Чт, 24.08.2017, 08:05
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 8«123478»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » ІСУО - МММ від МОНУ (Запровадження "Інформаційної системи управління освітою")
ІСУО - МММ від МОНУ
Загорулько Дата: Пт, 14.12.2012, 12:40 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
У нашій школі планується запровадження ІСУО "Інформаційної системи управління освітою" як і у всіх інших школах району та мабуть і області. Як я зрозумів - потрібен комп'ютер, сертифікований по ТЗІ (технічному захисту інформації) для роботи з персональними даними. Відповідальність за нерозповсюдження персональних даних несе директор закладу та працівник, який буде вносити ці персональні дані учнів. Про гроші поки що не йдеться. На просторах Інтернету знайшов статтю про цю фінансову піраміду МММ-2012, ой ІСУО-2012 (що мабуть одне і теж саме).
http://www.gk-press.if.ua/node/7787
Прошу громаду висказати своє бачення проблеми. Хто з цим вже мав справу?

Дедальніше про створення Створення QR-код

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
eve11 Дата: Нд, 16.06.2013, 12:22 | Повідомлення № 16
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Пообщалась с коллегами. Обнаружилась удивительная вещь: в некоторых школах нашего города руководители знают значение слова "документооборот" и правильно его понимают. В результате на совещание по ІСУО в качестве "відповідальної особи" идет секретарь, отвечать будет секретарь. Поразительно! И не может не радовать.

Відредаговано: eve11 - Нд, 16.06.2013, 12:39
argun Дата: Пн, 17.06.2013, 10:13 | Повідомлення № 17
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
У нас в місті відповідальні за базу даних заступники директорів з НВР. На мій погляд секретар не може відповідати за базу данних школи, тільки керівництво. Вчителі інформатики відповідають за роботу бази. Тобто я повинен забеспечити доступ до бази з комп'ютерів завучів та секретаря і свого вчительського. А хто і що туди вносить мене зовсім не обходить. На всі питання вчителів що вносити а що ні - кажу, звертайтесь до відповідального за базу завуча, тількі він пояснить правільно(хоч іноді бува зовсім навпаки).
Цитата (eve11)
спрощення процедури документообігу
Щось, на прикладі нашої школи, я цьогь не помітив.

Відредаговано: argun - Пн, 17.06.2013, 10:14
gry Дата: Пн, 17.06.2013, 19:17 | Повідомлення № 18
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 100
Цитата (argun)
звертайтесь до відповідального за базу завуча,
А якщо вчитель інформатики + завуч?   В посадових обов’язках ні в одного, ні в другого не записано цей "кусок" роботи...Знову безкоштовна робота -   сайт, "Щоденник", і.т.д....
argun Дата: Пн, 17.06.2013, 19:46 | Повідомлення № 19
Прописаний назавжди
Цитата (gry)
А якщо вчитель інформатики + завуч?
Якщо він призначений відповідальним за базу - з однієї сторони добре, все робить сам за себе(у мене іноді завуч приходе з проханням допомогти щось зробити в базі - приходиться допомогти. якщо мені швидше зробити самому, чим їй пояснювати, а іноді просто не хоче сама робити, тоді відмовляю), з другої погано бо:
Цитата (gry)
Знову безкоштовна робота - сайт, "Щоденник", і.т.д....
За двох.....
На щастя "Щоденником" нас не тероризують. Зато електроні журнали на "Мої знання", бо вони пов'язані з базою.
eve11 Дата: Ср, 19.06.2013, 13:42 | Повідомлення № 20
Новий користувач
Были на совещании. Возмущены до предела. Попросили летом поработать, до сентября сделать базу. "Попросили"="приказали". Что тут скажешь? Учителя ведь не люди, а андроиды нового поколения, завучи - тем более. Следовательно, отдыхать им не нужно.
Ответственным должен быть завуч, кстати, а вот исполнителем - ..... Тут уж какой завуч  и на что горазд. Обещали решить вопрос об оплате лицензии, как я поняла, из городского бюджета. Но не факт. Ударно поработаем на харьковскую фирму "Курс" и МОН...
Прикріплення: 7696298.jpg(98Kb)

Відредаговано: eve11 - Ср, 19.06.2013, 13:57
argun Дата: Ср, 19.06.2013, 14:50 | Повідомлення № 21
Прописаний назавжди
Цитата (eve11)
Ответственным должен быть завуч, кстати, а вот исполнителем - ..... Тут уж какой завуч и на что горазд.
У нас було так:
Первинні налаштування зробив я, вчитель інформатики.
Данні про співробітників частково внесли з завучем, потім вона пригрузила лаборанта.
Дані про учнів вносили класні керівники.
Навантаження я відмовися робити, бо краще завуча ніхто не знає що з чим зводити, пояснив тількі про спарення уроків. Завуч потикалась, і вирішила що лаборант умніша за неї і зробить краще(так і вийшло). В кінцевому варіанті допомогаю прибрати глюки.
Звіти не роблю, відмовився одразу.
Після створення розкладу створюю сторінки журналу - чим їм пояснювати, швидше зробити самому. (Хоч це займає і багато часу, але безкоштовно спішити нікуди :)     І є ще деякі плюси)
Протягом семестру відповідаю тільки за доступ до бази, як писав вище. Звуч додає/видаляє співробітників, кл.керівники - учнів. Інколи приходиться спілкуватися з розробниками. Вони реаугують швидко (бо це їх глюки).
Цитата (eve11)
Обещали решить вопрос об оплате лицензии, как я поняла, из городского бюджета. Но не факт.
Ми заплатили один раз із фонду школи, якшо не помиляюсь 2400. Це було 2 роки тому. Поки ніхто не вимагає платити, та і хто платитиме за некоректно працюючу базу.
eve11 Дата: Ср, 19.06.2013, 14:59 | Повідомлення № 22
Новий користувач
В общем, все заняты, все загружены - никто не ушел "обиженный" )))). 
"Звуч додає/видаляє співробітників, кл.керівники - учнів." - т.е. каждый подходит к компу с базой и вводит, все это сами умеют делать).
balamut_13 Дата: Ср, 19.06.2013, 21:49 | Повідомлення № 23
Часто заходить...
Рейтинг: 15
Цитата (argun)
та і хто платитиме за некоректно працюючу базу
+100

Це розробники повинні нам платити за моральну шкоду ;)
argun Дата: Чт, 20.06.2013, 14:52 | Повідомлення № 24
Прописаний назавжди
Цитата (eve11)
В общем, все заняты, все загружены - никто не ушел "обиженный" )))). "Звуч додає/видаляє співробітників, кл.керівники - учнів." - т.е. каждый подходит к компу с базой и вводит, все это сами умеют делать).
Это о чем? :)
Умеют, если не дураки, и если умеют читать и слушать. А дураков в школе вроде бы не держат.
Ну откажитесь делать бесплатно эту работу.

Відредаговано: argun - Чт, 20.06.2013, 15:14
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 04.07.2013, 01:59 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 299
Цитата (argun)
А дураков в школе вроде бы не держат.
Але ж і не дуже женуть... :)
vitya111 Дата: Ср, 07.08.2013, 11:30 | Повідомлення № 26
Новий користувач
На цій програмі круто хтось підняв капітал і хоче забезпечити свою безбідну старість, а ми, отримуючи кошти лише за години які читаємо, зобов'язані виконувати забаганки товстосумів і мільйонерів. Не нагадує чимось панщину, чи рабство?
При словах - я це не буду робити - зразу стоїть відповідь - заяву на стіл, а я візьму на роботу того, хто буде це робити!!! Тому ми, вчителі інформатики, зобов'язані все робити, в чому зустрічається слово комп'ютер. І за цю роботу ніхто не доплачує і доплачувати не буде!!!

Все літо пішло на створення бази вчителями інформатики, заучами, директорами... І це ще не кінець!!!

Відредаговано: vitya111 - Ср, 07.08.2013, 11:33
eve11 Дата: Ср, 07.08.2013, 13:02 | Повідомлення № 27
Новий користувач
У нас по местному телевидению уже даже отчитались о проделанной работе!   http://tribun.com.ua/13604
argun Дата: Ср, 07.08.2013, 15:22 | Повідомлення № 28
Прописаний назавжди
Цитата (vitya111)
Все літо пішло на створення бази вчителями інформатики, заучами, директорами... І це ще не кінець!!!
Какие меры вы(и указанные вами заучи, директора) приняли по борьбе с этим произволом, чтобы ему пришел конец?
serbor Дата: Чт, 08.08.2013, 18:27 | Повідомлення № 29
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Цитата (vitya111)
Все літо пішло на створення бази вчителями інформатики, заучами, директорами
А что, у вас в отпуск завучи, директора и учителя информатики не пошли?
У нас просто в школе не было никого, кроме хозяйственного персонала и одного представителя администрации, какая может быть работа с базой данных?
argun Дата: Чт, 08.08.2013, 18:51 | Повідомлення № 30
Прописаний назавжди
Цитата (serbor)
У нас просто в школе не было никого, кроме хозяйственного персонала и одного представителя администрации, какая может быть работа с базой данных?
У нас так же. Люди сами себе создают проблемы. А потом удивляются, почему учителями помыкают.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » ІСУО - МММ від МОНУ (Запровадження "Інформаційної системи управління освітою")
Сторінка 2 з 8«123478»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.