Нд, 19.11.2017, 12:28
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » Реально не корисний софт (не дуже безпечні програми)
Реально не корисний софт
Andrey123q Дата: Пт, 12.03.2010, 22:25 | Повідомлення № 1
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Сегодня пытался доказать одному своему коллеге бесполезность и даже опасноть разных твикеров, чистильщиков, оптимизаторов системы. Конкретно речь шла о программе CCleaner. Что скажите? Как по мне это программы для блондинок
W-w-W Дата: Пт, 12.03.2010, 23:36 | Повідомлення № 2

Quote (Andrey123q)
Сегодня пытался доказать одному своему коллеге бесполезность и даже опасноть разных твикеров, чистильщиков, оптимизаторов системы.

Для чого доводити? кожна людина сама обирає, що вона хоче робити і яким софтом користуватися, висновки роблять всі як правило коли самі роблять помилки.

Quote (Andrey123q)
Конкретно речь шла о программе CCleaner. Что скажите? Как по мне это программы для блондинок

Andrey123q, ну не можна всіх рівняти на себе, кожен старається розібратись по своєму у користуванні ПК. Одні краще в цьому спеціалізуються інші гірше, але спроба зрозуміти роботу програм навіть через
Quote (Andrey123q)
CCleaner.
є теж позитивною рисою людини, яка робить перші кроки в оптимізації роботи пк, а не просто використовує пк як шарманку :)
Andrey123q Дата: Сб, 13.03.2010, 00:25 | Повідомлення № 3
Досвідчений учасник
Quote (Махновець_Ігор)
Для чого доводити?

Ну что значит доводити - у одного человека свои доводы, у другого свои - выходит диспут, как известно который иногда рождает истину)) Ну я просто пытался дать информацию, при чем тут самостоятельный выбор и ровня на кого-то. Махновець_Ігор, я обсуждал это не с неопытным пользователем, а с лаборантом нашего кабинета информатики, который поставил одну из этих программок на наши кампы. Просто высказал ему свое мнение по поводу подобных утилит, а там уже дело индивидуальное.

Приведу некоторые доводы, чтобы не быть голословным, хотя статей и отызвов на тематику твиков в нете много:
1. Уменьшение размера реестра за счет чистки. Реестр это база данных, в которой десятки тысяч записей, уменьшение его за счет удаления каких-то лишних нескольких десятков записей это миф. Тут же стоит отметить миф об ускорении за счет чистки реестра.
2. Опасность разных программных оптимизаций. Возможность повреждения реестра, удаление некоторых нужных файлов - очень частая причина слета ОС. и т.п. Некоторые оптимизатора делают просто несовместимые с нормальной работой изменения.
3. Дублирование функций оригинальных программ и самой ОС. Например, в CCleaner функции удаления временных файлов браузера, файлов cookie - зачем это... если то же самое можно сделать в любом браузере. Очистка корзины и временных файлов - то же самое. Деинсталляция программ. Анализ целосности реестра - поставьте чистенькую лицензионную винду и посмотрите сколько захочет наоптимизировать подобная программка, конечно ей видней чем разработчикам Windows.

Вообще такие программки помогают людям делать то что они не вполне понимают, доступ такого пользователя к реестру это как обезьяна с гранатой.
Функции чистки и редактирования реестра, например, нужны разработчикам софта, которые активно юзают реестр и т.п.
По своему раннему опыту тоже как-то нарвался на слет винды из-за одного хорошего оптимизатора-чистильщика.

Додано (13.03.2010, 00:24)
---------------------------------------------

Quote (Махновець_Ігор)
є теж позитивною рисою людини, яка робить перші кроки в оптимізації роботи пк, а не просто використовує пк як шарманку

для первых шагов пойдет, заодно винду переустанавливать научатся ;)
Как знаете как-то один знакомый меня спрашивает разбираюсь ли я в компьютерах и коронный вопрос "умею ли я чистить его".
А вообще подобным пользователям нужно советовать отличную программку PartitionMagic и функцию format B)

Відредаговано: Andrey123q - Сб, 13.03.2010, 00:31
W-w-W Дата: Сб, 13.03.2010, 00:37 | Повідомлення № 4

Quote (Andrey123q)
Ну что значит доводити - у одного человека свои доводы, у другого свои - выходит диспут

Andrey123q, я вказав цитатою, те що ви написали
Quote (Andrey123q)
Сегодня пытался доказать одному своему коллеге бесполезность и даже опасноть разных твикеров, чистильщиков, оптимизаторов системы
і нічого більше.

Quote (Andrey123q)
Ну я просто пытался дать информацию, при чем тут самостоятельный выбор и ровня на кого-то.

та ні причому :p , ви все завжди берете близько до серця та по своєму рівню і думаєте, що всі такі як ви, але ж це не так :)
Деякі люди набагато краще з компом витворяють, і по 2 антивіруси ставлять, і ОС на ОС B) , тому не бачу я тут як такої страшної проблеми, головне все з розумом робити і нічого ОС не буде.

Quote (Andrey123q)
Вообще такие программки помогают людям делать то что они не вполне понимают, доступ такого пользователя к реестру это как обезьяна с гранатой.

Ви думаєте, що без цьої програми вони нічого ОС не витворять? таке творять, що пупа можна увірвать :)
Щодо лаборанта, то я не розумію, чому він без вас на машини ставить, що заманеться, він же безпосередньо вам підчиняється?
W-w-W Дата: Сб, 13.03.2010, 00:39 | Повідомлення № 5

Quote (Andrey123q)
Как знаете как-то один знакомый меня спрашивает разбираюсь ли я в компьютерах и коронный вопрос "умею ли я чистить его".

дивлячись як: може там кулєр з радіатором пилюкою покрився як степи на півдні B)
dpi Дата: Сб, 13.03.2010, 00:47 | Повідомлення № 6
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
А что полезно чистить системники внутри?
W-w-W Дата: Сб, 13.03.2010, 00:57 | Повідомлення № 7

Quote (dpi)
А что полезно чистить системники внутри?

dpi, так ви ще й жартівник B) Інколи вінда не запускається, не так за використання програм чисток, як від підпаленого проца, бо пластни радіатора чуть не вземлі, є такі клоуни B). вже 3 таких бачив ;)
Andrey123q Дата: Сб, 13.03.2010, 01:50 | Повідомлення № 8
Досвідчений учасник
Махновець_Ігор, відверто вибачаюсь можливо не правильно вас зрозумів :Q

Quote (Махновець_Ігор)
Щодо лаборанта, то я не розумію, чому він без вас на машини ставить, що заманеться, він же безпосередньо вам підчиняється?

ну... зав кабінетом не я...

Відредаговано: Andrey123q - Сб, 13.03.2010, 06:14
НІКОЛЯ Дата: Сб, 13.03.2010, 08:02 | Повідомлення № 9
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (Andrey123q)
ну... зав кабінетом не я

Завяжіть все на одну машу і запарольте її від клоунів допомагає. А саме краще від такіх нюансів посадіть всі машини на шандов дефінджер, якщо в вас лаборант такий профі що кленером маслає все то його приємно подивує те що після його спроб оптимізації все повернеться на круги своя. Заодно може трохи розуму набереться, зрозумівши що не все так просто.
А що до чистки, то ви напевне мали наувазі чистку темпоралок повністтю на компі та видалення слідів роботи софта то це краще робити руцями.
А що до чистки практичної від пилі то зустрічав і павутиння в три слої, і тормоза який кулера змазував рафінованою олією, а потім бігав і питав що може бути що ПК виключається постійно? Щоб описати всі прикольні випадки з життя та прктики починаючих користувачів вийшла б непогана книга приколів ;)
Чого тільки стоїть фраза: В нас два роки компютер і ми користуємось тільки мишкою, а навіщо на клавіатурі так багато інших кнопок? B)
А що до оптимізаторів вінер недуже погана, та і Auslogics BoostSpeed остальні не раджу теж. Краще руцями хоча це і займе трохи часу.
swetikccc Дата: Сб, 13.03.2010, 08:25 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (Andrey123q)
Как по мне это программы для блондинок

Ну стоїть у мене твікер, ну не копаюся я в реєстрі щоб змінити якийсь параметр.
Висновок.
Я блондинка.))))))
grebenchukov Дата: Сб, 13.03.2010, 10:53 | Повідомлення № 11
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 31
Quote (swetikccc)
Ну стоїть у мене твікер, ну не копаюся я в реєстрі щоб змінити якийсь параметр. Висновок. Я блондинка.))))))

Ні, не блондинка -- блондин, для блондинки потрібно ще одну операцію зробити твікер ставити ;)
НІКОЛЯ Дата: Сб, 13.03.2010, 11:06 | Повідомлення № 12
Знавець вірусів
Недавно використав метод блондинок по відрахуванню А4 повернули мені пів пачки бумаги, були винні. Брали 130 листів щоб не рахувати по одному просто задав в прінт пичать 130 порожніх листів ;) От і метод блондинок ;)
sgrecords Дата: Сб, 13.03.2010, 11:49 | Повідомлення № 13
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Ось вам приклад неефективного використання бюджетних кошт... Надо касиру порадити гроші рахувать :)
Andrey123q Дата: Сб, 13.03.2010, 13:09 | Повідомлення № 14
Досвідчений учасник
НІКОЛЯ, а я сделал следующим образом. Все кампы кабинета включил в сеть Win Server 2003 (терминал+домен) под которой установил разные запреты на кампы сети, в том числе отключил USB, запрет на сохранение изменений в профиле и т.д. А три кампа запланировали под интенсивное пользование студентами для разных их нужд типа распечатки, коррекции их работ в связи с интенсивным использованием флешек и разных носителей и риском заражения вирусами. Вот на эти 3 какмпа и поставили шадов дефендер, по-моему даже антивирусы, хотя с шадовом это лишнее я считаю. На остальные же, те которые в основной сети, ни шадов ни даже антивирусов я не ставил.
Quote (НІКОЛЯ)
Брали 130 листів щоб не рахувати по одному просто задав в прінт пичать 130 порожніх листів От і метод блондінок

классный способ ;)

Додано (13.03.2010, 13:09)
---------------------------------------------
Думаю может вообще поставить Linux на эти пару кампов и пусть в нем юзают виндовые программы и флешки вставляют какие хотят. На что только не пойдешь ради противодействия вирусам ;)

НІКОЛЯ Дата: Сб, 13.03.2010, 13:24 | Повідомлення № 15
Знавець вірусів
Andrey123q потестуйте Linux http://www.ex.ua/view/88722?r=50911,50895,23781 тут 2.6 гектара звірюшок різношерстих просто розверніть образ на машині з Linux ом. Це для того щоб буть упевненим що вірусів під лінукс немає ;)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » Реально не корисний софт (не дуже безпечні програми)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.