Чт, 26.04.2018, 01:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » ІСУО - МММ від МОНУ (Запровадження "Інформаційної системи управління освітою")
ІСУО - МММ від МОНУ
Загорулько Дата: Пт, 14.12.2012, 12:40 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
У нашій школі планується запровадження ІСУО "Інформаційної системи управління освітою" як і у всіх інших школах району та мабуть і області. Як я зрозумів - потрібен комп'ютер, сертифікований по ТЗІ (технічному захисту інформації) для роботи з персональними даними. Відповідальність за нерозповсюдження персональних даних несе директор закладу та працівник, який буде вносити ці персональні дані учнів. Про гроші поки що не йдеться. На просторах Інтернету знайшов статтю про цю фінансову піраміду МММ-2012, ой ІСУО-2012 (що мабуть одне і теж саме).
http://www.gk-press.if.ua/node/7787
Прошу громаду висказати своє бачення проблеми. Хто з цим вже мав справу?

Дедальніше про створення Створення QR-код

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
offside Дата: Чт, 26.09.2013, 23:16 | Повідомлення № 61
Тут живе...
Рейтинг: 9
Цитата (nolk-v)
напряму залежить від завантаженості вчителя - є можливість робимо, немає - то хай чекає своєї черги!!!
Правду написали.
NataliyG Дата: Нд, 22.12.2013, 17:14 | Повідомлення № 62
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
http://ekyrs.org/ua/contacts/ -
Я думаю прийшов час забанити цей проект. Ми платимо їм гроші тому їх завдання задовільняти наші  потреби. Я вам скажу в єдності сила. Закликаю усіх. Писати, дзвонити, питати, заставляти їх усіма можливими способами на нас реагувати. Якщо ми цього не зробимо то платитимемо їм в кишеню кожного року. А так хоч принаймі їм страшно буде, що ми  вимагаємо від них відповідати тій сумі, яка заплачена за цю програму. Я особисто починаючи від сьогодні буду просити цю систему удосконалюватися.

Додано (22.12.2013, 15:14)
---------------------------------------------
Що ніхто не знає координатів, як їх можна дістати? Нічого собі організація, вдумайтеся нас підписали на таку собі аферу, а ми їм навіть написати про свої думки: що працює, що не працює, як виправити помилку не можемо. Чи можемо, допоможіть напишіть хоч куди звертатися? На ті адреси, які є на сайтах писати і дзвонити нема сенсу бо не відповідають!

Bandalak Дата: Нд, 22.12.2013, 18:56 | Повідомлення № 63
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
Пані Наталю, заспокойтеся. Нічого Ви не знайдете і ніхто не знайде! Просто забийте!
У нас останнім часом все так робиться! Будь-який проект має єдину істинну мету - відмивання бабла! Це вже система по вертикалі та горизонталі!
Згадайте Інтершколу, Відкритий світ, 4G інтернет у кожну школу, моніторинг, нав'язливе продавання посібників і свягої дурниці, примусова підписка на друковані видання.... Продовжіть, хто може...
NataliyG Дата: Нд, 22.12.2013, 20:15 | Повідомлення № 64
Активний учасник
Цитата Bandalak ()
У нас останнім часом все так робиться! Будь-який проект має єдину істинну мету - відмивання бабла! Це вже система по вертикалі та горизонталі!
Може тому робиться,що ми забиваємо? Я думаю, якщо там є адреси, я доречі  уже писала, і на неї максимально писати вони щось таки приймуть до уваги. Отже якщо іншої адреси нема ось info@ekyrs.org адресу курсу школа. Ми так чи інакше платимо їм свої гроші, отже вони нам винні, а не ми їм. Ми повинні зробити так, щоб вони це відчули. Якщо кожного дня писати їм свої пропозиції і запитання. То вони на це якось відреагують. Чи не так?

Додано (22.12.2013, 18:15)
Або давайте знайдемо іншу адресу більш дієву. Бо забивати це здаватися!

Відредаговано: NataliyG - Нд, 22.12.2013, 20:15
Bandalak Дата: Нд, 22.12.2013, 21:09 | Повідомлення № 65
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
Не вірю!
Пиши не пиши, все-одно вони своє робитимуть!
От зібрався мільйон на майдані, і що? Допомогло? Їм як горохом об стіну! Світла в кінці тунелю, нажаль, не бачу!
vinohodov Дата: Нд, 22.12.2013, 21:23 | Повідомлення № 66
Прописаний назавжди
Рейтинг: 29
А в чому проблема? В нас вже третій рік все працює без нарікань і проблем, може вам потрібно щось підсказати? Звертайтесь.
NataliyG Дата: Нд, 22.12.2013, 21:54 | Повідомлення № 67
Активний учасник
Цитата vinohodov ()
А в чому проблема?
1 проблема наш відділ освіти заплатив за цю програму цього року велику суму в наслідок чого нам знизили премію і скоротили оплату за окремі кабінети. Питання -це так буде кожного року? Але це питання я хочу задати відповідальному за цю прогрму. Тобто питання хто має за це платити? І що якщо у нас на це немає грошей.

Додано (22.12.2013, 19:47)
Ага 2 проблема гроші заплатили в червні а ключі дали в грудні. Це теж так буде кожного року?

Додано (22.12.2013, 19:54)
А взагалі чому я користувач їх програми не можу написати їм листа? Чому нема якоїсь служби яка має на меті допомагати користувачам. Ми користувалися Класною оцінкою проблем нема звертаєшся і тобі дають відповідь це правильно так і має бути. Це при тому, що ресурс безкоштовний а тут платний ресурс, я як клієнт звертаюся, а мене ігнорують, чому?

FVO Дата: Чт, 26.12.2013, 13:36 | Повідомлення № 68
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Вообще не вижу в чем проблема. http://ekyrs.org/contacts/  по ссылке все контакты рабочие. И на письма отвечают и на телефоны.  Может вы свои предложения сюда выложите, обсудим.... Т.к.  не думаю что все ваши  усовершенствования  подойдут для всех.
NataliyG Дата: Чт, 26.12.2013, 19:55 | Повідомлення № 69
Активний учасник
Цитата FVO ()
по ссылке все контакты рабочие
Вже нарешті відповіли. Всім дякую.
Але є ще одна проблема я просила надіслати мені прайс. Скільки коштує, для якої школи, чи треба кожного року платити: на скільки часу ліцензія. Може десь в них на сайті є така інформація, вона ж напевне має бути доступною? Ага і ще мене цікавить контракт, тобто які зобов'язання вони беруть на себе, за ці гроші що отримують? А взагалі там десь є якісь взаємні зобов'язання десь, хтось бачив: ну там ви нам гроші, а ми вам за це...
Yura_Shrol Дата: Чт, 26.12.2013, 21:46 | Повідомлення № 70
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 56
Цитата NataliyG ()
Але є ще одна проблема я просила надіслати мені прайс. Скільки коштує, для якої школи, чи треба кожного року платити: на скільки часу ліцензія. Може десь в них на сайті є така інформація, вона ж напевне має бути доступною?
http://ekyrs.org/buy/
NataliyG Дата: Чт, 26.12.2013, 22:02 | Повідомлення № 71
Активний учасник
Дякую Yura_Shrol. Тобто дороговато - два роки дуже дорого, а потім залишилося вияснити, що таке технічна підтримка і чи можна від неї відмовитися.
Yura_Shrol Дата: Пт, 27.12.2013, 01:21 | Повідомлення № 72
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 56
Поставте демо версію і працюйте з нею по мережі, тоді ніяких ключів не треба, обмежень нема.
nolk-v Дата: Вт, 09.09.2014, 19:07 | Повідомлення № 73
Прописаний назавжди
Рейтинг: 35
На сайті https://isuo.org/ з'явилася вкладка "клієнт", можна скачати клієнт для роботи з базою ІСУО - відрізняється від КУРС школи лише рядком назви вікна -КУРС замінили на ІСУО. Чи отримував хто ключ для роботи через цей клієнт? Чи також потрібно за це платити як за КУРС?
PS. Вже здали звіт ЗНЗ-1
Justness Дата: Чт, 11.09.2014, 00:46 | Повідомлення № 74
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Колеги, щодо програми "КУРС: Школа" ось документ для роздумів http://hostingkartinok.com/show-image.php?id=413890b54c901e4dbbbc865637cc029d, і ще посилання, також для роздумів. https://mon.isuo.org/authorities/view/id/1
gu2in Дата: Чт, 11.09.2014, 08:31 | Повідомлення № 75
Досвідчений учасник
Нагороди: 8
Рейтинг: 270
Цитата Justness ()
ось документ для роздумів

Роздумуємо вже давно.. ;)
Нам ніяких вказівок щодо ІСУО поки що не давали, а ми самі не спішимо.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » ІСУО - МММ від МОНУ (Запровадження "Інформаційної системи управління освітою")
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.