Чт, 27.06.2019, 12:30
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » Програма Acronis true image (Обговорення даної програми)
Програма Acronis true image
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 09.11.2007, 16:56 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Шановні колеги, зокрема, mouse та jokerz!
В одній із тем ви написали, що постійно використовуєте у своїй роботі програму Acronis true image.

До вас прохання: описати основні можливості програми, принцип роботи програми, нюанси роботи із програмою і залишити посилання на скачування.
Я ніразу не користувався даною програмою, але зрозумів, що вона дуже корисна і дає можливість створити образ жорсткого диску. Тож, будь-ласка, опишіть те, як ви її використовуєте безпосередньо в своїй роботі.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Чт, 05.06.2008, 17:33
Jokerz Дата: Пт, 09.11.2007, 18:20 | Повідомлення № 2
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146
Это верно. Данная программа может создавать образ полнгостью раздела жосткого диска, причем сжимать этот образ. Программа работает как из виндовса так и из голой машины. Из доса говорить совершенно не правельно поскольку вже нету доса в природе в XP это для некоторых.
При загрузке из из загрузочного диска с Acronis true image загружаеться Linux ядро а не дос, затем подгружаються нужные дарйвера и модули, потом делаеться сканирование жосткого диска и поиск разделов, потом каждый раздел моунтится командой mount это все автоматом, затем подгружаеться оболочка программы, и драйвер мышки, и работаете мышкой как в винде.

Оф сайт программы: http://www.acronis.ru/
Смысла описывать возможности нету, поскольку на оф сайте все написано.
А насчет тонкостей.
Некоторые сталкиваються с проблемой когда настраивают винду на одном компе потом делают образ диска с и закагяют на другой комп этот образ где другая конфигурация системы. В результате черный экран или виснет машина поскольку не првельные драйвера.
Когда нужно перенести на другую машину систему но другая машина другой конфигурации, то нужно все драйвера поставить стандартные, особенно устройство шини IDE.

Это делается так:
пуск-панель управлени-свойства системы
закладка оборудовани
диспетчер устройств
Здесь все устройсва системы и их драйвера.
Видим такое:

затем, жмем правой кнопкой и в контекстном меню выбираем:
"Обновить драйвер"
Затем выскакивает "мастер оборудования..."
в нем выбираем:
Да, только в этот раз - далее
Установка из указаного места - далее
Не выполнять поиск. Я сам нужный драйвер - далее
Дальше из списка будет слово :
"Стандартный драйвер......"
и далее.

После проделайте во всех устройствах в закладке IDE
После чего можно делать образ и ставить на другую машину без проблем, потом на другой машине ставите драйвера для железа и все.

Добавлено (09.11.2007, 18:20)
---------------------------------------------
скачать можно по линку, http://programki.net/program.php?pr=3 я не проверял рабочий или нет, если нет поищу еще

Прикріплення: 5480732.jpg(50.7 Kb)
mouse Дата: Пт, 09.11.2007, 21:49 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Согласен с предыдущим оратором. Спорить, что у ХР есть ДОС я не буду. Я имел в виду не саму ОС, а способ доступа (вид).
По поводу шины ИДЕ - не пробовал. Не было нужды в этом. Все машины в классе одинаковы. Поэтому пользуюсь клонированием диска. ОС устанавливается на 6-7 Гб за 10-15 мин. (подключаю винд к машине эталону). Это делаю раз в год. Даже иногда и 1.5.
Для информации, чтобы никуда не ходить.

Acronis Disk Director Suite v9.0.554 (Русская версия)
Полный набор утилит для управления дисками Вашего компьютера, позволяющий: автоматически или вручную
изменять размеры, копировать и удалять разделы Вашего диска без потери данных; реорганизовать структуру
жесткого диска, оптимизировать использование дискового пространства; установить до 100 операционных
систем на один жесткий диск при наличии свободного пространства; редактировать структуру на уровне
секторов; восстановить случайным образом удаленные данные или разделы.

Acronis Drive Cleanser v6.0.412 (Русская версия)
Acronis Drive Cleanser гарантированно уничтожает данные на выбранных разделах или/и дисках Вашего
компьютера, в очень простом и удобном интерфейсе в стиле Windows XP.

Acronis Migrate Easy v7.0.619 (Русская версия)
Программа, которая поможет быстро, легко и надежно установить новый жесткий диск. В случае переноса
данных со старого диска емкостью до 10 Гб на новый диск емкостью 20–30 Гб Вам понадобится не более
нескольких минут на выбор параметров установки жесткого диска и не более 1 часа работы самой программы,
не требующей Вашего внимания.

Acronis Power Utilities 2005 v7.0.614 (Русская версия)
Мощный пакет программ системной поддержки, разработанный компанией Acronis,
включает наиболее популярные программы.

Acronis Privacy Expert Suite v8.0.748 (Русская версия)
Пакет Acronis Privacy Expert Suite обеспечивает полную конфиденциальность, удаляя следы работы за
компьютером и в Интернете, гарантированно уничтожает информацию, удаляет программы-шпионы и программы-паразиты,
блокирует всплывающие окна с нежелательной рекламой, а также удаляет свидетельства работы в Интернете и на
компьютере.

Acronis Privacy Expert Corporate v8.0.934
Эффективная защита локальной сети от проникновения программ-шпионов, способных похитить важную информацию
и снижающих производительность ПК.

Acronis SnapDeploy v1.0.1155 (Русская версия)
Комплексное решение, предназначенное для одновременного развертывания операционных систем на нескольких
удаленных компьютерах из предварительно созданного эталонного образа.

Acronis True Image Corporate Workstation v8.0.1143 (Русская версия)
Уникальный продукт для полного резервного копирования информации и создания образа загрузочного диска на
рабочих станциях, работающих в составе локальной компьютерной сети предприятия. Эта программа восстановления
информации диска позволяет создавать точные образы жестких дисков или отдельных их разделов без перезагрузки,
а, следовательно, не требует для этих целей выключения или перезагрузки рабочей станции.

Acronis True Image Enterprise Server v8.0.1143 (Русская версия)
Уникальная программа создания образа жесткого диска серверов и рабочих станций, работающих в составе локальной
компьютерной сети предприятия. Эта программа позволяет создавать точные образы жестких дисков и/или отдельных
их разделов без перезагрузки, а, следовательно, не требует временной остановки работы сервера или рабочей
станции.

Acronis True Image Server v8.0.800
С помощью Acronis True Image Server можно сохранить точную копию данных, хранящихся на винчестере.
Для сохранения данных не требуется перезагрузки компьютера создание образа происходит прямо из операционной
системы. Можно создать инкрементный образ, то есть, сохранить только изменения, которые произошли после
создания предыдущего образа. В последствии, при необходимости, данные могут быть восстановлены именно в том
виде и состоянии, которое было на момент создания образа. Это помогает восстановить состояние операционной
системы и значительно сократить время, которое может быть затрачено на устранение последствий аварии.

Acronis True Image v9.0.2245
Надежное решение для полного резервного копирования и восстановления данных на рабочих станциях. Продукт
позволяет создавать точные образы жесткого диска вашего работающего компьютера для полного резервного
копирования и обеспечивает наиболее полную защиту данных. Резервный образ диска представляет собой файл,
включающий абсолютно все данные, в том числе загрузочные записи, операционную систему, приложения, файлы
с данными, фотографии и фильмы, электронную почту, обновления системы и настройки и любые другие
находящиеся на диске данные.

Вот такие возможности есть.
Могу залить на сервер. Проги от 30 метров до 120.

sergey1979 Дата: Сб, 10.11.2007, 07:11 | Повідомлення № 4
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
В останніх 2 журналах "Мій комп'ютер" (дуже корисний для мене щотижневик, який я читаю з 2001 року) є стаття "Образная жизнь"про роботу з Аcronis'ом - для мене це просто чудова програма для роботи по створенню образів дисків. Стаття грунтовна, як на мене, викладены всі нюанси по роботі з нею. На це момент, правда, доведеться придбати журнал і почитати його в оффлайн (або в бібліотеці), після Нового року статті за 2007 рік можна почитати і в онлайн на сайті "Мого комп'ютера".
P.S. До речі, час вже й зробити підписку (це не реклама) на журнал, та й на остальні шкільні журнали biggrin

Відредаговано: sergey1979 - Сб, 10.11.2007, 07:14
Jokerz Дата: Сб, 10.11.2007, 08:54 | Повідомлення № 5
Хостер
Рейтинг: 146
Давай те сами статьи писать cool
Мы все умеем что либо делать хорошо, давай те с другими поделимся smile
mouse Дата: Пн, 12.11.2007, 01:10 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Quote (Jokerz)
Давай те сами статьи писать

Підтримую! Але хотілось би щоб їх ще друкували. Маю дуже багато прикладів як друкують статьи у відомих журналах.
Щодо Акроніса - не треба ніякі журнали читати - взяти довідку самого акроніса (здається такий собі пдфчик на сторночок за сто). поверте виробник нічого не забув - йому видніше які можливості має програма! Вже можливо розжоване, то звичайно можна і почитати. Але оскільки ми ніби то вчителі інформатики, треба розбиратися. Наприклад, коли починав використовувати Акроніс, була в мене англійська версія і пару аркушів як це потрібно робити. По дорозі додому прочитав. Ранком на роботу. Піддослідний комп і вперед. Ось так.
До речі, потрібно заливати Акроніс на файлообмін чи ні? Якщо так, вкажіть яку?
(пишіть, бо безлімітка справа така, як мед, тут вона є - а тут її нема!) biggrin
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 12.11.2007, 12:31 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Quote (mouse)
До речі, потрібно заливати Акроніс на файлообмін чи ні? Якщо так, вкажіть яку?

Особисто мені - не потрібно, бо я не зможу її скачати. Мій інтернет дозволяє скачувати файли максимум по 20-30 Мб і то по 1 год. приходиться чекати та ще й платити за це дорого.
У кого АДСЛ - то їм цілком підсилу завантажувати файли навіть до 1 Гб. Так як в мене в друга супутникова рибалка, то він мені періодично 2-3 рази на місяць приносить свіжу "рибу". Потрібно поритись, здається в мене ця програмка є. Буду пробувати використовувати. Хоч до цих пір до кінця не зрозумів принцип дії програми.
Yurik_lutsk Дата: Пн, 12.11.2007, 17:12 | Повідомлення № 8
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я також довгий час користувався Гостом, але зважаючи на їхні остання продукти, то перейшов на Акроніс. Справа в тому, що для користування диском з ГОСТОМ потрібно мати відносно потужний компютер (вимога мінімум 256 мб РАМ) а так як на роботі треті пентіуми з 64 мб то про її використання говорити не приходиться, тому користувався гостом з дискетою, яка прекрасно робить основну роботу, хоча немає додаткових "примочок"(зараз половина флопіків не працює). bash
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 12.11.2007, 20:04 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Знайшов в себе на компі таку прогу: Acronis True Image Home v10.0.4942.
Встановлювати не було часу. Але прога без всякого креку, може безплатна?
Раніше коли отримував від друга порції рибалок неодноразово попадались програми від Acronis, але я їх видаляв. Тепер не буду, так як зрозумів, що корисні програмки.

В приєднаному архіві ссилки на файли програм від Acronis, що розміщені на Рапідшарі. В кого анліміт, можете завантажувати.

Прикріплення: AcronisLinks.rar(2.3 Kb)
mouse Дата: Вт, 13.11.2007, 23:46 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Завтра спробую в мережі
Acronis True Image Corporate Workstation v8.0.1143 (Русская версия)
Обовязково звітуюсь. Якщо це те що я думаю, то буду радий поділитися своєю радістю.
Ось такі справи.
sergey Дата: Пн, 26.11.2007, 00:29 | Повідомлення № 11
Знаток мови С
Нагороди: 1
Рейтинг: 9
Paragon Drive Backup 8.5 – простая в использовании программа для полного резервного копирования системы, получения точной копии жесткого диска и его клонирования.Paragon Drive Backup 8.5 предлагает полный набор инструментов для создания резервной копии диска в целом, включая операционную систему со всеми пользовательскими настройками, приложениями и файлами данных.Технология Paragon Hot Backup™ позволяет создавать архивы жестких дисков в реальном времени, без перезагрузки Windows или прерывания работы каких-либо приложений. Вы можете полностью восстановить операционную систему со всеми установленными и настроенными программами, ценными документами и файлами, без необходимости их повторной установки. Вы можете также восстановить отдельные файлы из резервного архива жесткого диска. Paragon Drive Backup также является программой сжатия файлов.

Зайдите на PHILka.RU - там это есть, а я вообще Акронисом успешно пользуюсь. В образе храню не только для информатики программы, но и курсы физики, химии, биологии и др. А если компы одинаковые - вообще красота!
Лучше конечно всё установить раз на запасной жёсткий диск, а потом скопировать на все машины (на Дюроне 1600 со 128 метрами ОЗУ с интегрированой видюхой - 10-15 минут и система новенькая!)

Bandalak Дата: Вт, 29.01.2008, 00:44 | Повідомлення № 12
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (mouse)
Acronis SnapDeploy v1.0.1155 (Русская версия)
Комплексное решение, предназначенное для одновременного развертывания операционных систем на нескольких
удаленных компьютерах из предварительно созданного эталонного образа.

У мене є ця програмка, але я її ще не пробував!!! Раніше користувався тільки Disk Director Suite та True Image .
Я "ідеально" загрузив один учнівський і окремо вчительський комп усіма потрібними в школі компами з багатокористувацькою системою відокремлення доступу. Цей образ я клонував на всі компи своїх двох класів та класів деяких інших шкіл області. Система стала навіть на компи з іншою конфігурацією. Унікальним явищем стало те що компи для клонування в деяких випадках можна НЕ РОЗБИРАТИ, не порушуючи пломби!!! Цей образ у мене є на 4 ДВД, можу вислати при потребі.
В мене є пропозиція обговорити що повинно бути в ідеальному учнівському компі і у вчителівському, само собою. Потім враховуючи всі побажання створити цей "ідеальний" образ і розповсюдити його всім бажаючим. Думаю на 2-3 роки вистачить. Між іншим, так просто клонується лише Windows XP sp1 (або 2) СЕ (корпораційна версія).
Yura_Shrol Дата: Вт, 29.01.2008, 15:24 | Повідомлення № 13
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 98
Користувався аналагічною програмкою PQDriveImage. Робив образ з одного учнівського комп'ютера і переносив на інші. Так один комп'ютер не приймав. Не хотів після цього завантажуватися, хоча конфігурація у всіх однакова. Думаю, що е Bad блоки на вінчестері а програмка не вміє їх обходити.
Завантажив програмку ShadowUser Pro 2.5.0.225. Вона дозволяє "заморозити" систему, і всі зміни, в тому числі дуже некоректні, після перезавантаження скасовуються. Крім того деякі папки можна поміщати у виключення (наприклад Мої документи) і всі зміни в них будуть збереженні. Перевіряв на домашньому комп'ютері, працює. А тепер хочу поставити на шкільні і подивитися, чи не виникають сильні тормоза. Якщо виникнуть теж перейду на Акроніс.
Bandalak Дата: Ср, 30.01.2008, 01:32 | Повідомлення № 14
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
З Акронісом таких проблем не буває. А якщо битий вінт, його треба розібрати, змастити і показувати учням як він влаштований! А на його місце за спонсорські кошти, або по гарантії купити новий. Адже коли вже є биті сектори, то їх буде більше і більша, даремна трата нервів та часу!
Yura_Shrol Дата: Ср, 30.01.2008, 15:46 | Повідомлення № 15
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 98
Та в тому і справа, що він працює на ура. А ставиться не хоче.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.2 Реально корисний софт » Програма Acronis true image (Обговорення даної програми)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.