Нд, 22.10.2017, 05:51
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » Альтернативні системи керування комп’ютерним класом
Альтернативні системи керування комп’ютерним класом
piktor Дата: Пн, 21.03.2011, 14:18 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Пропоную обговорення альтернативних систем керування комп’ютерним класом, на противагу "крутим" NetOp School/NetSupport School. Це може бути цікаво тим, кому не бажано чи не припустимо ставити піратське ПЗ, чи кому зовсім не потрібно повний перелік можливостей вищезазначеного ПЗ.
Отже, після того, як я спробував iTALC на Windows 7 і він мене не задовольнив стабільністю своєї роботи та вкрай низькою швидкістю (драйвер dfmirage ставив), я загуглив free classroom management software із знайшов NetOp MyVision Free:
http://www.netop.com/products/education/myvision/free-version.htm
Ви ставите тріал MyVision Basic, по закінченню 30-ти днів програма не перестає працювати, а обмежується Free версією. На сайті потрібна реєстрація (безкоштовна, звичайно), хоча я вже скачав версії для x86 та x64, якщо треба — поділюся. Буду ставити та пробувати, що з цього вийде — напишу. Якщо хтось вже пробував — діліться враженнями.
P.S. You must know basic English to use this program and read its Quick Guide.
GаrDArik Дата: Пн, 21.03.2011, 16:06 | Повідомлення № 2
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
в мене як альтернатива стоїть мультимедійна система NetClass II. Дозволяє передавати зображення з одного компа на інші, дивитись екрани компів, блокувати учнівські. Також є якісь примочки для роботи з аудіо, але я їх не використовую.
piktor Дата: Пн, 21.03.2011, 16:24 | Повідомлення № 3
Активний учасник
Quote (GаrDArik)
мультимедійна система NetClass II

Ага! Де ви її взяли і скільки вона коштує?
GаrDArik Дата: Вт, 22.03.2011, 00:26 | Повідомлення № 4
Прописаний назавжди
по якісь рознарядці колись давно поставили. Скільки коштує - незнаю. Досить зручна, коли не ламається. А останнім часом стала досить часто ламатись(
НІКОЛЯ Дата: Вт, 22.03.2011, 08:38 | Повідомлення № 5
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (GаrDArik)
в мене як альтернатива стоїть мультимедійна система NetClass II. Дозволяє передавати зображення з одного компа на інші, дивитись екрани компів, блокувати учнівські. Також є якісь примочки для роботи з аудіо, але я їх не використовую.

http://www.logiphone.kz/index.php?pg=2&lang=rus&tov=193 ;)
piktor Дата: Вт, 22.03.2011, 12:14 | Повідомлення № 6
Активний учасник
Угу, відвідував я цей сайт, от тільки зона .kz натякає на територіальне віддалення. Цікаво, де воно береться на теренах неньки-України.

Додано (22.03.2011, 11:14)
---------------------------------------------
Тикс, спробував NetOp MyVision, надзвичайно убоге в плані функцій — уміє лише блокувати інтернети, дивитися екран учня та демо. Але пустив на показ презентацію з всякими виповзаючими та стрибаючими малюнками, куди швидше за iTALC.

Yura_Shrol Дата: Вт, 22.03.2011, 21:29 | Повідомлення № 7
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 45
Які із цих функцій залишаться після тріального періоду?
GаrDArik Дата: Вт, 22.03.2011, 21:48 | Повідомлення № 8
Прописаний назавжди
Quote (piktor)
Цікаво, де воно береться на теренах неньки-України.
Ніби ТУТ. Документація при установці класу не збереглася, але вони не відмовляються шо було таке замовлення від МінОсвіти в році 2007-2008...
piktor Дата: Вт, 29.03.2011, 10:03 | Повідомлення № 9
Активний учасник
Так, іще одне на пробу:
http://www.lanschool.com/lanschool_lite

Додано (22.03.2011, 21:12)
<censored>, там треба реєструватися і вони переглянуть моє інфо, вирішать, чи давати мені халявну копію, чи ні.

Додано (24.03.2011, 22:39)
Вони переглянули моє інфо, вирішили, що я не бот і не варезник (мило дав з домену сайту коледжу), дали добро на скачування. Спробуєм.

Додано (29.03.2011, 09:03)
Не встиг я принести його в комп’ютерний клас, як мені прийшов лист від представника LanSchool з наступним текстом:

LanSchool Lite is a useful product if all you need to do is monitor student activity. If you need to limit the Internet, applications, block student screens or broadcast your screen to students, you'll want to check out our full featured classroom management solution, LanSchool v7.5.

Коротше, халявний варіант такий же як і NetOp Vision. Ех, а так хотілося халяви.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » Альтернативні системи керування комп’ютерним класом
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.