Пн, 23.10.2017, 10:40
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » Програма ShadowUser Pro (Програма, що відновлює початковий стан комп’ютера.)
Програма ShadowUser Pro
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 11.03.2008, 23:20 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
В темі "Антивірусні програми" розпочалася розмова про програму ShadowUser Pro. Прочитати детальний опис можливостей програми рекомендую тут або тут. В даній темі пропоную обговорити прийоми роботи з програмою, поділитись досвідом використання програми. Програму завантажу через 1-2 дні в приватний форум для ознайомлення.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 02:13
Igor66 Дата: Нд, 21.09.2008, 16:20 | Повідомлення № 16
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Використовую WinRollBack Private v2.0. Програма по призначення аналогічна ShadowUser.
vasles Дата: Пн, 29.09.2008, 13:25 | Повідомлення № 17
Новий користувач
Рейтинг: 0
SteadyState від щедрого даді "БІЛІ"
Створений майкрософтом якраз для таких цілей
Багато налаштувань під кожного користувача і що саме головне безкоштовно скачується з офіційного сайту microsoft.com
Працює стабільніше ніж ShadowUser та WinRollBack Private v2.0 і гнучкіша система налаштувань

Відредаговано: vasles - Пн, 29.09.2008, 13:26
igor_ Дата: Чт, 02.10.2008, 23:48 | Повідомлення № 18
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Користувався ShadowUser цілий навчальний рік. Встановлена була на кожен учнівський компютер. На літнііх канікулах розморозив, поставив Касперського, обновив бази і перевірив на віруси. Результат - ні одного віруса за цілий рік, хоча точно знаю, що флешки з вірусами підєднувалися.
Зараз перейшов на Shadow Defender. Враження в цілому позитивні, хоча з Пандою він разом жити на одній машині не може. Помітив, що заморозка не захищає від зміни дати. Як на мене, то це мінус. ЧИ ПОМІЧАВ ХТОСЬ ЩОСЬ ПОДІБНЕ?
gu2in Дата: Сб, 07.02.2009, 12:24 | Повідомлення № 19
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 239
Шановне панство, хто-небудь користувався програмою Disk Write Copy Professional Edition? Виконує подібні до Shadow функції.
Yura_Shrol Дата: Ср, 04.03.2009, 21:15 | Повідомлення № 20
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Працював в захищеному режимі на всіх дисках (Shadow Defender). Після чого перезевантажив комп ресетом. При завантаженні на місці боот скіна чорний екран і блимаючий курсор в лівому верхньому кутку. Програма для встановлення інших скінів не помогає.
Порадьте, будь-ласка, як відновити.
sgrecords Дата: Вт, 15.09.2009, 10:23 | Повідомлення № 21
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Вопрос по ShadowUser. Ребята, что-то я не могу понять разницы, между Exclusion List и Auto Commit. Зачем указывать файлы и папки которые должны быть не под контролем ShadowUser в раделе Exclusion List и отдельно указывать файлы и папки в разделе Auto Commit которые тоже долны будут сохранятся. Это не одно и тоже ? Или это сделано для того, что б в последнем случае можно было бы управлять процесом сохранения и несохранения ?
swetikccc Дата: Вт, 15.09.2009, 11:11 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
Quote (gu2in)
Шановне панство, хто-небудь користувався програмою Disk Write Copy Professional Edition? Виконує подібні до Shadow функції.

Функцій у неї побільше(точніше налаштувань), а от ключик проблема
RaY Дата: Нд, 20.09.2009, 21:55 | Повідомлення № 23
Новий користувач
Рейтинг: 7
Використовую вже 3 роки ShadowUser, дуже подобається, на останньому диску CHIP знайшов аналог http://www.returnilvirtualsystem.com/, потрібно тестувати(є Free версія на рік).
Lydysya Дата: Пт, 20.11.2009, 16:42 | Повідомлення № 24
Часто заходить...
Рейтинг: 11
У серпні місяці переставила на всіх комп'ютерах Windows і поставила Shadow Defender. Все чудово, дуже задоволена. Але є одна проблема - кілька разів на тиждень то один, то другий комп'ютер при спробі ввійти в систему пишуть, що "в даному домені відсутній обліковий запис цього комп'ютера, вхід в систему неможливий". Приходиться "розморожувати", знов заводити в домен і "заморожувати". Ось це, зрозуміло, радості не додає, особливо коли от-от має початися урок.
Чи ще були в когось такі проблеми? Чи це тільки мій сервер з такими глюками?
W-w-W Дата: Пт, 20.11.2009, 17:02 | Повідомлення № 25

Quote (Lydysya)
Чи ще були в когось такі проблеми? Чи це тільки мій сервер з такими глюками?

В мене таких проблем з даною програмою нема, все загружається і працює чудово, одна проблема, це коли заходиш в мережу, не пускає дефендер, видає повідомлення про помилку, але мережа мене мало цікавить, коли тема про мережу, то розморожую компи, а так все класно. Як видалиш дефендер, то даної проблеми з входом в мережу нема. Цієї проблеми нема в ShadowUser :$
Lydysya Дата: Пт, 20.11.2009, 20:14 | Повідомлення № 26
Часто заходить...
То у Вас комп'ютери утворюють робочу групу, а не домен? Користувачі заходять не у домен, а саме на даний комп'ютер? Під локальним адміністратором я теж зайти можу, а у мережу - ні, коли з'являється така проблема. Але мережа мені потрібна, бо діти зберігають роботу тільки на сервері, і всі програми настроєні під користувача домену, а не окремого комп'ютера.
А NetOp у Вас так працює?
Значить, це не тільки у мене, бо я переживала, що сервер "криво" поставила. :'(
W-w-W Дата: Пт, 20.11.2009, 20:48 | Повідомлення № 27

Quote (Lydysya)
А NetOp у Вас так працює?

я їм не користуюсь, спробуйте поставити ShadowUser замість Shadow Defender і провірте як буде працювати
sgrecords Дата: Вт, 24.11.2009, 15:41 | Повідомлення № 28
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Quote (Махновець_Ігор)
не пускає дефендер

Махновець_Ігор, ви в цьому впевнені?
Стояв Дефендер, мережа працювала. Після карантину мережа не пускає до розшарених ресурсів ????
Компутерний грип ?
W-w-W Дата: Вт, 24.11.2009, 15:47 | Повідомлення № 29

Quote (sgrecords)
Махновець_Ігор, ви в цьому впевнені?

так, однозначно, як тільки програма стала саме дефендер, то в мережі пк є, але на їх зайти не можна, а от тільки видаляю, перегружаю пк і все працює.

З ShadowUser таких проблем нема однозначно!

Quote (sgrecords)
Стояв Дефендер, мережа працювала. Після карантину мережа не пускає до розшарених ресурсів ???? Компутерний грип ?

можливо це та сама біда, спробуйте на 1 пк видалити дефендера, перегрузіть і побачите чи така сама проблема
Lydysya Дата: Вт, 24.11.2009, 19:46 | Повідомлення № 30
Часто заходить...
Quote (Махновець_Ігор)
З ShadowUser таких проблем нема однозначно!

Чому тоді Ви не ставите ShadowUser? :)
Сьогодні зранку знову чотири комп'ютери відмовились заходити в домен Пришлось розморожувати, заводити в домен і знов заморожувати. Ледве встигла до дзвінка.
Вирішила для проби на одному поставити замість Defendera ShadowUser. Подивимось кілька днів, що буде. Може, хтось якось вирішив цю проблему?

Відредаговано: Lydysya - Вт, 24.11.2009, 19:48
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » Програма ShadowUser Pro (Програма, що відновлює початковий стан комп’ютера.)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.