Пн, 19.11.2018, 09:24
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Електронний підручник з інформатики (Створення та використання)
Електронний підручник з інформатики
INKA Дата: Чт, 31.01.2008, 18:14 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Таку тему інноваційного проекту я собі недавно обрала..
Навіть не знаю з чого починати. Порилась в інеті трохи, почитала, але так і не знайшла щось конкретизоване. Радує, що це на 2 роки.. Можливо, хоть зустрічався з цим ділом? Зокрема, мене цікавить в якому саме середовищі сворюються такі підручники? Ну і яким чином..

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:34
gromko Дата: Нд, 22.06.2008, 17:44 | Повідомлення № 16
Лінуксоїд
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (Шестопалов)
Створення таких "електронних підручників", коли учні той самий текст читають не з книги, а з екрану, нагадує таку ситуацію: брати котлету з тарілки рукою, наштрикувати її на виделку і їсти.

Підтримую колегу Шестопалова (до речі, у нього прекрасні ДРУКОВАНІ підручники). Електронний підручник - для дистанційного навчання, тобто у тому випадку, коли відсутній доступ до друкованого. До такого підручника вимоги інші ніж до того, що ми звичайно називаємо "електронним підручником" - зазвичай це просто набір презентацій, HTML або CHM- документ. Повинен бути зворотній зв'язок , тобто контроль вивченого матеріалу і до того ж - різнорівневість.
Anatoli Дата: Нд, 22.06.2008, 21:48 | Повідомлення № 17
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 15
А класно було б мати під рукою крім книжки такий же підручник на диску. Останнім часом, навіть читаючи художню літературу, ловлю себе на тому, що в книжці бракує кнопки Search.
Pentiume Дата: Пн, 23.06.2008, 14:50 | Повідомлення № 18
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 33
Quote (Pentiume)
Цитата (Varkan )
Давно задумуюсь над тим, щоб скласти комплекс програм для вчителя в який входилиб:
1. електронна бібліотека
2. додаток для проведення уроків (розробка теоретичного матеріалу і практичних завдань для кожного уроку які буде обєднувати одна оболонка)
3. тестуюча програма
4. електронний журнал в який би вносились учні-студенти, теми дати занять та оцінки причому з перездачами двійок.
звичайно всі програмні продукти не може реалізувати одна людина, може хтось має уже якись розробки?
в кого є якісь думки прошу писати.
Щодо мене, то я можу оформити прекрасний авторун(autorun)-файл, у якому були б переходи, на все інше. Тестуючу програму пропоную Оlimp, Test-wV.2.1. Mif-test v1.1(бо для студентів створюється прекрасна база, якщо працюємо на локальній мережі без виходу в інтернет) ,або Moodle (якщо э вихід в інтернет ).
Враховуючи особливість сприймання інформації , то саме найкраще структурувати за допомогою веб сторінок, Сподобався російський підручник на сайті http://www.phis.org.ru/informatika/ Информатика и информация. Пособие для учителей и учащихся 10-11 кл..

Шановні колеги, звичайно вибачаюсь , але ця вся цитата приводиться для студентів, яким або далеко до навчального закладу, або не має доступу до навчальної літератури, бо звичайно підручник з інформатики для студентів ВНЗ коштує біля 50 грн. і тираж малий. Підручник не завжди відповідає особливостями програми кожного викладача і НЗ.
А так учням звичайно буде приємнієше читати книжку, і легше списувати на контрольних:) smile

Varkan Дата: Вт, 24.06.2008, 09:44 | Повідомлення № 19
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Шестопалов)
Не втримався, щоб не вставити свої 5 копійок. Створення таких "електронних підручників", коли учні той самий текст читають не з книги, а з екрану, нагадує таку ситуацію: брати котлету з тарілки рукою, наштрикувати її на виделку і їсти.

Невдалі 5 копійок.
Скажіть коли ви читаєте повідомлення цього форуму то ви читаєте їх з екрану чи перед тим як прочитати ви їх роздруковуєте?
І ще одне якщо книга одна на весь навчальний заклад, то шо її ксерити шоб вона була доступна всім учням, чи можливо сканувати і друкувати?

Ковшун Дата: Вт, 24.06.2008, 11:41 | Повідомлення № 20
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (Varkan)
Невдалі 5 копійок.
Скажіть коли ви читаєте повідомлення цього форуму то ви читаєте їх з екрану чи перед тим як прочитати ви їх роздруковуєте?
І ще одне якщо книга одна на весь навчальний заклад, то шо її ксерити шоб вона була доступна всім учням, чи можливо сканувати і друкувати?

Якраз Шестопалов правильно говорить!!!
Він має на увазі друкований підручник, який доступний всім.
І дублювати цей друкований підручник електронним, звичайно не варто!
Ковшун Дата: Вт, 24.06.2008, 11:45 | Повідомлення № 21
Досвідчений учасник
Quote (Varkan)
Давно задумуюсь над тим, щоб скласти комплекс програм для вчителя в який входилиб:
1. електронна бібліотека
2. додаток для проведення уроків (розробка теоретичного матеріалу і практичних завдань для кожного уроку які буде обєднувати одна оболонка)
3. тестуюча програма
4. електронний журнал в який би вносились учні-студенти, теми дати занять та оцінки причому з перездачами двійок.

Так в чому справа?
Починайте реалізовувати задумане!
ihor_hontar Дата: Вт, 24.06.2008, 12:21 | Повідомлення № 22
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (Varkan)

Чесно, кажучи, Ви займете багато свого часу і матеріальних витрат. Краще купити книжку в оригіналі! Правда, якщо є доступ. Але, якщо Ви такі настирливі, то є ряд сайтів, де за таку роботу не погано платять. Надрукований, сканований текст, відповідними параметрами, правда я колись був попав на такий сайт, поки виробив рахунок в банку, уже робота зайнята була.
Varkan Дата: Вт, 24.06.2008, 12:48 | Повідомлення № 23
Викладач ВУЗу
Quote (Ковшун)
Так в чому справа?
Починайте реалізовувати задумане!

Я писав що хочу почути думку інших людей, і ще я писав що одна людина з усім не справиться це просто нереально.

Quote (ihor_hontar)
Але, якщо Ви такі настирливі...

Quote (Ковшун)
Він має на увазі друкований підручник, який доступний всім.
І дублювати цей друкований підручник електронним, звичайно не варто!

Звичайно якшо на уроці всі учні забезпечені підручноком (якісним!!!) то немає чого і тратити час на дурну роботу. але чи багато ви знаєте таких навчальних закладів, і таких підручників?

Відредаговано: Varkan - Вт, 24.06.2008, 12:49
Ковшун Дата: Вт, 24.06.2008, 18:59 | Повідомлення № 24
Досвідчений учасник
Quote (Varkan)
Звичайно якшо на уроці всі учні забезпечені підручноком (якісним!!!) то немає чого і тратити час на дурну роботу. але чи багато ви знаєте таких навчальних закладів, і таких підручників?

Багато шкіл користуються посібниками видавництва "Аспект" http://www.aspekt-edu.kiev.ua та видавництва "Деол"
http://www.hlynsky.lviv.ua .
Ці посібники відповідають діючій програмі, написані доступною для учнів мовою.
Наприклад, мої всі учні придбали посібники видавництва "Аспект" і успішно працюють на уроках.
Varkan Дата: Ср, 25.06.2008, 10:58 | Повідомлення № 25
Викладач ВУЗу
Quote (Ковшун)
Наприклад, мої всі учні придбали посібники видавництва "Аспект" і успішно працюють на уроках.

а наскільки морально заставляти учнів купувати підручники?
адже у нас бескоштовна середня освіта має бути доступна всім.

Ковшун Дата: Ср, 25.06.2008, 13:01 | Повідомлення № 26
Досвідчений учасник
Quote (Varkan)
адже у нас бескоштовна середня освіта має бути доступна всім.

А я їх не заставляв!!!
Показав підручник Зарецької, Верланя, Шестопалова, Глинського.
Вони подивились вибрали.
А потім спитали мене, де такі підручники, маю на увазі підручники видавництв "Аспект" та "Деол", можна придбати.
Я їм відповів як і де це можна зробити. Оце власне і все!
Учні самі зібрали необхідні кошти і попросили мене виконати до кінця процедуру придбання підручників.
Тепер всі учні забезпечені підручниками і успішно працюють на уроках.
До речі, посібники видавництва "Аспект" найдешевші.
Bandalak Дата: Ср, 25.06.2008, 14:23 | Повідомлення № 27
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 276
Я бачив готові електронні підручники у так званої "ІНТЕРШКОЛИ". Вони досить не погані, можна сказати кращі з усього що я бачив, розраховані для занять учнів із вчителем. Єдине, що мені не подобається це сам підхід до поширення таких підручників через нав'язування обов'язкових платних курсів. У Чернівецькій області це робиться на рівні ОУО. Хто займається "ІНТЕРШКОЛОЮ" - тому у нас честь і хвала, хто ні - ганьба!
Я не погодився цим займатися, бо вважаю що інформатика повинна викладатися лише офіційно. Хоча їхня програма та електронні видання у 100 раз кращі від міністерської програми з офіційними підручниками. Постає питання чому МОНУ дало дозвіл на такі напівлегальні курси, а не закупило в "ІНТЕРШКОЛИ" їхні видання для офіційного викладання інформатики???

http://interschool.net.ua/

Відредаговано: Bandalak - Ср, 25.06.2008, 14:30
Newbie Дата: Ср, 25.06.2008, 21:38 | Повідомлення № 28
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Ковшун)
Показав підручник Зарецької, Верланя, Шестопалова, Глинського.
Вони подивились вибрали.
...
До речі, посібники видавництва "Аспект" найдешевші.

дешевші за безкоштовних Верланя з Зарецькою?
Ковшун Дата: Чт, 26.06.2008, 20:17 | Повідомлення № 29
Досвідчений учасник
Quote (Newbie)
дешевші за безкоштовних Верланя з Зарецькою?

Я мав на увазі підручники видавництв "Аспект" та "Деол", коли говорив про вартість.
Іх, безкоштовних, учні не хочуть використовувати!
Та Ви Newbie правильно все з мого попереднього повідомлення зрозуміли.
Проте, Вам, мабуть не імпонують посібники видавництва "Аспект", тому Ви так і відповіли на моє повідомлення.
Шестопалов Дата: Чт, 26.06.2008, 20:53 | Повідомлення № 30
Видавець посібників
Нагороди: 15
Рейтинг: 220
Quote (Varkan)

Не потрібно заставляти! Учні можуть "користуватись" безкоштовними підручниками Зарецької-Гуржія, взятими в бібліотеці. Але, коли вони побачать, що в них є що завгодно крім навчального матеріалу, що вимагає програма, допоможіть їм. Багато вчителів використовують такий метод "допомоги": у кого є посібники "Аспект" або "Деол" - сідайте до комп’ютерів і робіть вправу або практичну роботу; у кого немає посібника, виймайте зошити і ручки, сідайте за парти, я вам буду диктувати матеріал, який вимагає програма. Пару таких "уроків" дряпання паперу ручкою замість роботи з комп’ютером - учні САМІ знайдуть засоби придбати потрібні книги.

Відредаговано: Шестопалов - Чт, 26.06.2008, 20:54
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Електронний підручник з інформатики (Створення та використання)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.