Сб, 16.12.2017, 22:25
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 8«1234578»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » ІСУО - МММ від МОНУ (Запровадження "Інформаційної системи управління освітою")
ІСУО - МММ від МОНУ
Загорулько Дата: Пт, 14.12.2012, 11:40 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
У нашій школі планується запровадження ІСУО "Інформаційної системи управління освітою" як і у всіх інших школах району та мабуть і області. Як я зрозумів - потрібен комп'ютер, сертифікований по ТЗІ (технічному захисту інформації) для роботи з персональними даними. Відповідальність за нерозповсюдження персональних даних несе директор закладу та працівник, який буде вносити ці персональні дані учнів. Про гроші поки що не йдеться. На просторах Інтернету знайшов статтю про цю фінансову піраміду МММ-2012, ой ІСУО-2012 (що мабуть одне і теж саме).
http://www.gk-press.if.ua/node/7787
Прошу громаду висказати своє бачення проблеми. Хто з цим вже мав справу?

Дедальніше про створення Створення QR-код

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Загорулько Дата: Нд, 11.08.2013, 22:26 | Повідомлення № 31
Часто заходить...
Рейтинг: 8
Модератору: сорри за репостинг. Но два топика на одинаковую тему. Отписался по текущему видению мною проблемы ІСУО. Написал в том, где больше постов. Хотя здесь было бы роднее, т.к. этот топик создан мной. Но проблема Всеукраинская, поэтому делить на "моё - не моё" не вижу смысла. Надо проблему обсуждать и решать сообща!!!

informatic.org.ua/forum/13-1913-5
Asha Дата: Вт, 27.08.2013, 22:13 | Повідомлення № 32
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго вечора!

Від ІСУО нікуди не дітися. У ВНЗ теж думали та сподівалися, що ЄДЕБО відмінять. Проте воно функціонує. Єдиним вирішенням питання є введення штатної одиниці "адміністратор ІСУО".
NataliyG Дата: Пт, 13.09.2013, 21:13 | Повідомлення № 33
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата (Asha)
Від ІСУО нікуди не дітися. У ВНЗ теж думали та сподівалися, що ЄДЕБО відмінять. Проте воно функціонує. Єдиним вирішенням питання є введення штатної одиниці "адміністратор ІСУО".
Мене більше хвилює хто за це платитиме? Використання ІСУО без курсу ШКОЛЕ неможливе. Чи я помиляюсь? Однак цей курс не безкоштовний. А в нас в районі, наприклад, врізали оплату за частину навчальних кабінетів, не платять премії, економлять на всьому чому тільки можна. Однак на придбання курсу "Школа" для шкіл району гроші знайшлися. Одже ми вже за це заплатили цього року. А ви?
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 13.09.2013, 22:12 | Повідомлення № 34
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Так, в нашій школі в цьому році відмінили доплату за всі навчальні кабінети. Що мала зарплата зростати, то падає. Дно під назвою "освіта" стає глибшим.
В нашому районі поки що затишшя щодо "Курс: школа". Мабуть не можуть знайти кошти.
offside Дата: Сб, 14.09.2013, 20:37 | Повідомлення № 35
Тут живе...
Рейтинг: 9
В нас теж економлять на всьому. Позабирали оплату кабінетів в багатьох людей. Зате листом нагадали за Курс школа. Мов оновіть інформацію. І все на мене. Це мій головний біль.
Mykola Дата: Нд, 15.09.2013, 01:17 | Повідомлення № 36
Я тут недавно...
Цитата (Asha)
Єдиним вирішенням питання є введення штатної одиниці "адміністратор ІСУО".
Цитата (offside)
І все на мене. Це мій головний біль.
Крім вчителя інформатики, в школі є ще класні керівники, секретар, соціальний педагог, заступник директора та інші...
Кожен має виконувати свої обов’язки.
Вчитель інформтики встановлює програми, налаштовує їх, створює робочі місця, роздає логіни та паролі, періодично робить резервні копії бази. Змінення в базі відправляє на портал ІСУО.
argun Дата: Нд, 15.09.2013, 09:27 | Повідомлення № 37
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Цитата (Mykola)
Крім вчителя інформатики, в школі є ще класні керівники, секретар, соціальний педагог, заступник директора та інші...
Я про це вже писав неодноразово.
Цитата (Mykola)
Вчитель інформтики встановлює програми, налаштовує їх, створює робочі місця, роздає логіни та паролі,
Я роблю тільки це. Паролі тільки для вчителів. Учням вони самі роблять.
Цитата (Mykola)
періодично робить резервні копії бази.
Це програма робить автоматично при запуску.
Цитата (Mykola)
Змінення в базі відправляє на портал ІСУО.
Це автоматично робить програма КУРС-САЙТ.

Тому робота з програмою мене зовсім не напряга. Якщо немає глюків з сервером розробників, бува і по кілька місяців не працюю з базою, все роблять відповідальні за свій сектор роботи.
Mykola Дата: Нд, 15.09.2013, 11:47 | Повідомлення № 38
Я тут недавно...
Цитата (argun)
Це програма робить автоматично при запуску.
Мав на увазі резервну копію бази на зовнішній носій.
Можливі різні ситуації: зламався комп’ютер, хтось ненавмисне пошкодив базу та ін.
offside Дата: Нд, 15.09.2013, 15:32 | Повідомлення № 39
Тут живе...
Цитата (Mykola)
Крім вчителя інформатики, в школі є ще класні керівники, секретар, соціальний педагог, заступник директора та інші...Кожен має виконувати свої обов’язки.
Вчитель інформтики встановлює програми, налаштовує їх, створює робочі місця, роздає логіни та паролі, періодично робить резервні копії бази. Змінення в базі відправляє на портал ІСУО.
Прийшов лист з відділу освіти, директор розписала на мене і завуча. Ну завуч палець об палець не вдарить щоб працювати на комп'ютері. Стоїть на столі і в розетку навіть не ввімкнений. Тільки нагадує ти бачив лист прийшов.
novichok Дата: Нд, 15.09.2013, 17:39 | Повідомлення № 40
Прописаний назавжди
Нагороди: 8
Рейтинг: 116
Кто слышал о таком "курс"е и для детсадиков?
argun Дата: Нд, 15.09.2013, 18:01 | Повідомлення № 41
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Цитата (novichok)
Кто слышал о таком "курс"е и для детсадиков?
Є таке. Називається КУРС: Дошкілля.
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 15.09.2013, 22:56 | Повідомлення № 42
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Цитата (Mykola)
Прямо гордість розпирає: які широкі обов'язки вчителя інформатики! Яка висока відповідальність! Яка, напевно, висока зарплата!  B)
yulya Дата: Вт, 17.09.2013, 20:43 | Повідомлення № 43
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Цитата (Пилипчук_О_П)
Вчитель інформтики встановлює програми, налаштовує їх, створює робочі місця, роздає логіни та паролі, періодично робить резервні копії бази. Змінення в базі відправляє на портал ІСУО.Прямо гордість розпирає: які широкі обов'язки вчителя інформатики! Яка висока відповідальність! Яка, напевно, висока зарплата! B)
 Доброго вечора, шановні колеги.
Погоджуюся з паном Пилипчуком О.М., бо вчитель інформатики як супермен: уроки провів, до олімпіади підготував,  вчителям -чайникам допоміг (надрукувати, скачати тощо), адміністрації в першу чергу допоміг, а якщо (як, наприклад,  Я) працювати педагогом-організатором, то вся комп'ютерна робота "бажає" тільки мене. І тут приходить час здавати звіт ЗНЗ-1.
Запишу свої "враження" від роботи з програмою.....
По-перше, відповідальна по школі за програму заступник з НВР. (Не знаю перед ким, але відповідає добре і своєчасно як я працює з цією програмою).
По -друге, коли настав час у цьому навчальному році заповнювати КУРС, мене навіть не просили допомогти, це виглядало так, наче б то це мій обов'язок заповнювати базу даних.
Витративши 3 повні робочі дні випустили 11 та 9,  "запустили" 10 та 1-і класи, підкоригували мігрантів з класу в клас, зі школи в школу. І почали звіт роботи.
І..... звіт "зробив" нас. Бо на четвертий день роботи я відкриваю програму, а в ній інформація та, яка була три дні назад. Наче б то моєї роботи і не було. Як підказав координатор, перейшла на вчорашню дату і..., о диво, все на місці. Крім, цього виявилось, що класні керівники не в змозі підрахувати станом на 01.01.2014 скільки дівчат віком ...., та хлопців. Всю школу перерахували. ( 620 учнів)
Загалом, 4 дні викинутих з життя, "наєзд" директора, що працювати і вночі треба аби своєчасно звіт здати. В кінці себе запитала, чому б не відмовитися, адже не я відповідаю за цю програму. Але відмовитись так і не змогла.
Я думаю, що у кожного з вас стільки вражень і побажань, що вистачить на повноцінну книгу.

Відредаговано: yulya - Вт, 17.09.2013, 20:46
offside Дата: Вт, 17.09.2013, 21:09 | Повідомлення № 44
Тут живе...
Ми швидше звіти здамо за допомогою ворд або екселя чим ото сидіти і час витрачати.
Цитата (yulya)
По-перше, відповідальна по школі за програму заступник з НВР. (Не знаю перед ким, але відповідає добре і своєчасно як я працює з цією програмою).По -друге, коли настав час у цьому навчальному році заповнювати КУРС, мене навіть не просили допомогти, це виглядало так, наче б то це мій обов'язок заповнювати базу даних.
І в мене теж саме.
А ще бувають сюрпризи від програмки. Одного дня скачались і встановились оновлення, ну думаю гляну що і до чого там. Шукати ярлик, а нема. Глянув в папку з програмою, екзе файла немає, видалився. Отак от. Прийшлось скачувати з сайту та перевстановлювати.
yulya Дата: Вт, 17.09.2013, 21:29 | Повідомлення № 45
Часто заходить...
Рейтинг: 3

Цитата (offside)
А ще бувають сюрпризи від програмки
Як, наприклад,  базу сформували, можна переходити до звіту. Тільки відкриваю звіт, програма вимикається. Запускала я цю програму 10 разів. (Працювала на ноутбуці, який по локал. мережі зберігав інформ. на головному). Запускаю програму на головному, а воно пише : час на використання демо-версії вичерпано,  купіть новий ключ або зверніть у тех.сервіс. І все ! Чекаємо місцевого координатора, який "шаманіл" над ноутом.
А головне, до тех. підтримки ні разу не додзвонились, весь час зайнято. Як казали на вебінарі, дзвоніть у вечері, коли працівники тех. підтримки не так зайняті. Звісно, я на роботі живу, чому б у вечері і не зателефонувати??????!!!!!!
Немає таких слів, якими можливо описати враження від "КУРС.Школа"
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » ІСУО - МММ від МОНУ (Запровадження "Інформаційної системи управління освітою")
Сторінка 3 з 8«1234578»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.