Сб, 23.09.2017, 04:51
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 5«12345»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » Программы для составления расписаний (Пользуетесь ли, что предпочитаете и т.д.)
Программы для составления расписаний
Spirit Дата: Вт, 04.03.2008, 01:06 | Повідомлення № 1
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Прошу описывать возможности, преимущества программ для составления расписаний. Делиться опытом использования.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 02:17
bgd Дата: Ср, 05.03.2008, 20:30 | Повідомлення № 16
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Взагалі є багато програм для складання розкладу: Расписание занятий училище, Расписание уроков, Рассписание 1.3, Составитель расписания (timetabler2005) і т.д., але всі вони не досконалі. Людський фактор оцінити не можна, ну і Наш "Український Менталітет".
oleg_teacher Дата: Ср, 05.03.2008, 20:43 | Повідомлення № 17
Любитель дискутувати
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
А чи є можливість два-три класи в один кабінет (спортзал, стадіон)
bgd Дата: Ср, 05.03.2008, 21:03 | Повідомлення № 18
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
У Составитель расписания (timetabler2005) така можливість є.
oleg_teacher Дата: Ср, 05.03.2008, 21:26 | Повідомлення № 19
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (bgd)
timetabler2005)

Де скачати? з ліками?
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 05.03.2008, 22:23 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
oleg_teacher,
В приваті подивіться. Там є дві класні програмки, в тому числі здається і timetabler2005
Spirit Дата: Нд, 09.03.2008, 13:21 | Повідомлення № 21
Сис.адмін
Я смотрю на эти программки с другой точки зрения. Если наш завуч может составить расписание, учитывая все пожелания учителей и с правильным распределением нагрузки, а программа не может, при том что данные в неё вводят я и учитель информатики (два человека с высшим образованием в сфере ИТ), то программа плохая (для наших условий составления расписания).

Как магистр компьютерных наук, знаю что задача составления расписания очень сложная для формализации, поэтому сильно и не критикую такие программные продукты.

А по личным впечатлениям timetabler очень понравилась! smile

Bandalak Дата: Пн, 10.03.2008, 14:15 | Повідомлення № 22
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Spirit)
А по личным впечатлениям timetabler очень понравилась!

Розкажіть чим вона краща від Ректора?
Spirit Дата: Пн, 10.03.2008, 21:38 | Повідомлення № 23
Сис.адмін
Quote (Bandalak)
Розкажіть чим вона краща від Ректора?

А я Ректора не пробовал. Но в АСЦ цветные кубики уроков, всё интуитивно понятно...

Думаю скачаю Ректор из привата и попробую, хотя бы гляну что это.

filnick Дата: Пн, 10.03.2008, 21:58 | Повідомлення № 24
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Spirit)
Если наш завуч может составить расписание, учитывая все пожелания учителей и с правильным распределением нагрузки, а программа не может, при том что данные в неё вводят я и учитель информатики (два человека с высшим образованием в сфере ИТ), то программа плохая (для наших условий составления расписания).

По-моєму - це дуже завуч хороший.
Newbie Дата: Пн, 10.03.2008, 22:41 | Повідомлення № 25
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (filnick)
По-моєму - це дуже завуч хороший.

дуже влучно smile
просто другий рік беру участь у процесі складання розкладу, і основна проблема не в тому, щоб ввести дані (володіти ІТ), а вміти розумно сформулювати вимогу для розкладу. це неймовірно інтелектуальний процес. я собі просто не уявляю як складають розклад люди smile та ще й щороку!!! навіть з компом, і то це непросто, а тим, хто робить це без підказок і допомоги техніки - величезний ріспект!
filnick Дата: Вт, 11.03.2008, 18:37 | Повідомлення № 26
Мудрий вчитель
Quote (Newbie)
другий рік беру участь у процесі складання розкладу

Цим займаюся з 1994 року. Доки не застосовував компютер доводилося розкладати цілі пасьянси - куди там "Павуку". Ще на стареньких ІВМ пробував реалізувати свої власноруч написані програми, але щось завжди не вистачало. Тепер маємо можливість вибирати різний софт для складання розкладу, ще й порівнювати.
filnick Дата: Вт, 11.03.2008, 22:35 | Повідомлення № 27
Мудрий вчитель
Хороший завуч+хороший вчитель інформатики+хороша програма= відмінний розклад
argun Дата: Ср, 26.03.2008, 08:13 | Повідомлення № 28
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (Newbie)
просто другий рік беру участь у процесі складання розкладу, і основна проблема не в тому, щоб ввести дані (володіти ІТ), а вміти розумно сформулювати вимогу для розкладу. це неймовірно інтелектуальний процес. я собі просто не уявляю як складають розклад люди та ще й щороку!!! навіть з компом, і то це непросто, а тим, хто робить це без підказок і допомоги техніки - величезний ріспект!

Quote (Newbie)
просто другий рік беру участь у процесі складання розкладу, і основна проблема не в тому, щоб ввести дані (володіти ІТ), а вміти розумно сформулювати вимогу для розкладу. це неймовірно інтелектуальний процес. я собі просто не уявляю як складають розклад люди та ще й щороку!!! навіть з компом, і то це непросто, а тим, хто робить це без підказок і допомоги техніки - величезний ріспект!

Працював завучем в технічному училищі в ті часи, коли були ще "Корвети" і викладав інформатику. На жаль на той час подібних програм не було. Згідно специфики навчального процессу в училищі розклад там складається не 1-2 рази на рік а 6-8. Перший рік було вавжко, а потім - все робилось автоматично. Зараз, працюючі у школі, запропонував завучам ознайомитись з "Ректором" , але вони досі не знайшли часу(за 2 роки). Пропонувати перестав, бо ще й самому з ними прийдеться його складати, хоча обидві володіють комп'ютером.

filnick Дата: Ср, 26.03.2008, 11:09 | Повідомлення № 29
Мудрий вчитель
Quote (argun)
працюючі у школі, запропонував завучам ознайомитись з "Ректором" , але вони досі не знайшли часу(за 2 роки).

Просто цим завучам необхідно перейти психологічний бар'єр.
romius Дата: Чт, 04.09.2008, 19:05 | Повідомлення № 30
Новий користувач
Рейтинг: 1
Допоможить!!! Дуже бистро потрібна хороша програма для складання розкладу. Збросьте на аську 420415100 або на romius@hotmail.ru
Дуже буду вдячний тій людині яка допоможе. Я зовсім випадково натрапив на цей сайт уже зарееструвався. Як стану повноцінним користувачем стану у пригоді.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » Программы для составления расписаний (Пользуетесь ли, что предпочитаете и т.д.)
Сторінка 2 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.