Вт, 26.09.2017, 03:16
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Коды символов в тексте
Коды символов в тексте
AAN Дата: Вт, 21.04.2009, 22:26 | Повідомлення № 1
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Столкнулась с проблемой. На стационарном компьютере, набирая текст, часто пользуюсь кодами символов на правой раскладке клавиатуры (например «’» — ALT+0146, тире — ALT + 0151 и так далее). А вот на ноутбуке нет этой части клавиатуры. Что делать? Как на ноутбуке можно набирать коды символов? Буду благодарна за помощь.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
NatVovk Дата: Ср, 22.04.2009, 09:11 | Повідомлення № 2
Гол. ред. "Інформатики"
Нагороди: 0
Рейтинг: 10
Я тоже люблю использовать при наборе всех спецсимволов коды боковой клавиатуры. Но на работе стоит линукс, а там такие фокусы не играют. Поэтому можно все эти спецсимволы насторить с помощью автотекста. Рекомендую выполнить команду меню Вставка/Автотекст/Автотекст выбрать вкладку Автоформатпри вводе и там сделать активной опцию дефисы (-) на тире (—), ОК. Вот и все. Удачи!
AAN Дата: Ср, 22.04.2009, 11:50 | Повідомлення № 3
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Спасибо за совет. Буду приспосабливаться. Когда уже есть отработанные годами движения, трудно что-то менять. :)
volodschool2 Дата: Ср, 22.04.2009, 13:43 | Повідомлення № 4
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 267
Quote (AAN)
А вот на ноутбуке нет этой части клавиатуры

Є там така клавіатура, вона включається за допомогою комбінації Fn+F8(може бути інша в залежності від моделі ноутбука). В цьому випадку замість кнопок з буквами г, ш, щ,о, л ... будуть набиратися цифри. Але як тоді друкувати текст? Знову натискувати Fn+F8(може бути інша в залежності від моделі ноутбука)? Тоді вже краще у ворді виконати ВСТАВКА/СИМВОЛ і назначити свою комбінацію клавіш на потрібний символ.
anton_k Дата: Ср, 22.04.2009, 14:12 | Повідомлення № 5
Часто заходить...
Рейтинг: 2
І чого сперечатися. Адже всі два варіанта правильні (щойно перевіряв). Але як на мене, то перший варіант зручніший.
У мене інше питання — як в ЕКСЕЛІ склеїти призвіща імена й по-батькові (які у різних знаходяться у різних клітинках) так щоб вони не зліплювалися у одне слово, щоб між ними був хоча б 1 пробіл? Їх що вручну доставляти? А це ж списки цілої школи!!!
alex Дата: Ср, 22.04.2009, 14:44 | Повідомлення № 6
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
=СЦЕПИТЬ(B1;" ";C1)
Дана формула ,записана в клітку А1 буде складатися з вмісту В1 та С1 між якими розміщено пропуск
Комарик Дата: Ср, 22.04.2009, 17:42 | Повідомлення № 7
Прописаний назавжди
Рейтинг: 14
Quote (AAN)
А вот на ноутбуке нет этой части клавиатуры

я б вам порадив піти в магазин і подивитись там додаткову USB клавіатурку...
сам такою користуюсь... дуже зручно. так навіть краще ніж звичайна клавіатура...
mouse Дата: Пн, 27.04.2009, 14:42 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Комарик)
я б вам порадив піти в магазин і подивитись там додаткову USB клавіатурку...
сам такою користуюсь... дуже зручно. так навіть краще ніж звичайна клавіатура...

Цілком підтримую, слушна порада. Взагалі, ноут не дуже зручний зі своїм тачпадом, урізаною клавіатурою. Бачив багатьох людей, які мають ноут + клавіатура + миша, так цікаво все це виглядає!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Коды символов в тексте
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.