Ср, 27.10.2021, 18:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Проблема організації доступу до папок (Як зробити папки для кожного учня персональними?)
Проблема організації доступу до папок
Ktara Дата: Вт, 04.12.2007, 14:23 | Повідомлення № 1
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Доброго дня!
Спробую описати проблему. В одному класі працює декілька викладачів (+ 1 завідуючий кабінетом). Учні створюють свої папки і зберігають в ніх роботи. Приходять інші групи і можуть "навести лад" в папках (видаляють, змінюють, переміщують і т.д.) Допоможіть, як можна захисти папки від таких дій. ОС - Windows Me
Дякую

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:16
Jokerz Дата: Вт, 04.12.2007, 14:30 | Повідомлення № 2
Хостер
Нагороди: 9
Рейтинг: 153
если был Win XP то ябы помог, нов мелениум ну честное слово я на уровне пользователя.
kom_adm Дата: Вт, 04.12.2007, 17:08 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
В міленіум мабуть таких можливостей немає. Можливо, використовувати сторонні програми, типу Hide folder, folder locker, Folder Guard та інші. Є ряд програ, що персоналізують доступ до папок. Але це все дуже складно і щоб реалізувати треба багато мороки. Він міленіум - проміжний варіант - дитяча ОС smile
Yurik_lutsk Дата: Вт, 04.12.2007, 17:15 | Повідомлення № 4
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Н-да, важка ситуація. В середовищі Він Ме навряд Ви щось зробите. sad
Є два варіанти або перейти на ХР або використовувати сторонні програмки, тому, що міленіум немає в собі засобів шифрування даних (файлова система FAT а потрібно NTFS), до речі можна перейти на 2000 віндовс.
На рахунок сторонніх програм то також не можу нічого сказати, так як в мілен. не знаю що використати. В ХР використовував програму Hide Folder XP.
Якщо щось ще знайду то напишу.

Добавлено (04.12.2007, 17:15)
---------------------------------------------
Поки писав повідомлення (затягнулося на довго бо був трохи зайнятий) то першим за мене вспів Ковальчук_Олександр соррі за повторення

SLKuty Дата: Вт, 04.12.2007, 19:42 | Повідомлення № 5
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Win ME це вже велика проблема
шукайте програми які накладають паролі на папки наприклад PGP
працює в усіх віндах
Ktara Дата: Ср, 05.12.2007, 09:45 | Повідомлення № 6
Перспективна вчителька
Quote (SLKuty)
Win ME це вже велика проблема
шукайте програми які накладають паролі на папки наприклад PGP
працює в усіх віндах

Може підкажете сайти на яких всі вищевказані програми можна взяти?
Я б радістю перейшла на іншу ОС. Но цим займається завкабінетом, а йому, чесно кажучи, все це непотрібно (або як кажуть діти "по барабану") smile

Yurik_lutsk Дата: Ср, 05.12.2007, 16:55 | Повідомлення № 7
Я тут недавно...
Мануал по PGP ------------ http://www.softring.ru/catalog/security/crypto/pgp/
щоб завантажити попробуйте http://www.pgpi.org/products/pgp/versions/freeware/win32/7.0.3/ або
ftp://ftp.ku.lt/pub/Windows/security/PGP/PGP810-PF-W.zip
http://ekorinfo.ru/modules/Files/pub_dir/pgp81.zip
або на офіційному сайті, який знайдете в гуглі.
Найкраще перейжіть по ссилці http://www.pgpru.com/Форум/ОбщиеВопросы/ГдеТеперьСкачатьPGP81
Ktara Дата: Вт, 22.01.2008, 10:45 | Повідомлення № 8
Перспективна вчителька
Quote (Yurik_lutsk)
Мануал по PGP ------------ http://www.softring.ru/catalog/security/crypto/pgp/
щоб завантажити попробуйте http://www.pgpi.org/products/pgp/versions/freeware/win32/7.0.3/ або
ftp://ftp.ku.lt/pub/Windows/security/PGP/PGP810-PF-W.zip
http://ekorinfo.ru/modules/Files/pub_dir/pgp81.zip
або на офіційному сайті, який знайдете в гуглі.
Найкраще перейжіть по ссилці http://www.pgpru.com/Форум/ОбщиеВопросы/ГдеТеперьСкачатьPGP81

---------------------------------------------

Quote (Jokerz)
если был Win XP то ябы помог, нов мелениум ну честное слово я на уровне пользователя

Уже ХР smile Теперь можете помочь?
KulAlex Дата: Вт, 22.01.2008, 11:02 | Повідомлення № 9
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Quote (Ktara)
Уже ХР Теперь можете помочь?

XP це ще не все, потрібно щоб стояла файлова система NTFS, це ще не все. Якщо на компютері один користувач, то про яке адміністрування може йти мова.

1. Для створення нового користувача Пуск\Настройка\Панель управление\Администрирование\Управление компьютером
2. Для надання різних прав користувачу можна його помістити в групу (вив. пункт 1) або Пуск\Настройка\Панель управление\Администрирование\Локальная политика
3. Розподіл прав доступу до конкретної папки або диску Свойства (дано обєкта)\Безопасность.
4. Все це потрібно робити на кожному компютері або якщо у Вас є контролер домену то тільки на ньому.

Ці всі пункти для простого адміністрування, для більш потужного і глибокого адміністрування в двох словах не напишеш, треба читати спец літературу.

Yura_Shrol Дата: Ср, 23.01.2008, 12:37 | Повідомлення № 10
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 99
Якщо вистачає місця на комп'ютері вчителя та працює мережа можна на ньому створити папку для ваших учнів (одну) і відкривати до неї мережний доступ по потребі, а учні нехай створюють свої папку уже в ній. Головне в кінці уроку не забути закрити доступ.
Я користуюся програмкою Folder Guard. Вона русифікована і з нею неважко розібратися. Ця програма дозволяє керувати доступом до дисків і папок (використовувати тільки для читання, чи взагалі заборонити доступ і ін.). В контексне меню добавляється пункт "розблокувати" і необхідна папка чи диск розблоковуються при введені пароля. На кожну папку можна створювати інший пароль. Відповідно кожному учню можна створити особисту папку з особистим паролем. Вчитель завжди буде мати доступ до всіх папок, так як є "мастер пароль", який знімає блокування зі всіх об'єктів. Блокування досить надійне. Ніякі ярлики, виненсені з папки заздалегідь, не працюють. Навіть через систему віддаленого адміністрування РедАдмін не вдається проникнути в папку.
В приватному форумі є програмка Children Control, так в ній щоб заблокувати/розблокувати диск (і тільки диск, а не папку) потрібно перезавантажувати комп'ютер. Це незручно
Sasyk Дата: Ср, 23.01.2008, 15:55 | Повідомлення № 11
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Проблема полягає в тому, вчитель, який працює не може прослідкувати дій учнів. Тут потрібно нарікати на вчителя, який не може прогледіти "хакерства" учнів. Поставте, навіть, radmin і дивіться куди лізе той чи інший користувач!!!
Ktara Дата: Ср, 23.01.2008, 17:05 | Повідомлення № 12
Перспективна вчителька
Quote (Sasyk)
Проблема полягає в тому, вчитель, який працює не може прослідкувати дій учнів. Тут потрібно нарікати на вчителя, який не може прогледіти "хакерства" учнів. Поставте, навіть, radmin і дивіться куди лізе той чи інший користувач!!!

Спасибо. Я то смотрю, а вот мои коллеги нет. И в результате - отсутствие некоторых файлов

Newbie Дата: Ср, 23.01.2008, 21:51 | Повідомлення № 13
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Sasyk)
Поставте, навіть, radmin і дивіться куди лізе той чи інший користувач!!!

цікаво як?! під час уроку слідкувати?! наприклад у мене в кабінеті 8 машин, протягом уроку за всіма працюють учні - чи один комп "виділити" під вчительський і з нього слідкувати за рештою? а після уроку я і так знаю хто і що міг зробити smile

в ХР я робила користувачів під різні вікові групи - в такому разі ймовірність "неправомірних" дій дещо нижча. Маю користувача для адміна, 5-6-7 клас, 8-9 клас та 10-11 клас на кожному комп*ютері. Раніше були ще й паролі, але зараз від цього відмовилась - нема потреби (крім адміна звісно, хоча мої "продвинуті" учні-помічники знають пароль smile ).
учні зберігають файли на робочому столі або в "моїх документах" - таким чином вони недоступні для інших користувачів. а загальні файли спільного користування (наприклад зображення чи деякі програми) - на диску Д, котрий відкритий для змін по мережі і для всіх користувачів.
основне - не захаращувати робочі столи і мої документи - чистка на кожних канікулах, перед тим кожен має змогу забрати додому свої файли на флешках чи дискетах.

nadya_hontar Дата: Пн, 28.01.2008, 09:47 | Повідомлення № 14
Я тут недавно...
Quote (Ktara)
Но вот муж - не педагого. Говорит - не для него. Он програмист

п. Татьяна, всерівно комп'терщих, а до педагогіки не далеко. Це жартома. Всеки, щось поможе, підкаже з комп'ютерними і програмними проблемами. це вже плюс.
KulAlex Дата: Чт, 31.01.2008, 09:35 | Повідомлення № 15
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Як можна обійти, взнати, стерти пароль на BIOS AMI? Батарейка, перемичка, стандартні паролі не проходить.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Проблема організації доступу до папок (Як зробити папки для кожного учня персональними?)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2021.