Ср, 21.02.2018, 03:31
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Курйози з комп'ютерною технікою (Пропоную розказати про дивні випадки з технікою)
Курйози з комп'ютерною технікою
SLKuty Дата: Нд, 09.03.2008, 12:35 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Перестав працювати комп. провозився я з ним пів дня міняв всі частини нічого не помогло діагноз - полетіла мама - купив нову і все запрацювало.
Стара плата валялася по різних коробках цілий рік перекидалася з місця на місце. Вже хотів причепити на стенд замість застарілої від Рентіум-2
І якось на днях принесли мені в ремонт системний блок в якому не контачить клавіатура(перший раз за 20 років таке бачу)
перепаяти розбите гніздо - дуже важко треба спец паяльник і гніздо нове треба мати.
дістав я свою стару материнську плату гнізда в ній не такі і я переставив всі компоненти на свою "погану" плату і вона запрацювала.

Я думаю в кожного, хто займається ремонтом і налаголженням були подібні випадки. Розказуйте.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:32
timakkord Дата: Чт, 13.03.2008, 21:01 | Повідомлення № 2
Часто заходить...
Нагороди: 2
Рейтинг: 14
Перестав працювати комп. провозився я години дві - не включається. Перевірив: кабель живлення, запобіжник у БЖ, фільтри, гасячі резистори - все ціленьке. Склав і кажу, що мабуть у мамі щось полетіло- не можу допомогти. А потім питаю хазяїна - хто останній виключав компа? Каже - сусідські діти. Звемо, питаємо чи не сам комп. виключився. Кажуть ні. І тут мале років 5-ти тягне свою ручку за системник, чимось клацає, жме - пуск і .... процес пішов.
І це при 20-річному стажі ремонтних робіт!!!!
Rus Дата: Пт, 28.03.2008, 22:38 | Повідомлення № 3
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Сьогодні також стався курйозний випадок з ПК.
Останнім часом з кожним ввімкненням компа потрібно було налаштовувати поточну дату та час. Я замінив BIOS-батарейку, після цього коли вимикаю комп програмним методом, сам БЖ не вимикається, в ХР пише "теперь питание компьютера можно отключить"! Можливо в BIOS є якісь налаштування? Підскажіть хто з таким зустрічався!!!

Відредаговано: Rus - Пт, 28.03.2008, 22:40
filnick Дата: Сб, 29.03.2008, 00:44 | Повідомлення № 4
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Три роки тому дзвонить одна знайома і благає допомогти, бо вже третій день не завантажується комп'ютер, а їй терміново здавати звіт. Пояснюю. що вже пізно, може завтра. Кидаю все і пізнім вечором їду за 20 км до неї додому. Пробую завантажити - пише відсутній загрузочний диск. Першим ділом глянув на дисковод - а там дискета із звітом... Дискету вийняв - комп завантажився. Курйоз у тому, що проїхав 40 км (туди і назад) тільки, щоб вийняти дискетку.
Bandalak Дата: Сб, 29.03.2008, 01:06 | Повідомлення № 5
Лідер форуму
Нагороди: 41
Рейтинг: 265
Одна знайома привезла з Італії новий Ноутбук з паролем на включення у біосі.
Пароль вона забула. Ми розібрали ноут, знімали на фотоапарат поетапно, щоб потім скласти.
Батарейки ми не знайшли! Що не робили, ніяк! Віддали її з порадою відвезти назад у Італію і здати в магазин. Вона у розпачі взяла ноут під паху і вийшла із школи, а при виході викинула його у сміттєвий бак. Мої учні знайшли і принесли мені його назад, а перед тим вже включали і дивилися його, навіть грали у гонки! Як вони підібрали пароль не знаю? А він був 1111.
Я звичайно подзвонив знайомі і за спонсорську допомогу віддав її комп!
filnick Дата: Сб, 29.03.2008, 13:18 | Повідомлення № 6
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
Віддали її з порадою відвезти назад у Італію і здати в магазин. Вона у розпачі взяла ноут під паху і вийшла із школи, а при виході викинула його у сміттєвий бак.

В Італії, здається, під новий рік викидають непотріб в сміття. smile
argun Дата: Сб, 29.03.2008, 14:06 | Повідомлення № 7
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (filnick)
Дискету вийняв - комп завантажився. Курйоз у тому, що проїхав 40 км (туди і назад) тільки, щоб вийняти дискетку

Подібне було і у мене. На щастя їхайти(та і йти, відстань десь 200м) не довелось. Розпитав по телефону як учора закінчили робочий день(виявилось, у кінці дня працювали з дискетою). Порадив вийняти дискету і все запрацювало. Але... через 3-4 дня ця ж людина дзвонить і благає допомогти - не працює комп. Розпитав, порадив вийняти дискету - все запрацювало :-). Більш не дзвонили.

filnick Дата: Сб, 29.03.2008, 16:51 | Повідомлення № 8
Мудрий вчитель
Ще один випадок, не досить смішний, але повчальний.
Влітку позаминулого року, поки був на роботі, ПК, як завжди, був ввімкнений у розетку (хоча мережевий фільтр був вимкненим). Була гроза. Прийшов додому - завантажив, комп працює ніби нормально, але коли спробував під'єднатися до інету (тоді користувався модемом діал-ап через телефонний провід) виявилося, що не не бачить компорту. Переставляв драйвери, міняв модем - все глухо. Коли перевірив з допомогою тестера виявилося, що компорт фізично вийшов з ладу. Але не тільки він. Згорів захист модема, полетіла мережева карта. Причина - скачок напруги під час грози. Прийшлось все купувати і переставляти. Висновок - під час грози обов'язково виймайте всі вилки з розеток, бо можете повторити мою ситуацію. Особливо це стосується не тільки володарів ПК, а й супутникових антен. Виймати потрібно кабелі від антени, що йдуть в тюнер чи в телевізор.
Lviza Дата: Сб, 29.03.2008, 23:06 | Повідомлення № 9
Тут живе...
Рейтинг: 3
В мене так почало писати після перепайки конденсаторів, але тільки в XP PROFESIONAL в HOME Edition вимикається сам...
Pentiume Дата: Пн, 14.04.2008, 16:51 | Повідомлення № 10
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 28
Ви не повірите, як впливає 13 число, саме місяць тому зникло відображення дисководу в папці мій комп'ютер , головне, дисковод підключений, і все раніше працювало. Систему часу не мав перетавляти, і ось 13 а саме вчора дисковод раптом з'явився. happy happy
filnick Дата: Пн, 14.04.2008, 21:01 | Повідомлення № 11
Мудрий вчитель
Quote (Pentiume)
Ви не повірите, як впливає 13 число

Я знаю багатьох людей, які цього дня не вмикають комп'ютер і тим більше не ходять в Інет.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 14.04.2008, 21:23 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (filnick)
Я знаю багатьох людей, які цього дня не вмикають комп'ютер і тим більше не ходять в Інет.

М-м-м-да.

Був реальний курйоз: міняв материнку і знизу розмістив штирі, на які вона мала кріпитись. Один випадково розмістив під платою. Прикрутив мамку, під’єднав все. Увімкнув, не працює. Через хвилину з мамки почав дим іти. Я перелякався, вимкнув компа. Розібрав знову і побачив свою оплошність. Вийняв лишній штир. Думав, мамці кришка. Скрутив: робить нормально, не гріється, причому вже 2.5 роки. Очевидно, нічого перегоріти не встигло.

igor Дата: Чт, 17.04.2008, 00:27 | Повідомлення № 13
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (Rus)
"теперь питание компьютера можно отключить"!

Попробуй свойства-заставка-питание-дополнительно-при нажатии кнопки включения вибери завершение роботи або подивися чи на всі системні устройства стоять драйвера
Gurin Дата: Чт, 28.08.2008, 13:31 | Повідомлення № 14
Новий користувач
Рейтинг: 0
В мене в комп'ютерному кабінеті є паранормальне місце. Справа ось у чому.
після ремонту в кабінета я вирішив зробити іншу розстановку робочих місць. Спочатку начебто нічого але згодом один із компів(7) почав періодично виключатись, з кожним дне все комп почав виключатись все частіше і частіше. Я звичайно приняв деякі міри, але неісправності невиявив. Вирішив поміняти сьомий і третій комп місцями, запрацювали два. Прошло декілька тижнів те саме почало відбуватись з третім компютером. Експеремент з перестановкою повторився, знову все гаразд. Ситуація повторювалась декілька раз. Вкіці кінців я вирішив розстановити копю'тери в попередню розсстановка. Проблема була вирішена. Можливо хто підкаже що насправді відбувалось!!!
argun Дата: Чт, 28.08.2008, 17:40 | Повідомлення № 15
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (Gurin)
Можливо хто підкаже що насправді відбувалось!!!

Треба запросити батюшку та освятити кабінет ;)
Але до цього, на всяк випадок, перевірте контакти резеток, і т.п.
Так як, при перестановці системників, змінювались параметри вилка-штепсель електричних з'єднань.
А першоначальний-кінцевий варіант - і був найбільш вдалий.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Курйози з комп'ютерною технікою (Пропоную розказати про дивні випадки з технікою)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.