Вт, 21.05.2019, 15:20
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Електронний підручник з інформатики (Створення та використання)
Електронний підручник з інформатики
INKA Дата: Чт, 31.01.2008, 18:14 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Таку тему інноваційного проекту я собі недавно обрала..
Навіть не знаю з чого починати. Порилась в інеті трохи, почитала, але так і не знайшла щось конкретизоване. Радує, що це на 2 роки.. Можливо, хоть зустрічався з цим ділом? Зокрема, мене цікавить в якому саме середовищі сворюються такі підручники? Ну і яким чином..

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:34
serbor Дата: Чт, 23.09.2010, 18:02 | Повідомлення № 61
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Yura_Shrol)
Можна використовувати електронні картки

Я часто провожу практические работы без бумажных материалов, кидаю на рабочие столы папку к практической работе: задание, образец, дополнительные материалы. Иногда учеников обязую кроме результата работы составить отчет в каком-то файле. Мне нравится такая форма, но насколько это "законно", не знаю. Проверяющие обычно недалекие, я им могу "втирать" что угодно, они не против. Дети и родители никогда сомнению такие работы не подвергали.

Ваше мнение, коллеги?

ppima Дата: Чт, 23.09.2010, 20:30 | Повідомлення № 62
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 11
На мій погляд - гарна ідея, економія паперу і часу вчителя. Картки-завдання постійно змінюються відповідно до програми, електронні ж легко коригуються та з відповідним номером прив'язуються до уроку, легко обмінюються між вчителями. Але ... хто ж на цьому заробе? Кому потрібні будуть робочі зошити? Причина є, а отже і наслідки легко передбачити...
Yura_Shrol Дата: Вт, 05.10.2010, 14:39 | Повідомлення № 63
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 98
Вроді непогана програмка для розробки електронних підручників.
http://www.teachbook.jino-net.ru/
Kasana Дата: Вт, 01.05.2012, 23:36 | Повідомлення № 64
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Quote (serbor)
Я часто провожу практические работы без бумажных материалов

А коли вам кабінет перевіряють то що ви показуєте? Має бути все в папочках впорядковано... :)
Bandalak Дата: Ср, 02.05.2012, 08:41 | Повідомлення № 65
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Я показував електронні версії матеріалів, розкладених по папочках в комп'ютері, все впорядковано.
Ніхто папірчиків від мене не вимагав.
Безбородько Дата: Чт, 03.05.2012, 19:13 | Повідомлення № 66
Тут живе...
Рейтинг: 4
Quote (serbor)
папку к практической работе: задание, образец, дополнительные материалы.

Хочеться і собі мати такі папки
serbor Дата: Пн, 07.05.2012, 23:44 | Повідомлення № 67
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Kasana)
А коли вам кабінет перевіряють то що ви показуєте? Має бути все в папочках впорядковано...

У меня есть общедоступная папка Учебники и презентации. В ней есть папка соответственно каждому классу от 5 до 11, факультативам. В них есть каждый мой урок для учеников. Кроме того есть у меня личная папка, в которой для каждого класса и для каждого урока лежат презентации, материалы для раздачи и всё нужное. Я написал для себя программку, которая молниеносно рассылает (и удаляет) материалы по компьютерам сети по шаблону (специальный файлик в папке к уроку) http://school6.ya.dn.ua/images/NetControl.png
Этот файлик легко подготавливается и редактируется этой программой (или текстовым редактором).
Когда проверяли кабинет, я это показывал, проверяющим понравилось. Всё упорядочено. Кроме того у меня есть архивы таких папок за прошлые годы.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Електронний підручник з інформатики (Створення та використання)
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.