Пн, 22.07.2019, 06:20
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » Программы для составления расписаний (Пользуетесь ли, что предпочитаете и т.д.)
Программы для составления расписаний
Spirit Дата: Вт, 04.03.2008, 00:06 | Повідомлення № 1
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Прошу описывать возможности, преимущества программ для составления расписаний. Делиться опытом использования.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 01:17
dpi Дата: Нд, 20.12.2009, 16:14 | Повідомлення № 61
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Пусть попробует года три с использованием Ректора, а потом увидите как она согласится делать вручную.
Edik Дата: Ср, 23.12.2009, 16:27 | Повідомлення № 62
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я студент университета.Вот пишу диплом по теме составление расписания в учебных заведениях.Если интересно могу выложить свою программу когда доделаю.Программа не составляет расписание автоматически,но позволяет его формировать из имеющихся данных.

Відредаговано: Edik - Ср, 23.12.2009, 16:28
olenaelnik Дата: Пн, 23.01.2012, 09:27 | Повідомлення № 63
Новий користувач
Рейтинг: 4
Quote (gromko)
Є пропозиція - закрити цю гілку форуму (не дай Бог Олена Єльнікова ще прочитає

Олена побачила, вже давно, не хотілося писати раніше. Можу сказати, що я не така страшна))

По-перше, Олена Єльникова - один з авторів програми Ректор. А вже потім - "гроші з цього заробляє"
Заробляє, бо треба ж якось відбити затрати на розробку програми.
Мене трохи засмучує, чисто по-людськи, що спочатку бачаться гроші, а вже потім інтелектуальна праця та її результат.

По-друге, можу додати до дискусії і з УСІМА повністю погодитися:
1. наші завучі інформаційно не тільки безграмотні, а й не мають навичок самоосвіти і агресивно не хочуть цього визнавати (звісно, не всі, а 45+)
2. вчитель інформатики - перш за все - вчитель. І завуча також він вчити не зобов'язаний!
Вчитель інформатики зобов'язаний вчити УЧНІВ і тільки УЧНІВ!!!
А інакше, що виходить: якщо завуч вирішить вступати на біологічний - вчитель біології ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ його безкоштовно підготувати до вступу?
З якого переляку?
Вчитель інформатики може лише ДОПОМОГТИ якщо є бажання.
А допомога не може бути обов'язком.
Та й в Законі про освіту не написано про це.

Отже, на повному ЗАКОННОМУ ґрунті вчитель інформатики може відмовитися від пропозиції йти до когось додому безкоштовно працювати або виконувати роботу на комп'ютерах, яка не входить в навчальну діяльність.
Ruslan_Pr Дата: Пн, 23.01.2012, 19:07 | Повідомлення № 64
Часто заходить...
Рейтинг: 10
Це добре сказано. Вчитель має вчити учнів. А то кожен хоче отримувати найбільшу зарплату, при цьому найменше працювати.
filnick Дата: Вт, 24.01.2012, 00:19 | Повідомлення № 65
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (olenaelnik)
наші завучі інформаційно не тільки безграмотні, а й не мають навичок самоосвіти і агресивно не хочуть цього визнавати (звісно, не всі, а 45+)

Пані Олено, а я знаю завуча, якому вже давно +45 і навіть +50. І він не тільки тягне на собі усі мислимі і немислимі освітні ІКТ-проекти (Курс-школа, Нові знання, Класна оцінка, Відкритий світ, Медіаосвіта, Інтел - освіта для майбутнього, Майкрософт - партнерство у навчанні), а й навчає тих же біологів, філологів, істориків користуватися комп'ютерними програмами із їхніх предметів, а деяким дипломованим інформатикам (не усім, а тим, кому 25-) ще й налагодити локальну мережу у кабінеті чи встановити операційну систему на ПК. Хоча жодним нормативним документом це не передбачено.
Эмилия Дата: Вт, 24.01.2012, 01:29 | Повідомлення № 66
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
Quote (olenaelnik)
наші завучі інформаційно не тільки безграмотні, а й не мають навичок самоосвіти і агресивно не хочуть цього визнавати (звісно, не всі, а 45+)

Я - не завуч, завідувач відділення, 45+ <_< , але, мабуть, завдяки схильності до самоосвіти :) виявила, що в нашому навчальному закладі комп`ютери таки з`єднані в мережу (протягом двох років викладач інформатики запевняла мене в протилежному) і налагодила комп`ютерне тестування <_<
Переглянула ДЕМОверсії програм для складання розкладу - всі вони налаштовані на стабільний (тижневий) розклад. Можливо, хтось зустрічав програму для складання "плаваючого" розкладу (для заочного відділення)? Можливо, не повністю автоматичну...
Знайшла дещо подібне, але коштує дуже дорого. Керівництво навряд чи розділить мою пристрасть до передових технологій :)
Тим більше, що традиційним способом складаю розклади досить швидко і якісно - всіх це влаштовує. Але доводиться це робити фактично щомісяця... :?
Ktara Дата: Вт, 24.01.2012, 09:28 | Повідомлення № 67
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
Дамы и господа, не переходим плавненько на офтоп
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » Программы для составления расписаний (Пользуетесь ли, что предпочитаете и т.д.)
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.