Сб, 16.12.2017, 22:39
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 8«12345678»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » ІСУО - МММ від МОНУ (Запровадження "Інформаційної системи управління освітою")
ІСУО - МММ від МОНУ
Загорулько Дата: Пт, 14.12.2012, 11:40 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
У нашій школі планується запровадження ІСУО "Інформаційної системи управління освітою" як і у всіх інших школах району та мабуть і області. Як я зрозумів - потрібен комп'ютер, сертифікований по ТЗІ (технічному захисту інформації) для роботи з персональними даними. Відповідальність за нерозповсюдження персональних даних несе директор закладу та працівник, який буде вносити ці персональні дані учнів. Про гроші поки що не йдеться. На просторах Інтернету знайшов статтю про цю фінансову піраміду МММ-2012, ой ІСУО-2012 (що мабуть одне і теж саме).
http://www.gk-press.if.ua/node/7787
Прошу громаду висказати своє бачення проблеми. Хто з цим вже мав справу?

Дедальніше про створення Створення QR-код

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
offside Дата: Вт, 17.09.2013, 21:38 | Повідомлення № 46
Тут живе...
Рейтинг: 9
Я теж колись звертався у тех підтримку по ICQ. Спочатку щось пробували допомогти, а потім видали фразу типу у мене не видно тексту вашого повідомлення. Дослівно неможу пригадати, стало трохи смішно. Писали писали і тут опа, все.
yulya Дата: Вт, 17.09.2013, 22:02 | Повідомлення № 47
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Як би у нас красиво не  починали роботи, а в кінці виходить все через   ......  .Якщо,  на форумі писали, фірма-розробник не державна, то щодо наших власних даних, чи вони захищені? Хто буде мати доступ до цих даних? Я так розумію, що свою згоду на обробку персональних даних вже дали і тепер у цій програмі нашими даними будуть оперувати як самі забажають... А де ж тоді ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ, ГАРАНТОВАНИЙ КОНСТИТУЦІЄЮ?
Жозефіна Дата: Ср, 18.09.2013, 17:34 | Повідомлення № 48
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Цитата (yulya)
свою згоду на обробку персональних даних вже дали

При заповненні даних потрібно поставити "галочку" даю згоду на обробку персональних даних. Цю згоду працівники дали? Чи ви це за них вирішили? Тоді які питання.
NataliyG Дата: Чт, 19.09.2013, 21:15 | Повідомлення № 49
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата (Жозефіна)
При заповненні даних потрібно поставити "галочку" даю згоду на обробку персональних даних. Цю згоду працівники дали? Чи ви це за них вирішили? Тоді які питання.
Як на мене тут справа  не лише в згоді. Чому ми педагоги - освічені люди маємо погоджуватися на таку корупційну схему? Наша районна рада за впровадження даного курсу в школи заплатила 80 000 гривень. Скажете нам повезло, бо не збирали з вчителів та батьків. Та де там тепер економлять на всьому чому можна: оплаті за кабінети, харчуванню учнів, премії до дня вчителя. Я думаю ми маємо з цим боротися. Я ще не знаю як, але якщо не боротися завтра ми будемо платити за цю програму з власної кишені.
Ось тут є такі собі думки з цього приводу: Бізнес-проекти МОНмолодьспорту порушують права учнів та вчителів
gry Дата: Нд, 22.09.2013, 12:00 | Повідомлення № 50
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
http://news.mail.ru/inworld....mmail=1
Мабуть у наших східних сусідів немає такого - от і дивуються... B)
NataliyG Дата: Нд, 22.09.2013, 17:43 | Повідомлення № 51
Активний учасник
Цитата (gry)
Мабуть у наших східних сусідів немає такого - от і дивуються...
А як взагалі з цим боротися? Може організувати лист звернення до Міносвіти про відмову від участі в даному проекті?
swetikccc Дата: Нд, 22.09.2013, 18:58 | Повідомлення № 52
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Цитата (NataliyG)
А як взагалі з цим боротися? Може організувати лист звернення до Міносвіти про відмову від участі в даному проекті?

Звернутися в Антимонопольний комітет України.
nolk-v Дата: Нд, 22.09.2013, 19:13 | Повідомлення № 53
Прописаний назавжди
Рейтинг: 35
Цитата (Жозефіна)
Хто ВАС заставляє ставити галочки на згоді? Я навпаки повибивав усі ці галки навіть навпроти тих, хто такі згоди дав. Програма працює і без цього. Звіти ЗНЗ1, 83 РВК в автоматичному режимі заповнилися на УРА. Інформація на порталі подається у кількісному складі працівників та учнів. Так навіщо ж їм персональні дані. Без них все працює!!!
Newbie Дата: Ср, 25.09.2013, 09:01 | Повідомлення № 54
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
хто має досвід імпорту даних з excel в цю КУРС:ШКОЛА? прийшла інструкція, що є обов'язкові поля (піб, дата народження, стать) і для учнів і для вчителів. у мене питання: якщо обмежитись цим мінімумом, то звіти будуть формуватись? (я розумію, що деякі поля звіту треба буде вручну дозаповнити) чи доведеться потім все-одно довносити інформацію вручну по кожному учаснику? чи можна потім доіпортувати? або якщо зробити імпорт одного класу для проби, то потім можна доімпортувати решту? експериментувати на 1200 учнів якось не хочеться :)
E_L Дата: Ср, 25.09.2013, 09:24 | Повідомлення № 55
Тут живе...
Рейтинг: 31
Цитата (Newbie)
хто має досвід імпорту даних з excel в цю КУРС:ШКОЛА? прийшла інструкція, що є обов'язкові поля (піб, дата народження, стать) і для учнів і для вчителів. у мене питання: якщо обмежитись цим мінімумом, то звіти будуть формуватись? (я розумію, що деякі поля звіту треба буде вручну дозаповнити) чи доведеться потім все-одно довносити інформацію вручну по кожному учаснику? чи можна потім доіпортувати? або якщо зробити імпорт одного класу для проби, то потім можна доімпортувати решту? експериментувати на 1200 учнів якось не хочеться

Можно всё, о чём Вы спрашивали))) можно импортировать по одному классу, доимпотировать туда детей/людей  ;) Только для доимпорта надо создавать отделную таблицу. Чтобы понять, в каком виде надо создать таблицу для импорта - скачайте себе таблицу для экспорта, и в таком виде заполняйте. Маленький совет - фамилию, имя, отчество, улицу, дом и квартиру - делайте всё в разных колонках. прикреплю табличку, которую раздала всем кл.рук школы, они заполнили, я импортировала.
Прикріплення: 6319656.xls(26Kb)
Newbie Дата: Ср, 25.09.2013, 10:24 | Повідомлення № 56
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Цитата (E_L)
Можно всё, о чём Вы спрашивали))) можно импортировать по одному классу, доимпотировать туда детей/людей ;) Только для доимпорта надо создавать отделную таблицу. Чтобы понять, в каком виде надо создать таблицу для импорта - скачайте себе таблицу для экспорта, и в таком виде заполняйте. Маленький совет - фамилию, имя, отчество, улицу, дом и квартиру - делайте всё в разных колонках. прикреплю табличку, которую раздала всем кл.рук школы, они заполнили, я импортировала.
дуже дякую! у нас це треба на вчора, в буквальному сенсі - на 23.09, і хочеться з одного боку закрити питання, з іншого - не вносити "зайвої" інформації, а ще з іншого - не ускладнювати подальшу роботу, якщо ту інформацію потім все-одно необхідно довнести
mouse Дата: Ср, 25.09.2013, 15:34 | Повідомлення № 57
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Прочитав, посміхнувся. Ви ще не бачили роботу в ЄДЕБО. Там-то воно і регулярно і абсурдно, майже кожного дня.
drema911 Дата: Ср, 25.09.2013, 20:47 | Повідомлення № 58
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
Цитата (mouse)
Ви ще не бачили роботу в ЄДЕБО.
+100500
А особливо коли до цього ЄДЕБО немає доступу, бо у Києві якась аварія чи надзвичайна ситуація чи накази висять по 2 тижні...
NataliyG Дата: Ср, 25.09.2013, 22:12 | Повідомлення № 59
Активний учасник
Цитата (mouse)
Прочитав, посміхнувся. Ви ще не бачили роботу в ЄДЕБО. Там-то воно і регулярно і абсурдно, майже кожного дня.
Все це пахне песимізмом. Посміхніться нічого вони нам не зроблять. Ми все одно цю роботу будемо робити на вчора і на післявчора. Або взагалі після третього попередження.
nolk-v Дата: Чт, 26.09.2013, 14:08 | Повідомлення № 60
Прописаний назавжди
Рейтинг: 35
Все це пахне песимізмом. Посміхніться нічого вони нам не зроблять. Ми все
одно цю роботу будемо робити на вчора і на післявчора. Або взагалі після
третього попередження.

ПІДТРИМУЮ. Шановні колеги! У кого в посадових обов'язках записана повинність роботи з сайтом школи, КУРСом? Ніяких правових наслідків не може бути. Все це тримається на добровільній участі нас у даному проекті. ХАЙ КАЖУТЬ СПАСИБІ, що вже цим займаємося. Питання вчасності заповнення даних - напряму залежить від завантаженості вчителя - є можливість робимо, немає - то хай чекає своєї черги!!!

Відредаговано: nolk-v - Чт, 26.09.2013, 14:11
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » ІСУО - МММ від МОНУ (Запровадження "Інформаційної системи управління освітою")
Сторінка 4 з 8«12345678»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.