Пн, 20.11.2017, 11:24
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 111231011»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Пошук (Подавайте свої запити, спробуємо допомогти.)
Пошук
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 06.09.2008, 21:37 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
В цій темі залишайте запити на пошук програм, нормативних документів, розробок уроків і т.п.
Досвідчені користувачі форуму спробують допомогти вам.
Результативність значно зросте, якщо ви будете максимально описувати матеріал, що шукаєте.

[admin]Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 06.09.2008, 21:40 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Шукаю програму Compas 3D. В кого є, прошу залити на файл-обмінник або дати посилання звідки можна скачати.
Версія повинна бути найсвіжіша і з ліками.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 07.09.2008, 01:29 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Вже знайшов. Якщо комусь потрібно:
Компас 3D v10 з базовою бібліотекою:
частина 1 (96 Мб)
частина 2 (96 Мб)
частина 3 (96 Мб)

З додатковими бібліотеками важить біля 1,5 Гб.

NataliyG Дата: Чт, 09.10.2008, 08:51 | Повідомлення № 4
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Питання на рахунок конкурсу Бобер. Є такий міжнародний конкурс по інформатиці. Цього року в ньому бере участь Україна. Нам на районному методобєднанні сказали про нього. Сказали, що інформація є на сайті ЛЬвівського фіз-мат ліцею. Але я там не знайшла жодного слова про той конкур. Зайшла на офіційний сайт конкурсу в Польщі www.bobr.edu.pl по Польськи трохи читаю, але там тільки про умови польського конкурс. Хто ще шось чув про цей конкурс? Поділіться. Дякую.
Newbie Дата: Чт, 09.10.2008, 12:18 | Повідомлення № 5
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (NataliyG)
Питання на рахунок конкурсу Бобер.

я теж дуже-дуже зацікавлена в ньому. але наскільки я розумію навряд-чи він буде проведений цього року... хоча, можливо ще встигнуть!
планую писати на ел.пошту організатору з лфмл і цікавитись. про результати розкажу обов*язково :)
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 09.10.2008, 20:37 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
В прикріпленому файлі розпорядження про залучення учнів до конкурсу "Бобер"

Скачати Bober.part1.rar - 85.8 Mb (Частина 1)
Скачать Bober.part2.rar - 70.4 Mb (Частина 2)
Диск з завданнями.

Дякуємо за інформацію корисному сайту користувача Escuela: http://escuela.ucoz.ua

Прикріплення: Hakaz.zip(4Kb)
Newbie Дата: Сб, 11.10.2008, 12:07 | Повідомлення № 7
Хелпер
Quote (Організатор з ЛФМЛ, Ростислав Шпакович)
У зв’язку з канікулами і районними олімпіадами конкурс переноситься на другу половину грудня. Коли все буде готове і буде відома точна дата проведення я перешлю Вам всю інформацію

до речі, завдання досить нестандартні, як для нашого розуміння шкільної інформатики. однозначно буду на них зважати при проведенні уроків!

Omudrik Дата: Ср, 15.10.2008, 18:25 | Повідомлення № 8
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Code
В цій темі залишайте запити на пошук програм, нормативних документів, розробок уроків і т.п.
Досвідчені користувачі форуму спробують допомогти вам.

Добрий день, всім!!! Дуже потрібна ваша допомога, любі форумчани. Мені в кінці жовтня на канікулах потрібно провести семінар з учителями і для них на тему "Запити. Створення запитів." Дуже хочу щось цікаве з використанням якихось новітніх технологій, інтерактивних методів. Посовітуйте... Заздалегідь дякую!

Nicola Дата: Ср, 15.10.2008, 23:01 | Повідомлення № 9
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
Quote (Ковальчук_Олександр)
Шукаю програму Compas 3D.
Зустрічав T-FLEX CAD - російськомовна, безкоштовна, інтернетовський архів десь 110Mb. Але вчитель креслення зараз працює з Компасом 8.
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 16.10.2008, 20:16 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Quote (Omudrik)
Добрий день, всім!!! Дуже потрібна ваша допомога, любі форумчани. Мені в кінці жовтня на канікулах потрібно провести семінар з учителями і для них на тему "Запити. Створення запитів."

На рахунок цікавого, то це потрібно урок розробляти від "А" до "Я".
Конспекти уроків по Базах даних
Презентація по Базах даних.
Щоправда, все це для повсякденних уроків.
Omudrik Дата: Ср, 22.10.2008, 10:18 | Повідомлення № 11
Новий користувач
Quote (Ковальчук_Олександр)
Конспекти уроків по Базах даних
Презентація по Базах даних.

Велике дякую!
Але при розпаковкі конспект иуроків запитує пароль буду вдячна якщо ви мені його підкажете.

Відредаговано: Omudrik - Чт, 23.10.2008, 09:22
Starostina Дата: Ср, 22.10.2008, 13:22 | Повідомлення № 12
Новий користувач
Рейтинг: 0
%) Добрий день! Я сьогодні тільки зареєструвалась.
Підкажіть, будь ласка, як оформлюється робота на МАН з інформатики, якщо це Web-сайт?
bana Дата: Ср, 22.10.2008, 13:22 | Повідомлення № 13
Я тут недавно...
Напишіть будь-ласка цікаві вислови про інформатику або вислови відомих людей про інформатику!
Можна навіть анекдотичні!
Або скажіть де можна знайти!
Дякую за увагу! %)
Newbie Дата: Нд, 02.11.2008, 16:51 | Повідомлення № 14
Хелпер
щодо Бобра: прийшла інформація на електронну пошту.

[spoiler]

Доброго дня, шановні колеги!

Нарешті висилаю Вам демоверсію конкурсу «Кенгуру». Вона дозволяє вчителям та учням отримати інформацію про стиль і типи завдань цього конкурсу. В основному турі, який відбудеться 21 грудня (після завершення всіх районних олімпіад) будуть задачі такого ж плану. Будем старатися охопити якнайширше коло питань, зв’язаних з історією інформатики, обчислювальної техніки, вмінням користуватися можливостями операційних систем та прикладних програм загального призначення.

Також буде багато логічних та ігрових задач, які найбільше подобаються дітям. Прихована мета цих задач - допомогти учням краще зрозуміти основні ідеї алгоритмізації та зацікавити їх програмуванням J.

Прохання надати інформацію про олімпіаду і саму демоверсію своїм учням та колегам. Демоверсія буде доступна на сайті фіз.-мат ліцею вже наступного тижня (lpml.com.ua)

Основний тур буде проводитись трохи за іншою схемою. Оскільки конкурс є самоокупним, плата за участь кожного учасника - 9 -10 гривень (9 гр переводиться на рахунок, 1гр може залишатись на витрати місцевим координаторам конкурсу). Форма заявки і номер рахунку буде вивішена на сайті і додатково переслана всім зацікавленим. Зголошуйтесь. Строк подачі заявок до 1 грудня. Потім закодовані пакети завдань будуть вислані всім учасникам конкурсу. В день проведення конкурсу координатори повідомляють учням пароль відкриття пакету. В процесі розв’язування задач автоматично формуються закодовані файли відповідей кожного учасника. Координатор пересилає ці файли нам. Перевірка, визначення переможців і нагородження буде здійснена протягом місяця.

Щоб забезпечити можливість участі в конкурсі всім бажаючим, а кількість комп’ютерів у школах обмежена, можна дозволити брати участь в конкурсі на домашніх комп’ютерах, потрібно лише вчасно здати свої файли координатору. Як і в математичному конкурсі «Кенгуру» основне не перемога, а участь і зацікавлення учнів інформатикою. Переможці визначатимуться окремо по школах самими координаторами.

На жаль пакет не відкривається ОС Windows 9*. Надіємось, що це вже і не потрібно. Висилайте свої запитання, пропозиції і зауваження за цією адресою. Конкурс новий, зрозуміло, що дещо можна покращити. Будемо вдячні за зауваження

З найкращими побажаннями

Ростислав Шпакович.

[/spoiler]

сама демка - в приваті Демо Бобер

NataliyG Дата: Вт, 04.11.2008, 10:26 | Повідомлення № 15
Активний учасник
Рейтинг: 37
Допоможіть вирішити проблему.
Я вчитель-сумісник. І я вачора пропустила педраду в тій школі де я працюю сумісником. І на мене насварила директорка. Але в цей день коли була педрада, я повинна була бути в основній школі на роботі. Як вирішити питання? Невже я повинна ходити на всі педради і в ті і в ті школі? Може хтось знає де знайти положення про педради? Допоможіть.
Або положення про сумысництво...

Відредаговано: NataliyG - Чт, 06.11.2008, 13:59
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Пошук (Подавайте свої запити, спробуємо допомогти.)
Сторінка 1 з 111231011»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.