Сб, 29.01.2022, 15:30
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Вакцінація від COVID-19 у вашій школі?
Вакцінація від COVID-19 у вашій школі?
gu2in Дата: Сб, 30.10.2021, 12:38 | Повідомлення № 61
Досвідчений учасник
Нагороди: 9
Рейтинг: 335
Цитата vasia ()
ви довбень уколений.

Я розумію, що це "Бесідка", але за такі слова я би дав тимчасовий бан. Чи можна переходити на мати?
Повністю розділяю думку пана mudrak.
Щодо демократії взагалі - демократія, це не "я роблю, що хочу, коли хочу", а "я роблю, що хочу в межах дозволеного".
Щодо демократії у нас в країні - так, багато ще чого треба зробити.
Понад 1,5 тис. італійських лікарів відсторонили від роботи через небажання вакцинуватися.

У Ізраїлі від COVID-19 помер головний антивакцинатор

Відредаговано: gu2in - Сб, 30.10.2021, 12:40
Ktara Дата: Сб, 30.10.2021, 14:48 | Повідомлення № 62
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 391
Цитата gu2in ()
Я розумію, що це "Бесідка", але за такі слова я би дав тимчасовий бан. Чи можна переходити на мати?
Поэтому мы и пытались ограничинить общение на определнные темы. чтобы не переходилина личности и оскорбления. Но такая ж революция поднялась. Типа ограничели права и свободы. Но вот свободу и права тоже оказываются понимают по разному. Сколько я лично оскорблений выслушала от бывалых участников и самым скоромным это было то. что мне. как девушке здесь вообще делать нечего - мое место исключительно на кухне и за мужем смотреть :) Так что оскорбить - для кого-то это самоудовлетворение, иначе день прожит зря :) :)
vasia Дата: Сб, 30.10.2021, 20:25 | Повідомлення № 63
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
Цитата Ktara ()
Типа ограничели права и свободы.
Не типу, а обмежили. По вашому те, що людина без сертефіката не може сісти в маршрутку чи в метро зайти в Києві, то це не обмеження прав і свобод. Наступним кроком буде неможливість зайти в жодну державну установу, продуктовий магазин та аптеку?
Уколених вчителів по Україні скільки, 96%? Звісно мої аргументи не почують.

https://bastyon.com/index?v....FgtsYfk
Подивіться відео, що говорять спеціалісти з цього питання, які дійсно в цьому розбрираються. МРНК-вакцини - це генна інженерія, зміна геному людини. Ви стаєте ГМЖО (Генно-модифіковані живі організми). QR-коди присвоюють лише товарам. Думай-те.

Цитата mudrakПРИВИВКА ПОЛЕГШУЄ ПЕРБІГ ХВОРОБИ, але НЕ ГАРАНТУЄ НЕ ЗАРАЖЕННЯ.
Я це і без вас знаю. Савік Шустер коловся 4 рази і зараз в Італії на самоізоляції з КОВІДОМ. Я запитую вас, вациновані не можуть бути переносчиками вірусу? Тобто вони ходять по ТРЦ, ресторанах, з температурою, з КОВІДОМ, але зарази не розносять. Заразитесь ви маєте право лише від невакцинованого. Я такий висновок зробив з ваших попередніх екстра аргументів, тому і назвав вас довбнем уколеним. Вибачаюсь за емоції. Це якраз ви чуєте лише себе.

Цитата mudrakВи не помічає, як підміняєте слова, "після" не значить "від", і про це також вже говорили.
Внаслідок, внаслідок. Або від. Про це офіційно заявив пан Ляшко. Але це лише офіційна статистика. Насправді смертей від факцини в 100-ні разів більше. Серед моїх знайомих один віддав богу душу. Помер на 4 день після уколу. Офіційна версія - ковід.

Цитата mudrakПоки що  я впевнений, що правий,  а Ви жертва проросійської пропаганди, час нас розсудить.

Тут я з вами погоджуюсь. Час нас розсудить. Ви скоро віддасте богу душу, питання кількох років. Я не хочу, щоб з вами це сталось, але вас заколять до смерті кожні 6-12 місяців будуть як кабанчика колоти, убиваючи імунну систему. Буде 100500 бустерних і ще скільки подвійних доз. А якщо серйозно, то разів 8-12 колоти думаю будуть. Мені смішно, коли потрапляєш в лікарню, то платиш навіть за спирт і вату, а тут факцина чудодійна безкоштовно, колись скільки хочеш...
Я не жертва проросійської пропаганди, мої твердження основані на розповіді колег і знайомих, вони всі масово відмічають купу побічок, які проявились і не проходять після прийняття "рятуючого" уколу. В одних відмічаються головні болі по вечорам, яких раніше ніколи не було, в інших проблеми з серцем, ще в інших -катастрофічне падіння імунітету (за два місяця по 3-4 рази хворіють на ОРВІ). Ще в одного близького родича стався інфаркт через два тижні після вакцинації. Врятувати слава Богу змогли, але до цих пір у кардіоцентрі на реабілітації. Але звісно це все співпадіння, вакцина тут ніпричому. Дійсно, довести такий зв'язок дуже важко. Тим більше, коли держава не бере на себе відповідальність за наслідки вакцинації, але при цьому примушує, переступаючі межі закону.
Гарного здоров'я вам і вашим родинам! Адже в наш час це вкрай актуально.

Відредаговано: vasia - Сб, 30.10.2021, 20:40
mudrak Дата: Нд, 31.10.2021, 07:20 | Повідомлення № 64
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 90
Цитата vasia ()
Звісно мої аргументи не почують.
Так немає у Вас аргументів: факти перекручуєте, приводите посилання на сайти прибічників змов, істерите, зриваєтесь на образи. ... Якщо ви інформатик,  то я здивований,  дуже вже ви повелися на ідею. ... З іншого боку - Ви тут недавно, а вже vip ... стиль вписується у відомий шаблон ... Може вам за Ваші пости платять?  А що, на всіх форумах є представники, ми що гірші?
swetikccc Дата: Вт, 02.11.2021, 11:13 | Повідомлення № 65
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Хворів рік тому, буквально місяць тому здав тест на антитіла. Показник 20 од. Отже на на момент здачі або тільки повторно перехворів, або навіть хворів. Питання для чого вакцинуватися?
vasia Дата: Вт, 02.11.2021, 11:22 | Повідомлення № 66
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
Цитата swetikccc ()
Питання для чого вакцинуватися?
Та і у мене є таке питання. Людям, що перехворіли і мають антитіла, вакцинуватись не потрібно на мою думку. Організм вже стикався з вірусом і знає як з ним боротись. Навіщо його вчити по-новому? Але ж вони без розбору польотів колять всіх, в тому числі алергетиків, людей з хронічними захворюваннями, патологіями серцево-судинної системи, онкохворих.
А все заради так званого "захисту". "Рятуючий" укол спасе від усього, особливо, коли таких прийняти штук 10. Чим більше бустерних доз - тим краще ви "захищені". Треба колотись часто, регулярно, адже КОВІД - це різновид ОРВІ і антитіла проти нього не характеризуються стійкістю. Бігом, всі на процедуру!
Шестопалов Дата: Вт, 02.11.2021, 12:16 | Повідомлення № 67
Видавець посібників
Нагороди: 18
Рейтинг: 280
Цитата vasia ()
Людям, що перехворіли і мають антитіла
Молодик переболів короно-вірусом і запевнив жінок, що набуті ним антитіла передаються статевим шляхом. Вакцинував півсела, деяких двічі.
mudrak Дата: Вт, 02.11.2021, 13:12 | Повідомлення № 68
Наполегливий учасник
Цитата swetikccc ()
Питання для чого вакцинуватися?
https://youtu.be/niCMkir044g
mudrak Дата: Вт, 02.11.2021, 13:19 | Повідомлення № 69
Наполегливий учасник
Цитата vasia ()
Насправді смертей від факцини в 100-ні разів
https://censor.net/ua/news/3297021/v_ukrayini_ne_zareyestrovano_jodnogo_letalnogo_vypadku_vnaslidok_vaktsynatsiyi_vid_covid19_moz?s=09
mudrak Дата: Вт, 02.11.2021, 13:42 | Повідомлення № 70
Наполегливий учасник
Можна нашукати безліч посилань як на користь вакцинації так і на захист "плоскої землі". Можна не довіряти вакцинам, бо " хтозна що в них" і їсти дешеві сосиски. І патетичних порівнянь можна придумати безліч. Для людей ніщо не є аргументом. "Человек есть то, что он ест." Ми надто довго "їли" те, що нам "насипали" брати. Їх "фальшстарт" в 14 дав нам шанс розгледіти "гімно в мисці", але інтоксикація вже вразила і зір, і нюх. ... Другого шансу не буде, нащо той Іловайськ, коли щодня втрати в кілька раз більші? ... А контрпропаганди нема.... І не буде, бо влада переживає за рейтинг. ... Не закликаю вакцинуватись, закликаю думати.
https://castbox.fm/vb/437857620

Відредаговано: mudrak - Вт, 02.11.2021, 14:17
swetikccc Дата: Вт, 02.11.2021, 17:13 | Повідомлення № 71
Ветеран спілкування
Цитата mudrak ()
https://youtu.be/niCMkir044g
Подібні агітівки клепають всі кому не лінь. Я вірю циферкам, а не агіткам.
swetikccc Дата: Вт, 02.11.2021, 17:25 | Повідомлення № 72
Ветеран спілкування
https://index.minfin.com.ua/ua/reference/coronavirus/geography/israel/
Ось циферки
Зверніть увагу на графік
Кількість інфікованих по днях
з 20 серпня був введений карантин і якщо додати 14 днів вийдемо на плато а потім спад.
От вам я вакцинований і мені все дозволено....
gu2in Дата: Вт, 02.11.2021, 18:47 | Повідомлення № 73
Досвідчений учасник
Нагороди: 9
Рейтинг: 335
Цитата swetikccc ()
Зверніть увагу на графік

Звернув. Пік максимально інфікованих за добу - 26932 (09/09/2021). Для країни з 9+млн. населенням це дуже багато (у порівнянні з Україною).
В цей же день максимальна кількість померлих за добу - 98. Це дуже мало.
Вакцинація не дає гарантії, що людина не захворіє, тим паче при такій кількості нових штамів вірусу, вона зменшує тяжкість захворювання.
Jimik Дата: Вт, 02.11.2021, 19:25 | Повідомлення № 74
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Добрий вечір. Скажіть, у кого в школі вручають наказ про відсторонення при наявності 1 дози дводозової вакцини? Перебуваючи в червоній зоні.
mudrak Дата: Вт, 02.11.2021, 20:50 | Повідомлення № 75
Наполегливий учасник
В нас був один категоричний антивакцинатор, відсторонили, вакцинувався першою дозою - допустили.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Вакцінація від COVID-19 у вашій школі?
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.