Пт, 25.05.2018, 17:45
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Електронний підручник з інформатики (Створення та використання)
Електронний підручник з інформатики
INKA Дата: Чт, 31.01.2008, 19:14 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Таку тему інноваційного проекту я собі недавно обрала..
Навіть не знаю з чого починати. Порилась в інеті трохи, почитала, але так і не знайшла щось конкретизоване. Радує, що це на 2 роки.. Можливо, хоть зустрічався з цим ділом? Зокрема, мене цікавить в якому саме середовищі сворюються такі підручники? Ну і яким чином..

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 02:34
Sasyk Дата: Чт, 31.01.2008, 19:28 | Повідомлення № 2
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Що ви маєте на увазі "електронний підручник" і "середовище"?
Електронний підручник, як сукупність інформації (текстової. графічної...)?
INKA Дата: Чт, 31.01.2008, 19:44 | Повідомлення № 3
Новий користувач
Так, як сукупність певної інформації. Іншими словами, звичайний підручник, але в елетронному виді.
Наприклад, у нас в унівеситеті використовували такі підручники. Найпростіший з них був такий, що у змісті можна було лише клацнути на певну тему і воно зразу на ту сторінку перекидувало..
Sasyk Дата: Чт, 31.01.2008, 19:50 | Повідомлення № 4
знаток тестуючих систем
INKA, вважати електронним підручником можна і засканований підручник, збережений в *.pdf. До речі... Ви являєтеся вчителем інформатики?
KulAlex Дата: Пт, 01.02.2008, 13:43 | Повідомлення № 5
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Можна створювати презентацію, флеш, веб-сторінки і т.д.
melych_st Дата: Вт, 05.02.2008, 15:47 | Повідомлення № 6
Я тут недавно...
Я робив електроний підручник за допомогою HTML. Сканував потрібний матеріал, форматував тегами в блокноті. Недавно скачав програму для створення файлів допомоги.
oleg_teacher Дата: Вт, 05.02.2008, 17:15 | Повідомлення № 7
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (melych_st)
Я робив електроний підручник за допомогою HTML. Сканував потрібний матеріал, форматував тегами в блокноті. Недавно скачав програму для створення файлів допомоги.

Це все цікаво, але ефект вони дають чи не той самий як книги.(просто підлаштовано під вас). На даний час мене зацікавило використання флеш роликів із програмованими уроками!!! (але складати важко і довго)!!!
Sasyk Дата: Вт, 05.02.2008, 17:20 | Повідомлення № 8
знаток тестуючих систем
Quote (melych_st)

Це загалом і є електронний підручник, погоджуюся...
dpi Дата: Ср, 06.02.2008, 09:49 | Повідомлення № 9
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (INKA)
Зокрема, мене цікавить в якому саме середовищі сворюються такі підручники? Ну і яким чином..

Вам все правильно советуют (HTML), но, если вы делаете электронный учебник, то не забывайте о тестированиии знаний

RomanPetrovich Дата: Ср, 06.02.2008, 09:56 | Повідомлення № 10
Я тут недавно...
SunRav BookEditor дуже гарна програма для створення електронних книг
SLKuty Дата: Ср, 06.02.2008, 10:43 | Повідомлення № 11
Монтажер
Нагороди: 7
Рейтинг: 113
Електронні підручники створюють вчителі щоб полегшити собі роботу на уроці інформатики.
Я вже займаюся цим давно.
Кожна тема повинна відрізнятися кольорами, оформленням, звуками ... від інших тем
Якщо вже витрачати час на створення такого пііручника то потрібно також зробити опитування учнів з виставленням оцінок. А вчитель тільки переписує оцінки в журнал.
Що стосується інформатики - електронні засоби навчання є дуже невдячною справою - все змінюється з такою швидкістю, що щороку приходиться переписувати майже весь матеріал. Змінюються параметри ПК, Програмне забезпечення....
Я все роблю на Дельфі. Вся інформація в файлах RTF щоб легко редагувати Вордом. Картинки в окремих папках - також легко замінити.
Запитання і відповіді до них також в різних файлах.
ТАким чином в мене постійний тільки шаблон, а всі допоміжні файли я постійно змінюю.
ДІтям швидко все надоїдає і потрібно для кожної теми інший шаблон.
Varkan Дата: Пн, 11.02.2008, 15:27 | Повідомлення № 12
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (SLKuty)
А вчитель тільки переписує оцінки в журнал.

а як на рахунок ведення електронного журналу?

Quote (SLKuty)
Я все роблю на Дельфі. Вся інформація в файлах RTF щоб легко редагувати Вордом. Картинки в окремих папках - також легко замінити.
Запитання і відповіді до них також в різних файлах.

як ви захищаєте інформацію.

Давно задумуюсь над тим, щоб скласти комплекс програм для вчителя в який входилиб:
1. електронна бібліотека
2. додаток для проведення уроків (розробка теоретичного матеріалу і практичних завдань для кожного уроку які буде обєднувати одна оболонка)
3. тестуюча програма
4. електронний журнал в який би вносились учні-студенти, теми дати занять та оцінки причому з перездачами двійок.
.....
звичайно всі програмні продукти не може реалізувати одна людина, може хтось має уже якись розробки?
в кого є якісь думки прошу писати.

Pentiume Дата: Нд, 22.06.2008, 03:56 | Повідомлення № 13
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 28
Quote (Varkan)
Давно задумуюсь над тим, щоб скласти комплекс програм для вчителя в який входилиб:
1. електронна бібліотека
2. додаток для проведення уроків (розробка теоретичного матеріалу і практичних завдань для кожного уроку які буде обєднувати одна оболонка)
3. тестуюча програма
4. електронний журнал в який би вносились учні-студенти, теми дати занять та оцінки причому з перездачами двійок.
звичайно всі програмні продукти не може реалізувати одна людина, може хтось має уже якись розробки?
в кого є якісь думки прошу писати.

Щодо мене, то я можу оформити прекрасний авторун(autorun)-файл, у якому були б переходи, на все інше. Тестуючу програму пропоную Оlimp, Test-wV.2.1. Mif-test v1.1(бо для студентів створюється прекрасна база, якщо працюємо на локальній мережі без виходу в інтернет) ,або Moodle (якщо э вихід в інтернет ).
Враховуючи особливість сприймання інформації , то саме найкраще структурувати за допомогою веб сторінок, Сподобався російський підручник на сайті http://www.phis.org.ru/informatika/ Информатика и информация. Пособие для учителей и учащихся 10-11 кл..

Шестопалов Дата: Нд, 22.06.2008, 11:59 | Повідомлення № 14
Видавець посібників
Нагороди: 15
Рейтинг: 202
Quote (melych_st)
Що стосується інформатики - електронні засоби навчання є дуже невдячною справою - все змінюється з такою швидкістю, що щороку приходиться переписувати майже весь матеріал. Змінюються параметри ПК, програмне забезпечення...

Не втримався, щоб не вставити свої 5 копійок. Створення таких "електронних підручників", коли учні той самий текст читають не з книги, а з екрану, нагадує таку ситуацію: брати котлету з тарілки рукою, наштрикувати її на виделку і їсти.

Відредаговано: Шестопалов - Нд, 22.06.2008, 12:00
ihor_hontar Дата: Нд, 22.06.2008, 14:17 | Повідомлення № 15
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (INKA)
звичайний підручник, але в елетронному виді.

Я, більшу перевагу надаю звичайним, друкованим підручникам, але буває потреба знайти терміново цінну інформацію, підручника, якого не маю, то тоді звертаюсь до електронного в Інтернеті. А так, щоб дітям використовувати дуже часто не рекомендую, враховуючи лишній час за комп'ютером.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Електронний підручник з інформатики (Створення та використання)
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.