Сб, 16.12.2017, 22:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 6 з 8«1245678»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » ІСУО - МММ від МОНУ (Запровадження "Інформаційної системи управління освітою")
ІСУО - МММ від МОНУ
Загорулько Дата: Пт, 14.12.2012, 11:40 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
У нашій школі планується запровадження ІСУО "Інформаційної системи управління освітою" як і у всіх інших школах району та мабуть і області. Як я зрозумів - потрібен комп'ютер, сертифікований по ТЗІ (технічному захисту інформації) для роботи з персональними даними. Відповідальність за нерозповсюдження персональних даних несе директор закладу та працівник, який буде вносити ці персональні дані учнів. Про гроші поки що не йдеться. На просторах Інтернету знайшов статтю про цю фінансову піраміду МММ-2012, ой ІСУО-2012 (що мабуть одне і теж саме).
http://www.gk-press.if.ua/node/7787
Прошу громаду висказати своє бачення проблеми. Хто з цим вже мав справу?

Дедальніше про створення Створення QR-код

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
nolk-v Дата: Чт, 11.09.2014, 15:16 | Повідомлення № 76
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 35
За словами розробників клінт ІСУО має у 10 разів менший функціонал ніж КУРС школа (може тому і є (чи Є) безкоштовним?). На перший погляд відмінності помітив у тому, що звіти (ЗНЗ-1 в першу чергу) набивати потрібно вручну - відсутня автоматична можливість переносити дані з бази. Але маємо ліцензію на КУРС школа - її і використовуємо. До речі, замовив додатковий ключ для програми - вже не привязані до приміщення школи - встановив на ноутбук.
NataliyG Дата: Пн, 15.09.2014, 17:30 | Повідомлення № 77
Активний учасник
Рейтинг: 37
Френди  у ФБ писали, що розробники Курсу Школа пропонують випробувний термін використання цього ресурсу безкоштовно. А ще з того ж таки ФБ отримала інформацію, що система Myschool працює над підключенням їх баз до системи ІСУО, яка до речі є безкоштовним продуктом. Чекаємо, а раптом буде все вирішено на краще. :)
gusar Дата: Вт, 14.10.2014, 20:46 | Повідомлення № 78
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
цього року оформлення сайт школа ІСУО повісили на мене як на вчителя інформатики, хто повинен цим займатися?
Pentiume Дата: Вт, 04.11.2014, 16:12 | Повідомлення № 79
Тут живе...
Рейтинг: 25
УРА!!!!
А у нас все відмовились заповнювати ІСОУ, грошей неамє, не проплатили ... , сказали економія державних коштів.
mul44 Дата: Ср, 05.11.2014, 16:21 | Повідомлення № 80
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 43
Цитата gusar ()
цього року оформлення сайт школа ІСУО повісили на мене як на вчителя інформатики, хто повинен цим займатися?
Мабуть відповідальна особа, на яку це повісили, якщо вам все рівно можете підійти до директора и сказати: або платіть гроші за цю роботу або я не буду її робити, а далі будь що буде
nolk-v Дата: Ср, 05.11.2014, 17:04 | Повідомлення № 81
Прописаний назавжди
Цитата mul44 ()
ідійти до директора и сказати: або платіть гроші за цю роботу або я не буду її робити,
Платити гроші за це 99% ніхто не буде, якщо у вас адекватна адміністрація домовляйтеся про відгули за адміністрування ІСУО. Як не крути, а краще вчителя інформатики навряд чи хто зможе робити дану роботу (якщо у вас не передбачено ставки інженера за штатним розписом).
argun Дата: Ср, 05.11.2014, 18:06 | Повідомлення № 82
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Цитата nolk-v ()
Як не крути, а краще вчителя інформатики навряд чи хто зможе робити дану роботу (якщо у вас не передбачено ставки інженера за штатним розписом).
Не факт. У нас есть учительница начальной школы, которая и винду переустановит и дрова подберет и разбирается в компе лучше чем некоторые учителя информатики. При этом - самоучка в компах.
mytya-23 Дата: Чт, 20.11.2014, 18:20 | Повідомлення № 83
Новий користувач
А у нас в районі я думав це все відмінять з приходом нової влади. Але ні. Все залишилось. Правда не вимагають вносити дані всих учнів і оновлювати інформацію на порталі. Просто сказали щоб скинули всі звіти. Взагалі то програма гарна. Її доопрацювати ще треба. Задумка чудова. Якби зробили щоб все через неї скидати в відділ освіти. а то писанини скільки. Інформацій. А так зайшли б там без мороки і хай дивляться на всі школи і отримують звіти. Шкода тільки що всі ці кошти йдуть не зрозуміло куди приватним особам а не держава цим займається.
У нас вона встановлена вже більше року. Мороки спочатку було поки повносили все. Але зараз нормально.
А взагалі то у нас все не через те місце робиться що потрібно. Наче щось зробили. Наче схоже на те, що за кордоном але гроші відмили а толком і не доробили.
+ ще людину треба брати на окремо оплачуване робоче місце щоб цим займалась, а не так як у нас повісять на плечі вчителя та ще й безкоштовно як завжди і тягни потім лямку.
nolk-v Дата: Чт, 20.11.2014, 20:47 | Повідомлення № 84
Прописаний назавжди
Цитата argun ()
Не факт. У нас есть учительница начальной школы, которая и винду переустановит и дрова подберет и разбирается в компе лучше чем некоторые учителя информатики. При этом - самоучка в компах.
Це скоріше виключення, чим правило. Хоча я знаю вчителів інформатики з дипломами, яких тіпає від спроби написати найпростішу програму. В той же час у нашому районі був хлопець, який перебуваючи на індивідуальном навчанні (інформатику в нього ніхто не читав - тоді індивідуальним планом не було передбачено), впевнено виграв районну олімпіаду і отримав диплом ІІІ ступеня на обласній. Відділ освіти кинувся нагороджувати вчителя, який готував до олімпіади - а його не знайшлося, бо учень самостійно опанував мову програмування і вмовив директора школи внести його в заявку на участь у райнному етапі. Зараз працює системним адміністратором на одному з підприємст району. Я до того все веду - що інформатику по великому рахунку(я не маю на увазі нинішню програму - на 90% курс для секретарок) - можна вважати видом мистецтва - і людині або ДАНО, або ніякий диплом не впихне нічого путнього в голову...
Spilberg Дата: Пт, 21.11.2014, 11:18 | Повідомлення № 85
Новий користувач
відмивка грошей як була так і зилишилась тільки з 30% відкатів стало 50% "йдемо в європу"))
gry Дата: Пт, 21.11.2014, 17:19 | Повідомлення № 86
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
Цитата mytya-23 ()
А так зайшли б там без мороки і хай дивляться на всі школи і отримують звіти.
 А паперові варіанти ЗНЗ-1, РВК-83 всерівно возимо паперові, здаємо.... То виникає закономірне питання КВН (кому воно нужне ???) і з якою метою його робити, якщо папір залишився ???
Зрозуміло, що
Цитата Spilberg ()
відмивка грошей як була так і зилишилась
Witalian Дата: Чт, 15.01.2015, 16:46 | Повідомлення № 87
Новий користувач
Рейтинг: 5
ІСУО - відмивання грошей, (але я вважаю - не просто відмивання, а обкрадання серед білого дня). Корупційна схема очевидна й для сліпого, тільки наші правоохоронні органи навіть пальцем не поворухнули в цю сторону. Та й чому дивуватися - коли більш резонансні справи стоять на місці. Кому справа до освіти і декількох десятків-сотень мільйонів гривень, які приватні фірми і чиновники за ними видурюють у галузі, яка сама по собі нічого не виробляє матеріального... Прикро, система працює і кожен по одинці нічого проти неї не зробить. З МОН та облуправлінь і інститутів виходять накази та листи, усні "рекомендації", які й надалі вимагають впроваджувати ісуо, а відповідно платити за програму, техпідтримку. На рівні облуправлінь в грудні 2014 р. почали поширювати інформацію, що ісуо стало власністю МОНУ. Де відповідні офіційні заяви, документи??? Деякі райони навіть листи вже почали писати - "У зв'язку з передачею порталу ІСУО у власність МОН України " і далі по тексту. Не навожу посилань, по фразі ви знайдете в гуглі такі листи. А МОНУ потім відхрещується від ісоу - не знаємо не чули не бачили, не обов'язково. До виконавців злочинних наказів системи - може не варто так її боятися, а керуватися здоровим глуздом?? Я не говорю, якщо ви помітили - чи ісуо потрібна чи непотрібна річ. Це інша справа. Але те, як і для чого створена ця схема - очевидна річ. Якщо хто не в курсі - знайдіть в інеті журналістське розслідування НАШІ гроші, там все по суті розкрито. Чому прокуратура й досі не зацікавилася цим питанням?
Не роблять наші керманичі висновків з історії, впевнений, що скоро вони про це сильно пошкодують. Не хочуть робити люстрації, боротися з корупцією - народ допоможе.
Бо коли бачиш таке відверте свавілля - рано чи пізно терпець увірветься, не за таке гинули люди на Майдані, не за таке воюють зараз на сході!

Відредаговано: Witalian - Чт, 15.01.2015, 16:53
skif Дата: Нд, 30.08.2015, 13:19 | Повідомлення № 88
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 49
ІСУО цього навч. року знову стартує. Вже усім обов'язково. Завтра буду розбиратися що за фрукт.
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 30.08.2015, 23:17 | Повідомлення № 89
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Цитата skif ()
Вже усім обов'язково.

Нормативний документ в студію!
nolk-v Дата: Пн, 31.08.2015, 16:08 | Повідомлення № 90
Прописаний назавжди
Цитата skif ()
ІСУО цього навч. року знову стартує. Вже усім обов'язково. Завтра буду розбиратися що за фрукт.
У нас і не призупинялося. Всі звіти за минулий рік здавали. В цьому році намагався спробувати створити розклад у КУРСі - крім ненормативної лексики нічого на думку не приходить (а хотілося б щоб за ті скажені гроші які сплачені за програму - хоч якась користь була) - в автоматичному режимі розподілило близько 50% навантаження)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » ІСУО - МММ від МОНУ (Запровадження "Інформаційної системи управління освітою")
Сторінка 6 з 8«1245678»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.