Сб, 18.11.2017, 02:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » Портативні версії програм
Портативні версії програм
W-w-W Дата: Пн, 02.03.2009, 02:50 | Повідомлення № 1

Блукаючи в неті випадково зайшов на PORTABLE
Портативні версії програм-великий вибір програм, які змінюють програми, що інсталюються!!!
Ваші думки щодо цих програм, а також силки залишайте будь ласка по таких програмах

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

gry Дата: Пн, 02.03.2009, 06:41 | Повідомлення № 2
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
Користуюся вже декілька місяців програмкою з цього сайту для запису CD/DVD - BurnAware Professional 2.3.1.+Portable. Нормально працює, не гірше ніж Nero і аналоги. Інших програм не скачував, хоча, думаю це може бути альтернативним джерелом безкоштовних програм. Ще одна перевага - шо більшість версій програм, як правило, портативні. Не люблю всановлювати на комп багато лишнього.

Додано (02.03.2009, 06:41)
---------------------------------------------
Користуюся вже декілька місяців програмкою з цього сайту для запису CD/DVD - BurnAware Professional 2.3.1.+Portable. Нормально працює, не гірше ніж Nero і аналоги. Інших програм не скачував, хоча, думаю це може бути альтернативним джерелом безкоштовних програм. Ще одна перевага - шо більшість версій програм, як правило, портативні. Не люблю всановлювати на комп багато лишнього.

alpex Дата: Пн, 02.03.2009, 08:38 | Повідомлення № 3
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Теж активно користуюся портабельним софтом. Качнув якось з торрента Total Commander 25 (архів - 1,5 гіг, після встановлення - 2,5Гб). Звісна річ, 99% об'єму - портабельні проги. Хай мені з піною у рота доводять, що тотал такого розміру - це збочення, але одна річ - ставити утиліту, яка тобі знадобиться раз у місяць, інша річ - тримати її на флешці чи просто на вінті без засмічення реєстру і пр.
Yura_Shrol Дата: Пн, 02.03.2009, 22:37 | Повідомлення № 4
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
За допомогою Thinstall.Virtualization.Suite (див диск від CHIP за лютий 2009р.) можете самі створювати портативний софт.
Сам пробував виходить. Зробив неро, фотошоп 7 та 9 і деякі інші - все працює.
W-w-W Дата: Пн, 02.03.2009, 23:11 | Повідомлення № 5

ось ще один непоганий сайт по цих же програмах!!!!!!!!!!

відкрити

bambuchia Дата: Пн, 02.03.2009, 23:42 | Повідомлення № 6
Тут живе...
Рейтинг: 1
Портативні проги вещ. Мені сподобалось. Але, нажаль, багато програм на англійській мові.
Ktara Дата: Вт, 03.03.2009, 09:57 | Повідомлення № 7
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
На этом сайте тоже много портабл-версий
Доступно тільки для користувачів
W-w-W Дата: Вт, 03.03.2009, 13:34 | Повідомлення № 8

Quote (bambuchia)
Портативні проги вещ. Мені сподобалось. Але, нажаль, багато програм на англійській мові.

Вже є багато русифікованих таких програм!!!!!!!!
ppima Дата: Вт, 03.03.2009, 19:06 | Повідомлення № 9
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 11
На Софтодромі у розділі Новинки часто виставляють портативний Доктор Вебер. Сподобався, гарна добавка до інших антивірусних прог.

Додано (03.03.2009, 19:06)
---------------------------------------------
http://soft.softodrom.ru/scr/news.php

W-w-W Дата: Вт, 03.03.2009, 19:44 | Повідомлення № 10

Quote (ppima)
виставляють портативний Доктор Вебер. Сподобався, гарна добавка до інших антивірусних прог

Так, а саме більше мені сподобалось, що вони без проблем оновлюються
filnick Дата: Вт, 03.03.2009, 22:55 | Повідомлення № 11
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Близько місяця тому дістав два DVD диски з понад півтитисячою різноманітних Portable-програм. Потратив кілька діб, але перепробував всі. Забракував близько 95% і лише кілька десятків виявилися такими, що можуть коректно працювати на різних комп'ютерах. Тому моя загальна оцінка "урізаних" програм - негативна.
alpex Дата: Вт, 24.03.2009, 11:28 | Повідомлення № 12
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Quote (filnick)
Забракував близько 95% і лише кілька десятків виявилися такими, що можуть коректно працювати на різних комп'ютерах.

В мене на зовнішньому HDD стоїть збірка Total25 - Тотал командер + 2 Гб портабельного софту. З нього 90% працює "на ура".

gu2in Дата: Вт, 09.06.2009, 20:51 | Повідомлення № 13
Досвідчений учасник
Рейтинг: 249
Досить непоганий менеджер паролей, причому портативний. Є російська мова, легко розібратись. Вбудований Генератор паролей. Безкоштовний.
Читаємо та дивимось скріни:
http://soft.oszone.net/program/5579/KeePass_Password_Safe_Portable/
Nicola Дата: Сб, 04.07.2009, 08:23 | Повідомлення № 14
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 13
Вдома на старому ноутбуці(233 МГц, ОЗУ 144 Мб) стоїть XP SP2.Працює, але важко. Можливо є варіанти відключення деяких функцій для полегшення навантаження на процесор?
gu2in Дата: Пн, 06.09.2010, 16:13 | Повідомлення № 15
Досвідчений учасник
Рейтинг: 249
На одному з комп'ютерів переглядаючи папку Program Files знайшов папку, яка належала агенту mail.ru, але самого агента вже не було - деінсталювали. Вирішив я бахнути її, але не вийшло - система не могла видалити один файл.dll - кричить зайнята ця бібліотека роботою. Ну я недовго думаючи рішив видалити її за допомогою Unlokera, але не виходило. Проаналізувавши цю dll я вияснив, що її використовує процес explorer.exe - Провідник. Ну думаю приїхали - як її тепер вигризти? І тут в новинах мені на очі потрапляє програмка RemoteDLL 1.3:
"RemoteDLL - позволяет подгружать и выгружать библиотеки из процессов, что позвояет, в частности, легко удалить из процесса внедрившийся в него вредоносный модуль (DLL). Такую технику - внедрение своей DLL в законный процесс и последующее действие от имени этого процесса с тем, чтобы обычные пользователи даже не подозревали о ее присутствия - в Spyware используется все чаще и чаще."
Програма портативна
Статус: Free
Ос: XP/Vista/7
Мова: англ(рос. немає)
Може комусь також допоможе...
Прикріплення: RemoteDll.rar(101Kb)

Відредаговано: gu2in - Пн, 06.09.2010, 16:17
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » Портативні версії програм
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.