Пт, 04.12.2020, 16:15
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Курйози з комп'ютерною технікою (Пропоную розказати про дивні випадки з технікою)
Курйози з комп'ютерною технікою
SLKuty Дата: Нд, 09.03.2008, 12:35 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Перестав працювати комп. провозився я з ним пів дня міняв всі частини нічого не помогло діагноз - полетіла мама - купив нову і все запрацювало.
Стара плата валялася по різних коробках цілий рік перекидалася з місця на місце. Вже хотів причепити на стенд замість застарілої від Рентіум-2
І якось на днях принесли мені в ремонт системний блок в якому не контачить клавіатура(перший раз за 20 років таке бачу)
перепаяти розбите гніздо - дуже важко треба спец паяльник і гніздо нове треба мати.
дістав я свою стару материнську плату гнізда в ній не такі і я переставив всі компоненти на свою "погану" плату і вона запрацювала.

Я думаю в кожного, хто займається ремонтом і налаголженням були подібні випадки. Розказуйте.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:32
Міша74 Дата: Чт, 23.10.2008, 20:55 | Повідомлення № 16
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (argun)
Треба запросити батюшку та освятити кабінет

Сиджу в кабінеті за компом, задумався. Входить батюшка і щиро (води не пожалів) святить кабінет і робочі монітори. Те, що лишилось на голові дибом стало. Але нічого, вже майже 3 роки після освячення працюють.
piktor Дата: Пн, 15.12.2008, 09:27 | Повідомлення № 17
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Мій старий комп'ютер реагував на присутність поруч деяких людей. Безпідставно зависав, глючив і т. д. Звісно, коли ті люди відходили далі - все починало нармально працювати.
unos Дата: Пн, 15.12.2008, 13:08 | Повідомлення № 18
Новий користувач
З настанням холодів системні блоки в моєму класі почали видавати довгі гудки (про відсутність оперативки).
Знімаю модуль, видаляю пил, замотую в фольгу на 2-3 хв.
Ставлю модуль назад, все (тьху-тьху!!!) працює.
piktor Дата: Пн, 15.12.2008, 14:04 | Повідомлення № 19
Активний учасник
Quote (unos)
Знімаю модуль, видаляю пил, замотую в фольгу на 2-3 хв.

Пил в системнику - це погано. В моїй колишній школі технічка щодня мила підлогу в класі, за два роки роботи комп'ютерів я не знайшов там нічого вартого уваги пилосмока. І ще одна "фішка" - не знаю, наскільки це спрацьовувало, але було запроваджено ще моїм попередником. Волога ганчірка при вході, об яку учні (та і я) витирали ноги.
Newbie Дата: Пн, 15.12.2008, 14:08 | Повідомлення № 20
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
у нас батюшка "продвинутий", спитав куди можна бризнути, щоб безпечно було :)
Комарик Дата: Пн, 15.12.2008, 21:07 | Повідомлення № 21
Прописаний назавжди
Рейтинг: 14
недавно мав нагоду зібрати комп 95-го року народження. багато бавився. один раз не працює миша, інший вже клавіатура не працює. потім клавіатура мигає коли залізо вмикаєш а зображення нема...
але в кінці кінців воно запрацювало.

проте справа не в тому. на тому компі стояв такий старий-старий привід, що ще читав 5-ти дюймові дискетки. на ньому написано, що він 89-го року випуску, але воно й досі працює!(щоправда в мене такої дискетки нема, але лямпочка блимала) тож маю тепер раритет. якщо знайду десь дискетку то собі на комп приладнаю. А хто знає є в Windows XP дрова на таку штуку? а якщо й нема то чи можна їх буде поставити?

piktor Дата: Вт, 16.12.2008, 09:13 | Повідомлення № 22
Активний учасник
Quote (Комарик)
А хто знає є в Windows XP дрова на таку штуку?

Наче повинна і так розпізнавати.
argun Дата: Вт, 16.12.2008, 11:51 | Повідомлення № 23
Активний учасник
Рейтинг: 47
Quote (Комарик)
А хто знає є в Windows XP дрова на таку штуку? а якщо й нема то чи можна їх буде поставити?

Наявність приводу визначається не системою а BIOSом. Треба виставити там наявність дисководу 5,25 дюймів.

Відредаговано: argun - Вт, 16.12.2008, 12:37
mouse Дата: Пн, 27.04.2009, 13:47 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Моя історія. Кінець навчального року. Все працює. Літо. Початок навчального року - 2 компа не вкл. Висновок ремонт. фірми МП, і МП+БЖ. Ось такі справи. Саме цікаво, що літом їх ніхто і не включає.
Dron Дата: Пн, 27.04.2009, 14:04 | Повідомлення № 25
Я тут недавно...
Quote (mouse)
Моя історія. Кінець навчального року. Все працює. Літо. Початок навчального року - 2 компа не вкл. Висновок ремонт. фірми МП, і МП+БЖ. Ось такі справи. Саме цікаво, що літом їх ніхто і не включає.
Скорее всего это из-за жары, конденсаторы на МП не смотрели? если повздувались то причина очевидна - высокая температура. Для компов жара и отсутсвие вентиляции еще хуже чем холод.
bambuchia Дата: Пн, 27.04.2009, 16:01 | Повідомлення № 26
Тут живе...
Рейтинг: 1
Купив колись я компа. Ну попрацював він умене з півроку і накрився - не включався. Протестував я його. Виявилося, що згоріла материнка. Десь через місяць, незнаю чому, я надумав ще раз перевірити її. Підключив - все ок, до цього часу працює.
piktor Дата: Пн, 27.04.2009, 16:07 | Повідомлення № 27
Активний учасник
Курйоз не зовсім з технікою, але навколоком'ютерний.
Моя студентка розповідала як в неї перестав працювати комп'ютері із-за вірусів. Мати негайно видала рекомендацію, що треба мити руки перед роботою. От така-то гігієна.
Вчитель Дата: Ср, 26.08.2009, 22:59 | Повідомлення № 28
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
Quote (timakkord)
І це при 20-річному стажі ремонтних робіт!!!!

Ага! А скільки разів після припаювання кабеля доводилось лаяти себе передостанніми словами (здогадались, накидна гайка НЕ НАДІТА на кабель!)

Додано (26.08.2009, 22:59)
---------------------------------------------
Було таке, клянусь! Ще тоді, коли почали з"являтись перші віруси (а компи були Іскра1030, ДВК-2, як щастя -Ямахи і Корвети), у мене на лаброб була така сцена: Студентка кричить на другу:"Не клади свій диск на мій, вірусяка перелізе! Сказала й сама реготала (інше слове не годиться), бо теоретично ВСІ студенти проходили через "ану потримай його (трупа! за ноги...)" (аналізували можливі несправності) на тому етапі було важко, але цікаво.

Відредаговано: Вчитель - Ср, 26.08.2009, 23:02
pet Дата: Пн, 25.01.2010, 16:03 | Повідомлення № 29
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (SLKuty)
дістав я свою стару материнську плату гнізда в ній не такі і я переставив всі компоненти на свою "погану" плату і вона запрацювала.

Є таке поняття- холодна пайка...Відійшов контакт, при перекидуванні "туди-сюди" контакти підігнувся і "прикипів" :)
Безбородько Дата: Сб, 14.05.2011, 11:37 | Повідомлення № 30
Тут живе...
Рейтинг: 4
Комп"ютери 2003 року випуску. Влітку проводимо ремонт, компи відключаємо. Після ремонту під"єднаний вчительський. 25 серпня 2006 і 25 серпня 2009 року на вчительському кампі виходять з ладу материнка, модем, принтер. Що цікаво, поломки однакові. Містика? чи інша причина?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Курйози з комп'ютерною технікою (Пропоную розказати про дивні випадки з технікою)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.