Сб, 14.12.2019, 03:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Курйози з комп'ютерною технікою (Пропоную розказати про дивні випадки з технікою)
Курйози з комп'ютерною технікою
SLKuty Дата: Нд, 09.03.2008, 12:35 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Перестав працювати комп. провозився я з ним пів дня міняв всі частини нічого не помогло діагноз - полетіла мама - купив нову і все запрацювало.
Стара плата валялася по різних коробках цілий рік перекидалася з місця на місце. Вже хотів причепити на стенд замість застарілої від Рентіум-2
І якось на днях принесли мені в ремонт системний блок в якому не контачить клавіатура(перший раз за 20 років таке бачу)
перепаяти розбите гніздо - дуже важко треба спец паяльник і гніздо нове треба мати.
дістав я свою стару материнську плату гнізда в ній не такі і я переставив всі компоненти на свою "погану" плату і вона запрацювала.

Я думаю в кожного, хто займається ремонтом і налаголженням були подібні випадки. Розказуйте.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:32
Bandalak Дата: Сб, 14.05.2011, 19:46 | Повідомлення № 31
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Безбородько, заземлення надійне? Нульовий дріт від підстанції не відгорав? Блискавки не було? Вазони над робочим столом не поливали? Вранці молилися?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Курйози з комп'ютерною технікою (Пропоную розказати про дивні випадки з технікою)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.