Вт, 21.11.2017, 21:18
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » Программы для составления расписаний (Пользуетесь ли, что предпочитаете и т.д.)
Программы для составления расписаний
Spirit Дата: Вт, 04.03.2008, 00:06 | Повідомлення № 1
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Прошу описывать возможности, преимущества программ для составления расписаний. Делиться опытом использования.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 01:17
Bandalak Дата: Вт, 04.03.2008, 12:05 | Повідомлення № 2
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
У мене є така одна. Увечері кину в приват!
Spirit Дата: Вт, 04.03.2008, 16:04 | Повідомлення № 3
Сис.адмін
Bandalak, только Вы опишите ее тут, так как я тоже пробовл несколько программ, сейчас пока нет времени о них написать, но обязательно напишу, ни одна не подошла для нашей школы, хотя мы неделю с одной сидели... и не составила. sad
Bandalak Дата: Вт, 04.03.2008, 16:07 | Повідомлення № 4
Лідер форуму
Quote (Spirit)
Bandalak, только Вы опишите ее тут

Я кину сюда от неё ReadMe, там подробно!
bgd Дата: Вт, 04.03.2008, 18:29 | Повідомлення № 5
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Привіт! Непогана російсько-українська програма серії "Ректор". Є для шкіл, коледжів, університетів. Платна. В демоверсії, можна створити базу даних, але неможливо її зберегти. Працює люкс. Пробував для школи. Враховує як на мене майже все. Нажаль не маю ліцензії на неї. Але тестував нову версію для коледжів - теж не погана.
Ссилка на сайт: http://www.rector.spb.ru/
filnick Дата: Вт, 04.03.2008, 20:06 | Повідомлення № 6
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
На приватному аплоуді є програма (дякуючи Newbie) з назвою aSc Timetables. За функціональними можливостями не поступається Ректору. Має крек. Дивитися посилку 4 тут
Spirit Дата: Ср, 05.03.2008, 10:43 | Повідомлення № 7
Сис.адмін
Quote (filnick)
aSc Timetables

Не составила расписание для нашей школы. У нас не класс привязан к кабинету, а учитель. А классы путешествуют по школе. Из-за этого и проблемы. Программа не правльно оптимизирует расписание. Именно с ней я и игрался smile

Newbie Дата: Ср, 05.03.2008, 12:43 | Повідомлення № 8
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Spirit)
У нас не класс привязан к кабинету, а учитель. А классы путешествуют по школе.

у нас так само smile але просто на кожен урок ми вказуємо, що 5А має заняття в Марїї Іванівни в кабінеті №123. а деякі кабінети можуть мінятись (наприклад деякі вчителі не мають свого кабінету, і ходять "де попаде") то для них пишемо, що 5Б має урок в Віри Петрівни в кабінеті №234, 345 або 456
Spirit Дата: Ср, 05.03.2008, 14:48 | Повідомлення № 9
Сис.адмін
Newbie, мы тоже это все писали, но у нас еще учителя выставляют требовния к расписанию, которые обязательно нужно учитывать, и при таком задании параметров программа плохо распредляет нагрузку, бывают очень легкие и очень тяжелые дни.
Bandalak Дата: Ср, 05.03.2008, 15:46 | Повідомлення № 10
Лідер форуму
Quote (bgd)
Привіт! Непогана російсько-українська програма серії "Ректор"

У мене є ця програма з ліками. Шукайте у приваті.

Додано (05.03.2008, 15:46)
---------------------------------------------
Ректор з ліками для складання розкладу

http://info-privat.at.ua/load/5-1-0-49

ФАЙЛ З ПАРОЛЕМ, а пароль у приваті!

oleg_teacher Дата: Ср, 05.03.2008, 18:06 | Повідомлення № 11
Любитель дискутувати
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Шановні колеги, підскажіть хто заносить дані у програму. Хто за неї відповідає? (я надіюсь не Ви, а то виходить що знову навісили все на інформатика. В нас з цим добре завуч незнає можливості комп'ютерних програм, а розклад складає 7 рік підряд вч. математики(досить ефективно і швидко 2-3 тижні і майже всі задоволені))
Newbie Дата: Ср, 05.03.2008, 18:38 | Повідомлення № 12
Хелпер
Quote (oleg_teacher)
Шановні колеги, підскажіть хто заносить дані у програму

smile складно було перший рік - коли розбирались з програмою, і вигадували як внести всі обмеження. на другий рік вже було значно легше.
розклад попередні роки складала завуч, в неї теж око натреноване на це діло. але коли ми вдвох сіли: вона над плахтою, я коло компа - справа пішла швидше: вона пропонує щось переставити, а я зразу бачу по кольорах на екрані чи це можливо (вона тільки згодом помічає, що варіант не підходить через інші зав*язані предмети). програму мала б оцінити саме та людина, яка безпосередньо робить розклад, а не завуч чи вчитель інформатики
Quote (Spirit)
учителя выставляют требовния к расписанию

ну якщо дати повну волю на вимоги, то розкладу не буде ніколи smile а якщо серйозно, то в нас коло 70 вчителів на складання розкладу (без молодшої школи) і 900 з гаком уроків. загальні вимоги досить лояльні (3 вікна на тиждень, не більш як 2 вікна на день). особисті прохання типу методдень, без перших уроків, без нульових, без останніх і т.д. - в особистому порядку. є певні проблеми з вчителями іноземної мови (класи на три групи діляться і щоразу комбінація вчителів інша surprised ), але глобальних нема.
звісно завжди є невдоволені, але процес складання розкладу перестав бути причиною сліз і нервових зривів, бо завжди (майже завжди) можна скласти принаймні який-небудь (нехай і поганий) розклад, а не сидіти над напів-порожньою плахтою 31 серпня ввечері wacko
у нас інша проблема - скажімо є розклад станом на 31 серпня, досить непоганий, його роздали вчителям, а ввечері виявляється, що наш сумісник тепер може вести уроки не в вівторок і четвер, а в понеділок і середу cry але це людський фактор, який доводиться враховувати незалежно від того як складається розклад.
як на мене, то більша складність при складанні розкладу власне не у програмі чи внесенні даних, а у вирішенні отаких особистих прохань і претензій cool
oleg_teacher Дата: Ср, 05.03.2008, 18:50 | Повідомлення № 13
Любитель дискутувати
Quote (Newbie)
складно було перший рік - коли розбирались з програмою

Так от я сиджу і думаю ....
-Класна штука!!!
-Мо показать школі? smile .
-А шо воно мені дасть.
-Добавить головної болі.
-а вигода буде?
- Як завжди мені (НІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ!!!!) biggrin
а якшо серьозно, то питання чи справиться програма з 120 вчителями школи класів по 4-6 з паралелі? Чи є смисл сидіти розбиратися.
Newbie Дата: Ср, 05.03.2008, 19:13 | Повідомлення № 14
Хелпер
Quote (oleg_teacher)
а якшо серьозно, то питання чи справиться програма з 120 вчителями школи класів по 4-6 з паралелі? Чи є смисл сидіти розбиратися.

якщо пан має час та натхнення, як то кажуть... smile
думаю, що технічно програма має справитись. а от по конкретних вимогах і обмеженнях - можуть бути свої нюанси.

якщо Ви взагалі зараз до розкладу не дотичні, то добровільно на себе це брати (??). з іншого боку - треба ж нести технології в маси smile і вигода Вам буде - складете собі такий розклад, як схочете wink

oleg_teacher Дата: Ср, 05.03.2008, 19:22 | Повідомлення № 15
Любитель дискутувати
Quote (Newbie)
складете собі такий

Вигода вимірюється в укр. тугриках smile
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » Программы для составления расписаний (Пользуетесь ли, что предпочитаете и т.д.)
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.