Сб, 03.12.2016, 19:42
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Матеріали до підручника
Матеріали до підручника
tanjaua1 Дата: Вт, 29.11.2011, 20:43 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Здравствуйте! Кто подскажет, где можно скачать диск с материалами к учебнику Ривкинд И.Я. Информатика 10 класс (академический , профильный уровень)(2011). Спасибо.

[admin]Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
balamut_13 Дата: Вт, 29.11.2011, 22:51 | Повідомлення № 2
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 15
Quote (tanjaua1)
Здравствуйте! Кто подскажет, где можно скачать диск с материалами к учебнику Ривкинд И.Я. Информатика 10 класс (академический , профильный уровень)(2011). Спасибо.

Подивіться на allinf.at.ua
Vashchuk Дата: Вт, 17.04.2012, 09:09 | Повідомлення № 3
Новий користувач
Рейтинг: 0
Добрий день! Не могли б підказати, які ще підручники (яких авторів) можна знайти, крім підручника І.Я. Рівкінда? Дуже треба! :o
Вчитель-з-Києва Дата: Вт, 17.04.2012, 10:31 | Повідомлення № 4
Прописаний назавжди
Рейтинг: 7
Quote (Vashchuk)
Не могли б підказати, які ще підручники (яких авторів) можна знайти

См. aspekt-edu.kiev.ua Там можна скачать полный текст учебника 11 кл. стандарт.
Безбородько Дата: Чт, 19.04.2012, 21:31 | Повідомлення № 5
Тут живе...
Рейтинг: 4
Quote (Vashchuk)
Добрий день! Не могли б підказати, які ще підручники (яких авторів) можна знайти, крім підручника І.Я. Рівкінда? Дуже треба!

Shkolyar.com.ua (Підручники Н.В. Морзе та ін...)

Додано (19.04.2012, 21:31)
---------------------------------------------

Quote (tanjaua1)

Подивіться http://sayt-portfolio.at.ua/index/informatika_10_klas/0-18

Відредаговано: Безбородько - Чт, 19.04.2012, 21:19
Yura_Shrol Дата: Ср, 12.09.2012, 20:28 | Повідомлення № 6
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 40
У кого є диск до навчального посібника "Основи візуального програмування" авт. Кащеєв Л.Б. і ін.?
Поділіться будь-ласка!
volodschool2 Дата: Ср, 12.09.2012, 21:30 | Повідомлення № 7
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 206
Yura_Shrol, див. ОП
Warwara Дата: Пн, 26.10.2015, 22:39 | Повідомлення № 8
Новий користувач
Рейтинг: 4
А мені можна посилання на диск до навчального посібника "Основи візуального програмування" авт. Кащеєв Л.Б. і ін.?
ilona_15 Дата: Вт, 27.10.2015, 18:02 | Повідомлення № 9
Тут живе...
Рейтинг: 8
І я буду вдячна за диск.
TYP Дата: Вт, 27.10.2015, 20:28 | Повідомлення № 10
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 28
Давненько я вже не запускав Delphi. Почитав я цього посібника. Якось непослідовно викладено матеріал як на мій погляд. Особливо якщо врахувати що авторькі слова "Цей посібник має на меті навчити візуального програмування відсамих азів. Учні послідовно вивчають усі етапи готування програми... ". В процесі описі опису автор розповідає про Msgbox та реакцію на його кнопки через умовний оператор, а пізніше вже дає саме поняття умовного оператора. Теж саме з " := ". Або В лабораторній роботі про покрокове налагодження програм пропонується цикл який також подається пізніше.  Де ж послідовність?
ilona_15 Дата: Вт, 27.10.2015, 20:44 | Повідомлення № 11
Тут живе...
Рейтинг: 8
Цитата TYP ()
Давненько я вже не запускав Delphi.
Дякую.
А мені ось такий посібник подобається для практичних робіт і діти з задоволенням створюють програми. - автор Віталій Бублик "Створюємо проекти мовою Delphi".
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 27.10.2015, 21:02 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 161
Цитата TYP ()
Давненько я вже не запускав Delphi. Почитав я цього посібника.

Досить переглянути вступ, щоб помітити, що посібник належним чином не відредагований (хоча, можливо, це стосується тільки вступу). Там згадуються "мови-інтерпретатори" (замість інтерпретованих мов), "візуальні мови ... C++ Builder або C#" (хоча C++ Builder - це не мова, а середовище програмування, і ні C++, ні C# не є візуальними мовами), "мова Object Pascal ... спочатку створювалася як навчальна" (як відомо, для навчальних цілей створено мову Pascal, а Object Pascal - це результат еволюції Паскаля не як навчальної мови, а як професійної мови програмування).

Відредаговано: Пилипчук_О_П - Вт, 27.10.2015, 21:03
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Матеріали до підручника
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.