Ср, 01.12.2021, 17:55
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Вакцінація від COVID-19 у вашій школі?
Вакцінація від COVID-19 у вашій школі?
mudrak Дата: Нд, 24.10.2021, 06:36 | Повідомлення № 46
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 90
Цитата vasia ()
барановіруса
Значить таки чипізація ;) ... Взагалі-то в таких випадках "медицина безсила", і я не намагаюся приводити якісь аргументи, але ж, ніби колега... тому по порядку:
1. "Падіння імунітету" теж спостерігаю, особливо у тих, кого вакцинуватися примусили. "Руця болить" тиждень, температура тримається висока, хворіють потім на шо бачать і головне - "Це ви в усьому винні з вашою вакцинацією, давайте мені тепер лікарняний!"
2. Стосовно "несхожості" дії прививок. А Ви не знаєте, що це хвороби зовсім різні, і взагалі - прививки від мінливих вірусів справа нова. Легкий перебіг НЕ гарантовано, але шанси на нього збільшуються.
3. Недавно перехворіли....якщо пройшло кілька місяців, можна вже "прошивку" оновлювати. Імунітет річ багатогранна, може вакцина якраз і привнесе ті компоненти, яких у вас не вистачає.
4. Конституцію ніхто не порушує, якраз навпаки. Являєтесь потенційним джерелом зараження, не маєте контактувати з дітьми. Ви ж не проти щорічних перевірок на туберкульоз і сифіліс?
5. Смертність річ комплексна, часто від ковіду якраз і помирають ті, що мають проблеми з серцем, онко та інші. І чому Ви впевнені, що ніхто нічого не робить для їх лікування?
6. Влада. ... А вона в нас таки поганенька. Молодь, зелень, без досвіду, брехлива, покататись в Буковелі любить, поофшорити, попєрєстать стрєлять....НУ ТАК САМІ Ж ВИБРАЛИ!!! Терпіть, поки вона чомусь навчиться, робіть висновки, сподівайтесь на краще (але будьте готові до всякого).
P.S. Ізраіль. ... Так, там набагато ситуація краща. Хоча "впарених" і там вистачає. (Носять плоскі волохаті шапки, живуть за рахунок інших, не працюють, все життя читають тору, приїздять в Україну пороскидати сміття та купити підробний сертифікат).

Відредаговано: mudrak - Нд, 24.10.2021, 09:04
argun Дата: Нд, 24.10.2021, 07:15 | Повідомлення № 47
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 57
Цитата vasia ()
то чи багато померло у вашому оточенні від ковіду? В моєму - жодної людини
В нашому НВК на цьому тижні померли від ковіду заступник директора дошкільного віддлку та музичний керівник садку.
Раніше, у різний час, померло троє знайомих.

Відредаговано: argun - Нд, 24.10.2021, 07:17
mudrak Дата: Нд, 24.10.2021, 07:40 | Повідомлення № 48
Наполегливий учасник
Серед знайомих чотири смерті від ковіду, один встиг зробити першу дозу, решта невакциновані.
vasia Дата: Нд, 24.10.2021, 15:38 | Повідомлення № 49
Часто заходить...
Рейтинг: 8
Цитата mudrak ()
2. Стосовно "несхожості" дії прививок. А Ви не знаєте, що це хвороби зовсім різні, і взагалі - прививки від мінливих вірусів справа нова. Легкий перебіг НЕ гарантовано, але шанси на нього збільшуються.Т
Тобто, ви вважаєте, що ревакцинація кожні 6-12 місяців двома дозами - це нормальне явище, треба колотись регулярно?
Цитата mudrak ()
4. Конституцію ніхто не порушує, якраз навпаки.
Я нічого не маю проти вакцинації, якщо вона добровільна. Це має бути свідомий вибір кожного громадянина, оскільки питання стосується саме ЙОГО ЗДОРОВ'Я І ЖИТТЯ. А то виходить, що студент помирає через три години після введення вакцини - ніякої відповідальності ніхто не несе. Буде експертиза місяць, яка встановить причину, але звісно, що причина буде не ін'єкція, а якісь патології. Хоча без укола він би жив та й жив, я впевнений. В законі про нацполіцію немає жодного пункту, що вповноважує поліцію перевіряти ці кляті сертифікати, але вони це роблять, тим самим перевищуючи службові повноваження.
Цитата mudrak ()
Являєтесь потенційним джерелом зараження, не маєте контактувати з дітьми.
Серйозно, а вакциновані не являються? Вони так само переносять вірус і так само можуть хворіти.
Цитата mudrak ()
3. Недавно перехворіли....якщо пройшло кілька місяців, можна вже "прошивку" оновлювати. Імунітет річ багатогранна, може вакцина якраз і привнесе ті компоненти, яких у вас не вистачає.
У людини є природній імунітет. Будете регулярно "оновлювати прошивку", скоро підете на той світ, але то справа ваша. Це ж був ваш свідомий вибір, без примусу, чи не так?

Подивіться, що твориться у світі, демократична Австралія перетворилась на диктаторську країну, протести проти грінпасів проходять у багатьох країнах євросоюзу, США, оскільки людей розділили на категорії "вакциновані", яким все відкрито і "невакциновані", в яких обмежують їхні конституціїйні права і свободи. Це норма по вашому? Звісно, найлеге було 95+% вчителів вколотись, зігнувши голову, багато, до речі, робили це кріз сльози, замість того, щоб відстоювати своє право розпоряжатись своїм здоров'ям, право на працю, свободу пересування. На цьому не закінчиться, перелік професій буде продовжуватись, вже йде підготовка активна по уколюванню підлітків від 12 років.
Чому я за добровільну вакцинацію, яка, до речі, мала спочатку бути, але потім всі красиво переобулись. Хоча що я говорю, вона типу і зараз добровільна, адже всі, хто проходить процедуру, підписують анкету про зняття відповідальності з усіх і добровільну участь в експерименті. До речі, що там з вакцинами, проходять ще 3-тю фазу досліджень? Що там з Модерною, може визивати міокардит у людей до 30 років і тому деякі країни відмовились від неї. В нас - покатіт. https://www.kommersant.ru/doc/5020097
Цитата mudrak ()
5. Смертність річ комплексна, часто від ковіду якраз і помирають ті, що мають проблеми з серцем, онко та інші. І чому Ви впевнені, що ніхто нічого не робить для їх лікування?
Чомусь по зомбоящику не показують статистику, скільки помирає після вакцини і така статистика активно замовчується. А я впевнений, що значна кількість людей помирає через деякий час від чудо-укола, хоча ніхто не визнає, що причина була в ньому. І також впевнений, що вакциновані хворіють не в меншій мірі, ніж вакциновані і важкохворих серед них вистачає. Хоча як трублять по Г+Г і інших каналах, що 98% всіх короновірусних хворих - не вакциновані. Не вірю ні владі, ні продажним каналам.
Цитата mudrak ()
6. Влада. ... А вона в нас таки поганенька.
Ця влада переплюнула того ж Яника в багато разів. Зарплату з вересень отримав на 10% меншу, ніж торік при тому ж навантаженні. Відняли за кабінет і за все, що тільки могли. Ціни на продукти ростуть в геометричній прогресії, паливо неймовірно дороге, газ, дрова, вугілля. Пенсіонери отримують нищенську пенсію, якщо діти не будуть допомагати, то вижити не реально. Та ще і нова умова практично по всіх роботах: колись або пиши заяву. Нас знищують на кожному кроці, а ви вкололись і продовжуйте носити розові окуляри і вірити в науку та турботу держави та уряду про вас. В країні, де попавши в лікарню з тебе зроблять бомжа, ПЛР тест і навіть кров з пальця коштує чималих коштів, чудо-субстанція - безкоштовна, деякі області ще і гречку чи макарони в подарунок дають, лише коліться і буде вам благо. Гарантії, що важких побічок чи летальності не буде - ніякої, відповідальності - жодної, але якщо захворієте на КОВІД, то може перенесете хворобу легше, а може і не перенесете.

Відредаговано: vasia - Нд, 24.10.2021, 15:52
mudrak Дата: Нд, 24.10.2021, 18:38 | Повідомлення № 50
Наполегливий учасник
Цитата vasia ()
ревакцинація кожні 6-12 місяців двома дозами - це нормальне явище, треба колотись регулярно?
Нормальне. Поки не придумали ефективнішу - треба колотись такою.
Цитата vasia ()
Вони так само переносять вірус і так само можуть хворіти.
Можуть хворіти, але все ж менше, відповідно і заражати інших будуть менше.
Цитата vasia ()
вакциновані", яким все відкрито і "невакциновані", в яких обмежують їхні конституціїйні права і свободи. Це норма по вашому
Невакциновані порушують моє право не заразитися. Не хочеш вакцинуватися - сиди вдома, не наражай на небезпеку інших. Більше того, хворій вдома, не займай ліжкомісце людей, які бережуть своє здоровя.
Цитата vasia ()
природній імунітет
Весь імунітет природній.
Цитата vasia ()
скільки помирає після вакцин
Після вакцин помирають усі. Кого машина зібє, хто горілки перепє, хто від раніше набутих хвороб .... Але все одно! Ключове слово - ПІСЛЯ ВАКЦИНИ!
Цитата vasia ()
Не вірю ні владі, ні продажним каналам
Так і я не вірю, але ж мова не про Україну.  Весь світ узявся "морити громадян вакцинами" - нащо це раптом урядам захотілося позбутися свого населення?
Цитата vasia ()
Ця влада переплюнула того ж Яника в багато разів.
Я за неї не голосував.
Цитата vasia ()
студент помирає через три години після введення вакцини -
Іспанський сором! Ну такий же відомий фейк, у Вас же є інтернет - провірте.
Цитата vasia ()
Будете регулярно "оновлювати прошивку", скоро підете на той світ, але то справа ваша. Це ж був ваш свідомий вибір, без примусу, чи не так?
Буду "регулярно оновлювати". Моє свідоме рішення, бо вірю в прогрес і в те, що Земля не плоска. Смерті не боюсь, хоч життя і цікавіше. Став на військовий облік, маю бути здоровим в разі чого. (Бо молодь сидить в кукурудзах і "хворіє") .
mudrak Дата: Нд, 24.10.2021, 19:40 | Повідомлення № 51
Наполегливий учасник
https://youtube.com/c/%D0%9A%D0%BB%D1%8F%D1%82%D0%B8%D0%B9%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%81%D1%82
Цікавий канал загалом, має рубрику "Наукою по ковіду".

Відредаговано: mudrak - Пн, 25.10.2021, 17:40
vasia Дата: Нд, 24.10.2021, 20:44 | Повідомлення № 52
Часто заходить...
Ваша точка зору зрозуміла. Аргументи м'яко кажучи слабі.
Цитата mudrak ()
Невакциновані порушують моє право не заразитися.
Тобто, вакциновані хворіють, ніхто цього не заперечує, а вірус при цьому не розповсюджують? Ну це брєд.
Офіційно від чого ця жижа захищає? Від важкого перебігу хвороби? Ця гіпотеза нічим не підтверджена. Уколених по лікарнях ще більше. Що ви там за Ізраїль говорили, що там все добре? Спалахи захворюваності після 90+% проколювання відмічаються ще сильніші, ніж були до так званої вакцинації. Англія теж саме. Ніякий коронавірус цією субстанцією експериментальною вони не побороли.
Цитата mudrak ()
Весь світ узявся "морити громадян вакцинами" - нащо це раптом урядам захотілося позбутися свого населення?
А ви вірите в утопію, прогрес науки і що про наше здоров'я турбується уряд. Ну і наївний.

Цитата mudrak ()
Іспанський сором! Ну такий же відомий фейк, у Вас же є інтернет - провірте.
https://lviv1256.com/news/19-richnyy-student-z-lvivshchyny-raptovo-pomer-u-den-vaktsynatsii/ - це не фейк.
Цитата mudrak ()
Буду "регулярно оновлювати". Моє свідоме рішення, бо вірю в прогрес і в те, що Земля не плоска.
Коліться, вірте в прогрес, турботу держави про ваше здоров'я. Нажаль, багато вчителів не хотіли цього робити, але поставили в такі умови, що іншого виходу не було. До, того ж - це абсурдно, вимагати уколізацію педагогів, якщо вони від сили 10% від всього колективу школи становлять. Вся ця ситуація, що відбувається в Україні - повний фарс і доки такі як ви не скинете розових очків, нічого не зміниться. Нажаль, таких, більшість.
Далі дискусію думаю припиняти, так як вона беззмістовна, переконати уколених мені не вдається ні тут, ні в реальному житті, вони наче зомбі після процедури. Можливо, вже відчули наслідки для здоров'я, зокрема, помножений на 0 імунітет, але ніколи цього не визнають і продовжують жити переконанням, що уряд турбується про їхнє здоров'я. І те, що розтоптали Конституцію, закони не діють, для них це все вже не важливо. Чудо-укол отриманий, ейфорія на піку.
P.S. Коли депутата Слуги народу запитали, скільки вакцинованих серед депутатів, то він відповів, що ми не маємо право навіть про таке запитувати, оскільки це конфіденційна інформація, порушення законодавства про персональні дані. А коли директор школи вивішує список невакцинованих - це не порушення законодавства, вони царьки, а ми - кріпостні холопи. І так у всьому. Ви, пане, Мудрак, трохи спустіться з небес, відійдіть від ейфорії і пробуйте проаналізувати, що відбувається. Хоча, кому я це говорю, людині, яка вважає, що Конституцію не топчуть цими обмеженнями, закони не порушують і все, що відбувається, в рамках норми... Це ж треба, маючи доступ до інтернету, бути таким зомбованим. Що вони в той кисель мішають ))) ?

Додано (24.10.2021, 21:03)
---------------------------------------------
https://www.pravda.ru/news/health/1652395-timakov/ - читайте статтю, в ній деться, що вакциновані є більшими розповсюджувачами ковід, ніж невакциновані. Хоча, я не здивуюсь, що ви це назвете фейком.
https://www.fondsk.ru/news....60.html - і це фейк? Все фейки навкруги. Лише тотальна турбота про здоров'я у всьому світі. Ніякого зла не відбувається. Вірте далі в науку. Я такого знав, уколеного. Жалко, та він вже на тому світі.

Відредаговано: vasia - Нд, 24.10.2021, 21:40
mudrak Дата: Пн, 25.10.2021, 05:49 | Повідомлення № 53
Наполегливий учасник
Цитата vasia ()
Що вони в той кисель мішають ))) ?
Теж задавався цим питанняи, але не хотів озвучувати ... (Людина образиться, думав.). Як говорив герой відомого фільму - "Прекратим этот бесполезный разговор...." .А то ще до "сам дурак" добалакаємось. Ви вже наводите москальські ресурси як аргумент...
gry Дата: Пн, 25.10.2021, 17:26 | Повідомлення № 54
Досвідчений учасник
Рейтинг: 134
Підтирайтесь лопухом...
draker Дата: Ср, 27.10.2021, 07:12 | Повідомлення № 55
IT school admin
Нагороди: 3
Рейтинг: 134
Нвйефективніший засіб від COVID-19 - це часник. Не вилікує, але оточуючі дистанцію у 1,5 метри зберігати будуть.)))
kom_adm Дата: Пт, 29.10.2021, 09:09 | Повідомлення № 56
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Ви можете колотись експериментальними препаратами хоч кожен місяць, ніхто ж не проти. Але річ у тім, що це має бути ДОБРОВІЛЬНО. Бо те, що зараз примушують людей це робити під погрозами звільнення/відсторонення від роботи, ні в які рамки не лізе. Вони людей мають за стадо, що немає ніяких прав і лише зігнувши голову, має колотись. При цьому, якщо ввели вже для педагогів та держслужбовців обов'язкову вакцинацію, то чому ніхто не бере відповідальності за наслідки, якщо людина помре після вакцини чи отримає інвалідність. Чому вакцинація обов'язкова, а люди підписують документи, де вся відповідальність за процедуру виключно на них самих. Це нормально по вашому?
Шмигаль вчора гарно потролив народ, сказавши, що вакцинація в Україні добровільна.
Bandalak Дата: Пт, 29.10.2021, 14:46 | Повідомлення № 57
Лідер форуму
Нагороди: 45
Рейтинг: 291
https://life.pravda.com.ua/society/2021/10/25/246286/
mudrak Дата: Пт, 29.10.2021, 20:20 | Повідомлення № 58
Наполегливий учасник
Цитата kom_adm ()
колотись експериментальними препаратами
Препарати НЕ експериментальні.
Цитата kom_adm ()
погрозами звільнення
Знов "за рибу гроші"... тоді чому ви проходите "насильницький" щорічний медогляд і не обурюютесь, коли до роботи не допускають тих, хто його не пройшов? Ви МАЄТЕ ПРАВО не вакцинуватися і не лікуватися (навіть від сказу), але і я МАЮ ПРАВО не заразитися від вас.
Цитата kom_adm ()
відповідальність за процедуру виключно на них самих.
А хто має бути вам нянькою, ваше здоров'я перш за все ваша турбота. Є список протипоказань, з'ясовуйте, чи вам можна вакцинуватись.
vasia Дата: Пт, 29.10.2021, 23:39 | Повідомлення № 59
Часто заходить...
Цитата mudrak ()
але і я МАЮ ПРАВО не заразитися від вас.
ви довбень уколений. чого вам боятись заразитись, ви ж захищені.
Розповідали мені знайомі, як вакциновані хотядь по ТРЦ і ресторанах з температурою і ніхто їх не перевіряє, вони ж з ковід-сертифікатами і "не розносять" заразу. Це ж наскільки треба бути тупнем, щоб не розуміти, що так звані вакциновані розносять заразу не менше за невакцинованих. 
Цитата mudrak ()
Знов "за рибу гроші"... тоді чому ви проходите "насильницький" щорічний медогляд і не обурюютесь, коли до роботи не допускають тих, хто його не пройшов?
При щорічному медогляді відбувається насильницьке медичне втручання, що може потягти за собою важкі наслідки, в тому числі смерть? В нас оф. статистика говорить, що від вакцинації померло 118 людей. https://kp.ua/ua....-ljudej 
Я з ковідом контактую 2 роки, тісно. Ніразу не захворів. А може хворів, безсимптомно, не знаю, тести не робив. Імунітет треную постійно. То нащо мені факцина? Навіщо здоровим людям ця факцина, навіщо колять тим, хто нещодавно перехворів і має високий титр антитіл? Чому примусова (обов'язкова) вакцинація лише серед вчителів та держслужбовців, а для медиків - добровільна. 
Цитата mudrak ()
А хто має бути вам нянькою, ваше здоров'я перш за все ваша турбота.
Абсолютно безглузде твердження, яке тільки можна собі уявити. Мене примушують колотись, але відповідати за наслідки маю я, бо моє здоров'я - моя турбота. То може і вирішувати, колотись чи ні, також маю я? Я то розрахуюсь зі школи, то не проблема для мене. В районі і так не вистачає катастрофічно вчителів інформатики, хай за мене біолог чи географ читає. Мені моє здоров'я куди важливіше, ніж робота в безрозмірному дні під назвою "освіта".
mudrak Дата: Сб, 30.10.2021, 07:52 | Повідомлення № 60
Наполегливий учасник
Цитата vasia ()
ви довбень уколений
Ви таки не послухались, і продовжуєте... Нащо вам наводити якісь аргументи, Ви їх не чуєте... але я повторю ще раз, (професійний навик). Отже, зібралися, потерли височки - ПРИВИВКА ПОЛЕГШУЄ ПЕРБІГ ХВОРОБИ, але НЕ ГАРАНТУЄ НЕ ЗАРАЖЕННЯ. І ще, слова, які Ви використовуєте в полеміці, це, насамперед Ваша характеристика, підбирайте ті, що Вас гідні.
Цитата vasia ()
що від вакцинації померло 118 людей
Ви не помічає, як підміняєте слова, "після" не значить "від", і про це також вже говорили.
Цитата vasia ()
колотись чи ні, також маю я
Так, вирішуєте Ви, а держава вирішує, чи допускати невакцинованих до дітей. І не кажіть, що ситуація з ковідом не така як з іншими хворобами, наприклад поліомієлітом. Є невеликий відсоток дітей з противопоказаннями до прививки, і вони страждають через відмову вакцинуватися інших.
Цитата vasia ()
Навіщо здоровим людям ця факцина,
А Ви точно маєте вищу освіту? Критичне мислення? ... Взагалі, здатні допустити, що можете помилятись?  (Я можу, не спішіть з реплікою). Поки що  я впевнений, що правий,  а Ви жертва проросійської пропаганди, час нас розсудить.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Вакцінація від COVID-19 у вашій школі?
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2021.