Чт, 17.08.2017, 18:28
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Вчитель по програмуванню
Вчитель по програмуванню
KrisSik Дата: Вт, 04.12.2012, 23:44 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго дня. В школі я вивчаю мову програмування Free Pascal вже 3 рік і я нею дуже захопився. Я майже щодня ходжу на факультативи з програмування, але мені там чомусь не дуже подобається. Не подобається мені те, як викладає вчитель. Я його не завжди повністю зрозумію, і тому повинен перепитувати значення тої чи іншої функції в приятелів, які також зі мною там вчаться. Я хотів запитати, чи є такі "програмісти" чи вчителі, які могли б мене вчити он-лайн (наприклад по скайпу). На рахунок книг - більшість книг написані для Turbo Pascal або російською. Російською я дуже погано сприймаю матеріал і тому не можу вчитись з російських книг. Рівень моїх знань програмування на Free Pascal не є початковим (для приблизного уявлення - я можу здебільшого розв'язувати задачі 15-25% на сайті ACMP.RU (не сприйміть за рекламу)). Дякую за увагу, чекаю Вашої[/warning] відповіді.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: KrisSik - Вт, 04.12.2012, 23:45
Ktara Дата: Ср, 05.12.2012, 00:03 | Повідомлення № 2
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 275
а на сайте ACMP.RU материал (особенно условия задач) на русском нормально воспринимается?
bgd Дата: Ср, 05.12.2012, 00:41 | Повідомлення № 3
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Quote (KrisSik)
Доброго дня. В школі я вивчаю мову програмування Free Pascal вже 3 рік і я нею дуже захопився. Я майже щодня ходжу на факультативи з програмування, але мені там чомусь не дуже подобається. Не подобається мені те, як викладає вчитель. Я його не завжди повністю зрозумію, і тому повинен перепитувати значення тої чи іншої функції в приятелів, які також зімною там вчаться. Я хотів запитати, чи є такі "програмісти" чи вчителі, які могли б мене вчити он-лайн (наприклад по скайпу). На рахунок книг - більшість книг написані для Turbo Pascal або російською. Російською я дуже погано сприймаю матеріал і тому не можу вчитись з російських книг. Рівень моїх знань програмування на Free Pascal не є початковим (для приблизного уявлення - я можу здебільшого розв'язувати задачі 15-25% на сайті ACMP.RU (не сприйміть за рекламу)). Дякую за увагу, чекаю Вашої відповіді.

Quote (KrisSik)
а на сайте ACMP.RU материал (особенно условия задач) на русском нормально воспринимается?

А хіба дуже принципово на якій мові написана книга???
І взагалі хіба у вашій школі не вивчається російська мова, хоча б як факультатив???
І як написала Ktara, сайт ACMP.RU є російськомовним, як ви тоді там розв'язуєте задачі???
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 05.12.2012, 02:36 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 294
Quote (KrisSik)
Я майже щодня ходжу на факультативи з програмування

Де їх стільки взялося? :)

Quote (KrisSik)
Не подобається мені те, як викладає вчитель.

Вчіться самостійно! Принаймні мені це вдалось.
Факультативи і можливість спілкування зі вчителем експлуатуйте по максимуму, але розраховуйте лише на себе.

Quote (KrisSik)
більшість книг написані для Turbo Pascal

Це справді стало проблемою? Тоді Ви вже експерт у Паскалі і з простим вчителем Вам справді має бути нудно... ;) Програмний код олімпіадних задач з програмування, написаний у Turbo Pascal, здебільшого без проблем працює у Free Pascal. Просто іноді працює краще, але це вже інша тема.

Quote (KrisSik)
Я хотів запитати, чи є такі "програмісти" чи вчителі, які могли б мене вчити он-лайн (наприклад по скайпу).

Систематичні заняття через Скайп коштуватимуть не менше ніж звичайні репетиторські заняття. Воно Вам треба? З іншого боку: Ви маєте непоганий стартовий капітал
Quote (KrisSik)
я можу здебільшого розв'язувати задачі 15-25% на сайті ACMP.RU

Шукайте не вчителя, а нормальну книжку і збірник задач.
SLKuty Дата: Ср, 05.12.2012, 20:44 | Повідомлення № 5
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Якщо ви три роки займаєтеся Паскалем то вам вже пора переходити на щось серйозніше наприклад на C++
на Паскалі далеко не заїдеш
у вищих навчальних закладах вже Паскаль не вивчають, а зразу Дельфі
А як у вас справи з іншими предметами?
Ви зможете набрати достатню кількість балів на ЗНО щоб вступити до ВНЗу
Може не варто стільки часу витрачати на Паскаль
А книги є і на українській мові.
напишіть мені на SLKuty@meta.ua поспілкуємося і може щось придумаємо
KrisSik Дата: Ср, 05.12.2012, 21:53 | Повідомлення № 6
Новий користувач
bgd, Ktara, умову задачі я можу перечитати декілька разів і розібрати, а якщо я буду так розбирати кожну сторінку книжки, то це займе не мало часу... а мені ще й, як сказав SLKuty, до ЗНО готуватися) Дякую всім!
Zuck Дата: Вт, 26.11.2013, 22:02 | Повідомлення № 7
Новий користувач
Будь ласка допоможіть. Треба створитидодаток з допомогою якого введене десяткове число переводиться в вісімкове у мові с++.
Ktara Дата: Вт, 26.11.2013, 22:54 | Повідомлення № 8
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 275
Цитата Zuck ()
Будь ласка допоможіть. Треба створитидодаток з допомогою якого введене десяткове число переводиться в вісімкове у мові с++.
мы не выполняем домашних заданий :)
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 27.11.2013, 00:20 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
... а от проконсультувати можемо :)

Раджу опрацювати: http://www.victoria.lviv.ua/html/oit/html/lesson2.htm
Zuck Дата: Ср, 27.11.2013, 22:33 | Повідомлення № 10
Новий користувач
это не домашнее задание
алгоритмы решения у меня есть.
тут скорей уточнение надо. код до конца не могу доработать.
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 27.11.2013, 23:06 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Код в студію! :)
swetikccc Дата: Ср, 27.11.2013, 23:41 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 336
Зовсім дивна тема.
Один займаеться програмуванням не знаючи ніякоі мови крім украінськоі, другий елементарну комбінацію цілочисленного ділення і залишку від ділення записати мовою програмування.:-)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Вчитель по програмуванню
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.