, 17:01)
---------------------------------------------

Quote (gu2in)
кажуть ніби-то вона не реагує на флеш-носії з мобільних телефонів (не знаю - не перевіряв).

Сьогодні перевірив - програма блокує і флеш-носії з моб.телефонів. Пробуйте.
SPL Дата: Ср, 10.03.2010, 21:44 | Повідомлення № 32
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
gu2in,
ну програму спробую, а от в забавлянки з віртуальники машинами грати не буду! :Q

Andrey123q,
Чому утилітка Vit XP Tweak 4.3 єрунда? ...

Bandalak Дата: Чт, 11.03.2010, 01:39 | Повідомлення № 33
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (gu2in)
MyUSBOnly - ще одна цікава програма. ........ Недоліки - можна її зняти з автозагрузки,

Щоб не можна було зняти із автозагрузки використовуйте -
Quote (SPL)
Vit XP Tweak 4.3

Quote (gu2in)
В неті можна знайти виліковані версії програм.

Я не Шерлок Холмс, мені знайти не вдалося.
gu2in, залийте куди небудь!!!
PanPete Дата: Чт, 11.03.2010, 03:14 | Повідомлення № 34
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (Bandalak)
Я не Шерлок Холмс, мені знайти не вдалося

Гугль пише:
Результаты 1 - 10 из примерно 1 670 для Лікарство для MyUSBOnly. (0,49 сек.)
Результаты 1 - 10 из примерно 7 050 для Лікарство для Disk Drive Administrator. (0,24 сек.)
gu2in Дата: Чт, 11.03.2010, 17:57 | Повідомлення № 35
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 226
Quote (Bandalak)
gu2in, залийте куди небудь!!!

Залив одним архівом і Disk Drive Administrator, і MyUSBOnly. Всередені архіву 2 архіви: в №1- дві програми Disk Drive Administrator - старіша, якою я користуюся і новіша, яку щас знайшов в неті; №2-MyUSBOnly, в ній рос.мова йде крякозябрами, так що вчіть англійську. Програма робоча.
Скачати
Bandalak Дата: Пт, 12.03.2010, 00:46 | Повідомлення № 36
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (PanPete)
Гугль пише:
Результаты 1 - 10 из примерно 1 670 для Лікарство для MyUSBOnly. (0,49 сек.)
Результаты 1 - 10 из примерно 7 050 для Лікарство для Disk Drive Administrator. (0,24 сек.)

Теоретично так, але відвідавши перших 10 сайтів із списту так нічого путнього і не скачав.

Quote (gu2in)
Залив одним архівом і Disk Drive Administrator, і MyUSBOnly.

О, так би зразу!!! +1

gu2in, але я через свою тупість щось не зрозумів, а що MyUSBOnly не керується по мережі? Вона налаштовується на кожному компі окремо під окремі флешки?
Якщо так, то це не є Гут!!!

Andrey123q Дата: Пт, 12.03.2010, 01:50 | Повідомлення № 37
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
SPL, предпочитаю не сильно доверять таким утилиткам сторонних производителей, если тоже самое можно сделать вручную, через те же групповые политики, реестр и т.п. Хотя не спорю все собрано в одном месте, может и удобно. Таких твикеров для домохозяек по нету десятки. Плюс рискованно что такой твикер не повредит реестр наподобие разных там оптимизаторов системы и чистильщиков реестра.

Quote (Bandalak)
що MyUSBOnly не керується по мережі? Вона налаштовується на кожному компі окремо під окремі флешки?

юзайте Win Server 2003 :)

Відредаговано: Andrey123q - Пт, 12.03.2010, 01:51
НІКОЛЯ Дата: Пт, 12.03.2010, 10:13 | Повідомлення № 38
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Вивод з діалогу - Все краще робити руцями. Тому що справді як говорить колега Andrey123q від таких програмок чистільщиків більше шкоди ніж користі.
Yura_Shrol Дата: Вт, 23.03.2010, 21:28 | Повідомлення № 39
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Хороша програма для блокування USB, CD/DVD по мережі FileControl.
http://www.filecontrol.ru/
Крякцензія на 20 робочих станцій, нажаль, в прикріплення не влізла.
Закинув в приват. Корисне програмне забезпечення.

Відредаговано: Yura_Shrol - Вт, 23.03.2010, 21:43
Andrey123q Дата: Сб, 27.03.2010, 12:30 | Повідомлення № 40
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Удобный способ обеспечения безопасности использования флеш-носителей - запретить запуск программного кода с флешки через групповые политики (gpedit.msc).
В ГП выбираем:
Конфигурация компьютера -> Конфигурация Windows -> Параметры безопасности -> Политики ограничения использования программ -> ПКМ -> Создать новые политики.
Далее в этом разделе появятся два элемента:
- Уровни безопасности
- Дополнительные правила
В разделе "Уровни безопасности" указываются правила запуска приложений по умолчанию :
- не разрешено: запрет запуска всех программ (запрет запуска всех программ, кроме программ расположенным в "правильных местах" C:\Program Files\* , C:\Windows\* .),
- неограниченный (включен по умолчанию): безприпятственный запуск любых программ из любого места.
В разделе "Дополнительные правила" устанавливаются правила по запрета/разрешения по следующим критериям: сертификат, хэш, зона интернета,путь. Нам нужна политика по правилу пути.

Если в системе два диска - С(системный) и D, при подключении к компу флешки по правилам наименования ей будет присвоена следующая незанятая в системе устройством буква латинского алфавита. Можно подлючить флешки и посмотреть ее букву (допустим H:\), в правой части окна ПКМ создаем правило для пути со следующими параметрами:
Путь: H:\
Уровень безопасности: Не разрешено
Описание: (не обязательно)
Для одновременно двух и более подключенных к компу флешек необходимо создать такие же правила запрета запуска.

При попытке запустить программу с флешки выдаст предупреждение о невозможности запуска программы.

При указании параметра по умолчанию "Не разрешено" можно создать два правила для пути "%WINDIR% - Неограниченный" и "%PROGRAMFILES% - неограниченный"
В итоге будут запускаться только программы из этих директорий и никакие другие.

sgrecords Дата: Ср, 10.11.2010, 21:36 | Повідомлення № 41
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Користуюсь інколи цим способом для блокування USB
Помістити нижченаведений текст в файл типу USB_Visible_False.reg
REGEDIT4
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\UsbStor]
"Start"=dword:00000004

Виконати і перезавантажити ПК

Для розблокування

REGEDIT4
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\UsbStor]
"Start"=dword:00000003

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 10.11.2010, 22:35 | Повідомлення № 42
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
Користуюсь найпростішим - відключаю usb-контролер в BIOS.
volodschool2 Дата: Ср, 10.11.2010, 23:49 | Повідомлення № 43
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 263
Quote (Ковальчук_Олександр)
відключаю usb-контролер в BIOS

А навіщо взагалі відключати? Якщо учень хоче зберегти свою практичну на флешці, невже ми маємо йому це забороняти? Чи навпаки, приніс здому виконане завдання, як йому скинути файл в комп’ютер? Для того і придумані ці носії інформації, щоб ними було зручно користуватися. Боїмося вірусів? То чому ж боремося не з вірусами, а з учнями?
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 11.11.2010, 00:24 | Повідомлення № 44
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
Всі флешки проходять через учительський комп’ютер, де стоїть КІС 2010. Якщо віруси є, я їх знищую і після розшарую флешку, учень може з будь-якого компа скористатись нею, заодно і роботу в локальній мережі закріпить :)
swetikccc Дата: Чт, 11.11.2010, 00:53 | Повідомлення № 45
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Все відкрито(захист Шадов), принесуть додому вірус.... :)
Декілька розробок які б я не хотів тиражувати захищені як електронні книги , без ключа(запис в реєстрі ) не запустяться
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.5 Адміністрування Windows » Блокування USB та приводів учнівських комп'ютерів по мережі (Як обмежити занесення сміття (без Шадов)???)
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.