Пн, 16.09.2019, 02:08
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » Программы для составления расписаний (Пользуетесь ли, что предпочитаете и т.д.)
Программы для составления расписаний
Spirit Дата: Вт, 04.03.2008, 00:06 | Повідомлення № 1
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Прошу описывать возможности, преимущества программ для составления расписаний. Делиться опытом использования.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 01:17
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 08.10.2008, 22:54 | Повідомлення № 46
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Я також запропонував цього року Ректор своєму завучу. Думав допоможу йому в нелегкій праці. Тут він на мене все вирішив перекласти, точніше на нас обох. Приїхав до мене до дому, сиділи ми дві години, заставив мене вводити дані. Я побачив, що треба викручуватись, не моя це робота, включив "дурака", сказавши, що ця програма занадто складна і розібратись я з нею не можу. Дав йому мишкою поклацати. ;) Клацання не принесло позитивного результату, бо з програмою потрібно як слід розібратись. Так він послав цю програму, сказав, що вона дуже заумна, я "погодився" з ним. І на цьому все закінчилося, розклад складався ним вручну. У моєму графіку аж ніяк не знаходиться місця для складання розкладу. А в мого завуча в кабінеті біології комп’ютер, захоче - розбереться.

Так що, шановні вчителі інформатики. У нас і так вистачає роботи. А складати розклад, то зовсім не наша справа.

volodschool2 Дата: Ср, 08.10.2008, 23:56 | Повідомлення № 47
Досвідчений учасник
Нагороди: 15
Рейтинг: 364
Quote (Ковальчук_Олександр)
А складати розклад, то зовсім не наша справа.

Ми, учителі інформатики, дуже часто займаємось "не нашими справами", пов'язаними з роботою на комп'ютері. Така се ля ві. Але ж народна мудрість каже - не давай голодному рибу, дай йому вудочку. Своєму завучу я спочатку показав принцип роботи в програмі РЕКТОР і буквально примусив її (завуча) самостійно "зарядити" всі довідники. Ця процедура з'їла багато моїх нервів і зайняла декілька годин на вивчення клавіатури (зараз вона уже друкує набагато швидже) і ще більше часу на самі довідники та внесення різних обмежень в цих довідниках. "Та тепер він просто зобов'язаний зробити цей клятий розклад просто ідеальним" - такі були її слова після внесення всіх довідників. Розклад ідеальним не отримали, але після коригувань вручну розклад народився більш-менш нормальний. Працювати з програмою розпочали років три тому. В цьому навчальному році я тільки допоміг в екселі підігнати розміри розкладу до розмірів стенду, це в мене забрало менше часу, аніж би я почав розказувати завучу, як я це роблю. Так що дійсно, складати розклад не наша справа, але навчити - мусимо.
P.S. В нашій школі завучем працює моя дружина :)
dpi Дата: Чт, 09.10.2008, 08:40 | Повідомлення № 48
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Отличная программа и учитывает любые нюансы (вконце процентов 10 работы вручную)
filnick Дата: Чт, 09.10.2008, 17:53 | Повідомлення № 49
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ковальчук_Олександр)
А складати розклад, то зовсім не наша справа.

Варто додати, якщо завуч не вчитель інформатики :)
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 09.10.2008, 21:40 | Повідомлення № 50
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (volodschool2)
Так що дійсно, складати розклад не наша справа, але навчити - мусимо.

Я дав своєму завучу базові знання з інформатики, він здобув навички. Чого ще вчити?
Я Ректор побачив вперше так само як і він. То я якось би пережив, якби не освоїв цю програму, адже я знаю сотні програм і вмію досконало використовувати їх. А завуч може без проблем освоїти єдину програму, яка йому дійсно потрібна, освоєти на рівні продвинутого користувача цієї програми. Для прикладу, коли я освоював програми для відеомонтажу, то я тратив на це багато днів і досяг позитивного результату. Попрацювавши з Ректором тиждень-другий, він також досяг би. Тут справа в іншому: перекласти все на чужі руки, адже так простіше.
Quote (filnick)
Варто додати, якщо завуч не вчитель інформатики

Само собою.
Quote (dpi)
P.S. В нашій школі завучем працює моя дружина

Ну так, гріх не допомогти дружині.
gromko Дата: Нд, 26.10.2008, 17:38 | Повідомлення № 51
Лінуксоїд
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Є пропозиція - закрити цю гілку форуму (не дай Бог Олена Єльнікова ще прочитає ці пости - вона ж на програмах по складанюю розкладу заробляє гроші)
argun Дата: Нд, 26.10.2008, 19:30 | Повідомлення № 52
Активний учасник
Рейтинг: 47
Quote (Newbie)
вигода Вам буде - складете собі такий розклад, як схочете

ця ВИГОДА не перекриє мої затрати на навчання складання розкладу завуча, який протягом трьох років, маючи від мене програму складання розкладу, навіть не хоче з нею ознайомитись. А натяки: ви мені допоможіть(читай - зроби за мене) я пропускаю по-за вух.
sgrecords Дата: Ср, 20.05.2009, 15:28 | Повідомлення № 53
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Quote (argun)
Є пропозиція - закрити цю гілку форуму (не дай Бог Олена Єльнікова ще прочитає ці пости - вона ж на програмах по складанюю розкладу заробляє гроші)

Як страшно!?! А хто вона така Олена Ельнікова. :)
В мене теж є сумна історія про розклад. Шеф ставит задачу - сделай программу для составления расписания. И все... (программистам тут должно быть смешно) Никто ничего не объяснял, не вводил в курс дела и т.п. Все дружно ждали. Ну я на еще неугасшем энтузиазме, засучив рукава, призадумался сам и за месяц выдал робочий продукт. И только потом начались вопросы, отговорки, то да сё. В итоге если диспетчер все справочники заполнил, и то хорошо. После таких "заданий" у меня напроч отпала охота что либо писать для родного учебного заведения. И лежит расписание ждет своего звездного часа, уже даже незнаю где...
sergey1979 Дата: Ср, 20.05.2009, 15:41 | Повідомлення № 54
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Пишу курсову по темі створення шкільного розкладу.
Тут непоганий матеріал http://www.mnogosmenka.ru/pilikov/school.htm.
Quote (sgrecords)
Як страшно!?! А хто вона така Олена Ельнікова.

http://www.elnik.kiev.ua/
shef100 Дата: Ср, 20.05.2009, 20:55 | Повідомлення № 55
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (filnick)

Коли я 4 роки тому здав стару "систему складання розкладу" в шкільний музей, то на мене подивились трохи підозріло. Вони не знали , що на той момент в мене вже були введені всі справочники у відому програму. Тепер складання розкладу займає 4-5 год замість 2 днів.

Відредаговано: shef100 - Ср, 20.05.2009, 20:56
filnick Дата: Ср, 20.05.2009, 21:08 | Повідомлення № 56
Мудрий вчитель
Quote (shef100)
здав стару "систему складання розкладу" в шкільний музей

Стара система - це розкреслена дошка із забитими у кожну клітинку гвіздками, на які чіпляли різнокольорові кружечки? Її можна розглядати як прабабусю теперішніх електронних таблиць.
gry Дата: Ср, 20.05.2009, 21:10 | Повідомлення № 57
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 128
Quote (filnick)

Для школи на 200 учнів - простіше і швидше скласти розклад за допомогою олівця. /Завуч, вч. інформатики/
Перевірено на практиці. (може хто й звинуватить у ретроградстві, але на досвіді перевірено). Не буду судити за школу де 100-120 вчителів та 800-1000 учнів.
filnick Дата: Ср, 20.05.2009, 21:23 | Повідомлення № 58
Мудрий вчитель
Quote (gry)
Перевірено на практиці.

Практика - критерій істини. Колись складав і на 400 учнів тільки олівцем. Але пасьянси доводилось розкладати - куди тому Павуку.
Ktara Дата: Ср, 25.11.2009, 15:39 | Повідомлення № 59
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
Сегодня дали программу для составления расписаний "Расписание ПРО" (производитель ООО "Дигси", Украина, Киев)
Кто-то о ней что-то знает? Слышал? Пользовался?
В прикрепленном файле - небольшое описание, которое шло к программе

ой, забыла сайт разработчика Доступно тільки для користувачів
Язык программы: русский, украинский

Прикріплення: Sheet.pdf(222.7 Kb)
Вчитель Дата: Нд, 20.12.2009, 14:59 | Повідомлення № 60
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
Quote (volodschool2)
В нашій школі завучем працює моя дружина

А я то думав...
Взагалі кажучи, моя дружина робить розклад швидше і краще, ніж будь-яка програма... Але в неї школа маленька...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » Программы для составления расписаний (Пользуетесь ли, что предпочитаете и т.д.)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.