Вт, 12.12.2017, 18:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » ФАЙЛОВА ПОШТА на Україні (Потрібно перевірити сайт на предмет лохотрону)
ФАЙЛОВА ПОШТА на Україні
Bandalak Дата: Пт, 18.12.2009, 11:22 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
У мене, як і в більшості сільських користувачів, дуже поганий інтернет (1 Мб качаю за 30 хв, у кращому випадку)!
Кращого інтернету нам ніхто не обіцяє!
Тому мене цікавлять сервери, до яких можна закачати будь-яку інформацію з інтернету і потім отримати через УкрПошту на DVD дисках.
Одним таким сервером я постійно користуюся. Це filepost.ru.
Тут все працює відмінно, тільки диски ідуть з Росії цілий місяць і довше. Та й ціна виходить більше 50 грн. за диск.

Нарешті я знайшов подібний сервер для українських користувачів!
http://www.internet-files.narod.ru/
Але він мені видається якимось дивним.
Хотілося би його перевірити на лохотронство!

sgrecords Дата: Пт, 18.12.2009, 12:15 | Повідомлення № 2
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Зараз я закажу диск, а потім вам повідомлю чи мене кинули чи ні... :)
А якщо серйозно, чому дивним здається?

Ви не пробували замість файлової пошти $омовитися з конкретною людиною (може з форума), висилати сцилки і чекати на диски?

НІКОЛЯ Дата: Пт, 18.12.2009, 12:36 | Повідомлення № 3
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Анатолію ЦЕ ЛОХОТРОН Ось анкета цього клоуна почитайте який в нього житевий девіз http://my.mail.ru/mail/internet-files/ B) Статистика по даному сайту http://yandeg.ru/stat.php?id=101585 Скажу правду сам балувавсь таким ;) Набераєш 50 лохів збиваєш з них кошти а потім ні дисків ні коштів. ;) Тільки тут примітивно все автор сайту юзер початкового рівння ;) Даже просте гугління показує що це лохотрон чистої води ;) Ще й в догонку сторінка інфікована ;) і ви в папку C:\Documents and Settings\Admin\Cookies\ отримуєте вірусняк який морозиця в базу
userlib.dbb так що отакі справи ;) Іщо саме цікаве якшо почитать форму заказа то стане зрозуміло що сайтину ліпив якийсь юзер рівння 11 - го класу середньої школи який вирішив зірвати капусти на новий рік. Тому що заказ на мило. в контакті. прикольно ще б на однокласники ру викинув.
Але ми це поправим. Я думаю що в на майбутнє початківець отрима гарний урок. B) .
НІКОЛЯ Дата: Пт, 18.12.2009, 12:39 | Повідомлення № 4
Знавець вірусів
Анатолію якщо маєте бажання Скидайте ссилки що вам видерти я вам диски надсилатиму почтою. Розмір немає занчення ;) Хоч болванкой ;)
Bandalak Дата: Пт, 18.12.2009, 12:40 | Повідомлення № 5
Лідер форуму
Quote (sgrecords)
Ви не пробували замість файлової пошти $омовитися з конкретною людиною (може з форума), висилати сцилки і чекати на диски?

Мені потрібно дуже часто і дуже багато дисків, а постійно напрягати людину, яка крім того ще має велику купу іншої роботи мені не зручно.
За ДВД диск я готовий платити не більше 25 грн. із всіма поштовими витратами!

А якщо серйозно, чому дивним здається?
Я перегортаю сторінки цього сайту і не знаходжу як саме туди закачати. Вони хочуть, щоб я сказав їм що мені потрібно, а в неті шукати вони самі збираються. От і дивно буде, коли мені пришлють щось дуже схоже але трошки не те що потрібно!

Bandalak Дата: Пт, 18.12.2009, 12:46 | Повідомлення № 6
Лідер форуму
НІКОЛЯ, дякую. Я вже сам поприкалувався із анкети і способу замовлення через контакти! ;)

Quote (НІКОЛЯ)
і ви в папку C:\Documents and Settings\Admin\Cookies\ отримуєте вірусняк

Можна по детальніше. Ніякого вірусняку мій кашпер там не баче!

А взагалі то такий сервіс потрібний багатьом користувачам. Чому б не створити серйозну файлову пошту України!

swetikccc Дата: Пт, 18.12.2009, 13:53 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
якщо цікавлять аудіокниги то можу висилати, буду робити не дві копії а три (регулярно висилаю товаришу який погано бачить, і вже в самогу під сотню ДВД назбиралося)
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 18.12.2009, 21:59 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Рейтинг: 197
Quote (Bandalak)
Чому б не створити серйозну файлову пошту України!

Ідея хороша. Зараз в найближчого друга появився нет ОГО 8 Мбіт. Потрібно з ним переговорити на цю тему, щоб він скачував, а я відсилав. Але знову ж таки, це буде убивати уйму часу, тому поки що на рівні ідеї.
НІКОЛЯ Дата: Нд, 20.12.2009, 08:14 | Повідомлення № 9
Знавець вірусів
Quote (Bandalak)
Можна по детальніше.

Можна при переході на посилання в папці сокієс пробує загрузитись вірусяк agent.FVJ який пробує зарузити туди udrlib dll при видаленні якої ваші браузери стають мертві в той час як всі інші працюють нормально, також дана потвора переписує лог антивірусок забороняючи їм сканувати порти та оновлюватись. Нод бачить цю заразу але нічого з нею робити не може. Аваст теж глибоко в ж.... Видалення приводить до плачевних наслідків. Як варіант для лікування прогнати Кашперським.
koljada Дата: Нд, 20.12.2009, 12:58 | Повідомлення № 10
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 10
Quote (Ковальчук_Олександр)
Але знову ж таки, це буде убивати уйму часу

Думаю оплачений час не є убитим, а скласти кошторис, я думаю невелика прблема, за допомогою Excel-я, наприклад, якраз по темі :)
Вчитель Дата: Нд, 20.12.2009, 14:55 | Повідомлення № 11
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
Я не знаю, що можна ТАКЕ хотіти взяти з інету, але пропоную (як не як - Артема 52, каб. 215...) дружити - просто планувати час власний і друзів. Зарані написати, що треба, скинути на мило... Потім приїхати і забрати - буде не дорожче за 25 грн. за диск. Україна не така вже й велика.
Дружити можна і з Мальвою (ІПІТ, Карвалі) - там є ВСЕ, що треба для школи.
НЕ СТЕСНЯЙТЕСЬ!!!
Кто не стучиться - тому не откроют!

Додано (20.12.2009, 14:55)
---------------------------------------------

Quote (НІКОЛЯ)
Як варіант для лікування прогнати Кашперським.

А може - CureIt, або руцями, з використанням коммандера вилучити ту заразу... udrlib dll
НІКОЛЯ Дата: Нд, 20.12.2009, 19:02 | Повідомлення № 12
Знавець вірусів
Quote (Вчитель)
А може - CureIt, або руцями, з використанням коммандера вилучити ту заразу... userlib.dll

Вибачаюсь еправильнобукву напичатав ;) userlib.dll
Можу перекинуть спробуєте видалити руцями побачите який буде результат B) Я щас якраз розковиряв це все і дивлюсь звідки в вовка ноги ростуть. userlib.dll вже загружений продукт а програма загрузчик вшарюється в мейл ру вгент тобіш в екзешнік та реєстр і при загрузці мильниці отримуєте результат. Для профілакти руцями ;) Видаляєм в захищанном рижимі файл userlib.dll в папці сокієс а потім диск з віндою в привод в командній сторінці пишем sfc/scanoow і чекаєм ;) інші хвости далі рівняєм руцями
НІКОЛЯ Дата: Пт, 12.03.2010, 10:11 | Повідомлення № 13
Знавець вірусів
Пропоную розсилку на DVD. Вартісь диска включаючи почтові витрати становить 30 гр. Оплата кодом поповнення Київстар номінал 30 в ОП або QIP, ссилки на замовлення також і адресу отримувача. Бажано посилання з торент трекерів таких як http://rutracker.org/forum/index.php - це торент ру, http://berloga.net/ http://pslan.kiev.ua/
http://www.ex.ua/ ну і в такому дусі дальші Також можливо з шари, рапіди, уплоад . Отримання на протязі 5-6 днів з моменту заказу.
На даний момент мною та моїми колегами ведеться робота по створенню файлової пошти України.
TYP Дата: Пт, 12.03.2010, 14:20 | Повідомлення № 14
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 42
Quote (НІКОЛЯ)
Пропоную розсилку на DVD.

Також можу допомогти в отриманні потрібної інформації. Хто зацікавиться Пишіть в приват.

Відредаговано: TYP - Пт, 12.03.2010, 14:22
Bandalak Дата: Пт, 12.03.2010, 14:25 | Повідомлення № 15
Лідер форуму
НІКОЛЯ, починаю скиртувати лінки! ;)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » ФАЙЛОВА ПОШТА на Україні (Потрібно перевірити сайт на предмет лохотрону)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.